بحث پیرامون مجله بازیرایانه

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
یک متن توی 2تا بازی؟هم تو gears2 و هم توی killzone3 این نوشته شده.
دوست عزيز، يكيش رو شهاب گفته و يكيش رو هم سهيل و منظور هر دو هموني بود كه خدمتتون عرض كردم.
يكبار منظور كيلزون3 بوده، يكبار GeoW3

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
نه من نگفتم. همون جمله ی آقا سهیل بود که اشتباهی جای نظر من برای KZ3 هم چاپ شده. اتفاقاً من برای KZ3 یه نظر نسبتاً طولانی و جالب هم نوشته بودم و خودمم از این که به خاطر یه اشتباه فنی چاپ نشد کمی ناراحت شدم.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
شنیده اید می گویند بعضی ها گنجشک را رنگ می کنند و به جای قناری می فروشند؟ آدم های زرنگ تری هم هستند که قورباغه را رنگ می کنند و به جای بلبل می فروشند. اما دست اندرکاران این مجله بسیار زیرک تر هستند; چون مجله ی 100 صفحه ای را رنگ کرده اند و روی جلدش نوشته اند 130 صفحه و به همان قیمت 3500 می فروشند و این از همه کارهای قبلی عجیب تر است.
چون من به آقای منصوری علاقه دارم گفتم انتقادمو اینجوری بیان کنم!
شما شنيده‌ايد كه مي‌گويند چشم و گوشتان را باز كنيد تا رنگي نشويد؟
منظورتونو متوجه نمیشم!؟
تا جایی که من مجله رو خوندم هیچ جایی به غیر از مطلب سردبیر به اینکه مجله 100 صفحه است اشاره ای نشده. تنها روش دسترسی به مطلب سردبیر هم خرید مجله است!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehdihoo

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
شنیده اید می گویند بعضی ها گنجشک را رنگ می کنند و به جای قناری می فروشند؟ آدم های زرنگ تری هم هستند که قورباغه را رنگ می کنند و به جای بلبل می فروشند. اما دست اندرکاران این مجله بسیار زیرک تر هستند; چون مجله ی 100 صفحه ای را رنگ کرده اند و روی جلدش نوشته اند 130 صفحه و به همان قیمت 3500 می فروشند و این از همه کارهای قبلی عجیب تر است.
چون من به آقای منصوری علاقه دارم گفتم انتقادمو اینجوری بیان کنم!

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
دوست عزيز، يكيش رو شهاب گفته و يكيش رو هم سهيل و منظور هر دو هموني بود كه خدمتتون عرض كردم.
يكبار منظور كيلزون3 بوده، يكبار GeoW3

دیدی گفتم عباس جان.من تا چیزی رو مطمین نباشم نمیگم .تمام مطالب رو با دقت میخونم.چون برام مهم هستید انتقاد کردم.مشخص بود اشتباه چاپیه.بگذریم.امیدوارم در آینده کمتر از این موارد دیده بشه.

Devil_Hunter

کاربر سایت
Sep 29, 2005
204
نام
Mostafa

شما هم تو این پست هم تو چند تا پست قبل‌تر داری یه جورایی با توجیهات غیر منطقیتون به شعور خواننده‌های مجله توهین می‌کنی.
اون از بحث نظرات تحریریه در مورد اون دو تا بازی،یعنی رسما ما ها بلانسبت گوسفندی چیزی هستیم دیگه ؟
نظر دو نفر متفاوت در مورد دو تا بازی مختلف تشبیهش به یه بازی دیگه‌اس آره ؟!
KZ 3 همون GoW 2ه ؟! عجب ! آقا خب اشتباه چاپی شده دیگه، پیش میاد، فکر میکنی با توجیه اینجوری بهتر حل میشه قضیه مثلا ؟
یا اینکه این آقا میگه چرا روش زده 130 صفحه ، در صورتی که 100 صفحه‌س، قیمتشم همونه.بعد شما میگی که مواظب باش رنگی نشی ؟ مثلا باید علم غیب میداشته ایشون آره ؟
ساده‌ترین و بهترین کار اینه که لااقل از خواننده‌هاتون یه عذزخواهی ساده بکنین بابت این مشکلات،خرجیم نداره فکر میکنم. تا اینکه بیاین طلبکارانه دلیلای کاملا الکی بیارین و توهین کنین بهشون.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
پ.ن: چه مجله ی بیخودی مطلب 50 تاش که به درد نمی خوره، DVDــیش هم که تکراریه، پوستر هم که عکس منو نزدن پس به درد نمیخوره. من با اینکه هزار ساله بازی رایانه می خرم ولی دیگه نمی خوام بخرم می رم بازینما میخرم.
چرا مغلطه میکنی ممد ؟! کسی حرف از بازینما اصلا اینجا آورد ؟ کسی گفت مطالب بده بازینما خوبه ؟ یا پوستر بده ماله بازینما خوبه ؟! هرچیزی رو به هرچیز خب ربط نده دیگه ! مثل این میمونه من بگم استقلال الان بده یکی بیاد بگه پرسپولیس تورو مامور کرده بیای استقلال رو خراب کنی ! یا مثلا تو بگی ایتالیا حذف شد لیپی بهت بگه تورو برزیل مامور کرده تیم مارو بهم بریزی !!! منطقیه به نظرت ؟!
ولی مردونه منکر کیفیت پایین مطالب مجله میشی ؟ نه خدایی یه نگاه به آرشیوت بنداز شماره RE: D رو در بیار بخون ! بعد بیا شماره مافیا رو بخون . تفاوت نمیبینی ؟! یعنی راحت یک چهارم کیفیت اون موقع رو الان نداره ! یه نیگا به مطالبی مثل شماره های RE: D یا SFIV بنداز بعد بیا مقایسش کن با این 2 3 شماره اخیر ! یعنی ببخشید طرف کورم باشه میفهمه که مطالب شدیدا افت کرده ! حالا واسه من که اتفاق نیوفتاده اما چندین بارم دی وی دی مجله خراب بوده ! یا مثلا پوستر 3 خطه چاپ شده . این توجیه ـه به نظرت که بگیم ایراد از چاپ خونس یا رایت ایراد داره و فلان ؟! بالاخره باید این مشکلات حل بشه یا نه ؟! نمیشه که هر شماره بگیم با پوزش فلان بیثار ! باید یه جا این مسئله حل شه دیگه درست نمیگم ؟!
ممد خودتم میدونی که من شدیدا فن بوی مجلم !! از اولین شماره هاش رو هم دارم و با اکثر بچه های اونجا ( منجمله خودت یا کسری و یاشار عزیز ) دوست هستم ! اما خب واقعا این چند وقت کیفیت کارا پایین اومده !
بعد یه سوال ! GEOW 2 چه ربطی به KZ3 داره ؟! نکنه GEOW 2 مراحل مخفی داشته که هلگاست توش بودن ؟ یا توی KZ3 مارکوس هستش ؟ نه خدایی ربطی تو این دوتا میبینی ؟ بازم یه چیز دیگه که یکی از دوستان بهش اشاره کردن . قیمت ویژه نامه ! تقریبا 2 سال پیش شماره U2 100 صفحه بود و قیمتشم همون بود ! انتظار داشتیم حداقل سره این شماره قیمت بیاد پایین با توجه به صفحات . ببین نمیخوام مقایسه کنم یا مثال بزنم اما ویژه نامه بازینما کم بودو قیمتشم 1800 تومن بود بجای 2800 یا ... . ( خواهشا هم نگو پس برین همون بازینما بخرین ! ) بعد مجله 100 صفحه هست و قیمتشم همونه ! تازه روی جلدم که همون صفحه زده شد ! حالا خوبه ما بیایم بگیم " به ! اینارو ! چه کلاهبردارایی ! "
صفحه آرایی هم که دیدی کسانی هستند که ناراضی هستند . به قول یکی از بچه های من حاضر بودم تا 10 ساله دیگه هم همون مدلی بود استایل مجله !

در کل کیفیت مجله روز به روز داره کم میشه ! ( به ویژه شماره Darksiders به بعد ) ما هم بخاطر این انتقاد میکنیم چون مجله رو دوست داریم ! مطمئنا مجلات دیگه بیکار نیستن که بیاین ماهارو برای تخریب مجله استخدام کنن ! غیر از اینه ؟!

• Like
Reactions: Fenris Wolf

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
شهاب اون جمله رو من اصلا در مورد تو نگفتم و کلی بود. توی چند صفحه اخیر و کل این تاپیک هم ببینی اون تیکه اخر پست من که خودت نقل قول کردی از هر چیزی بیشتر تکرار شده. ولی من حرفم اینه که تو به عنوان مثال که میای میگی کیفیت اومده پایین بگو دقیق با جزییات کدوم بخش، چرا و به چه دلیلی اومده پایین. اینطور که میگی کیفیت اومده پایین وجدانا نه من بلکه خیلی ها دیگه هم متوجه نمیشن که منظور شما ها کجا هست. چون ما داخل کار هستیم و شما دارید از بیرون نگاه می کنید. برای همین هست که انتقاد های شما ها و ریزبینی هاتون خیلی مفید هست. به طور مثال چند صفحه پیش یکی اومده بود گفته بود که اطلاعات بازی ها مثل ناشر و سازنده بعضی نقد ها جا به جا و اشتباه چاپ شده، من خودم به شخصه اول باور نکردم همچین مشکل بزرگی رو ولی وقتی خودم چک کردم بعدش رفتم انتقال دادم این رو. تو هم اگر الان می بینی که مجله افت کرده بیا بگو کجاش و چرا چون اینکه فقط بگی افت کرده دردی و دوا نمیکنه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یه سئوال چندتا بازی میتونن 9هم یا 17هم بشوند؟:dمجله رو به اون زمانی که پروتوتایپ رو نقد کردین برگردونید وگرنه تموم دکه های کرج رو فیتالتی میکنم!چرا به بادی کانت انقد گیر دادین؟گرافیکش از بلک بالا تره چی میگین آخه؟برو بابابا:d

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
دوستان اخیراً یک صفحه آرای جدید تو کار صفحه آرایی به آقای عبدالهی کمک می کنن که با سبک و سیاق مجله هنوز آشنا نشدن. این مشکلات (از قبیل تصاویر و چاپ شدن اشتباهی نظر یک فرد به جای فرد دیگر) موقتیه و این موارد و اشتباه ها به مرور زمان با آشنایی بیشتر ایشون با سبک صفحه آرایی مجله حل می شه. در مورد قیمت مجله هم این شماره علیرغم اینکه 30 صفحه مطلب کمتر داره ولی زحمت بسیار بسیار بیشتری برای اون کشیده شده.
با اینحال به خاطر این موارد عذر خواهی می کنم. نمی تونم قول بدم در آینده اشتباه وجود نخواهد داشت چون انسان جایز الخطاست؛ ولی حتماً سعی می شه این اشتباهات تا جای ممکن کاهش پیدا کنه.

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
سلام .
عزیزان چرا جواب نمی دیدی ؟ آدم احساس سر خوردگی می کنه ! :d
کی می خواید شماره ی جدید رو بدید . منظورم دقیق نیست ها ! فقط بگید اصلا آقای عبدالهی برگشتند به سلامتی . b-) ادیت ویدئو رو شروع کردید ؟ مطالب رو نوشتید ؟ و کلا یک ماه دیگه ، دو ماه دیگه ، یه سال دیگه ؟!:d

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
منظور ايشان اين بوده كه بازي كيلزون3 همون GeoW2 هست با يك‌سري تغييرات

عباس ديگه توجيه الکی نکن KZ و GEOW چه ربطی به هم دارن؟

پ.ن: خودت ميدونی من چقد آنتی بازينمام!

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
عباس ديگه توجيه الکی نکن KZ و GEOW چه ربطی به هم دارن؟

پ.ن: خودت ميدونی من چقد آنتی بازينمام!
خودت هم كه مي‌دوني من كلا اهل بازي نيستم و از طرفي هم از اصل ماجرا خبر نداشتم.
بنابراين انتظار نداشته باش كه من ربط اين دوتا رو بدونم:d
من به مطلب نگاه مي‌كنم، اگر براي PC‌بياد مي‌خونم، اگه نه بيخيال مي‌شم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر