بحث پیرامون مجله بازیرایانه

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
خب دقیقا ...این جمله از ریشه غلطه..!!!..خواهشا این موضوع رو قبول کنید...
نه این یک اشتباه صفحه آرایی بوده که موقع Copy/Paste اتفاق افتاده. من دقیقاً نمی دونم چطور چنین اشتباهی شده ولی نظر من در مورد GoW3 به جای نظر شهاب در مورد KZ3 چاپ شده. در حالی که همونطور که شهاب خودش توضیح داد یک نظر طولانی در مورد KZ3 داشت که متاسفانه در اثر این اشتباه حذف شده.
ضمناً من قبلاً به خاطر این اشتباه عذر خواهی کردم.

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
من برای بار دوم میگم نظری که برای من (شهاب سبزی) در مورد KZ3 چاپ شده اشتباه چاپی بوده. کامنتی که من در اصل نوشتم این بود:
KZ2 از معدود عناوین شوتری است که تا حد زیادی توانست به ژانر FPS رو کنسول ها سر و سامان ببخشد و چه از لحاظ گرافیک، چه از لحاظ گیم پلی بهترین شوتر اول شخص PS3 باشد. خوشبختانه حالا KZ3‌ آمده تا امکانات KZ2 را ارتقا دهد و از خود عنوانی بهتر از عنوان دوم بسازد. با اینکه تمام نمایش های گیم پلی بازی در E3 امسال، روی هم رفته به اندازه ی آن تیزر 45 ثانیه ای که قبل از نمایشگاه منتشر شد لذت بخش نبودند، اما KZ3 در نمایشگاه E3‌امسال توانست به خوبی از ارزش های این سری دفاع کند و المان های جدیدی هم به نمایش بگذارد. قابلیت جت پک به مبارزات بازی رنگ و بویی تازه بخشیده و تاثیر زیادی روی AI دشمنان گذاشته است. مبارزات Hand to Hand بازی با اینکه به اندازه ی قول های سازندگان قبل از نمایشگاه جدی و پیچیده از آب در نیامده، اما باز هم زیبا کار شده است. سرعت گیم پلی بازی به وضوح افزایش داشته و تخریب پذیری محیط ها هم تا حد زیادی بهتر شده است. از همه مهمتر Sev برگشته تا این بار با قیافه ی جدیدی که برای خود درست کرده است یک داستان بسیار زیبا را رقم بزند. این را خود سازندگان گفتند! KZ3 تمرکز بالایی روی بخش داستانش خواهد داشت و این یعنی میتوان به KZ3 بسیار امیدوار بود؛ به همان اندازه که پس از آن E3 معروف 2005 به KZ2 امیدوار بودیم!
حالا باز بیاین گیر بدین که ما گفتیم KZ3 بهتره و GeOW3 بدتره و ...
عباس هم اشتباهاً یه چیزی گقت و من اومدم تصحیح کردم. فکر نکنم در مورد این موضوع بحثی باقی بمونه. همونطور که سهیل جان هم گفت انشالا از این به بعد چنین مشکلاتی مربوط به چاپ پیش نمیاد.

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
من برای بار دوم میگم نظری که برای من (شهاب سبزی) در مورد KZ3 چاپ شده اشتباه چاپی بوده. کامنتی که من در اصل نوشتم این بود:

حالا باز بیاین گیر بدین که ما گفتیم KZ3 بهتره و GeOW3 بدتره و ...
عباس هم اشتباهاً یه چیزی گقت و من اومدم تصحیح کردم. فکر نکنم در مورد این موضوع بحثی باقی بمونه. همونطور که سهیل جان هم گفت انشالا از این به بعد چنین مشکلاتی مربوط به چاپ پیش نمیاد.

من که چیزی نگفتم شما (lord5)زیر بارش نرفتید گفتید من اشتباه میکنم و متوجه نشدم.ممنون از اطلاع رسانی و همکاریتون.

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
من که چیزی نگفتم شما (lord5)زیر بارش نرفتید گفتید من اشتباه میکنم و متوجه نشدم.ممنون از اطلاع رسانی و همکاریتون.
زير بار نرفتين معني نداره عزيز من
وقتي كه شما از چيزي اطلاع نداشته باشين دقيق نمي‌تونيد در اون مورد نظر بدين. من هم همينطور و طبق برداشتي كه خودم از متن نوشته شده كردم جواب دادم.
وقتي كه مساله روشن شد من حرفي در اينباره نزدم و اين به معناي اينه كه اشتباه رو قبول كردم.
بعد از اين، اينجا پاسخگو همه اعضاي تحريريه هستند و اگر كسي پستي مي‌ده به نيابت از بقيه نظر ارايه مي‌ده و همه ما هم(اعضاي تحريريه) حرف گفته شده رو قبول داريم. پس نظر فرد نظر جمع هست.

شما شنيده‌ايد كه مي‌گويند چشم و گوشتان را باز كنيد تا رنگي نشويد؟
در مورد اين جمله و بازخوردهاش هم بايد بگم وقتي كسي مياد و قصد تخريب و تمسخر مجله رو داره انتظار نداشته باشين كه ما همينطوري ساكت بشينيم.
اگر قرار هست انتقادي وارد بشه بايد به شيوه صحيح ايراد بشه.

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
آقا من نمیتونم تو نارمک مجله رو پیدا کنم! نمیدونم چرا!:-s
به هر دکه ایه ما 5 تا میدند 4 روز میگذره همه با هم تموم کردند!!! اشتراک انلاین نداره؟!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
شهاب اون جمله رو من اصلا در مورد تو نگفتم و کلی بود. توی چند صفحه اخیر و کل این تاپیک هم ببینی اون تیکه اخر پست من که خودت نقل قول کردی از هر چیزی بیشتر تکرار شده. ولی من حرفم اینه که تو به عنوان مثال که میای میگی کیفیت اومده پایین بگو دقیق با جزییات کدوم بخش، چرا و به چه دلیلی اومده پایین. اینطور که میگی کیفیت اومده پایین وجدانا نه من بلکه خیلی ها دیگه هم متوجه نمیشن که منظور شما ها کجا هست. چون ما داخل کار هستیم و شما دارید از بیرون نگاه می کنید. برای همین هست که انتقاد های شما ها و ریزبینی هاتون خیلی مفید هست. به طور مثال چند صفحه پیش یکی اومده بود گفته بود که اطلاعات بازی ها مثل ناشر و سازنده بعضی نقد ها جا به جا و اشتباه چاپ شده، من خودم به شخصه اول باور نکردم همچین مشکل بزرگی رو ولی وقتی خودم چک کردم بعدش رفتم انتقال دادم این رو. تو هم اگر الان می بینی که مجله افت کرده بیا بگو کجاش و چرا چون اینکه فقط بگی افت کرده دردی و دوا نمیکنه

ببين ادبيات شماره هاي قبل خيلي بهتر بود . بازيها بهتر نقد ميشد و كيفيت كلي نوشته ها بهتر بود .
به طور كلي كيفيت نقد ها پايين اومده در قياس با شماره هاي سال هاي پيش !
اگر قرار هست انتقادي وارد بشه بايد به شيوه صحيح ايراد بشه.
حرفتون درسته . منتها يه چيزي رو هم قبول كنيد . ريكشن شما ( مجله نه خود شما :دي ) در مورد انتقاد اصلا حرفه اي نيست . اينو يعني راحت ميشه توي فروم ديد ديگه .بعدشم اين حركت كه 130 بزنين بعد 100 صفحه باشه كلا كلاهبرداري حساب ميشه ! قبول دارين ؟ پس اين رفتار حتي اگر بد هم باشه طبيعيه ! حالا ماها چون خواننده هاي قديمي مجله هستيم و عادت داريم ميگيم اشتباه چاپي بوده . ( حالا هست يا نيست به هر حال اينو ميگيم )

آخرین ویرایش:

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
حرفتون درسته . منتها يه چيزي رو هم قبول كنيد . ريكشن شما ( مجله نه خود شما :دي ) در مورد انتقاد اصلا حرفه اي نيست .
من كه تا حالا به انتقادي بر نخوردم كه ريكشنم حرفه‌اي باشه
انتقاد رو يكبار توضيح دادم:
انتقاد كردن دو جنبه دارد: آشكار كردن خوبي‌ها و ديگري بدي‌ها

طرف وقتي مياد مي‌گه نقداتون افتضاحه و يا نقداتون عميق نيست يا مجله گند زده و از اين قبيل، كجاي اين موارد انتقاد هستند كه من برخوردم حرفه اي باشه؟

شما يك انتقاد رو از همين تاپيك پيدا بكنيد و برخورد غير حرفه‌اي من به اون انتقاد رو هم همينطور

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من كه تا حالا به انتقادي بر نخوردم كه ريكشنم حرفه‌اي باشه
خوبه گفتم مجله نه خوده شما !
طرف وقتي مياد مي‌گه نقداتون افتضاحه و يا نقداتون عميق نيست يا مجله گند زده و از اين قبيل، كجاي اين موارد انتقاد هستند كه من برخوردم حرفه اي باشه؟
طرف ميگه مجله چرا دير مياد اين چه وضعشه !؟ بعد خودم ديدم كه خيلي راحت بن شده بود . اين حرفه اي ـه ؟!
شما يك انتقاد رو از همين تاپيك پيدا بكنيد و برخورد غير حرفه‌اي من به اون انتقاد رو هم همينطور
خب شما اينجا قابليت بن كردن رو نداريد وگرنه خدا عالم بود ! نمونش همين صفحه پيش كه طرف اومده از زدن 30 صفحه قلابي انتقاد كرده شما با يك متلك جوابش رو داديد ! همچين عملي ( 30 صفحه ) خيلي بيش تر فحش و بد و بيرا ميطلبيد ! پس انتظار نداشته باشيد با اسمايل بيايم بگيم اي بابا مهم نيست اينم ماله چاپ خونس !

خوده اعضاي مجله هم قبول داره كه توي فروم كيلوئي بن ميشن ! بعدشم منظور كلي من شما نبوديد كه بياين بگين من چي گفتم ! شما گفتيد انتقاد بايد درست انجام شه منم گفتم رفتار مجله در برابر انتقاد حرفه اي نيست . اينو ميتوني از هر كي كه دوست دارين يا حتي خوده بچه هاي مجله بپرسيد !

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
خوبه گفتم مجله نه خوده شما !
آخه اين جمله شما رو من برداشت كردم(هر كسي هم اين برداشت رو مي‌كنه) كه منظور شما من هستم:
ريكشن شما ( مجله نه خود شما :دي )
كه مسلما هر كسي كه ادبيات قوي داشته باشه يه ويرگول بعد از كلمه "مجله" مي ذاره. كه منظور مي‌شه مجله. اما بعد از "مجله نه" به خودي خود يك مكث رو مي‌طلبه و خودش به نوعي حكم ويرگول رو داره كه برداشت من از جمله شما هموني بود كه عرض كردم. در حالي كه خود شما دارين از ادبيات مجله انتقاد مي‌كنيد.
طرف ميگه مجله چرا دير مياد اين چه وضعشه !؟ بعد خودم ديدم كه خيلي راحت بن شده بود . اين حرفه اي ـه ؟!

بهتره نگاهي به پست‌هاي اين كاربر بندازين و ببينيد كه در چه مرحله بن شده بعد اين حرف رو بزنيد:magiteq3
نمونه‌هايي از پست‌هاي اين كاربر:
اره بابا امکانات نداریم تحریم هستیم بی پول هستیم بد بخت هستیم شما وامثال شما طوری صحبت میکنید که
انگار ما به دست و پا شما افتادیم که دو ماهی یکبار کاغذ پاره دست ما بدید نمی تونید نکنید شغلتونو عوض کنید
یا انقدر از ضعف مجلتون صحبت نکنید اره جون خودت کپی رایت شک نداشته باشید کپی رایت هم بود یک بهانه
دیگه می اوردن تخیرهای پیاپی مجله اشکلاتی چاپی دادن نمرات افتظاح در نقدها و به هر شکلی شده ای ایراد
پیدا کردن در نقدها یادم رفت بگم اینجا ایران است وخلایق هرچه لایق

جالب تر از این روی جلد زده 130 صفحه تو رو خدا یه چیزی برا خودتون دود کنید مثلا لاستیک
میشه بگید برای چی انقدر ذوق زده اید براتون واقعا متاسفم وبعد چرا 100 صفحه با همون قیمت 130 صفحه است
خب شما اينجا قابليت بن كردن رو نداريد وگرنه خدا عالم بود ! نمونش همين صفحه پيش كه طرف اومده از زدن 30 صفحه قلابي انتقاد كرده شما با يك متلك جوابش رو داديد ! همچين عملي ( 30 صفحه ) خيلي بيش تر فحش و بد و بيرا ميطلبيد ! پس انتظار نداشته باشيد با اسمايل بيايم بگيم اي بابا مهم نيست اينم ماله چاپ خونس !

خوده اعضاي مجله هم قبول داره كه توي فروم كيلوئي بن ميشن ! بعدشم منظور كلي من شما نبوديد كه بياين بگين من چي گفتم ! شما گفتيد انتقاد بايد درست انجام شه منم گفتم رفتار مجله در برابر انتقاد حرفه اي نيست . اينو ميتوني از هر كي كه دوست دارين يا حتي خوده بچه هاي مجله بپرسيد !
با اين حرفها هم مي‌شه حدس زد كه مشكل شما چيزه ديگه‌اي هست. براي اينكه بحثش ادامه پيدا نكنه(چون اينجا هم مكان مناسبش نيست) جوابي نمي‌دم.

اما اين هم ريكشن شما بود به ريكشن من و فكر مي‌كنم جا افتاده باشه كه ظرفيت داشتن در برابر افرادي مثل اون كاربر كار هر كسي نيست.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
كه مسلما هر كسي كه ادبيات قوي داشته باشه يه ويرگول بعد از كلمه "مجله" مي ذاره. كه منظور مي‌شه مجله. اما بعد از "مجله نه" به خودي خود يك مكث رو مي‌طلبه و خودش به نوعي حكم ويرگول رو داره كه برداشت من از جمله شما هموني بود كه عرض كردم. در حالي كه خود شما دارين از ادبيات مجله انتقاد مي‌كنيد.
آهان ! كه اينطور ! پس شما بيشتر دنبال مچ گيري بوديد ! ما بلد نيستيم كلا ادبيات فارسي !
با اين حرفها هم مي‌شه حدس زد كه مشكل شما چيزه ديگه‌اي هست. براي اينكه بحثش ادامه پيدا نكنه(چون اينجا هم مكان مناسبش نيست) جوابي نمي‌دم.
عباس عزيز . اين حركت از نظر حرفه اي كاملا حركت كلاهبرداري بود ! يعني يكي غير ماها كه مجله رو ميخريد و با همچين چيزي برخورد ميكرد اين حق و داشت كه خيلي بدترش رو بياد بگه به مجله ! لابد انتظار داشتين با تو پاچه كردن رفتار خوبي هم ببينيد نه ؟خيليه والا ! مثله اين ميمونه من بيام نوشابه 300 ميلي ليتري بفروشم بعد بجاش 200 تا توش پركنم ! هر كسي اومد بگه چرا 200 تاس و زدي 300 تا بگم هميني كه هست ! اينجاست كه سطح حرفه يه مجله رو ميشه !

آره اصلا بازينما و دنياي بازي اومده به ما پول داده گفته برين بگين كه اين 100 صفحه بوده نه 130 يا مثلا كيفيت مجله پايين اومده ! چون به هر حال " ما " بيايم بگيم فروش اونا 2 برابر ميشه ديگه شما هم ماهه ديگه مجلتون شكست ميخوره درش تخته ميشه :)) !

كلا رسانه اي كه اينطوري بخواد مقابل انتقاد جواب بده بدرد لاي جرز ديوار هم نميخوره !
ميگيم زدين 130 صفحه توش 100 صفحس ...
ميگيم كيفيت كار پايين اومده ...
ميگيم مجله دير مياد كه خدارو شكر اين مشكل جبران شده ...
ميگيم دي وي دي خرابه ...
ميگيم پوستره 3 خطه چاپ شده ...

همه و همه ي اينا زير سره بازينما و دنياي بازي ـه كه اومدن ماها رو انداختن به جونه شما ! از شماره بعدي اسم مجله دائي جان ناپلون 2 بخوره بهتره !

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
دوست من، مچ گيري اصلا معني نداره. و باور بفرماييد كه قصد من مچ‌گيري نبود و تنها خواستم بگم كه جمله شما واقعا غلط انداز بود.

من اون جمله "با اين حرفها هم مي‌شه حدس زد كه مشكل شما چيزه ديگه‌اي هست" منظورم نبود كه شما از طرف ساير نشريات اجير شدين كه اين مجله رو تخريب بكنيد.
منظورم اين بود كه شما با فروم مجله و نحوه مديريتي فروم مجله مشكل داريد. چرا كه حرف ساير نشريات در بين نبود و شما پاي فروم رو پيش كشيدبن و براي من جاي سوال هست كه شما چطور برداشت كردين كه منظور من اينه كه شما از جانب نشريات ديگه اجير شدين(؟)

كلا رسانه اي كه اينطوري بخواد مقابل انتقاد جواب بده بدرد لاي جرز ديوار هم نميخوره !
كدامين انتقاد؟
گفتين صفحات كم بود ولي قيمت همون بود، گفته شد زحمت مضائفي براي همين 100 صفحه كشيده شده.
اگر ما رو به دروغگويي مي‌خوايد متهم بكنيد كه بي‌انصافي هست. اگر باور مي‌كنيد كه ديگه مشكل چيه؟
از شماره بعدي اسم مجله دائي جان ناپلون 2 بخوره كه بهتره !
:)

رفته رفته من حس مي‌كنم كه شما ظرفيت اين رو ندارين كه پاسخ منطقي حرفاتون رو بشنويد كه برمي‌گرده به نداشتن ظرفيت انتقاد. بعد همين شما دم از نداشتن ريكشن حرفه‌اي در برابر انتقاد مي‌زنيد.

موفق باشيد دوست من

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر