بحث و گفتگو پیرامون کنفرانس Sony در Gamescom 2013

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
La-conferencia-de-Sony-en-la-GamesCom-2013-se-centrara%CC%81-en-el-PlayStation-4-620x400.jpg

کنفرانس ساعت 9:30 شب سه شنبه (هفته ی آینده) به وقت ما هست. Event Time Announcer - Gamescom 2013 - Sony Press Conference

چیزایی که میدونیم (نه لزوما تو خود کنفرانس):

1- رونمایی از مولتی پلیر Killzone: SF
2- حضور The Order
3- دموی جدید (Build جدیدتر) از Drive Club

حدس و گمان:

1- بخشی از کنفرانس مختص ویتا ـه.
2- تاریخ لانچ PS4
3- IP/بازی جدید سانتا مونیکا
...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من نمیدونم کسی اینجا گفته بود قراره چیز شگفت انگیزی معرفی بشه ؟ دوستان خودشون هایپ میکنن چند صفحه قبل بعد بعدش میان میگن چرته خود درگیری هم خوب چیزیه .:|

اگه پست منو صفحه 15 این تاپیک میدیدن گفتم بیخودی دل خودتون صابون نزنین و بیخودی هایپ نکنید من که تا اینجا لذت بردم شما میتونین با مسخره بای به کارتون ادامه بدین هر دو دقیقه بگین خسته شدم چی شد پس نمیدونم کی اصلا گفته بود قراره اینجا بازی های SM یا ND معرفی بشه که اینجا همه طلب این بازی ها اینجا دارن .:|

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من نمیدونم کسی اینجا گفته بود قراره چیز شگفت انگیزی معرفی بشه ؟ دوستان خودشون هایپ میکنن چند صفحه قبل بعد بعدش میان میگن چرته خود درگیری هم خوب چیزیه .:|

اگه پست منو صفحه 15 این تاپیک میدیدن گفتم بیخودی دل خودتون صابون نزنین و بیخودی هایپ نکنید من که تا اینجا لذت بردم شما میتونین با مسخره بای به کارتون ادامه بدین هر دو دقیقه بگین خسته شدم چی شد پس نمیدونم کی اصلا گفته بود قراره اینجا بازی های SM یا ND معرفی بشه که اینجا همه طلب این بازی ها اینجا دارن .:|
ما كه هر جا درباره ي انحصاري هاي Xbox one حرف ميزديم بعضي دوستان ميگفتن بعد games com بياين حرف بزنين.براي همين من خودمو براي چند تا بازي فوق العاده اماده كرده بودم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر