بحث پیرامون مجله بازیرایانه

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام وحید
قیمته سخت افزار چیه وحید جان ؟
اصلا ربطی به بازی رایانه نداره
سایت های ایرانیه توپی در مورده قیمته به روزه قطعات هست که ساعت به ساعت تغیر می کنه
اون وقت از یه مجله ای که 2 ماه یه بار چاپ می شه می خوای همچین کاری کنه ؟
برو اینجا www.rayansaba.com بروز ترین قیمت هارو بگیر
در مورده ریز شدن روی مشخصاته هر کارت گرافیک و مادر بورده حرفه ای شما به یه مجله مخصوص کامپیوتر احتیاج دارین
اگه از خوانندگانه بازی نما هستی تو هر شماره خیلی ریز می شه رو کارت گرافیک

سلام محمد خان
خوبی ؟

قیمت سخت افزارهایی که من و شما نیاز داریم ، خارج از محدوده ی فعالیت سایت ها و هفته نامه های کامپیوتره ؛ چون اونا معمولا قیمت قطعاتی که رواج دارن رو میان میگن .
مثلا می نویسن GeForce 7300 و قیمتش هم جلوش مینویسن ، که برای خواننده های عادی کافیه.
ولی برای هرکسی که یک ذره هم از عادی بالاتر باشه ، پیش پا افتادس .

ما گیمریم و بازی رایانه هم در مورد گیمه .
پس به نظر من خوبه قیمت Ram ، Graphic Card , Gaming Mouse & Keyboard هم در یک بخش در ماهنامه گفته بشه که خیلی مفیده .

خلاصه قیمت سخت افزار همچین بیربط هم نیست به موضوع بازی رایانه . . .

بذار ببینیم سحر خانوم یا بهزاد جان نظرشون چیه . :confused:

پ.ن. امین بازی رایانه گرفتی ؟ دقیقا اون عکسی که توی امضاته رو توش داره ! :)

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
سلام محمد خان
خوبی ؟

قیمت سخت افزارهایی که من و شما نیاز داریم ، خارج از محدوده ی فعالیت سایت ها و هفته نامه های کامپیوتره ؛ چون اونا معمولا قیمت قطعاتی که رواج دارن رو میان میگن .
مثلا می نویسن GeForce 7300 و قیمتش هم جلوش مینویسن ، که برای خواننده های عادی کافیه.
ولی برای هرکسی که یک ذره هم از عادی بالاتر باشه ، پیش پا افتادس .

ما گیمریم و بازی رایانه هم در مورد گیمه .
پس به نظر من خوبه قیمت Ram ، Graphic Card , Gaming Mouse & Keyboard هم در یک بخش در ماهنامه گفته بشه که خیلی مفیده .

خلاصه قیمت سخت افزار همچین بیربط هم نیست به موضوع بازی رایانه . . .

. :confused:
سلام
WWW.RAYANSABA.COM رفتی ؟
اینجا که بهترین کارت گرافیک ها رو داره
تو بازی رایانه بخوان قیمت بذارن بروز نیست
می گم وحید جان اصلا نمی خوام پا رو علایقت بذارم ولی با این اوضاعه بازی های PC چرا می خوای پوله زیاد بابته PC بدی ؟
این رو دوستانه می گم چون خودم هم یکبار 2-3 سال پیش همچین اشتباهی رو کردم
یه سیستمه توپ تو زمانه خودش خریدم
بغیر از مادر بورد خوب و رمه 1 گیگ و... یه 6600 جی تی 210 تومن و Athlon 64 3000 170 تومن خریدم
یعنی بازی ای نبود که با کیفیته اعلا اون زمان روش اجرا نشه
ولی هیچ خیری نداشت و بازیه توپی هم بغیر از چند تا اول شخص نبود
الانم اگه بازی رایانه خوندی می گه که PC بازاره گیمه خوبی نداره و همه بازی سازا رفتن طرفه کنسول
خدا وکیلی یه 360 بگیر چون PC بازم هستی می کم 360 بگیری چون عنوانه مشترک با PC زیاد داره
اگه با دسته حال نمی کنی موس و کیبورد هم بهش وصل می شه و اول شخص ها رو می تونی با موس و کیبورد بازی کنی و با PC هم می تونی Share کنی
مهم ترین مسئله قیمتش هست که فقط پوله یه کارت گرافیکه خوب رو می دی حالا یکم بیشتر
ولی قدرتی که بهت می ده از PC بهتره و بازی هاش که مهمترین مسئله هست بیشتر و بهتره
من خودم Normal TV دارم و کیفیته توپی هم داره تو تی وی های معمولی
XBOX LIVE هم که توپه خودت می دونی چه لذتی داره
DVD هارو هم با کیفیته توپی پخش می کنه
ببخشید زیاد حرف زدم چون فکر کردم دوستمی اینارو گفتم به هر حال هر چی خدا بخواد
GOOD LUCK

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
راستش قیمتهای سخت افزار اونقدر متغیر که نمیشه در موردش چیزی نوشت. تا یکی دو ماه پیش PS3 یک و نیم میلیون بود الان شده 600 تومن. فرضا اگه ما این قیمت رو چاپ می کردیم سیل بچها ها می ریختن سرمون که چرا قیمتها اینطوری؟!!!

-------------------------------------------

تا آخر سال 85 دو شماره دیگه بازی رایانه منتشر میشه. اولی اوایل اسفند و دومی اواخر اسفند منتشر میشه :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:
می دونم عجیبه ولی اینکار حتما باید صورت بگیره، شماها هم حالشو ببرید فرت و فرت داریم مجله چاپ می کنیم :biggrin1: :biggrin1:

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
-------------------------------------------
تا آخر سال 85 دو شماره دیگه بازی رایانه منتشر میشه. اولی اوایل اسفند و دومی اواخر اسفند منتشر میشه :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:
می دونم عجیبه ولی اینکار حتما باید صورت بگیره، شماها هم حالشو ببرید فرت و فرت داریم مجله چاپ می کنیم :biggrin1: :biggrin1:
جدی ؟
این ممکنه به نظره شما ؟
حالا فرض می کنیم بازی رایانه هم بخواد همچین کاری کنه
ولی این یعنی 2 شماره در کمتر از 2 ماه اگه اشتباه نکنم
حالا اولیش اومد خبرمون کن :biggrin1:
GOOD LUCK

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
شما غیر از نویسندگی چه کاری میکنید تو مجله؟!

بذار من بگم ! :)

ایشون پاسخ تلفن ها رو میده !
مقاله مینویسه !
به امور سایت رسیدگی میکنه !
توی طرح روی جلد هم فکر کنم یه دست هایی داشته باشه ! :)
و . . .

پس وقتی میگن زن ها در یک حال میتونن به چند کار مشغول شن ، راست میگن ! ( مثل Cpu ی چند هسته ای ! ) :)

فکرش رو بکن . . . گوشی تلفن روی شونشه . . . با یک دست مقاله تایپ میکنه . . . با یک دست هم طرح روی جلد رو میزنه . . . و . . . :)

(خدای نکرده قصد مسخره کردن نداشتما . . . توهین برداشت نکنید ! ) ;)
با تشکر !

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
به قول فریدون بودخاله سحر:biggrin1::blushing:
شما غیر از نویسندگی چه کاری میکنید تو مجله؟!

نویسنده، روابط عمومی، مسئول فروش :biggrin1:
روابط عمومی شامل امور مشترکین هم می شه :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
من يه سوال بي ربط بپرسم ؟؟؟

ببخشيدا ! شرمنده ! ( :blushing: ) مي خواستم بدونم كه از بچه ها سايت غير از سحر خانم كسي تو بازي رايانه يا يه مجله اي ( عضو , كارمند يا هر عنوان ديگه اي ) كار ميكنه ؟

خيلي وقت بود مي خواستم اين سوال رو بپرسم جاش رو پيدا نمي كردم , الانم اين جا جاش نبود , ببخشيد ديگه .

بازم از بي ربط بودن پستم عذر مي خوام . . .:blushing:

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
دوستانی که قبلا در مورد بخش تحریریه پرسیده بودن باید بگم این بخش بصورت آزمایشی راه انداری شده بود و از سال آینده بصورت مفصلتر دوباره در مجله چاپ می شه و امیدوارم مورد توجه قرار بگیره ;)

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
من يه سوال بي ربط بپرسم ؟؟؟

ببخشيدا ! شرمنده ! ( :blushing: ) مي خواستم بدونم كه از بچه ها سايت غير از سحر خانم كسي تو بازي رايانه يا يه مجله اي ( عضو , كارمند يا هر عنوان ديگه اي ) كار ميكنه ؟

خيلي وقت بود مي خواستم اين سوال رو بپرسم جاش رو پيدا نمي كردم , الانم اين جا جاش نبود , ببخشيد ديگه .

بازم از بي ربط بودن پستم عذر مي خوام . . .:blushing:

والا من هر چي سعي كردم تنها خواننده باشم ولي دلم طاقت نياورد، چون كه مي‌خوام از نظرات شما استفاده كنم تا بتونم سطح مقالات خودم رو بالا ببرم. من شهريار ازهاريان‌فر هستم كه به تازگي به عضويت مجله‌ي بازي رايانه اومدم كه اولين مقالات من هم در مورد بازي brothers in arrms و نقد بازي اسپلينتر سل به همراه مقاله‌ي تجربه‌ي يك كار گروهي كه باز هم در مورد اسپلينتر سل بود به همراه نقد بازي RIAL ROAD و STRONG HOLD نوشته ام. حدود دو سالي هم هست كه دبير بخش بازيي‌هاي كامپيوتري مجله‌ي كامپيوتري و اينترنتي كاربر مشغول كارم و به تازگي به هفته نامه‌ي سخت افزار و نرم افزار پيوستم و دبير بخش گيم هفته نامه هم هستم و براي عيد برنامه‌ي بسيار جالبي براي مجله‌ي كاربر و هفته‌نامه دارم كه اميدوارم خوشتون بياد.
در كل مي‌خواستم از نظرات و پيشنهادات شما استفاده كنم تا مقالات خودم را باب ميل شما تنظيم كنم. پس من حقير رو از نظرات و انتقادات سازندتون محروم نسازيد.
با تشكر از تمامي شما دوستان

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
والا من هر چي سعي كردم تنها خواننده باشم ولي دلم طاقت نياورد، چون كه مي‌خوام از نظرات شما استفاده كنم تا بتونم سطح مقالات خودم رو بالا ببرم. من شهريار ازهاريان‌فر هستم كه به تازگي به عضويت مجله‌ي بازي رايانه اومدم كه اولين مقالات من هم در مورد بازي brothers in arrms و نقد بازي اسپلينتر سل به همراه مقاله‌ي تجربه‌ي يك كار گروهي كه باز هم در مورد اسپلينتر سل بود به همراه نقد بازي RIAL ROAD و STRONG HOLD نوشته ام. حدود دو سالي هم هست كه دبير بخش بازيي‌هاي كامپيوتري مجله‌ي كامپيوتري و اينترنتي كاربر مشغول كارم و به تازگي به هفته نامه‌ي سخت افزار و نرم افزار پيوستم و دبير بخش گيم هفته نامه هم هستم و براي عيد برنامه‌ي بسيار جالبي براي مجله‌ي كاربر و هفته‌نامه دارم كه اميدوارم خوشتون بياد.
در كل مي‌خواستم از نظرات و پيشنهادات شما استفاده كنم تا مقالات خودم را باب ميل شما تنظيم كنم. پس من حقير رو از نظرات و انتقادات سازندتون محروم نسازيد.

به به به ! :)

مقاله ی BIA رو خوندم . خیلی خوب بود ولی به نظر من انتقادی که میشه بهش وارد کرد ، این بود که حدود یک و نیم صفحه رو به داستان بازی اختصاص داده بودین که آخراش یه کم خسته کننده بود ! ;)

باورت میشه که من همین دیروز به سمیر وقتی ازم پرسید چه بازیایی داری بازی میکنی ، جواب دادم :
" نقد 3 BOA رو توی بازی رایانه خوندم ، جوگیر شدم ، نشستم دارم BOA 1 بازی میکنم " :)

؟؟؟ جدی راست میگم . بذار وقتی اومد از خودش بپرس ! :)

به مقاله ی اسپلینتر سل و بقیه هم هنوز نرسیدم . . . ;)

موفق باشید !

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
سلام خدمت همگی.آقا شهریار مقاله هاتو خوندم حرف نداشت واقعا عالی بود.به خصوص مقاله کاره گروهی.در کل ممنونم و امیدوارم همینطوری ادامه بدی.
خوب سخر خانم نگفتی مجله بعدی کی میاد:biggrin1:

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0

عجب حرکت انقلابی می خواید بکنید ما که چشممون آب نمیخوره شما همون یکیشو بدید ما خوشال میشیم راستی عیدی هم میدید دیگه:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر