بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
امروز زنگ زدم گفت فردا پس فردا میتونی از نمایندگی هامون بگیری خودشون فردا حتما دارن من فردا میرم بگیرم
سلام
سمیر جان آمار بگیر از رفیقت تو پاساژ نسیم ببین اگه فردا آورد لطف کن اینجا بگو بریم بخریم
راستی آدرسه خودشون کجاست ؟
GOOD LUCK

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
داش سایلنت هیل اونجا گفت دیگه نمیفرستن یه دفترچه دوز و کلک بود با مجله صفحه ی یکی مونده به آخر آدرسه تمام نمایندگی ها رو نوشته اول صفحه خود مجله هم آدرسه خودشونه حیف شد پاساژنسیم خوب بود ولی به احتمال زیاد پس فردا تو نمایندگی ها میاد خودشون فردا دارن اینجور که گفت .
GOOD LUCK
icon7.gif

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
خوب خوب می بینم که جمع دوستان جمع بید :biggrin1:

مجله آمادس خودم که حسابی با مطالب این شماره حال کردم، مطئنم که شما ها هم خوشتون میاد.

samir شیطون کدوم بودی؟ بچه ها زیاد امروز زنگ زدن.

کسانیکه می خوان مجله رو از خود دفتر تهیه کنن صبح بزنگن به دفتر که اگه مجلات رو از واحد پک برای ما ارسال کرده بودن، بیان مجله رو بگیرن.

برای نمایندگی ها و مشترکین هم فردا مجلات رو ارسال می کنم :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

آخرین ویرایش:

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
دوستان من زنگ زدم مجله گفت تازه برامون رسیده فردا میفرستیم نمایندگی ها آخر هفته هم میفرستیم روزنامه فروشی ها.

در مورد بچه های پیروزی من زنگ زدم دکون شیدا گفت ما هم میاریم. فردا یا پس فردا 100% میتونید تهیه کنید.

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
دوستان من زنگ زدم مجله گفت تازه برامون رسیده فردا میفرستیم نمایندگی ها آخر هفته هم میفرستیم روزنامه فروشی ها.

در مورد بچه های پیروزی من زنگ زدم دکون شیدا گفت ما هم میاریم. فردا یا پس فردا 100% میتونید تهیه کنید.

دستت درد نکنه
حالا من امشب میرم یه سر می زنم شاید امشب آورده بود
اگه آورده بود که میام می گم اگه نه که هیچی
GOOD LUCK

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر