بحث پیرامون مجله بازیرایانه

SHB

کاربر سایت
May 28, 2007
108
اشتراک طلایی ؟؟؟؟

سلام.
دوستان کسی اشتراک طلایی داره؟
من 55 تومن واسه اشتراکه طایی واریز کردم که قرار بود 1 مجله+2 تا مجله صفر و یک + پست پیشتاز (یا پیک موتوری)هر بار باشه.ولی از مجله های صفر ویک خبری نیست:evil:
اگر کسی چیزی می دونه به ما هم بگه

metalfan

کاربر سایت
Dec 3, 2008
11
نام
هومن احمدزاده
حالا وضع شما خوبه.شهر ما همه از دکه ها رفتن خریدن مجه رو. ولی ما که اشتراک طلایی داریم هنوز به دستمون نرسیده.:confused:

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
سلام ...
این 2 بار پیاپی هست که دیویدی مجله من خرابه!

باز خوش یه حال شما!

من که 3دفعه توی 3تا شماره مختلف این اتفاق برام افتاد! از همه جالب تر اینکه دیسکها خام بودن!!

هنوز دیسکها رو دارم بصورت خام!!چیزی روشون رایت نکردم!

به هر حال پیش میاد دیگه! پیش آمد, پیش گیری کنی باز هم پیش میاد! :biggrin1: :biggrin1:

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
باز خوش یه حال شما!

من که 3دفعه توی 3تا شماره مختلف این اتفاق برام افتاد! از همه جالب تر اینکه دیسکها خام بودن!!

هنوز دیسکها رو دارم بصورت خام!!چیزی روشون رایت نکردم!

به هر حال پیش میاد دیگه! پیش آمد, پیش گیری کنی باز هم پیش میاد! :biggrin1: :biggrin1:
خیلی جالبه که برای منم دو شماره آخر دی وی دی خونده نمیشد
مجله داره پسرفت می کنه

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
منم دیروز مجله رو خریدم ولی مثل اینکه قضیه ی این DVD ها جدی هستش چون من هم نتونستم DVD رو اجرا کنم. (حتی با وجود سه DVD-Rom مختلف)
احتمالا ایندفعه از یه مارک بی کیفیت برای DVD ها استفاده شده.
لطفا یه فکری به حال این قضیه بکنید.

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
خیلی جالبه که برای منم دو شماره آخر دی وی دی خونده نمیشد
مجله داره پسرفت می کنه

برا من که اصلآ مهم نبود که DVD خام بود! من یاد گاری نیگهشون میدارم!

همون شماره رو دوباره میخریدم! اینجوری هم مجلشون فروش میرفت! که خوب براشون خوبه!(نکه بگم فروش نمیکنه ها! نه اصلآ منظورم این نبودا!) هم 2تا پوستر گیرم میومد! هم اینکه یکی از مجله ها رو تیکه پاره هم میکردم برام مهم نبود! یکی دیگشم میفت توی آرشیو! :biggrin1:

hosein_center

کاربر سایت
Dec 7, 2008
83
نام
حسین
سلام بهزاد جان : 1 مدتی به تمام مجله های ایرانی فکر کردم حالا فهمیدم اگر نویسندگان این مجلات بیان از سایت های متبر اطلاعات جمع اوری کنند بعد با نقد خودشون مقایسه کنند که نقد خوبی داشته باشند سایت تایی مثل گیم سپات :confused:

PREDATOR

کاربر سایت
Nov 3, 2008
62
من مشکلی نداشتم شاید برای شما بد رایت شده چون این ها را با دستگاه های تکثیر 10 20 تایی همزمان رایت میکنند و اگر یکی از این dvd ها در موقع رایت بیش از حد داغ بشه خود به خود غیر قابل خواندن میشه که همجا اینطوری است

dvd این شماره جدید که از نوع ارجینال شده خب اینکه خوبه ولی بهتر بود بجای عوض کردن نوع dvd مقدار مطالب داخلش را بیشتر میکردند تریلر بیشتر مقایسه بیشتر... آخه دمو و تبلیغ بازیها کمه و نزدیک نصف dvd خالی است

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
من هم به DvD اون مشکل شدید داشتم و به سختی توانستم اون رو اجرا کنم.
نکته ی دیگری هم که وجود داشت ( تصویر زیر را مشاهده کنید )

byv.JPG

ویروسی بودن دیسک مجله بودش، که برام بسیار عجیب بودش

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
دیسک های این سری اصلا معلوم نیست چجوری رایت شدن واسه من وقتی می زاری تو درایو صدای تراکتور میده بعد هم وقتی می خوام با Media player یا power Dvd پخش کنم خیلی کند اجرا می شه توی 360 هم می گه attempting to read media disk بعد هم می یاد تو داشبورد

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
دوستانی که dvd داخل dvd-rom خالی نمایش داده میشه با برنامه iso buster محتویاتش رو خارج کنن
( Iso Buster Pro 2.4.0.1 + 100% working key )
دوستانی هم که از dvdplayer استفاده میکنن از روی dvd یه نسخه با سرعت پایین رایت کنن تا بتونن بدون لگ زدن راحت تماشا کنن
لفطفآ یکی جواب گو باشه!
خیلی عجیبه مجله ای به این بزرگی dvd رو بعد از اماده سازی چک نمیکنه ! ( البته اگر antivirus ها اشتباه نکرده باشن ، خودم هنوز تست نکردم )

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر