بحث پیرامون مجله بازیرایانه

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
فقط یکی بگه مجله تا قبل از تعطیلات عاشورا عرضه میشه یا میره برای بعد از اون . ؟
مجله در اومده و شما می توانید تهیه اش کنید.
دوم اینکه بچه ها بد انتقاد میکنن و سران مجله بدتر و با کنایه جوابشون رو میدن(حداقل شما درست جوابشون بدین ، کسری از شما انتظار بیشتری داشتم)
من همیشه سعی می کنم اروم جواب بدم منتها متاسفانه در بعضی موارد یک سری مسائلی پیش میاد که نمیشه باهاش اروم برخورد کرد.
نیازی به بحث نیست چون حال و روز فروم و تعداد بن شده ها و نوع برخورد شما توی این چند وقته اثبات شدست .
شهاب جان الان مشکل شما چی هست دقیقا ؟

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
اینم از نوع برخورد جدید . دوستان هم میتونن برن پست هارو بخونن . چون کاملا واضح هستش . وسط ِ بحث ِ کیفیت مجله یهو حرف از اشکال تایپی متن من میزنید . شما هم پس بهتره منطقتون رو عوض کنید :) .
اشکال تایپی؟!lol
در کل نیازی به این حرفا نیستش . قبل از اینکه شما شروع به کار توی مجله کنید من طرفدار مجله بودم و 100 و یا حتی بیشتر پیش پستاش هست و میتونید برید ببینید .
این که واضح هست شما حق آب و گل توی مجله دارین و نیازی نیست که به ما یادآوری بکنید.

چرا ؟
چون منتقدهای حرفه ایی مثل شما وجود دارن و به ما هم خیلی لطف دارنlol
نیازی به بحث نیست چون حال و روز فروم و تعداد بن شده ها و نوع برخورد شما توی این چند وقته اثبات شدست .
بحث فروم به شما هیچگونه ارتباطی نداره و نیازی هم نمی بینم که به شما در اینباره توضیح بدم. شما رو هم مجبور نکردیم که بیاید و توی فروم ما ثبت نام بکنید. و همینجا هم می گم که توی فروم ثبت نام نکنید!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
شهاب جان الان مشکل شما چی هست دقیقا ؟
این جان این وسط چی بود کسری :D ؟
ببین کسری ، یه چیزی رو راست میخوام بهم بگی . خداییش ، خداوکیلی ، بازیرایانه تو این مدت درست و با احترام با مخاطباش برخورد کرده ؟ هر وقت هر کی انتقادی کرده یه شکل بد و زَنَنده ای برخورد کرد . غیر از اینه ؟ بازیرایانه رو ما طرفداراش کردیم بازیرایانه ! اونوقت درسته که اینطوری بخواد برخورد شه ؟ آقا تاخیر خورده ، کسی چوب لای چرخ کرده ، اخطار گرفتین ، همه ی اینا با یه غذر خواهی کوچیک یا حتی جملاتی دیگری حل میشه . من نمیگم که اینطوری بگید اونطوری نگید . ولی مثلا بگید : باور کنید تقصیر ما نیست و به دلیل مشکلات مجله دیر عرضه میشه " و یا " مجله خیلی وقته چاپ شده و متاسفانه به یه سری دلایل به مشکل خورده " و یا " غذر میخوایم بابت ِ این شماره و سعی میکنیم شماره های بعد سر ِ موقع بیاد " و انواع و اقسام ِ جملات دیگه ای که به نظرم به مراتب بهتر از جملاتی مثل " وقتی از چیزی خبر ندارید نظر ندید " یا " زنجیر پاره کردید " یا " چون منتقدهای حرفه ایی مثل شما وجود دارن " و باقی جملات که مطمئنم خودتم قبول داری حرفه ای نیست هستش . چون مخاطب وقتی با یه همچین جملاتی برخورد کنه مطمئنم از مجله زده میشه . ولی اگر یه جملات درستی و یا حتی غذرخواهی بکار برده بشه دیگه این مشکلات پیش نمیاد . غیر از اینه ؟ مسلما نه !
خداییش کسری ، یه چیزی رو من به عنوان یکی از خوانندگان قدیمی مجله میخوام بگم .
الان مثلا یکی میاد این صحبت هارو میکنه !
مجله چرا دیر میاد و تاخیر داره .
افت کیفی بشدت حس میشه .
چرا دیگه منتقد های قدیمی کار نمیکنن .
بازیرایانه به مخاطباش احترام نمیذاره .
و ...
اینا تا حدودی در مورد مجله صدق میکنه ! مجله دیر میاد ( غیر از شماره قبل Halo ) ، افت نوشتاری و کیفی بشدت حس میشه ( گرچه خودش یه مقوله ی جداست و صرفا به عنوان یه مثال گفتمش ) ، منتقد های قدیمی دیگه کار نمیکنن یا کمتر کار میکنن و اون طراوت بازیرایانه به کل رفته و این صحبت ها جدا حقیقت هستش .
رفتار بد هم توی فروم بیداد میکنه . انواع و اقسام جملات و رفتار های بد ، تعداد بن ها که نیازی به بحث نداره . و باقی مسائل که این مورد رو فکر نکنم کسی انکار کنه .
یه حرف ِ درستی ماکان برای اولین بار زد :D . بازیرایانه رو طرفداراش کردن بازیرایانه ! این رفتاری که تازگی ها صورت میگیره و بیشتر شبیه قلدری هستش جدا در شان و سطح یه مجله پرطرفدار نیستش . چون که همون طرفدار ها باعث شدن مجله بشه اینی که هست ! حالا درسته که این شکلی برخورد بشه باهاشون و با جملاتی توهین آمیز مثل نمیخوای نخر و این صحبت ها دل خواننده ها رو آزرده کرد ؟

خیلی کشش دادم . یه جاهاییشم فکر کنم از اصل ِ بحث خارج شدم .

به هر حال این نظر ِ خیلی از ماهاست . بازیرایانه ( به جز چند تا از اعضا که به نظرم یکیش خودتی چون اکثر مواقع درست با مخاطب رفتار میکنی ) اصلا به مخاطبش احترام نمیذاره . جواب ِ انتقاد رو درست نمیده ( حالا بیاین بگید در کنار انتقاد باید تعریف هم باشه و نکات قوت هم ذکر شه lol ! )

کسی که میاد انتقاد میکنه واسه چیه ؟ کرم بریزه ؟ نه کسری ! برای اینه که دوست داره مجله روند مثبت رو طی کنه و افت نداشته باشه . به فرض من میگم کیفیت مجله اخیرا افت کرده ، برای اینه که میخوام مجله رو تخریب کنم یا منتقد رو زیر سوال ببرم یا به فروش لطمه وارد کنم ؟! نه ! برای اینه که به خیال خودم دوست دارم مجله افت نداشته باشه .
همین حرف رو به یاشار زدم و با شوخی و خنده جوابم رو داد و گفت که از شماره های بعدی بهتر میشه . یکی هم مثل دوست ِ بالاییمون که نفسشون از جای گرم بلند میشه میتونن با بکار بردن کلماتی مثل lol و ایراد گرفتن از نداشتن ( ، ) و اینا رفتار خودشون رو نشون بدن !

سرتون رو درد نیارم خلاصه ... این دیدگاه های من ، و خیلی از طرفدارای قدیمی و جدید بودش . درست و غلطیش و قبولش دیگه با خودتون :D .

بحث فروم به شما هیچگونه ارتباطی نداره و نیازی هم نمی بینم که به شما در اینباره توضیح بدم. شما رو هم مجبور نکردیم که بیاید و توی فروم ما ثبت نام بکنید. و همینجا هم می گم که توی فروم ثبت نام نکنید!
اینم میگم تا بدونید و از چیزی که نمیدونید حرف مفت نزنید . قبل از اینکه شما بخواید توی فرومتون عضو بشید و شروع کنید به بن بازی هاتون من توی فروم عضو بودم . نهایتا یکی دوروز از آغاز کار فروم میگذشت .
این یوزرم :
http://bazyrayaneh.com/forum/member.php?u=28

بهتره در مورد مسائلی که ازش با خبر نیستید دهنتون رو ببندید .

آخرین ویرایش:

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
اینم میگم تا بدونید و از چیزی که نمیدونید حرف مفت نزنید . قبل از اینکه شما بخواید توی فرومتون عضو بشید و شروع کنید به بن بازی هاتون من توی فروم عضو بودم . نهایتا یکی دوروز از تاسیس فروم میگذشت .
این یوزرم :
http://bazyrayaneh.com/forum/member.php?u=28

بهتره در مورد مسائلی که ازش با خبر نیستید دهنتون رو ببنید .
اوه! بابا شما انگار توی سایت هم حق آب و گل داشتین و ما خبر نداشتیم!
خب فعلا که دهن شما بسته شدهlol

دوستان خود شما قضاوت بکنید که این فرد با این سخنان گوهر بار حقش نیست که تا ابد بن بشه؟:
به گور پدرش خندیده ! مرتیکه فک فامیلای خودشون 2 MG دارن اونوقت اومده گفته کافی هست . نه تروخدا بیاین این 40 و 100 ام ازمون بگیرید دیگه ! واقعا حقمونه بهمون بگن جهان سومی !
شکی در منفور بودن اون الاغه خره بی شعور ه برادر کش نیست ! ولی خب در حالا حاضر بعد از این الاغه خره بی شعور ه برادر کش ، خدابیامرز کیسامه منفور ترین بودش ! بعدشم اوروچیمارو !

باز هم امثال شما رو بن می کنم و هیچ ابایی هم از این کار ندارم.

من آخر نفهمیدم اون پست صفحه قبل من که خیلی موارد رو روشن می کرد چه اشکالی داشت که به شما برخورد؟ وقتی که شما خودتون دلتون می خواد که باهاتون بد برخورد بشه خب ما هم شما رو در این زمینه ارضا می کنیم تا یک زمان خدای نکرده مشکلات روحی و روانی براتون پیش نیاد!!

در کل درکت می کنم و امیدوارم که از این وضعیت نجات پیدا بکنی و مرهمی پیدا بکنی برای زخمت که هر جایی ابراز وجود نکنی، اینجا فروم هست، اما وقتی بری توی جامعه خواهی دید که این ابراز وجود کردن ها خیلی گرانتر برات تموم می شه.

با آرزوی موفقت و بهروزی
congratualtions.gif
109.gif

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
به گور پدرش خندیده ! مرتیکه فک فامیلای خودشون 2 MG دارن اونوقت اومده گفته کافی هست . نه تروخدا بیاین این 40 و 100 ام ازمون بگیرید دیگه ! واقعا حقمونه بهمون بگن جهان سومی !
این حرف در قبال سخن وزیر ارتباطات در مورد خوب بودن سرعت اینترنت هستش .
شکی در منفور بودن اون الاغه خره بی شعور ه برادر کش نیست ! ولی خب در حالا حاضر بعد از این الاغه خره بی شعور ه برادر کش ، خدابیامرز کیسامه منفور ترین بودش ! بعدشم اوروچیمارو !

اینم در مورد Sasuke Uchiha توی ناروتو که به شوخی به رضا گفتم . ببخشید ، یادم نبود شما Madara Uchiha هستید و بهتون بر میخوره =)) !
خب ، الان خواستی بگی من خیلی زرنگم و رفتم پستات رو پیدا کردم ؟ بن شدن ِ منم سر ِ این پست ها نبودش . سره چیز ِ دیگه ای بودش که میتونید برید و ببینید .
باریکلا ! تونستی بزنی به جاده خاکی و از زیرش در بری . حالا بدو بیا بگو آره میدونستم حق آب و گل داری و ما باید بهت جواب درست بدیم
dcqt5vkb2tppzcyh3emp.gif
.
باز هم امثال شما رو بن می کنم و هیچ ابایی هم از این کار ندارم.
ضمن اینکه من از آقای کنی بن شدم . نه شما :) ! پس بهتره واسه بار دوم دهنتون رو ببندید و اندازه دهنتون حرف بزنید :) .
معمولا وقتی یه نفر بخواد بن شه توسط مدیر یا نظامین ارجاع داده میشه به ادمین فنی تا بن بشه . اگر حس کجکاوی ِ Nathan Drake ـیتون ارضا نشد میتونین به یه شکلی برید پیغام های خصوصی رو بخونید تا ببینید کی من رو تهدید به بن کردش . الان باز خواستی مچ بگیری نه :)) ؟
بحث بی فایدس . من یه موجود روانی و شما یک انسان کامل . من یک آدم ناموفق در جامعه و شما یک انسان موفق .
امیدوارم شما هم همیشه خوب " باشی " . چون کارت از خوب شدن گذشته :) .

آخرین ویرایش:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
این جان این وسط چی بود کسری :D ؟
ببین کسری ، یه چیزی رو راست میخوام بهم بگی . خداییش ، خداوکیلی ، بازیرایانه تو این مدت درست و با احترام با مخاطباش برخورد کرده ؟ هر وقت هر کی انتقادی کرده یه شکل بد و زَنَنده ای برخورد کرد . غیر از اینه ؟ بازیرایانه رو ما طرفداراش کردیم بازیرایانه ! اونوقت درسته که اینطوری بخواد برخورد شه ؟ آقا تاخیر خورده ، کسی چوب لای چرخ کرده ، اخطار گرفتین ، همه ی اینا با یه غذر خواهی کوچیک یا حتی جملاتی دیگری حل میشه . من نمیگم که اینطوری بگید اونطوری نگید . ولی مثلا بگید : باور کنید تقصیر ما نیست و به دلیل مشکلات مجله دیر عرضه میشه " و یا " مجله خیلی وقته چاپ شده و متاسفانه به یه سری دلایل به مشکل خورده " و یا " غذر میخوایم بابت ِ این شماره و سعی میکنیم شماره های بعد سر ِ موقع بیاد " و انواع و اقسام ِ جملات دیگه ای که به نظرم به مراتب بهتر از جملاتی مثل " وقتی از چیزی خبر ندارید نظر ندید " یا " زنجیر پاره کردید " یا " چون منتقدهای حرفه ایی مثل شما وجود دارن " و باقی جملات که مطمئنم خودتم قبول داری حرفه ای نیست هستش . چون مخاطب وقتی با یه همچین جملاتی برخورد کنه مطمئنم از مجله زده میشه . ولی اگر یه جملات درستی و یا حتی غذرخواهی بکار برده بشه دیگه این مشکلات پیش نمیاد . غیر از اینه ؟ مسلما نه !
خداییش کسری ، یه چیزی رو من به عنوان یکی از خوانندگان قدیمی مجله میخوام بگم .
الان مثلا یکی میاد این صحبت هارو میکنه !
مجله چرا دیر میاد و تاخیر داره .
افت کیفی بشدت حس میشه .
چرا دیگه منتقد های قدیمی کار نمیکنن .
بازیرایانه به مخاطباش احترام نمیذاره .
و ...
اینا تا حدودی در مورد مجله صدق میکنه ! مجله دیر میاد ( غیر از شماره قبل Halo ) ، افت نوشتاری و کیفی بشدت حس میشه ( گرچه خودش یه مقوله ی جداست و صرفا به عنوان یه مثال گفتمش ) ، منتقد های قدیمی دیگه کار نمیکنن یا کمتر کار میکنن و اون طراوت بازیرایانه به کل رفته و این صحبت ها جدا حقیقت هستش .
رفتار بد هم توی فروم بیداد میکنه . انواع و اقسام جملات و رفتار های بد ، تعداد بن ها که نیازی به بحث نداره . و باقی مسائل که این مورد رو فکر نکنم کسی انکار کنه .
یه حرف ِ درستی ماکان برای اولین بار زد :D . بازیرایانه رو طرفداراش کردن بازیرایانه ! این رفتاری که تازگی ها صورت میگیره و بیشتر شبیه قلدری هستش جدا در شان و سطح یه مجله پرطرفدار نیستش . چون که همون طرفدار ها باعث شدن مجله بشه اینی که هست ! حالا درسته که این شکلی برخورد بشه باهاشون و با جملاتی توهین آمیز مثل نمیخوای نخر و این صحبت ها دل خواننده ها رو آزرده کرد ؟

خیلی کشش دادم . یه جاهاییشم فکر کنم از اصل ِ بحث خارج شدم .

به هر حال این نظر ِ خیلی از ماهاست . بازیرایانه ( به جز چند تا از اعضا که به نظرم یکیش خودتی چون اکثر مواقع درست با مخاطب رفتار میکنی ) اصلا به مخاطبش احترام نمیذاره . جواب ِ انتقاد رو درست نمیده ( حالا بیاین بگید در کنار انتقاد باید تعریف هم باشه و نکات قوت هم ذکر شه lol ! )

کسی که میاد انتقاد میکنه واسه چیه ؟ کرم بریزه ؟ نه کسری ! برای اینه که دوست داره مجله روند مثبت رو طی کنه و افت نداشته باشه . به فرض من میگم کیفیت مجله اخیرا افت کرده ، برای اینه که میخوام مجله رو تخریب کنم یا منتقد رو زیر سوال ببرم یا به فروش لطمه وارد کنم ؟! نه ! برای اینه که به خیال خودم دوست دارم مجله افت نداشته باشه .
همین حرف رو به یاشار زدم و با شوخی و خنده جوابم رو داد و گفت که از شماره های بعدی بهتر میشه . یکی هم مثل دوست ِ بالاییمون که پشتشون از جای گرم بلند میشه میتونن با بکار بردن کلماتی مثل lol و ایراد گرفتن از نداشتن ( ، ) و اینا رفتار خودشون رو نشون بدن !

سرتون رو درد نیارم خلاصه ... این دیدگاه های من ، و خیلی از طرفدارای قدیمی و جدید بودش . درست و غلطیش و قبولش دیگه با خودتون :D .

تمام حرف های این دوستمون رو تایید میکنم حرف دل منم زد.منم از خواننده های خیلی قدیمی مجله ام.
بنده هم قبلا یه بار یه انتقادی کردم اوونم معمولی یه رفتار زننده با من شد بعدشم تا اوومدم یه جواب ساده دادم بن شدم واقعا شکه شده بودم که یعنی اینقدر جنبه بعضیا پایین اومده که با یه انتقاد از کوره در میرن.پس اگه اینطوره نیان شعار بدن که ما منتظر نظر ها و انتقادات شما هستیم تا مشکلات مجله رو برطرف کنیم.مجله ای موفق هست که به نظرات طرفدارش اهمیت بده نه اینکه با رفتار زننده اونا رو زده کنه.

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
تمام حرف های این دوستمون رو تایید میکنم حرف دل منم زد.منم از خواننده های خیلی قدیمی مجله ام.
بنده هم قبلا یه بار یه انتقادی کردم اوونم معمولی یه رفتار زننده با من شد بعدشم تا اوومدم یه جواب ساده دادم بن شدم واقعا شکه شده بودم که یعنی اینقدر جنبه بعضیا پایین اومده که با یه انتقاد از کوره در میرن.پس اگه اینطوره نیان شعار بدن که ما منتظر نظر ها و انتقادات شما هستیم تا مشکلات مجله رو برطرف کنیم.مجله ای موفق هست که به نظرات طرفدارش اهمیت بده نه اینکه با رفتار زننده اونا رو زده کنه.

شما دوست عزیز واقعا خودتون قضاوت بکنید اینها پستهایی هستند که شما دادین و می گین که انتقاد کردم.
وقت گل نی من که احتمالا ریشام سفید شده

راستی راجب این(enrique زنه رو بغل كرد !!! :laughing:) کلی حال کردم اینم اضافه کن:نروو با من بمون!!:laughing:
این شماره دیگه بازی رایانه ترکونده واقعا 2 هفته دیگه شماره جدید میاد این یکی هنوز به رشت نرسیده واقعا جای پیشرفت دارین شماره بعدی ایشالا سال دیگه دستمونه حتما.
واقعا اینها انتقاد هستند؟

ضمن اینکه من از آقای کنی بن شدم . نه شما :) ! پس بهتره واسه بار دوم دهنتون رو ببندید و اندازه دهنتون حرف بزنید :) .
lol
bsfmvg7uxltlelyln4p.jpg

شما رو Admin بن کرده نه کیانوش.
امیدوارم که خوب بشی
183.gif

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
دشمن فرضی وجود نداره. قبل از این هم مجله تاخیر خورده. هر دفعه تاخیر می خوره ما میگم به یک سری مشکلات خورده. حالا اون مشکلات هر چیزی می تونه باشه. می تونه دیر رسیدن مطلب باشه , می تونه از چاپ خونه باشه می تونه از تنبلی من باشه می تونه اشکال از سردبیر باشه و... منتها ما هیچ وقت نگفتیم بقیه برای ما پاپوش دوختند یا نمی گذارند ما کارمون بکنیم منتها این دفعه واقعا تقصیر هیچ کدوم از ماها نبود. حالا باور کن باور نکن به خدا هیچ فرقی برای من و تک تک بچه های مجله نداره.

در اینکه این اواخر برای مجله مخاطبینش اصلا مهم نیست هیچ شکی وجود نداره که خوشبختانه خودت هم داری تاییدش میکنی!

در مورد تاخیر هم کسی نگفته تقصیر شخص آقای X هست و یا اینکه شماها (با عرض پوزش) مرض دارید مجله رو پخش نکنید، چیزی که من میگم این هست که چرا این همه سال به جای پیچوندن و جمع کردن موضوع یکبار با طرفدارانتون که با حمایت انها مجله سرپا هست رک و رو راست نمیگید مشکل مجله چیه؟ خودتون یک جوی رو بوجود آوردید که هیچ کس دیگه باورتون نمیکنه!

این رسم در مورد همه نشریات هست منتها من الان نمی دونم مشکل تو دقیقا چیه. شما تهمت دروغ گویی به ما زدی ما هم جوابتو دادیم تموم شد و رفت.

حرف سنگینی زدی! لطفا انجایی که من گفتم دروغ گفتید رو نشون بده! من گفتم دشمن فرض نسازید! منظورم کاملا مشخص بود یعنی اینکه شفاف صحبت کنید! وگرنه من خودم توی ان جلسه بودم و یک چشمه از اختاری که به آقای عبدالهی دادن رو خودم برای کار خودمون دیدم! البته اینم بگم که این اخطار باعث عقب افتادن هیچ کدوم از نشریه های دیگه نشد! شما یجور میگید دیگه همه دیدن به ما اخطار دادن که انگار شما اولین نشریه هستید که بهش گیر دادن و این تاخیر هم مستقیم به خاطر ان اخطار و فشار مسوولین بوده!

اینکه شما میگید هر دفعه یک مشکلی براتون بوجود میاد دقیقا بر میگرده به ضعف مدیریت و برنامه ریز مجله! دقیقا همین شرایط برای همه موجوده!‌ من ان زمانی که توی گل آقا بودم ما مشکل کاغذ داشتیم و خیلی رادیکال های دیگه هم بالا سرمون بود اما هیچ وقت تاخیر نداشتیم! اگه برای مخاطبینتون احترام قایل بودید بجای کتمان این ضعف تا الان درستش میکردید!

100 درصد اگه حرفه ای بود شما را مدیر نمی کردند که پس فردا بیای پشت سر رفیقات حرف بزنی و 100 البته اگه حرفه ای بود نمی ذاشت امثال شما را یوزر های را مسخره کنند. ماکان من و تو که می دونیم شما یوزر ها را در چه سطحی می دونیم.
ماکان اگه از اول حرف دلتو می اومدی می زدی خیلی خوب بود اما چون کاملا تابلوه مشکل شما ار کجا اب می خوره به نظرم بهتره بیخیال بحث بشیم. نه فقط من بلکه نیما ( HL2-GF ) , سهیل (BlackCanopus ) , حمید رضا دشتی , یاشار ( Red-Yashar ) , عباس ( Lord 5 ) , شهاب سبزی همه قضیه فروم می دونند پس بهتره دلخوری هاتو جای دیگه ای بگی. همانطور که گفتم اینجا به اندازه کافی شاهد های معتبر هست که بدونند قضیه از چه قراره. به هر حال هیچ کدوم از ماها انتظار نداشتیم کسی خودشو به عنوان دوست معرفی می کنه به ماها تهمت دروغ بزنه.

خدا شاهده که این موردی که من میگم و انتقادی که به مجله دارم به این موضوع ربط نداره و ماله خیلی قبل ترش هست. در موردش با سهیل هم ان روزی که رفتم نمایشگاه صحبت کردم که میتونی ازش بپرسی و اتفاقا خود سهیل هم باهاش موافق بود و خیلی چیزهای دیگه هم گفت.

اما چون خیلی اصرار داری دلیل رفتن من چی هست بزار یکبار کامل ان ماجرا رو برات بگم تا بفهمی قضیه چی بود و چی نشون داده شد و دیگه نگی من کاربران رو چیزی فرض میکردم چون برام خیلی سنگین تموم شد!

شروع این قضایا سر همون ترد جمعه چه خبر است بود، درسته؟ میدونی این ترد و برنامه رو کی راه انداخت؟ مهدی و شخص حمید ادمینستریتور سایت! میدونی من اصلا ار قضیه خبر نداشتم؟ حتی به حمید پیغام دادم و گفتم قضیه چیه که گفت بهم نمیگه (میتونی ارش بپرسی) و مهدی هم فقط گفت هایپ کن که من هم کاملا به شوخی گفتم کوجیما میخواد بیاد ایران که هر عقل سلیمی میدونست شوخی هست!

خود حمید کسی بود که گفت با یه ID بیایید بگید مثلا کوجیما هستید، حمید خودش گفت یه عکس از من و کوجیما درست کنید بزارید رو سایت! بعد که بازخورد کاربران رو دیدید چی شد؟ همه چیز رو انداختید گردن من که خوب من هم حرفی نزدم!

به آخرین پست من توی فروم نگاه کن ببین من کی رفتم از سایت. دلیل رفتنم هم ان حرفی بود که امیر زد و شماها همتون بجای اینکه جوابش رو بدید ازش تشکر هم کردید که من هم خیلی ناراحت شدم و همون وقت به حمید گفتم توی فرومی که جوش اینجوری هست دیگه نمیمونم! بعدش دیگه انجا نیومدم و پست ندادم!

بعدشم که دیگه اصلا تهران نبودم و یه بابایی با خط ایرانسل من ملت رو سر کار گذاشت و گفت تصادف کرده و ... که من همون وقت به نیما گفتم من نیستم و خطم اصلا دست خودم نیست، باور نکنید. بعدش رو هم که خودت میدونی! شما که دوستی رو قبلش برای من تموم کرده بودید اما من نه بچه هستم، نه اینکه برام مهمه جایی تحریریه باشم و اینجا هم بخاطر تعصب خودم روی سایت موندم. وگرنه هیچ وقت به خاطر حرکت یکی از مدیران انجا که حتی بقیه نویسندگان مجله هم ازش متنفرن و بارها به خودم گفتن باهاش دعوا کردن نمیام مجله ای محبوب قدیمیم رو ترول کنم!

این قضیه ای که شماها اینقدر دارید روش مانور میدید و هی میگید مسخره کردن یوزرها و ... در درجه اول با هماهنگی مدیر ارشد سایت و فروم خودتون بوده و من هم ازش خبری نداشتم که بالا هم گفتم و خودتم میتونی بپرسی بیینی چی به چی بود! پس دیگه هی اینور و انور نکن و سعی نکن ببندیش به من! اینطور که میگی کاربران برای شخص مدیر سایت خودتون اهمیت نداره که البته از فرومی که فقط به این دلیل اداره میشه که تبدیل به یک فروشگاه بشه و فقط ازش پول در بیارن بیشتر از این هم انتظار نمیره!

افت کیفی مجله رو هم فقط من نمیگم که بخوای بگی مثلا دارم رو حساب لج بازی یا تلافی میگم! فقط کافی هست یه نظر سنجی همینجا بزارید ببینید چند نفر از مخاطبینتون از کیفیت شماره های اخیر راضی بوده! در آخر هم اینکه هر کی ازتون انتقاد کرد بگید گور پدرت اصلا مجله رو نخر یا اینکه بگید تو از فلان سایت امدی و یا چون از سایت رفتی قصد تخریب داری، وگرنه ما هیچ مشکلی نداریم و انتقاد بهمون وارد نیست ادبیات یک عده دیگه هست که در شان یک نشریه نیست!

پ.ن: در رابطه با بچه بازی و کارهای بچه گانه و مثلا تلافی کردن هم همینکه شماها امدید انور درجه من رو گرفتید و کردید Newbie کاملا روشن کننده هست که کی عضو مهد کودک امیر تهمورث هست و سعی داره خودش رو خونک کنه! قضاوت با دوستان!

شما رو Admin بن کرده نه کیانوش.
امیدوارم که خوب بشی

Admin همون کیانوشه!

آخرین ویرایش:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
شما دوست عزیز واقعا خودتون قضاوت بکنید اینها پستهایی هستند که شما دادین و می گین که انتقاد کردم.
واقعا اینها انتقاد هستند؟

مرد مومن پست بنده به ملکوت اعلا پیوسته 2 قرن; جا در جا پاک شد بعدم بن بعدشم شما ظاهرا پستایی که به شوخی بین دو تا دوست داده میشه رو خیلی جدی میگیری!!!
شوخی جدی رو درست تفکیک نمیکنی. اوون پست ضمیمه پست اصلی بود که...
پستی که میگه چند شمارست مجله میخرم هر بار DvD خرابه!!!
اعتراض به دیر رسیدن مجله دیر کرد مجله و... اعتراض به اینا انتقاد از این قسمت انتقاد به حساب نمیاد ؟!!!

آخرین ویرایش:

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,135
نام
متوئیدی
این بحپ مظلوم گرایی سیاسی بلافاصله بعداز اخبار اومده بود دیگه چی بود ؟؟!!!!! از بازیرایانه بعید بود اینو تو فوق العاده بگذاره تهش هم هی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اشاره میکرد !!!!!!!!!!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
این جان این وسط چی بود کسری :biggrin1: ؟
ارایه ادبی هست :D
قبول دارم ما هم یک ام تند حرف می زنیم. من نمی خوام بهانه بیارم اما خب برای ماها تحریریه خیلی اعصاب خورد کن هست که مجله دیر بیاد. ماها خودمون بیشتر از همه شاکی میشیم چون سر وقت مطالبمون میدیم ( 90 درصد اوقات ). حالا فکر کن مجله در نیومده یکی بر میگرده میگه اگه عرضه ندارید مجله بیرون ندید. خب هر کسی باشه اعصابش خورد میشه. می دونی رابطه دو طرفه هست خود من هم خیلی کم دیدم کسی بیاد اینجا تعریف کنه تمام مدت در حال انتقاد شندین هستیم همین موضوع باعث میشه اعضای تحریریه هم اعصابشون خورد بشه. همین عباس خیلی ارومه ببین چی شده که اون هم عصبی شده.
یه حرف ِ درستی ماکان برای اولین بار زد :biggrin1: . بازیرایانه رو طرفداراش کردن بازیرایانه ! این رفتاری که تازگی ها صورت میگیره و بیشتر شبیه قلدری هستش جدا در شان و سطح یه مجله پرطرفدار نیستش . چون که همون طرفدار ها باعث شدن مجله بشه اینی که هست ! حالا درسته که این شکلی برخورد بشه باهاشون و با جملاتی توهین آمیز مثل نمیخوای نخر و این صحبت ها دل خواننده ها رو آزرده کرد ؟
غیر از این هم نیست برای همین خاطر قرار هست توی این تاپیک من فقط جواب گو باشم تا دیگه نارحتی پیش نیاد.
یکی از مشکلات من همین هست مثلا تو نوعی شهاب. میای میگی مجله سطحش پایین اومده. خب مثال بزنید ما خودمون هم متوجه بشیم. فقط میگند مجله سطحش اومده پایین. مجله 130 صفحه هست 10 تا هم نویسنده داره من که نمی دونم شما کدوم مطلب میگی. شما باید نام ببری. کسی هم ناراحت نمیشه
در اینکه این اواخر برای مجله مخاطبینش اصلا مهم نیست هیچ شکی وجود نداره که خوشبختانه خودت هم داری تاییدش میکنی!

در مورد تاخیر هم کسی نگفته تقصیر شخص آقای X هست و یا اینکه شماها (با عرض پوزش) مرض دارید مجله رو پخش نکنید، چیزی که من میگم این هست که چرا این همه سال به جای پیچوندن و جمع کردن موضوع یکبار با طرفدارانتون که با حمایت انها مجله سرپا هست رک و رو راست نمیگید مشکل مجله چیه؟ خودتون یک جوی رو بوجود آوردید که هیچ کس دیگه باورتون نمیکنه!
نه جانم گفتم حرف شما نگفتم حرف شخص دیگری. والا اگه مشکل مجله رو من می دونستم حلش می کردم !! یک حرف هایی می زنی ها. مجله هر دفعه تاخیر بخوره تقصیر سردبیر و اعضای مجله است مگر اینگه از دست ما خارج باشه. خب این دفعه از دست ما خارج بوده. شما میای میگی دشمن فرضی نساز. ببینم ماکان تو جای من بودی چه جوابی می دادی وقتی بهت انگ دروغ گویی می زدنند ؟ واقعا دوست دارم بدونم
حرف سنگینی زدی! لطفا انجایی که من گفتم دروغ گفتید رو نشون بده! من گفتم دشمن فرض نسازید! منظورم کاملا مشخص بود یعنی اینکه شفاف صحبت کنید! وگرنه من خودم توی ان جلسه بودم و یک چشمه از اختاری که به آقای عبدالهی دادن رو خودم برای کار خودمون دیدم! البته اینم بگم که این اخطار باعث عقب افتادن هیچ کدوم از نشریه های دیگه نشد! شما یجور میگید دیگه همه دیدن به ما اخطار دادن که انگار شما اولین نشریه هستید که بهش گیر دادن و این تاخیر هم مستقیم به خاطر ان اخطار و فشار مسوولین بوده!
عزیزم مجله بعد از اون اخطار توقیف شد. هر چند اسمش اخطار بود اما توقیف شد. خب من باز هم میگم ما مجله مون کلا 85 درصد اوقات با تاخیر چاپ میشه منتها هیچ وقت دروغ نگفتیم. شما خیلی راحت گفتی دشمن فرضی نسازید و ارشاد هم بهتون گیر نداده. خب این یعنی چی ؟ من توی مغز خودم اینطوری حلاجی می کنم : دروغ نگید.
اینکه شما میگید هر دفعه یک مشکلی براتون بوجود میاد دقیقا بر میگرده به ضعف مدیریت و برنامه ریز مجله! دقیقا همین شرایط برای همه موجوده!‌ من ان زمانی که توی گل آقا بودم ما مشکل کاغذ داشتیم و خیلی رادیکال های دیگه هم بالا سرمون بود اما هیچ وقت تاخیر نداشتیم! اگه برای مخاطبینتون احترام قایل بودید بجای کتمان این ضعف تا الان درستش میکردید!
ضعف هر کسی هست ما هیچ کتمان نکردیم. بعضی ها فکر می کنند مجله برای این دیر میاد چون ماها یک مشت ادم مغروریم که در هر صورت می دونیم مجله مون فروش میره. نه باور کنید همچین فکری نمی کنیم مسئله چاپ مجله به من مربوط نمیشه اما در مورد تحویل دادن مقاله من حداقل وجدانم راضی که در 80 درصد مواقع سر وقت مقاله هامو تحویل دادم تا کسی ناراحت نشه.
من سر قضیه جمعه از اول مخالف بودم و حتی بعد از این وقایع گفتم این کارها توهین به مخاطب هست. مگه خود تو ماکان نگفتی بچه ها باید جنبشون بره بالا ؟ تو اگه مخالف بودی از روز اول می گفتی نمی اومدی بعدش از کار اشتباه هر کسی طرفداری کنی.
این قضیه ای که شماها اینقدر دارید روش مانور میدید و هی میگید مسخره کردن یوزرها و ... در درجه اول با هماهنگی مدیر ارشد سایت و فروم خودتون بوده و من هم ازش خبری نداشتم که بالا هم گفتم و خودتم میتونی بپرسی بیینی چی به چی بود! پس دیگه هی اینور و انور نکن و سعی نکن ببندیش به من! اینطور که میگی کاربران برای شخص مدیر سایت خودتون اهمیت نداره که البته از فرومی که فقط به این دلیل اداره میشه که تبدیل به یک فروشگاه بشه و فقط ازش پول در بیارن بیشتر از این هم انتظار نمیره!
برای من جالبه تو انگ همه چی به سایت می زنی چه طوری یک مدت اونجا مدیر بودی و طوری رفتار می کردی انگار برای سایت حاضری همه کاری انجام بدی ؟
درجه تو هم من نگرفتم منتها فکر کنم بعد از اون قضیه تصادف و اون مسخره بازی ها یک همچین کاری باید میشد. حالا اگه تو هیچ کاره بودی چرا همون موقع جواب ندادی ؟

دوستانی که به مجله انتقاد دارند لطفا انتقادشون سریح مطرح کنند. اسم مقاله و مشکلاتش را هم ذکر کنند تا بعدها ناراحتی پیش نیاد.
اعتراض به دیر رسیدن مجله دیر کرد مجله و... اعتراض به اینا انتقاد از این قسمت انتقاد به حساب نمیاد ؟!!!
هر کسی DVD اش خرابه می تونه با هماهنگی DVD شو عوض کنه. فکر کنم باید با حمید رضا دشتی هماهنگ کنید اون در این رابطه قبلا یک چیز هایی گفته بود که من کاملشو یادم نیست منتها اگه DVD شما خرابه براتون عوض میشه.
این بحپ مظلوم گرایی سیاسی بلافاصله بعداز اخبار اومده بود دیگه چی بود ؟؟!!!!! از بازیرایانه بعید بود اینو تو فوق العاده بگذاره تهش هم هی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اشاره میکرد !!!!!!!!!!
این دو صفحه را بخونی یک دو دو تا چهار تا بکنی متوجه میشی چرا :D

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
خود حمید کسی بود که گفت با یه ID بیایید بگید مثلا کوجیما هستید، حمید خودش گفت یه عکس از من و کوجیما درست کنید بزارید رو سایت! بعد که بازخورد کاربران رو دیدید چی شد؟ همه چیز رو انداختید گردن من که خوب من هم حرفی نزدم!

خوبی تو؟؟؟!! من گفتم این کار رو بکنید؟! واقعا بعضی ها خیلی رو دارن!! دیگه این رو همه میدونن که چه کسایی علاقه به سرکار گذاشتن و با عرض معذرت اسکل کردن ملت دارن.
این که من اینجا سر نمی زنم دلیل نمیشه که اخبار اینجا به گوشم نرسه و هر مزخرفی که دلت خواست بگی!

به آخرین پست من توی فروم نگاه کن ببین من کی رفتم از سایت. دلیل رفتنم هم ان حرفی بود که امیر زد و شماها همتون بجای اینکه جوابش رو بدید ازش تشکر هم کردید که من هم خیلی ناراحت شدم و همون وقت به حمید گفتم توی فرومی که جوش اینجوری هست دیگه نمیمونم! بعدش دیگه انجا نیومدم و پست ندادم!

برای عرض اطلاع خودت و دوستان بگم که شما با کمال احترام از سایت بیرون انداخته شدی چون فعالیتت به ضرر سایت و فروم بود، هیچ پیامی هم مبنی بر اینکه "توی فرومی که جوش اینجوری هست دیگه نمیمونم" و ... از طرف شما دریافت نشده بنابراین اراجیف نباف! شما از سایت نرفتی بلکه بیرون انداخته شدی، اینکه ما این قضیه رو عمومی نکردیم دلیل نمیشه شما بخوای سواستفاده کنی!

توقع همچین حرفایی هم ازت نداشتم ولی خب بالاخره آدم ها رو از روی همین چیزها میشه شناخت که خوشبختانه من هم شناختم و فهمیدم که تصمیمم حداقل در مورد شما درست بوده!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
این حرف در قبال سخن وزیر ارتباطات در مورد خوب بودن سرعت اینترنت هستش .

اینم در مورد Sasuke Uchiha توی ناروتو که به شوخی به رضا گفتم . ببخشید ، یادم نبود شما Madara Uchiha هستید و بهتون بر میخوره =)) !
اولا مهم نیست در مورد کی یا چی این حرفها رو زدی ، مهم اینه که لحن کامنت دادنت زننده هست و وقتی یه نفر که اطلاعی نداره اینا رو میخونه اونجوری که تو فکر میکنی فکر نمیکنه . کلا لحن خیلی ها زننده بوده ، فراتر از حد خودشون صحبت کردن و بن هم شدن ، چون تو BR من بمیرم تو بمیری نداریم ! هرکی هر طور که رفتار کنه ، همونطور باهاش رفتار میشه . تو رفتارت کلا عصبی هست و خیلی دلت میخواد جبهه بگیری علیه طرف مقابلت . من نمیخوام بگم اگه بن شدی همش تقصیر تو بوده ولی مطمئن باش یه بخشیش به خاطر رفتار عصبی و تندت بوده .
بازم میگم شهاب تو خیلی عصبی پست میدی ، بزار یکم که اروم شدی پست هات رو بده . این لحن جواب دادن شایسته نیست .
معمولا وقتی یه نفر بخواد بن شه توسط مدیر یا نظامین ارجاع داده میشه به ادمین فنی تا بن بشه . اگر حس کجکاوی ِ Nathan Drake ـیتون ارضا نشد میتونین به یه شکلی برید پیغام های خصوصی رو بخونید تا ببینید کی من رو تهدید به بن کردش .
نه خیر عزیز من ، اصلا این طوری که میگی نیست . این در صورتی هست که قرار باشه کسی از IP بن بشه ، که خودت هم میدونی تو ایران کسی رو نمیشه از IP بن کرد . چون IP ها دینامیک هست نه استاتیک .

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
با عرض شرمندگی این پست توی این صفحه هم کپی می کنم تا مشکلی پیش نیاد.

نقل قول:
این جان این وسط چی بود کسری :biggrin1: ؟
ارایه ادبی هست :biggrin1:
نقل قول:
قبول دارم ما هم یک ام تند حرف می زنیم. من نمی خوام بهانه بیارم اما خب برای ماها تحریریه خیلی اعصاب خورد کن هست که مجله دیر بیاد. ماها خودمون بیشتر از همه شاکی میشیم چون سر وقت مطالبمون میدیم ( 90 درصد اوقات ). حالا فکر کن مجله در نیومده یکی بر میگرده میگه اگه عرضه ندارید مجله بیرون ندید. خب هر کسی باشه اعصابش خورد میشه. می دونی رابطه دو طرفه هست خود من هم خیلی کم دیدم کسی بیاد اینجا تعریف کنه تمام مدت در حال انتقاد شندین هستیم همین موضوع باعث میشه اعضای تحریریه هم اعصابشون خورد بشه. همین عباس خیلی ارومه ببین چی شده که اون هم عصبی شده.
نقل قول:
یه حرف ِ درستی ماکان برای اولین بار زد :biggrin1: . بازیرایانه رو طرفداراش کردن بازیرایانه ! این رفتاری که تازگی ها صورت میگیره و بیشتر شبیه قلدری هستش جدا در شان و سطح یه مجله پرطرفدار نیستش . چون که همون طرفدار ها باعث شدن مجله بشه اینی که هست ! حالا درسته که این شکلی برخورد بشه باهاشون و با جملاتی توهین آمیز مثل نمیخوای نخر و این صحبت ها دل خواننده ها رو آزرده کرد ؟
غیر از این هم نیست برای همین خاطر قرار هست توی این تاپیک من فقط جواب گو باشم تا دیگه نارحتی پیش نیاد.
نقل قول:
یکی از مشکلات من همین هست مثلا تو نوعی شهاب. میای میگی مجله سطحش پایین اومده. خب مثال بزنید ما خودمون هم متوجه بشیم. فقط میگند مجله سطحش اومده پایین. مجله 130 صفحه هست 10 تا هم نویسنده داره من که نمی دونم شما کدوم مطلب میگی. شما باید نام ببری. کسی هم ناراحت نمیشه
نقل قول:

نه جانم گفتم حرف شما نگفتم حرف شخص دیگری. والا اگه مشکل مجله رو من می دونستم حلش می کردم !! یک حرف هایی می زنی ها. مجله هر دفعه تاخیر بخوره تقصیر سردبیر و اعضای مجله است مگر اینگه از دست ما خارج باشه. خب این دفعه از دست ما خارج بوده. شما میای میگی دشمن فرضی نساز. ببینم ماکان تو جای من بودی چه جوابی می دادی وقتی بهت انگ دروغ گویی می زدنند ؟ واقعا دوست دارم بدونم
نقل قول:
عزیزم مجله بعد از اون اخطار توقیف شد. هر چند اسمش اخطار بود اما توقیف شد. خب من باز هم میگم ما مجله مون کلا 85 درصد اوقات با تاخیر چاپ میشه منتها هیچ وقت دروغ نگفتیم. شما خیلی راحت گفتی دشمن فرضی نسازید و ارشاد هم بهتون گیر نداده. خب این یعنی چی ؟ من توی مغز خودم اینطوری حلاجی می کنم : دروغ نگید.
نقل قول:
ضعف هر کسی هست ما هیچ کتمان نکردیم. بعضی ها فکر می کنند مجله برای این دیر میاد چون ماها یک مشت ادم مغروریم که در هر صورت می دونیم مجله مون فروش میره. نه باور کنید همچین فکری نمی کنیم مسئله چاپ مجله به من مربوط نمیشه اما در مورد تحویل دادن مقاله من حداقل وجدانم راضی که در 80 درصد مواقع سر وقت مقاله هامو تحویل دادم تا کسی ناراحت نشه.
متن پنهان:
من سر قضیه جمعه از اول مخالف بودم و حتی بعد از این وقایع گفتم این کارها توهین به مخاطب هست. مگه خود تو ماکان نگفتی بچه ها باید جنبشون بره بالا ؟ تو اگه مخالف بودی از روز اول می گفتی نمی اومدی بعدش از کار اشتباه هر کسی طرفداری کنی.

نقل قول:
برای من جالبه تو انگ همه چی به سایت می زنی چه طوری یک مدت اونجا مدیر بودی و طوری رفتار می کردی انگار برای سایت حاضری همه کاری انجام بدی ؟
درجه تو هم من نگرفتم منتها فکر کنم بعد از اون قضیه تصادف و اون مسخره بازی ها یک همچین کاری باید میشد. حالا اگه تو هیچ کاره بودی چرا همون موقع جواب ندادی ؟

دوستانی که به مجله انتقاد دارند لطفا انتقادشون سریح مطرح کنند. اسم مقاله و مشکلاتش را هم ذکر کنند تا بعدها ناراحتی پیش نیاد.
نقل قول:

هر کسی DVD اش خرابه می تونه با هماهنگی DVD شو عوض کنه. فکر کنم باید با حمید رضا دشتی هماهنگ کنید اون در این رابطه قبلا یک چیز هایی گفته بود که من کاملشو یادم نیست منتها اگه DVD شما خرابه براتون عوض میشه.
نقل قول:
این دو صفحه را بخونی یک دو دو تا چهار تا بکنی متوجه میشی چرا :biggrin1:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: HL2-GF

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ارایه ادبی هست :biggrin1:
مخلص :D .
ببین حرفت درسته ! خودم بقل دستت بودم وقتی خبر سوختن PoP: FS رو شنیدی :D .
ولی یه چیزی این وسط هستش ! به عنوان مسئولین مجله ، شما و باقی تحریره و مدیران جواب گوی تاخیر ها باید باشید . حالا تقصیره شما هم نیستا ، منتها به هر حال کسی که میگه دیر اومده نمیتونه بگه آقا شما چاپخونه رو بدید زنگ بزنیم انتقاد کنیم :D !
دقیق نمیتونم اینو بگم چون از حال و روز همه با خبر نیستم ! ولی دیدگاهه من اینه ! مطالب کمی داره تکراری میشه . طرز نوشتاری و اینا خیلی خسته کننده داره میشه . تقصیره کسی هم نیستا ! چون قدیمی ها کمتر کار میکنند ، وظیفه نوشتن افتاده دست ِ چند نفر و اینه که یه جورایی آدم حس میکنه طراوات و تنوع ِ مطالب از بین رفته ! سربسته گفتم خیلی :D .
اولا مهم نیست در مورد کی یا چی این حرفها رو زدی ، مهم اینه که لحن کامنت دادنت زننده هست و وقتی یه نفر که اطلاعی نداره اینا رو میخونه اونجوری که تو فکر میکنی فکر نمیکنه . کلا لحن خیلی ها زننده بوده ، فراتر از حد خودشون صحبت کردن و بن هم شدن ، چون تو BR من بمیرم تو بمیری نداریم ! هرکی هر طور که رفتار کنه ، همونطور باهاش رفتار میشه . تو رفتارت کلا عصبی هست و خیلی دلت میخواد جبهه بگیری علیه طرف مقابلت . من نمیخوام بگم اگه بن شدی همش تقصیر تو بوده ولی مطمئن باش یه بخشیش به خاطر رفتار عصبی و تندت بوده .
اولا الان چه ربطی به این بحث داره نیما :D ؟ بحث سر ِ این بود که ایشون گفتن شما فروم ما عضو نشو منم گفتم قبل از شما عضو بودم ! و بعدشم ایشون خیلی خواستن استعداد کاراگاهیشون رو رخ بکشن و اومدن این پست هارو رو کردن . وسط ِ یه بحث کاملا طنز هم بودش . از رضا ( Sparda ) بپرس . ببینم ، اینجا کسی حرف از مادربزرگ کلیفی و از این جور بحثا میاره ، 2 سال بعد میان پست هاشون رو ru کنن و بگن چقدر زنندس ؟ بحث سر ِ منفور ترین شخصیت ناروتو بودش . رضا هم گفت اون احمق برادر کش . خب که چی الان ؟ عباس جان ظاهرا با ساسکه نسبتی دارن و همونقدر که آقای کنی رو وزیر ارتباطات غیرت دارن ، ایشون هم همونقدر پشتش وایسادن که حالا میان پست ِ 2 سال پیش وسط ِ یه بحث کاملا طنز و خنده رو میکنن تا بخوان مچ بگیرن .
بازم میگم شهاب تو خیلی عصبی پست میدی ، بزار یکم که اروم شدی پست هات رو بده . این لحن جواب دادن شایسته نیست .
کاش حداقل پست های قبل رو میخوندی نیما .
اوه! بابا شما انگار توی سایت هم حق آب و گل داشتین و ما خبر نداشتیم!
اشکال تایپی؟!lol
چون منتقدهای حرفه ایی مثل شما وجود دارن و به ما هم خیلی لطف دارنlol
گوشه ای از ابراز آداب همکار ِ عزیزتون بود . حالا اگر حرفای من ایراد داره و ماله ایشون نداره مهم نیست . همونطور که گفتم من آدم ِ روانی و ایشون یک انسان سالم و موفق . دیگران هم دارن این پست هارو میبینن دیگه ... پس بهتره چیزی نگم چون قضاوت راجب اینجور بحث ها کاره ساده ای هستش .
نه خیر عزیز من ، اصلا این طوری که میگی نیست . این در صورتی هست که قرار باشه کسی از IP بن بشه ، که خودت هم میدونی تو ایران کسی رو نمیشه از IP بن کرد . چون IP ها دینامیک هست نه استاتیک .
چیو که میگم اینطور نیست ؟! آقای کیانوش کنی من رو بن کردن ! پیغام آخرشونم این بود که یک بار ِ دیگه فلان کنید بن میشید . منم گفتم بن کنید . حالا من باید از کجا بفهمم که مثلا ادمین بن کرده یا خوده کیانوش ؟
بعد اصلا این بحث ها چه ربطی به محوریت بحث انتقاد و رفتار مجله داره ؟ گفتم که ! ایشون ظاهرا استعداد detectiveـیشون سوخته و الان دارن استفاده میکنن . ( میون کلام :D ، من از یه فرومی بن از IP شدم :D ! )
من حرف از انتقاد میارم ، ایشون میگم فروم ما نیا ! میگم تو فروم بودم و از شما قدیمی ترم ، میرن پست های 2 سال پیش رو میکشن بیرون که به خیال خودشون مُچ بگیرن ! بعد هم میگن امثال شما رو بن میکنم ، گفتم شما منو بن نکردید و حالا هم رفتن که کی منو بن کرده رو آوردن .
واقعا به نظر خودتون این اسمش بحث ِ یا از این شاخه به اون شاخه پریدن برای در رفتن از بحث ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر