بحث پیرامون مجله بازیرایانه

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
سلام
من شماره ی اسفند 88 رو تازه گرفتم DVD ش خامه!! :huh: اتفاقا نیاز داشتم dvd خام واقعا ممنون از بازی رایانه!
کسی تا حالا یه این مورد بر خورده؟؟
محتویات DVD اسفند ماه رو یکی از دوستان میتونه بگه چی بوده؟ شانس نداریم که. :wallbash:
اتفاقا چند نفر از دوستان قبلا این مشکل براشون پیش اومده بود ... یا DVD این شماره من اصلا تریلر ها رو اجرا نمیکرد ، اوردمش بیرون دیدم چند تا خش بدم فرم داره!!!
البته مشکلی که شما دوستان دارید، ممکنه ناشی از یه چیز دیگه هم باشه. برای بنده هم DVD مشکل داشت، ولی وقتی برچسب روی DVD رو از روش کندیم، مشکل حل شد. گویا این برچسب یه کم بد روی DVD قرار گرفته و از بعضی جاها بیرون زده که چرخش DVD رو توی DVD-rom با مشکل اجرا میکنه. این کارو بکنید ببینید مشکل حل میشه یا نه. ( البته برچسبو با احتیاط بکنید.)

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
احتمالا Crysis هست چون خبر های بیشتری ازش تو این ماه اومده و Halo :Reach شماره بعدی !

این ماهو ول کن ببین ماه قبل چه بازی ازش خبر زیاد بوده :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سام فیشر قبلیه کانویکشن روی جلد بود فکر کنم 2سال پیش؟
خــیر شماره گرشاسپ پرویو شده بود .
اخه مگه گرشاسب هم بازی هست که گذاشتن روی مجله !!
بــــله ! چشم بهشون میگم که عوضشون کنن ! دِ آخه مرد مومن اومدی از جلد شش ماه پیش مجله ایراد میگیری ؟!

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,660
نام
iMAN
به نظر من گرشاسب یکی از بهترین بازی های ایرانی است که تا بحال ساخته شده.(نظر شخصی بید!) البته اگه به اسم قبلیش میومد بیرون بهتر هم میشد! پوسترش هم جالب بود.
شماره بعدی کی میاد ؟اواخر همین ماه یا خرداد؟
پوستر شماره جدید پرنس هم بد نیسا!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر