بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
خوبی تو؟؟؟!! من گفتم این کار رو بکنید؟! واقعا بعضی ها خیلی رو دارن!! دیگه این رو همه میدونن که چه کسایی علاقه به سرکار گذاشتن و با عرض معذرت اسکل کردن ملت دارن.
این که من اینجا سر نمی زنم دلیل نمیشه که اخبار اینجا به گوشم نرسه و هر مزخرفی که دلت خواست بگی!

برای عرض اطلاع خودت و دوستان بگم که شما با کمال احترام از سایت بیرون انداخته شدی چون فعالیتت به ضرر سایت و فروم بود، هیچ پیامی هم مبنی بر اینکه "توی فرومی که جوش اینجوری هست دیگه نمیمونم" و ... از طرف شما دریافت نشده بنابراین اراجیف نباف! شما از سایت نرفتی بلکه بیرون انداخته شدی، اینکه ما این قضیه رو عمومی نکردیم دلیل نمیشه شما بخوای سواستفاده کنی!

توقع همچین حرفایی هم ازت نداشتم ولی خب بالاخره آدم ها رو از روی همین چیزها میشه شناخت که خوشبختانه من هم شناختم و فهمیدم که تصمیمم حداقل در مورد شما درست بوده!
نه عزیز من تو که اصلا در جریان نبودی، به هیچ وجه وقتی ازت پرسیدم قضیه چی هست نگفتی نمیگم، به هیچ وجه هم قضیه کوجیما رو تو نگفتی، خودت هم نگفتی بیخیالش بشید ضایع هست،‌ تو هم به مهدی نگفته بودی به من بگه ان ترد رو بزنم و بگم به همه 3 تومن میخواید بدید و ....

جمله آخر رو هم بسیار دقیق گفتی! خود تو از جمله کسایی هستی که خیلی راحت دروغ میگی و خزعبلاتت رو پشت سر هم ردیف میکنی تا خودت رو تبرعه کنی و باید امثال تورو در همین جور مساول شناخت!

وقتی تو خودت با یکی از مدیرانت تصمیم میگیرید کاربران رو با یک دروغ سر کار بزارید و به احدی هم در رابطه باهاش حرفی نمیزنید اما آخرش میزنی زیر همه چیز و به این نتیجه میرسید که تقصیر کارتون گردن دیگران هست و این بقیه هستن که دارن کاربران رو اسگل میکنن کاملا مشخص هست که کی داره مهملات رو پشت سر هم ردیف میکنه! شما که با عرض معذرت میگی اسگل کردن ملت همین قضیه جمعه رو خودت شروع کردی! یادت که نرفته؟ شما که اگه خیلی مدیر خوبی بودی و نمیخواستی مهدی کاربرات رو اسگل کنه همون موقع جلوش رو میگرفتی، چرا خودت هم دنبالش رو گرفتی؟

من بعد از ان صحبتی که امیر کرد از سایت رفتم و به خود تو هم پیغام خصوصی دادم که البته طبق معمول میگی این رو هم دریافت نکردی(!) اما بعدش الکی مهدی خالی بست بیمارستان هست و من از سجاد شنیدم شخص خودت تردش رو که Lord5 قفل کرده بود رو باز کردی! انم در شرایطی که من به نیما گفته بودم من خطم دست خودم نیست و همه چیز خالی بندی هست و نیما هم احتمالا به شما گفته بود! این مورد رو کی کاربران رو اسگل کرده؟

در آخر اینکه اصلا شما من رو با کمال احترام که هیچی با اردنگی انداختید بیرون. من خیلی خوشحالم که هرچه سریعتر از ان محیط امدم بیرون یا اصلا انداخته شدم بیرون یا هرچی که شما دوست دارید.

خوش باشی.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
کامنت های قبلی رو خوندم شهاب ، درسته عباس هم یکم زود عصبی میشه ، ولی در کل میگم این طرز برخورد نه شایسته تو هست ، نه عباس . خیلی اروم رو ریلکس هم میشه در مورد مسائلی که پیش اومده بحث کرد ( نه با تیکه هایی مثل به تو ربط نداره یا دهنت رو ببند ) . اینجا ترد مجله هست و بهتره بحث فروم رو بیشتر از این ادامه ندیم . هم تو سعی کن اروم تر برخورد کنی هم عباس .
پ.ن : من هم یه زمانی تو موج ِ قاطی ها بودم ولی الان کمی ارومترم ، اینجوری خیلی بهتره :d

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
نه عزیز من تو که اصلا در جریان نبودی، به هیچ وجه وقتی ازت پرسیدم قضیه چی هست نگفتی نمیگم، به هیچ وجه هم قضیه کوجیما رو تو نگفتی، خودت هم نگفتی بیخیالش بشید ضایع هست،‌ تو هم به مهدی نگفته بودی به من بگه ان ترد رو بزنم و بگم به همه 3 تومن میخواید بدید و ....

جمله آخر رو هم بسیار دقیق گفتی! خود تو از جمله کسایی هستی که خیلی راحت دروغ میگی و خزعبلاتت رو پشت سر هم ردیف میکنی تا خودت رو تبرعه کنی و باید امثال تورو در همین جور مساول شناخت!

وقتی تو خودت با یکی از مدیرانت تصمیم میگیرید کاربران رو با یک دروغ سر کار بزارید و به احدی هم در رابطه باهاش حرفی نمیزنید اما آخرش میزنی زیر همه چیز و به این نتیجه میرسید که تقصیر کارتون گردن دیگران هست و این بقیه هستن که دارن کاربران رو اسگل میکنن کاملا مشخص هست که کی داره مهملات رو پشت سر هم ردیف میکنه! شما که با عرض معذرت میگی اسگل کردن ملت همین قضیه جمعه رو خودت شروع کردی! یادت که نرفته؟ شما که اگه خیلی مدیر خوبی بودی و نمیخواستی مهدی کاربرات رو اسگل کنه همون موقع جلوش رو میگرفتی، چرا خودت هم دنبالش رو گرفتی؟

من بعد از ان صحبتی که امیر کرد از سایت رفتم و به خود تو هم پیغام خصوصی دادم که البته طبق معمول میگی این رو هم دریافت نکردی(!) اما بعدش الکی مهدی خالی بست بیمارستان هست و من از سجاد شنیدم شخص خودت تردش رو که Lord5 قفل کرده بود رو باز کردی! انم در شرایطی که من به نیما گفته بودم من خطم دست خودم نیست و همه چیز خالی بندی هست و نیما هم احتمالا به شما گفته بود! این مورد رو کی کاربران رو اسگل کرده؟

در آخر اینکه اصلا شما من رو با کمال احترام که هیچی با اردنگی انداختید بیرون. من خیلی خوشحالم که هرچه سریعتر از ان محیط امدم بیرون یا اصلا انداخته شدم بیرون یا هرچی که شما دوست دارید.

خوش باشی.
یک LOL بزرگ!
هیچ جوابی نمی دم به چند دلیل:
- کلا خیلی وقته که دیگه حوصله جر و بحث کردن با بچه مچه ها رو ندارم، بزرگ شدی بیا شاید (اون هم شاید!) حاضر شدم وقت بذارم تا جوابت رو بدم!
- هر کس این پستت رو که نقل قول کردم، بخونه خودش جریان کار دستش میاد بنابراین در کل نیازی به جواب نیست.
امیدوارم که زودتر بزرگ شی!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
از دوستان عزیز که یسریشونم از دوستای قدیمی خودم هستن و احترام زیادی هم براشون قائلم، خواهش می کنم که این بحث های بچگونه رو لااقل در اینجا متوقف کنن چون یسری مسائلی که اینجا مطرح شده بیشتر به خصومت شخصی شبیه هست تا مشکل با مجله بازیرایانه.
این تاپیک فقط یک تاپیک اطلاع رسانی هست در مورد این مجله برای کاربران اینجا تا سریعتر سوالات خودشون رو پیدا کنن وگرنه مجله بازیرایانه یک فروم عالی و فعال یا مدیریت خوب داره که کاربران خیلی راحت می تونن مشکلات، انتقادات یا پیشنهادات خودشون در مورد مجله، سایت یا staff مجله رو در همون جا مطرح و جواب های به مراتب دقیقتر و مطمئنتری رو دریافت کنند.

لطفاً مراعات کنید چون ادامه این بحث باعث پاک شدن بحث ها و احیاناً دادن تذکر هایی می شه که اصلاً به نظر خودم درست نیست.

Anime

کاربر سایت
Dec 12, 2010
5
شرمنده منم نظر میدم :d

برخی از دوستان که انتقاد (انتقاد که چی بگم برخی مواقع فحاشی) میکنن مثل اینکه یادشون رفته اول تو چه کشوری داریم زندگی میکنیم :p یه کارمند معمولی هم که یه کار مشخص داره و همون رو سرش رو هم بندازه پایین و انجام بده همیشه یه انگشت تو چشش میکنن وای به حال یه مجله که اونم به بازی ربط داره , چیزی که متاسفانه جو حاکم حتی بدتر از مواد مخدر میدونه و باهاش خیلی بیشتر از مورد ذکر شده برخورد میکنه. یه بازی 4 سال تاخیر میخوره اینقدر ازش انتقاد نمیشه که یک یا دوهفته برخی مواقع توی مجله تاخیر هست. مهم برای من کیفیت کار هست که راضیم حالا چند روزم اینور اونور فرقی نداره

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان دیگه دعوا بسه .
به سلامتی امروز مجله را گرفتم و همه چی خوب بود ، اما میشه گفت تا کسلوانیا و مدال بیشتر نقد نشده .
یعنی بازی های بعد از اون مثل بلک اوپس و بازی های بعد از اون نقد نشده .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
مقاله کم اوردن برای پر کردن صفحه رفتن گاید آچیومنت نوشتن که هیچ احدی ازش سر در نمیاره. یک خطی و 6 کلمه ی و یا.... .
امتیازاتی هم که دادن واقعاً اگر نظر شصی نویسنده ست، باید به تجدید نظری بکنه.
نقدها و پیش نقدها خیلی قدیمی شده.
کلاً 3500 برای همچین چیزی بیانصافه. بجز کسرآ و محمد و شهریار هم کس دیگه ی باقی نمونده ظاهراً.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
مقاله کم اوردن برای پر کردن صفحه رفتن گاید آچیومنت نوشتن که هیچ احدی ازش سر در نمیاره. یک خطی و 6 کلمه ی و یا.... .
این مقاله برای وقت کم اوردن نبوده. صرفا بخش جدید هست و می خواستیم ببنیم بازخورد ها چه طوری هست.
امتیازاتی هم که دادن واقعاً اگر نظر شصی نویسنده ست، باید به تجدید نظری بکنه.
فریدون جان خواهشا دقیق بگو منظورت کدوم نقد ها هست و دلایلت را هم بیان کن. اگه در مورد FIFA , PES هست حتی خود اقای چشمی هم انتقادتون قبول داره به نظر من هم باید یک هماهنگی بین نمرات میشد.
نقدها و پیش نقدها خیلی قدیمی شده.
کلاً 3500 برای همچین چیزی بیانصافه. بجز کسرآ و محمد و شهریار هم کس دیگه ی باقی نمونده ظاهراً.
اگه سر وقت در می اومد این مشکلا پیش نمی اومد به امید خدا از شماره بعدی

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
به نظر منم اچیومنت گایدها اصلا فایده ای ندارن و فقط صفحه های مجله رو الکی پر کردن. به جای اینا کاری میکردید که مقاله ها نصفه نمونن (دوک، سید مایر، تولد اکس باکس)
بهترین مطلبی هم که تو مجله خوندم (تا الان) مطلب دوک و پیش نمایش BS بود.
به بخش چند نفره ی بازیها هم بیشتر توجه کنید. مثلا تو نقد REACH خیلی بیشتر باید به این بخش توجه میشد.
یکی از نویسنده ها هست که نگارش خوبی نداره متاسفانه. کلا روح مطلبو میگیره.
یه صبح تا ظهر وقت میذاشتید میتونستید برای مصاحبه های توی dvd زیرنویس بذارید. بخصوص که بعضی از کسایی که باهاشون مصاحبه شده لهجه دارن!!
هرچند مشکل تاخیر زیاد گفته شده ولی واقعا خیلی از مطالب و مصاحبه ها بیات شدن.
Fallout:NV برای شماره بعد رفت یا کلا قرار نیست نقد بشه؟
با پوستر این شماره خیلی حال کردم!
Bioshock Infinity
همش پیشنهاد یا انتقاد دوستانه بود. باور کنید!
زیر نویس داره احتمالا فعالش نکردید;)
بله. الان چک کردم دیدم داره. پوزش می طلبم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر