بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
بچه ها خبرایی دارم مثه اینکه تا 20 روز شایدم کمتر نسخه یه بتا بیاد تا اونجایی که شنیدم این تاخییر هم برایه کد نویس بوده

Gray Human

کاربر سایت
Jan 21, 2013
84
نام
تارخ
بچه ها خبرایی دارم مثه اینکه تا 20 روز شایدم کمتر نسخه یه بتا بیاد تا اونجایی که شنیدم این تاخییر هم برایه کد نویس بوده

داستان اینا هم شده مثل چوپان دروغگو...!
اگر هم راه اندازی بشه از نظر من یک نفر دیگه ارزشی نداره...!!

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
مهم نیست محمد جون :) سایت تا آخر سال گذشته حداقل 20 نفری آنلاین داشتیم و هر دو ساعت 5 تا پست ارسال می شد (!) اما الان شده هر 24 ساعت یک پست با 5 کاربر آنلاین.
سایت جدید برای چی می خوای وقتی کسی نیست؟! نه اینکه بگم بعد از افتتاح سایت اصلا سر نخواهم زد اما بدون اتفاق خاصی نمی افته. اینجا هم انجمن بازی سنتر هستش و سعی کنید از انجمن و تاپیک های پر تعداد، متنوع و صد البته فعال اون لذت ببرید تا اینکه اینجا رو به بحث درباره سیاست های غلط مدیریت یک انجمن دیگه بکشیم!
مجله ای هم که معرفی نشده بگیم حتما توی سایت خدمون می خوایم صحبت کنیم پس چی؟ فقط بریم توی تاپیک پیشنهادات و انتقادات روزه بخونیم برای کسانیکه آنلاین نیستند؟

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
امیدوارم بلایی سر این مجله نیاد . الحق که از قوی ترین ماهنامه ها بود توی ایران .
ما که کلاً گیم نمیزنیم ، تنها راه ارتباطیمون با گیم همین مجله بود !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر