بحث پیرامون مجله بازیرایانه

چرا تو مجله بازی رایانه بیشتر در مورد بازی های ps3 هست مخصوصا دموهاش که تو دو شمارهی قبلی فقط سه تا بازی xbox بود بقیه همه ی دمو های ps3?
ایول خوب اومدی تنها انتقاد منم همینه یه مثال شما تحلیل های ماه آقای کنی رو ببینید همه در مورد موفقیت ps3 هست نه یه شماره نه دو شماره از 3 سال پیش اینطور بوده که 360 امسال هیچ شانسی نداره و ..... البته این یه انتقاد و نظر شخصی من هست.
مرسی

ایول خوب اومدی تنها انتقاد منم همینه یه مثال شما تحلیل های ماه آقای کنی رو ببینید همه در مورد موفقیت ps3 هست نه یه شماره نه دو شماره از 3 سال پیش اینطور بوده که 360 امسال هیچ شانسی نداره و ..... البته این یه انتقاد و نظر شخصی من هست.
مرسی
خوب حتما يه چيزي هست كه ايشون مي گن..... شاعر مي گه : تا نباشد چيزكي...... مردم نگويند چيزها :cheesygri

ما تازه چهار روزه بار کردیم شیراز:(((کاش نمیومدیم)تا یه کیلومتریمون هیچ دکه نشریاتی نیست.:eek:هیچ جا هم بلد نیستم.:(یکی مردانگی کنه بگه از کجا بخرم.

اگه کسی معالی اباد یا میدان صنایع شیرازه یه pm بهم بده.

خوب حتما يه چيزي هست كه ايشون مي گن..... شاعر مي گه : تا نباشد چيزكي...... مردم نگويند چيزها :cheesygri
اولا گفتم نظر شخصی من هست و یک انتقاد دوما من فن هیچ کنسولی نیستم سوما شما برو آخرین شماره های مجله ای که تو سال 2007 دادن بیرون بخون تو تحلیل ماه نوشته در سال 2008 xbox360 شانسی نداره و این ps3 هست که به خوبی جای خودش رو پیدا میکنه و دیگه اصلا در بازار ژاپن رو دیگه اصلا از دست داده و مایکروسافت اصلا روش حساب نمیکنه در صورتی که میبینیم در ژاپن افزایش فرمش چشمگیری داشته و.... و کلا باز هم میگم این ها انتقاد های من هست.
مرسی

خوب خوب... به سلامتي شماره جديد براي خرداد و تير ماه رسما تو سايت مجله اعلام شد اينم عكس شماره جديد...
Bazirayaneh_1248533661_jeld%20bazi%2030%20smal.jpg

دوستان میشه بگید از کجا میشه این مجله را پیدا کرد ؟
برای اولین باره میخوام بخرم
دکه ها ی روزنامه فروشی دارن؟
الان جدیدترین شماره 29 هستش؟
ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or