بحث و گفتگو پیرامون کنفرانس Sony در Gamescom 2013

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
La-conferencia-de-Sony-en-la-GamesCom-2013-se-centrara%CC%81-en-el-PlayStation-4-620x400.jpg

کنفرانس ساعت 9:30 شب سه شنبه (هفته ی آینده) به وقت ما هست. Event Time Announcer - Gamescom 2013 - Sony Press Conference

چیزایی که میدونیم (نه لزوما تو خود کنفرانس):

1- رونمایی از مولتی پلیر Killzone: SF
2- حضور The Order
3- دموی جدید (Build جدیدتر) از Drive Club

حدس و گمان:

1- بخشی از کنفرانس مختص ویتا ـه.
2- تاریخ لانچ PS4
3- IP/بازی جدید سانتا مونیکا
...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
امیدی به TLG که نیست، برای بازی های ژاپنی مثل Yakuza جدید یا Persona 5 هم باید منتظر TGS باشیم، ND هم با وجود خبر جدیدی که اومد و اون N و D بزرگ توی یکی از توییت ها بازم بعید میدونم تا قبل از VGA چیزی معرفی کنه......

IP جدید Santa و یه عنوان HnS نشون بدن برای من کافیه :D
ND اگر باشه،یه خبرایی از DLCـهای TLOU میشه! احتمالا DLC داستانیش! :d برای مولتی بخوان توی کنفرانس وقت بزارن که... :| بازی جدیدشون VGA انشاالله:bighug:

خط آخر هم که تایید میشه شدید! :bighug: اگر جفتش یکی باشه که دیگه عالیست! :d

خداکنه نمایش گیم پلی از the Order هم باشه! :x
Infamous:SS هم که همه جوره حمایت میشه! یکی از دوستانم مرحله ی شب رو گفت! وااااااااااای! 2-3 ثانیه ای که از شب نشون دادن عالی بود!!!! حالا یه نمایش کامل:x
R&C:ITN هم ممکنه باشه! :d
اما از همه مهمتر همون سانتاست! امیدوارم باشه! [-o

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
بی صبرانه مناظر باندل PS4 و PSV هستم... حتی اگه 600 دلار هم باشه امونش نمیدم... اگه 500 ادلاری ک تو شایعات ک دیگه نور علی نوره...
واقعا ارزش خرید رو داره...
اگه سونی این باندل رو ریلیز کنه شعار مشتری مدار بودنش رو بدون هیچ جای شکی کاملا ب اثبات میرسونه...

Sent From HTC One S using Tapatalk 4 beta

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
80% قول میدم نسخه جدیدش رو توی همین gamecom برای ویتا معرفی میکنن:d
ویتا ؟!
145fs63704.gif

این بازی مالِ کنسول دستی نیست آقاجان :| :| :D (بیشتر با سونی ام :D)
الآن یه عمریه من به امید این نشستم یه خبری ازش بشه :( بعد از این شایعه کلی اومیدوار شدم (هرچند شایعه اش مزخرف محض بوده :| :D ) میشنم تک تک کنفرانس ها رو میبینم به عشق اومدنش 8-> :D

دوستان کسی نمیدونه SCE Bend هستش یا نه ؟! به هر حال این هم استودیو آمریکاییه هیچ بعید نیست بازی Announce نشده مالِ این باشه :p :D
همینطور SCE London Studio :-"

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
آقا منتظر یه تیزر چند ثانیه ای از Uncharted 4 باشید. و بعدش رونمایی کامل در VGAs.
این بزرگترین و آخرین شانس سونی و بقیس که که بازی های خودشون رو قبل از لانچ کنسول ها معرفی کنند. مثل کاری که ماکروسافت تو E3 کرد و بازی های مثل Halo و بازی black tusk رو معرفی کرد که اینا آخر 2014 / وسطای 2015 میاند.
مارک مای ورد! :d
حالا شانسم که نداریم، هیچ خبری نمیشه! :| :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
حالا شانسم که نداریم، هیچ خبری نمیشه! :| :d
بهروز تجربه ثابت کرده اگه من و تو باهمدیگه چیزی رو هایپ کنیم و روش اتفاق نظر داشته باشیم درست از آب در میاد :D جریانات RE6 و No Hope Left رو به یادت بیار :-" :D

هرچند این سری من باهات مخالفم :-" هنوز TGS مونده، مطمئنا یه چندتا از بازی های مهم و شرقیشون رو میزارن برای اونجا. بازی های غربی مثل عنوان جدید Santa Monica هم بسته به مرحله ساخت و زمان عرضه شون ممکنه توی GC معرفی نشن. مطمئنا سونی دوست نداره اینبار یه Versus/TLG برای PS4 به وجود بیاره. (هرچند سر Versus سونی مقصر نبود)

آخرین ویرایش:

Sam Lake

کاربر سایت
Aug 16, 2013
47
نام
Sami Järvi
بی صبرانه مناظر باندل PS4 و PSV هستم... حتی اگه 600 دلار هم باشه امونش نمیدم... اگه 500 ادلاری ک تو شایعات ک دیگه نور علی نوره...
واقعا ارزش خرید رو داره...
اگه سونی این باندل رو ریلیز کنه شعار مشتری مدار بودنش رو بدون هیچ جای شکی کاملا ب اثبات میرسونه...

Sent From HTC One S using Tapatalk 4 beta

یه ویتا + ps4 میشه 600 دلار حتما باید باندل بشه که امونش ندی؟

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
بهروز تجربه ثابت کرده اگه من و تو باهمدیگه چیزی رو هایپ کنیم و روش اتفاق نظر داشته باشیم درست از آب در میاد :D جریانات RE6 و No Hope Left رو به یادت بیار :-" :D

هرچند این سری من باهات مخالفم :-" هنوز TGS مونده، مطمئنا یه چندتا از بازی های مهم و شرقیشون رو میزارن برای اونجا. بازی های غربی مثل عنوان جدید Santa Monica هم بسته به مرحله ساخت و زمان عرضه شون ممکنه توی GC معرفی نشن. مطمئنا سونی دوست نداره اینبار یه Versus/TLG برای PS4 به وجود بیاره. (هرچند سر Versus سونی مقصر نبود)

آره راستی میگی! :d یادش بخیر No Hope Left! :d الکی الکی داشتیم هایپ میکردیم با این که یک درصد هم امید نداشتیم! :d

آخه تو یکی دو سال اخیر TGS اینقدر وضعش افتضاح شده که فکر کنم حتی سونی هم دیگه حاضر نباشه بازی هاشو اونجا معرفی کنه! :d جدا پارسال و یا پریسال از تو کل مراسم یک خبر درست حسابی هم بیرون نیمد. موقع کنفرانس سونی داشتیم پشه پر میدادیم اینقدر افتضاح بود! :dTGS دیگه مثل قبلا نیست! :d

CAVALRY

کاربر سایت
Oct 7, 2005
372
نام
Librom
گویا تو شماره اخر GI قراره یه سری اطلاعات از killzone sf داده بشه که از قرار یه سریاش لیک شده :

توی هر مرحله چندین ماموریت و sub mission قرار داره که به دلخواه می تونین انتخاب کنین

بازی سند باکس شده و یه مثالی هم که زدن می تونین قبل از حمله به کمپ دشمن , برین برج ارتباطی رو بترکونین تا دیگه نتونن نیروی کمکی درخواست کنن
در مورد مولتی بازی هم گویا تمرکز زیادی روی کاستومایز کردن وجود داره
حالا باید منتظر بمونیم مجله بیرون بیاد ببینیم بقیه اطلاعاتش چیه

به نظره من بازی برای موفقیت نیاز به این تغیرات داره

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
ویتا ؟!
145fs63704.gif

این بازی مالِ کنسول دستی نیست آقاجان :| :| :D (بیشتر با سونی ام :D)
الآن یه عمریه من به امید این نشستم یه خبری ازش بشه :( بعد از این شایعه کلی اومیدوار شدم (هرچند شایعه اش مزخرف محض بوده :| :D ) میشنم تک تک کنفرانس ها رو میبینم به عشق اومدنش 8-> :D

دوستان کسی نمیدونه SCE Bend هستش یا نه ؟! به هر حال این هم استودیو آمریکاییه هیچ بعید نیست بازی Announce نشده مالِ این باشه :p :D
همینطور SCE London Studio :-"
Bend که کلا زده تو کار ویتا!احتمالا الان داره یه آنچارتد یا گاو یا اصن همین سایفون رو برا ویتا میسازه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آره راستی میگی! :d یادش بخیر No Hope Left! :d الکی الکی داشتیم هایپ میکردیم با این که یک درصد هم امید نداشتیم! :d

آخه تو یکی دو سال اخیر TGS اینقدر وضعش افتضاح شده که فکر کنم حتی سونی هم دیگه حاضر نباشه بازی هاشو اونجا معرفی کنه! :d جدا پارسال و یا پریسال از تو کل مراسم یک خبر درست حسابی هم بیرون نیمد. موقع کنفرانس سونی داشتیم پشه پر میدادیم اینقدر افتضاح بود! :dTGS دیگه مثل قبلا نیست! :d
به معنای واقعی کلمه در وضعیت No Hope Left به سر میبردیم :D

امسال با سال های قبل فرق داره بهروز. سونی امسال باید برای فروش کنسول جدیدش در ژاپن تلاش کنه. PS4 شدیدا در زمینه بازی های شرقی ضعف داره، هرچی هم که تا الان معرفی شدن همگی مولتی بودن (FF XV، KH III، MGS V). حالا بماند که یه سری بازی های محبوب ژاپنی مثل سری Shin Megami Tensei چندوقتیه به سمت کنسول های دستی نینتندو رفتن و سونی باید برای بدست آوردن JRPG باز ها که تعدادشون هم توی ژاپن کم نیست، با کنسول های دستی نینتندو هم رقابت کنه.

سونی اگه میخواد توی ژاپن به سرنوشت Wii U دچار نشه باید حدقل یکی دوتا IP بزرگ شرقی برای ژاپن آماده کرده باشه. IP هایی که بتونند در بلند مدت جای MGS و FF رو براش پر کنند و System Seller بشن.

چه جایی بهتر از بزرگترین همایش گیمینگ ژاپن برای معرفی IP های جدید و شرقی سونی ؟!

به نظرم سونی اگه TGS امسال رو از دست بده ممکنه بعدها توی بازار ژاپن به مشکل بر بخوره.

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
هرچند به نظر من امسال TGS کولاکه مخصوصا که اولین حضور PS4 در این نمایشگاهه و سونی هم در کشور خودش همیشه سنگ تمام میزاره برای مردم خودش پس میشه انتظار داشت یه چند تا بازی هم برای TGS نگه داشته باشه مخصوصا که ژاپنی ها با بازی های که تا الان معرفی شده رابطه خوبی ندارن .

ُSyphon در کنار GOD Hand و Crash به خاطره ها پیوسته :(

این پست نه میشه تایید کرد نه میشه از کنارش رد شد .:|

ببین علی جان بچه مردم با این پست چیکار کردی :(:no::((:wallbash::cry::hurted:=(( این پروسه من بود با خوندن این پست :((.

با وجود اینکه میدونم درسته اما اشتباهه . پارادوکس در این خط بیداد میکنه .

امید وارم یه کرش و یه Syphon دیگه داشته باشیم میخوام اگه روزی خواستیم بریم زیر خاک آرزو به دل نمیریم .:((

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,757
نام
علی
به معنای واقعی کلمه در وضعیت No Hope Left به سر میبردیم :D

امسال با سال های قبل فرق داره بهروز. سونی امسال باید برای فروش کنسول جدیدش در ژاپن تلاش کنه. PS4 شدیدا در زمینه بازی های شرقی ضعف داره، هرچی هم که تا الان معرفی شدن همگی مولتی بودن (FF XV، KH III، MGS V). حالا بماند که یه سری بازی های محبوب ژاپنی مثل سری Shin Megami Tensei چندوقتیه به سمت کنسول های دستی نینتندو رفتن و سونی باید برای بدست آوردن JRPG باز ها که تعدادشون هم توی ژاپن کم نیست، با کنسول های دستی نینتندو هم رقابت کنه.

سونی اگه میخواد توی ژاپن به سرنوشت Wii U دچار نشه باید حدقل یکی دوتا IP بزرگ شرقی برای ژاپن آماده کرده باشه. IP هایی که بتونند در بلند مدت جای MGS و FF رو براش پر کنند و System Seller بشن.

چه جایی بهتر از بزرگترین همایش گیمینگ ژاپن برای معرفی IP های جدید و شرقی سونی ؟!

به نظرم سونی اگه TGS امسال رو از دست بده ممکنه بعدها توی بازار ژاپن به مشکل بر بخوره.
البته تا اونجایی که می دونیم level 5 داره jrpg برا پلی 4 می سازه که اگه در کنار این یک نقش افرینی ژاپنی دیگه هم در حال ساخت باشه دیگه همه چیز تکمیله :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر