بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
به نظر من این شماره هم عالی بود و مهمتر از همه زودتر اومدنش منو خوشحال کرد(در عین حال متعجب!!!!)

چندتا ایراد واقعا عجیب داشت
اول اینکه نقد PES6 تبدیل شده بود به مقایسه با Fifa 07
خوب به جای نقد و بررسی مینوشتین مقایسه

دوم اینکه به آقای دشتی لطف کنین بگین هوش مصنوعی با درجه سختی فرق داره

امیدوارم شماره جدید هم قبل از نوروز بیاد

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
به نظر من این شماره هم عالی بود و مهمتر از همه زودتر اومدنش منو خوشحال کرد(در عین حال متعجب!!!!)

چندتا ایراد واقعا عجیب داشت
اول اینکه نقد PES6 تبدیل شده بود به مقایسه با Fifa 07
خوب به جای نقد و بررسی مینوشتین مقایسه

دوم اینکه به آقای دشتی لطف کنین بگین هوش مصنوعی با درجه سختی فرق داره

امیدوارم شماره جدید هم قبل از نوروز بیاد
جاوید جان قول دادن تا قبل از عید 2 شماره بزنن:eek: ببینیم چیکار میکنن:)
همه از این شماره رازی بودن اگه همین جوری مجله پیش بره خیلی خوبه:blushing:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
297.gif
حالا چیا بودن ؟ برای من که یدونه Half Life 2 : Episode 2 داشت که خدایی عالی بود.

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
جاویده عزیز این شماره زود نیومد بلکه این شماره وقتی که ما شماره ی قبلیش رو گرفتیم در حاله آماده شدن بوده...
GOOD LUCK

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
چیزی که من گفتم این بوده!!

تا آخر سال 85 دو شماره دیگه بازی رایانه منتشر میشه. اولی اوایل اسفند و دومی اواخر اسفند منتشر میشه :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:
می دونم عجیبه ولی اینکار حتما باید صورت بگیره، شماها هم حالشو ببرید فرت و فرت داریم مجله چاپ می کنیم :biggrin1: :biggrin1:

------------------------------------------

به علت محدودیت در چاپ برای مجلات شماره 14 و 15 دفترچه دوز و کلک از این مجلات موقتا حذف شده! این رو از الان گفته باشما! پس فردا مجله اومد دیدین دفترچه نداره یقه بازی رایانه بیچاره رو نگیرین بگین چرا پک من دفترچه نداشتا!!!

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
به علت محدودیت در چاپ برای مجلات شماره 14 و 15 دفترچه دوز و کلک از این مجلات موقتا حذف شده! این رو از الان گفته باشما! پس فردا مجله اومد دیدین دفترچه نداره یقه بازی رایانه بیچاره رو نگیرین بگین چرا پک من دفترچه نداشتا!!!

من که اصلا اون دفترچه رو نمیخوندم ! همون بهتر که حذف شد ! :)

( نکنه ویژه نامه ی عیدتون ، حذف کردن ِ دفترچه س ؟ :) )

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
چیزی که من گفتم این بوده!!

------------------------------------------

به جای اینکه 4 تا چیز برای عید نوروز اضافه کنید فروطو فورط دارید حذف میکنید :confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر