بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
در عوض گزارش اختصاصي بازي‌رايانه رو مي‌توانيد از طريق سايت مجله تهيه بكنيد.

اونو خوندم.ولی معمولا برای نمایشگاه های مختلف سر موقع یه ویژه نامه میدادن(مانند سالهای پیش).اینجوری بخوایم حساب کنیم ویژه نامه GC ماه بعد و TGS دو ماه بعد منتشر میشه.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
سرعت عملتون دیگه واقعا خوب شده .
اگه 20 شهریور بیاد بیرون فاصله شماره قبلی تا این شماره یک ماه هم کمتر میشه .
این نظمی که در انتشار مجله پیدا کردید جای تبریک داره .

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
البته به خاطر سرعت عملتون تبریک می گم ولی این که کیمز کام نیست ، خیلی بده ! :(( (لغت بهتری که بشه گفت پیدا نکردم . )
حداقل لیست نقد ها رو می شه که بگید .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
شهاب جان، چاکریم.
آقا راستی گفتی کیفیت. چه بخش هایی به نظرت افت کیفیت داشتن؟ نقد ها که حجم شون بیشتر شده تا بازی ها بهتر و کامل تر تحلیل بشن. پیش نمایش ها و جاهای دیگه هم به نظرم تغییری نکردن. البته قبول دارم که دید من حالت Tunnel Vision و بسته داره و از داخل قضاوت خیلی درست یا راحت نیست :)
بخوام توضيح دقيق ـه دقيق بدم ميتونم اينو بگم :
چون توي اين شماره هاي جديد تعداد نويسنده ها كم شده و اين شماره هاي آخر رو 2 يا 3 نفر مينويسن من فكر ميكنم اين يك نواختي ادبيات و چيزاي ديگه يكم تاثير گذاشته و اينطور به نظر ميرسه كه مجله افت كرده . مثلا الان ديگه نقدي از آقاي دشتي يا ضيايي يا خوشبختانه آقاي شاه صاحبي (:d) نميبينم . يا اگه ميبينيم يك يا دو تاس . و به نوعي اون ذوق و انگيزه به نظرم از بين رفته .

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
با عرض سلام
من یه خبر اینجا خوندم در مورد اینکه بازی رایانه از هیات نظارت بر مطبوعات تذکر گرفته است.
تو متن خبر اطلاعات دقیقی از علت تذکر نداده اگر کسی از دوستان می دانند که دلیل تذکر چی بود بفرمایند.
(خواهش می کنم بحث رو سیاسی نکنید.)
ممنون

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
با عرض سلام
من یه خبر اینجا خوندم در مورد اینکه بازی رایانه از هیات نظارت بر مطبوعات تذکر گرفته است.
تو متن خبر اطلاعات دقیقی از علت تذکر نداده اگر کسی از دوستان می دانند که دلیل تذکر چی بود بفرمایند.
(خواهش می کنم بحث رو سیاسی نکنید.)
ممنون
سلام دوست عزیز
در اینجا یه سری بحث در این مورد شده:
http://bazyrayaneh.com/forum/showthread.php?t=12991&page=7

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
شماره جدید را امروز گرفتم و یه پیشنهاد هم دارم :
من تا حالا در مورد dvd انتقاد نکرده بودم ولی خواهش میکنم این dvd را از مجله حذف کنید ، البته نمیخاد قیمت را کم کنید با همین 3500 تومان بدید منتها بدون dvd . فکر کنم به نفع شما هم باشه .
واقعا دیگه خسته شدم هر 10 شماره یه شماره dvd سالم داره . خوب اگه ندید که سنگین ترید .

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
اما منم از این 5 شماره آخری که گرفتم 2 تا از دی وی دی هاش خراب بوده
البته چیز های تاپی هم تو دی وی دی نیست اکثرا
همون مجله رو عشقه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر