بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
على@
آره DLC رو گرفتم. در اوج ناباورى وقتى نيم ساعت بازى کردم اشک در چشمانم حلقه زد :p (:d)
فوق العاده بود.
ولى بدترين قسمتش اين بود که منتظر بودم با ورجيل بتونم bloody place بازى کنم که متاسفانه not exist ...

Demon Killer

کاربر سایت
Oct 18, 2012
59
نام
Dante
میگم یه سوال الان این soundtrack ـهایی که تو این دی ال سی پخش میشه با بازی اصلی فرق داره یعنی تازه دوباره موزیک ساختن براش یا همون قبلیاس؟ من هنوز دارم دانلود میکنم :d

the best dante

کاربر سایت
Aug 14, 2012
31
نام
حامد
اوووووووف چقدر سوت و کوره اینجا......... :( بازی ب این توپی اومده و همه ساکتید.....:-/
ولی جدا بازیه خوبیه این DmC ......:d کلا دل همه رو شاد کرده از جمله مارو .....:d
میدونم داستان بازی موازیه و این دانته و ورجیل همون دانته و ورجیل قدیمی نیستن اما حس نمی کنید پایان بازی شروع خوبی برای DMC3ه؟؟؟؟؟؟:-/
کلا همه چیز بازی خوب کار شده بود بجز.....
شخصیت ورجیل خیلی بی بخار بود اما عقاید خوبی داشت :d
در کل بازی فوق العاده بود اما بچه ها......
ترو خدا بیدار شین حیف نیس بازی ب این خوبی تاپیک ب این گلی بخوابه؟؟؟؟؟؟؟
8-|

---------- نوشته در 08:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:07 PM ارسال شده بود ----------

می خوام ی چیزی بگم همه ب عظمت دانته پی ببرین:d
دوستم ی هفته پیش بی اجازه از توی کیفم
CD انیمه DMC رو برداشت ودید روز بعدش اومد بهم پسش داد....
اصن نفهمیده بودم...... اخه یکم الزامر خوکی دارم....
:d
بعد بهم گفت: عجب شخصیتی داره این دانته..... چقد باحال ( فرض کنین..... دانته انیمه.... دانته مقروض ... دانته بدبخت.... دانته پرستار.... باحاله:)) )
من هم با افکار شیطانی خاص خودم..... در یک حرکت نا جوان مردانه
>:) بهش DMC3 و DMC4 رو بهش معرفی کردم و اونم مث خودم بدبخت کردم ......
و امروز ن تنها اون بلکه تمام کلاس ب جای درس خوندن میشینن DMC بازی میکنن و کلا خوشحالن.....
:))

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
میگم یه سوال الان این soundtrack ـهایی که تو این دی ال سی پخش میشه با بازی اصلی فرق داره یعنی تازه دوباره موزیک ساختن براش یا همون قبلیاس؟ من هنوز دارم دانلود میکنم :d

قربون دستت میشه یک چند تا آهنگ معرفی کنی ما هم فیض ببریم والا این all pain is gone و sent to destroy و ..... رو دیگه خیلی گوش دادم . اگه بگی اسم چند تارو ممنون میشم .
------------------------------------------------------------------------
دوستان این vergil`s downfall احیانا توی مغازه ها یا سایتا نمیاد برای خرید؟! حتما باید دانلود کرد؟! :-/

Demon Killer

کاربر سایت
Oct 18, 2012
59
نام
Dante
قربون دستت میشه یک چند تا آهنگ معرفی کنی ما هم فیض ببریم والا این all pain is gone و sent to destroy و ..... رو دیگه خیلی گوش دادم . اگه بگی اسم چند تارو ممنون میشم .
------------------------------------------------------------------------
دوستان این vergil`s downfall احیانا توی مغازه ها یا سایتا نمیاد برای خرید؟! حتما باید دانلود کرد؟! :-/
یه چندتا از اینا گوش کن ببین خوشت میاد

Red - Breathe Into Me
Break Me Down
Wasting Time
Already Over
Gave It All Away
Let Go
Fight Inside
Death of Me
Overtake You
Forever
If We Only
red-let_it_burn
red-feed_the_machines
red-faceless
red-buried_beneath

Breaking Benjamin - The Diary Of Jane
Lights Out

Three Days Grace
Pain
Animal I Have Become
Riot
Get Out Alive
Overrated
Time Of Dying

Skillet - Hero
Skillet - Monster
Skillet - Awake And Alive
Skillet - Falling Inside the Black
Skillet - Live Free Or Let Me Die
Skillet - Comatose
Manafest - Impossible

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
یه خداشناس پیدا بشه به منم بگه چجوری باید این dlc رو dl کنم :d
اصلاً ارزش داره؟
راستی من هنوزم نتونستم اون lost souls رو بگیرم خاک بر سر :d یه والکترو هم گرفتم :d که بازم نشد. مرض داشتن اونو گذاشتن اونجا آیا :p
آقا من که گیج شدم. یه تاپیک اونور هست. یه تاپیک اینجا هست. من تو کدومش باید سوالامو بپرسم آخه. الاایحال تو هر دو میپرسم :d

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,523
یه خداشناس پیدا بشه به منم بگه چجوری باید این dlc رو dl کنم :d
اصلاً ارزش داره؟
راستی من هنوزم نتونستم اون lost souls رو بگیرم خاک بر سر :d یه والکترو هم گرفتم :d که بازم نشد. مرض داشتن اونو گذاشتن اونجا آیا :p
آقا من که گیج شدم. یه تاپیک اونور هست. یه تاپیک اینجا هست. من تو کدومش باید سوالامو بپرسم آخه. الاایحال تو هر دو میپرسم :d
از من میشنوی کلا کنسول رو بیخیال شو بازی با DLC اش رو رو PC بگیر بدون هیچ دوشواری اجرا کن:D
نتجیه اخلاقی:
Consoles suck:D
==
ببین با حمله Roulette شمشیر میتونی بزنیش:D(نمیدونم کدوم Lost Soul رو میگی،دارم همینجوری میگم:D)

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
از من میشنوی کلا کنسول رو بیخیال شو بازی با DLC اش رو رو PC بگیر بدون هیچ دوشواری اجرا کن:D
نتجیه اخلاقی:
Consoles suck:D
==

من لینکه دانلود pc رو هم پیدا نمیکنم !!!! :( کسی نمیدونه حداقل کات سین های dlc رو باید از کجا گرفت ؟!

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
سلام.
من خيلي دير دستم به DmC رسيد.
ميدونم شماها ته بازي رو در اورديد.
پس ببخشيد که سرتون رو درد ميارم.
اينم نقد داستانی من:
داستان:از نظر من داستان براي يک ريبوت عاليه.
دانته:
دانته جديدم خوبه.اماچرا دروغ بگم هيچي دانته ي خودمون نميشه.من از شوخي ها انتظارم بيشتر بود.دانتهي قديم شوخي هاش رو بعد از مدت ها براي من خنده دار بود.
اما دانته ي جديد شوخي هاش به دل ادم فقط بار اول مينشست اما بار دوم که شوخيش رو ميشنوي ديگه اون رنگ قبلي رو نداره.
اما در کل شخصيت پردازي دانته خوب بودولي اي کاش به دانته ي قبلي نزديک ترش ميکردن.دانته ي قبلي در عين اين که شوخ بود.
شخصيت قابل احترامي داشت اما همونطور که قبلا گفته بودم دانته جديد يه ادم کل شق و بي ادب هستش.
البته من فکر ميکنم اون اعتراضات موقعTGS 2010 رو بازي تاثير خودشو گذاشته و محتواي بازي تا حدودي تغيير کرده.
حالا ورجيل:
از نظر من قيافه ورجيل اونجوريا که فکر ميکردم بد نيست.اون کلاهه که ميزاره هم قيافش رو خيلي باحال ميکنه.
ولي کلا بازي هيبت دانته ورجيل رو گرفته مخصوصا ورجيل رو.
اين ورجيل کيلومترها با اون ورجيل که ما ميشناختيم فرق ميکنه.
اين ورجيل کمک هم حتي ازمون ميخواد.
اين موضوع از هيبت خارج شدن حتي در مورد سلاح ها هم صدق ميکنه.
اين ورجيل خوبه اما به هيچ وجه نميتونه حتي نزديکياي ورجيل قديم باشه.
شخصیت کت هم خیلی خوب بود و من که هم با تیپش و هم شخصیت پردازیش حال کردم.:d
موندوس هم خوب بود اما دوست داشتم villian این نسخه ارکام باشه اما نشد.
بقیه شخصیت ها هم خوب بودن.
کلا کار کار NT در شخصیت پردازی ها خوب بوده و بالاتر از انتظار من عمل کرده.

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
اين ورجيل خوبه اما به هيچ وجه نميتونه حتي نزديکياي ورجيل قديم باشه.
شخصیت کت هم خیلی خوب بود و من که هم با تیپش و هم شخصیت پردازیش حال کردم.:d
موندوس هم خوب بود اما دوست داشتم villian این نسخه ارکام باشه اما نشد.
بقیه شخصیت ها هم خوب بودن.
کلا کار کار NT در شخصیت پردازی ها خوب بوده و بالاتر از انتظار من عمل کرده.
آخ گفتی ورجیل داغ دلم تازه شد . دیشب یک لحظه رفتم تو فکر DMC3 دیدم ورجیل عجب شخصیتی بود ! هیبتی داشت برا خودش . یکی از چیزایی که خیلی خوشم اومد همین لحظه ای بود که بالای برج وقتی دانته با ورجیل آمد مبارزه کنه ( مرحله 7 بود فکر کنم ) ورجیل با انگشتش یاماتو رو یک کوچولو زد بیرون ! آخ یعنی این صحنه رو که یادم میاد خیلی حال میکنم .
:-< خیلی دلم واسه ورجیل تنگ شده ! :crying1:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
آخ گفتی ورجیل داغ دلم تازه شد . دیشب یک لحظه رفتم تو فکر DMC3 دیدم ورجیل عجب شخصیتی بود ! هیبتی داشت برا خودش . یکی از چیزایی که خیلی خوشم اومد همین لحظه ای بود که بالای برج وقتی دانته با ورجیل آمد مبارزه کنه ( مرحله 7 بود فکر کنم ) ورجیل با انگشتش یاماتو رو یک کوچولو زد بیرون ! آخ یعنی این صحنه رو که یادم میاد خیلی حال میکنم .
:-< خیلی دلم واسه ورجیل تنگ شده ! :crying1:

6bujo4atbvugmbjpc3sn.jpg

?Dante: So... this is what they call a heart-warming family reunion
[Vergil: You Got That Right. [Drawes Yamato
===

Legends Never Die ;)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستانی که دلشون برای ورجیل تنگ شده DLC Downfall رو به شدت بهشون توصیه میکنم :d درسته هنوز ورجیل DmC خیلی مونده تا به ورجیل خودمون برسه ولی خب توی این DLC بیشتر راه رو میره (در واقع فکر کنم اون آخر کار دست کمی از ورجیل خودمون نداشت :D)

مخصوصا این دو تیکه خیلی با ابهت بود :
Eva : What have you become ? where is your heart
Vergil : I no longer have one, mother
Vergil : Power .... I need more power
*points at the necklace*
Vergil : you have something that belongs to me
Hollow Vergil : This is mine
Vergil : Then I'll just take it
^:)^

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
تو Vergil's Downfall دیگه مثل نقل و نبات نمره ی بالا نمیده. دیگه واقعا برای گرفتن نمره ی خوب باید کار کرد >:d<
امیدوارم یه پچ دیگه بدن که با ورجیل هم بشه تو Bloody Palace بازی کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر