بحث پیرامون مجله بازیرایانه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
من خودم دی وی دی رام دارم
ولی اگه وی سی دی باشه خیلیا میتونن استفاده کنن
نمونش یکی از دوستام کامپیوتر نداره(به دلایلی) ولی عشقه بازیه و میره مجله رو میخره به عشق وی سی دیش!!

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
خواهشا از اين شماره به بعد از ديويدي استفاده كنيد اگر داخل ديويدي دموي قابل بازي كردن بازي ها هم بزارن ديگه محشره..

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط snakeonline:
خواهشا از اين شماره به بعد از ديويدي استفاده كنيد اگر داخل ديويدي دموي قابل بازي كردن بازي ها هم بزارن ديگه محشره..
اگه بتونن این کار رو بکنن که خیلی عالیه
میتونن برای شروع دموی f.e.a.r رو بزارن
ولی تنها مشکلش اینه که رایت دی وی دی خیلی بیشتر از وی سی دی طول میکشه و این شاید باعث بشه که مجله رو خیلی دیرتر بدن بیرون ;)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
مشکل اینه که کیفیت دموها خیلی خیلی زیاد پایین هست که این کلاس مجله رو خیلی پایین می یاره..اصلا اسم Vcd خودش عامل بی کلاسی هست.یه مجله سطح اول بازی نباید این کارو بکنه.

من هم موندم کی این مشکلات مرتفع خواهد شد که این مجله راحت به دست بقیه برسه...

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
ولی تنها مشکلش اینه که رایت دی وی دی خیلی بیشتر از وی سی دی طول میکشه و این شاید باعث بشه که مجله رو خیلی دیرتر بدن بیرون ;)
نه اتفاقا امین جان رایت DVD اصلا طول نمی کشه به این فکر نکن که مثلا یه سیدی 700 مگ پر با یه سرعتی 15 دقیقه طول میکشه دیگه بخوای 4.7 گیگ رایت کنی بگی خدا میدونه کی تموم میشه. رایت DVD کلا خیلی هم کم میشه.کلا سیستم DVD رایتر ها این است با اینکه میبینی مثلا نوشته 4x ولی بسیار سریع رایت میکنه .البته dvd رو ها!!!!

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
حالا رایت کردن سی دی که 15 دقیقه طول نمیکشه :D

ولی رایت DVD با سرعت 4x که یه سرعت Safe حساب میشه و DVD های موجود در بازار هم نهایت همین سرعت رو ساپورت میکنن چیزی حدود 15 دقیقه طول میکشه
البته اگه با سرعت بالاتر رایت بشه طبیعتا زمان رایت میاد پایین تر ولی خوب در صد خرابی و سوخت و سوز هم میره بالاتر
پس شد با سرعت 4x یه DVD پر 4.7 حدود 15 دقیقه طول میکشه رایتش

در مورد استفاده مجله از DVD یه کارایی قراره انجام بشه و هر کاری که انجام بشه باعث بالاتر رفتن قیمت مجله میشه ... با افزایش صفحات مجله و همچنین اضافه کردن DVD چیزی حدود 3000تومن قیمت مجله نهایی میشه (حالا یه ذره بالا پایین)
مشکلی که هست اینه که آیا خریداران مجله با این افزایش قیمت موافق هستند یا نه
یعنی اضافه شدن صفحهات و DVD = قیمت 3000 تومن برای مجله

اگه میشه لطف کنید همینجا نظرات خودتون رو در این باره بنویسید ...

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
نوشته شده توسط Behzad:

ولی رایت DVD با سرعت 4x که یه سرعت Safe حساب میشه و DVD های موجود در بازار هم نهایت همین سرعت رو ساپورت میکنن چیزی حدود 15 دقیقه طول میکشه
البته اگه با سرعت بالاتر رایت بشه طبیعتا زمان رایت میاد پایین تر ولی خوب در صد خرابی و سوخت و سوز هم میره بالاتر
پس شد با سرعت 4x یه DVD پر 4.7 حدود 15 دقیقه طول میکشه رایتش

در مورد استفاده مجله از DVD یه کارایی قراره انجام بشه و هر کاری که انجام بشه باعث بالاتر رفتن قیمت مجله میشه ... با افزایش صفحات مجله و همچنین اضافه کردن DVD چیزی حدود 3000تومن قیمت مجله نهایی میشه (حالا یه ذره بالا پایین)
مشکلی که هست اینه که آیا خریداران مجله با این افزایش قیمت موافق هستند یا نه
یعنی اضافه شدن صفحهات و DVD = قیمت 3000 تومن برای مجله

اگه میشه لطف کنید همینجا نظرات خودتون رو در این باره بنویسید ...
بهزاد جان به نظر من بستگی داره به کیفیت دی وی دی و مجله.اگه کیفیت فایلهای در دی وی دی(دموها و تریلر و ..) خوب باشه بیشتر هم حاضرم بدم.
در مورد رایت دی وی دی هم شما درست میگید من خودم دی وی دی رایتر دارم حدودا یه ربع اینا میشه.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
ببینید مجله بازی نما اومده و گرفتن dvd هاشو انتخابی کرده
حالا اگه بازی رایانه هم همچین کاری کنه اون موقع انتخاب راحت تر میشه.شاید من اصلا از مطالب یه نسخه dvd خوشم نیاد.ولی این جوری مجبورم که این کارو بکنم.
در مورد قیمت اگه کیفیت و کارایی داشته باشه چرا که نه؟
من اصلا قیمت برام مهم نیست.بلکه کیفیت اولین شرط خرید یه مجله خوب برای خود من هست.
حتما قیمت بالا یا پایین ملاک خوبی برای انتخاب اجناس نمی تونه باشه...

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
برای من هم قیمت مهم نیست حالا فکر نکنید مایه دار هستما نه...من یه بدبخته فلک زدم ولی جدی به نظر من می ارزه که گرون بشه عوضش تعداد صفحات بالا بره و از دیویدی استفاده بشه ولی اگر تو 2 نسخه با دیویدی و بدون دیویدی باشه عالیه.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
ببینید موضوع سر مایه دار بودن یا نبودن نیست
شما وقتی یه مجله بی کیفیت رو پول میدید حالا می خواد 500 تومن باشه..چقدر حرص می خورید از اینکه پولتونو الکی حروم کردید
حالا اگه موقع خوندن مجله به اوج هیجان از دیدن خبرها و کیفیت و همچنین دیدن بازی های مورد علاقه خودتون برسید اصلا از قیمت و گرانی مجله فراموش می کنید

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
سلام...
خوشحالم که دوباره در جمع دوستان هستم...
نگاه کنید ممکنه خیلی از شماها قیمت مجله براتون در مقابل کیفیت مجله مهم نباشه. اما خیلی های دیگه قیمت مجله براشون در کنار کیفیت مجله مهم هست! ممکنه این مسئله برای گیمرهای نیمه حرفه ای و یا حرفه ای صادق نباشه ولی خب خیلی های دیگه(گیمر های معمولی) دوست ندارن بیشتر از این برای یک مجله بازی پول بدن(حالا کیفیتش هر چی میخواد باشه) و افزایش قیمت مجله ممکنه باعث کاهش فروش اون بشه و اون گیمرها هم با قرض گرفتن مجله از دوستان خود نیازشون رو برطرف کنن که این مسئله به مجله ضرر میزنه. همین موضوع هم هست که باعث میشه مسئولان مجله برای اعمال تغییرات روی مجله دچار تردید بشن ضمنا افزایش قیمت مجله مخالف سیاست های مجله هست و گرنه شاید مشکل خاص دیگری برای انجام این طرحها و پیشنهادات نباشه به هر حال احتمالا به زودی تعداد صفحات مجله 32 صفحه افزایش پیدا میکنه که این امر باعث افزایش قیمت مجله (البته خیلی کم) خواهد شد. احتمالا به زودی برای مجله Dvd اختیاری نیز در نظر گرفته میشود که در حال حاضر حتی طرحهایی برای محتوای اون هم وجود داره. البته طرز پخش این Dvd ها هنوز مشخص نیست. ممکنه به صورت سفارشی از دفتر مجله قابل تهیه باشه و یا همراه تعداد محدودی از مجلات پخش بشه و یا... . البته شماره آینده هم طبق روال گذشته خواهد بود و شاید از 2 شماره بعد شاهد تغییراتی در مجله باشید.
به هر حال امیدوارم مجله در همین سطح رضایتتون رو جلب کرده باشه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط Death Knight:
نه اتفاقا امین جان رایت DVD اصلا طول نمی کشه به این فکر نکن که مثلا یه سیدی 700 مگ پر با یه سرعتی 15 دقیقه طول میکشه دیگه بخوای 4.7 گیگ رایت کنی بگی خدا میدونه کی تموم میشه. رایت DVD کلا خیلی هم کم میشه.کلا سیستم DVD رایتر ها این است با اینکه میبینی مثلا نوشته 4x ولی بسیار سریع رایت میکنه .البته dvd رو ها!!!!
شما درست میگین ولی همین یه ربعی که بهزاد میگه بازم خیلی زیاده !!!

+++++++++++++++++++++
در مورد اضافه شدن قیمت هم باید بگم برای من مهم نیست هر چی کیفیت بهتر بشه بیشتر میرزه اصلا هزار تومن در مقابل این همه دمو و دی وی دی هیچی نیست

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
مجله اين هفته ميره چاپخونه انشا الله شنبه هفته ديگش در مياد

البته فكر كنم براي توكيو گيم شو هم يه كاري مثل اي 3 بكنن

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
نوشته شده توسط Behzad:
بابا من مثال زدم بهزاد. :confused:

درضمن منم موافقم با اینکه اطلاعات درون مجله و اطلاعات درون دی وی دی بهتر بشه ولی قیمتش بره بالاتر.البته که اطلاعات درون مجله در حال حاضر خیلی خوبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر