Nintendo بحث و تبادل نظر پیرامون بازی های Switch

switch_logo.png

سلام

دنبال یه تاپیک میگشتم که داخلش در مورد چنتا بازی حرف بزنم و از اونجایی که واسه بازی های سوییچ تاپیک زده نمیشه و یا اگه زده بشه یکی دو صفحه جلو نمیره گفتم این تاپیک رو بزنم که مرجعی باشه واسه تبادل نظر :D

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
خب بسم الله :D sd 128 رسید بریم سر دانلود:ar!
لیست امشب :
1-Tales of Vesperia
2-Super Smash Bros
3-Celeste
4-Okami HD
5-Fate/Extella: The Umbral star انمیشو ببینی بازیشو نری ؟ [-(
6-Stardew Valley
7-Salt and Sanctuary
8-Child of Light
9-(Just Dance (Don't judge me bitches:-"
10-Splatoon 2 روش لن-آنلاین :D

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
با این عموئه که بالاخره می جنگی یه تیکه اش شروع می کنه بشکه پرت کردن... جاخالی میدی، دو تاش آبی میشه...بعد نمیدونم باید چیکار کنم آبی ـه رو برداره

اژدها رو انتخاب كن بعد برو جهتي كه وقتي بشكه هاي ابي مياد، بخوره به عموئه كه وسطه، ٣ بار بايد اينكار رو بكني
بار دوم بشكه بالايي ابي ميشه، از پايين اون رديف ٤ تا بشكه رو بشكون تا وقتي ميخواد بشكه سامن كنه ابي هم بياد
بار سوم هم بشكه پاييني رو ابي ميكنه كه بايد تبديل به قورباغه بشي و اهرم وسطو بچرخوني و همون حركته بار دومو بكني

باز اگر مشكلي بود بگو

• Like
Reactions: che-jaleb

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
اين Tales of Vesperia چرا همچينه مكانيك مبارزش ! خيلى داغون درست كردن خدايى ! هيچ جوره نميشه dodge كرد سيستم كنترل كاراكتر هم خيلى داغونه !!!
از اينورم Ys 8 رو گرفتم خود بازى خوبه ولى اصلا به گرافيك بازى توجهى نكردن ! بازياى موبايل از اين بيشتره گرافيكشون ! خيلى تو ذوق ميزنه ، اميد من فقط به ٤ تا فاينال فنتزيه كه قراره بياد :))

• Like

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
سلام دوستان. در فکر یک عدد سوییچ بودم. چون تا حالا وارد فندوم نینتندو نشده بودم کلا هرچی بازیه معرفی کنید. اعم از فن سرویس ها(Dead or Alive Xtreme 3:D) تا jrpg ها و اکشن ادونچر ها و... در کل همه چی بهم معرفی کنید. مهم نیست چی باشه. تنوع سبک برام مهمه و تاریخ ریلیز بازی اصلا برام مهم نیست. ریلیز بازی اصلش برا 10 سال پیشم بوده باشه بازم قبوله! خلاصه ممنون میشم راهنمایی کنید و دمتونم گرم:D

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
سلام دوستان. در فکر یک عدد سوییچ بودم. چون تا حالا وارد فندوم نینتندو نشده بودم کلا هرچی بازیه معرفی کنید. اعم از فن سرویس ها(Dead or Alive Xtreme 3:D) تا jrpg ها و اکشن ادونچر ها و... در کل همه چی بهم معرفی کنید. مهم نیست چی باشه. تنوع سبک برام مهمه و تاریخ ریلیز بازی اصلا برام مهم نیست. ریلیز بازی اصلش برا 10 سال پیشم بوده باشه بازم قبوله! خلاصه ممنون میشم راهنمایی کنید و دمتونم گرم:D

یه پست صفحه قبلی هست من بازم بر اساس ژانر یه سری کارهای مهم دیگه رو دسته بندی می کنم
(بازی هایی که تاپیک شون تو بخش هست رو اسم شون رو نمیارم...عموماً انحصاری های معروف اند و طبیعتاً برید توشون می فهمید چین و کین)

Action Adventure
از خدایگان اکشن ادونچر که زلدا باشه بگذریم اینا هم وحشتناک خوبن
Minecraft: رو همه چی هست رو اینم هست :D
Skyrim: کلا به اونایی که بازی کردن و نکردنش و... دوباره رو سوییچ بازی کردنش شدید پیشنهاد میشه
This War of Mine: از اکشن ادونچر های آرکید و به شـــــــــدت تاریک.
L.A Noire: اینم از اون کارهایی بود که پورتش برام عجیب بود... کار کارآگاهی خاص 2011 که دیگه شبیهش تکرار نمیشه تو وضع فعلی تجاری صنعت
Starlink Battle for Atlas: یه اکشن ادونچر به شدت استاندارد یوبیسافتی با کلی کار برای انجام دادن + استارفاکس و بر و بچ

Fighting
طبیعتاً الویت با Smash Ultimate ـه... وای بر شما اگر این شاهکار رو بازی نکنید...ولی خب دامنه بازی های سوییچ تو این زمینه خیلی خوبه
Mortal Kombat 11: هنوز نیومده... نمیدونم پورتش چجوری میشه... ولی خب کامبت رو سوییچ... Why not?
Dragonball FighterZ: یکی از خفن ترین و هایپ ترین و باحال ترین فایتینگ های نسل و یکی از بهترین بازی های انیمه ای تاریخ
Pokken Tournament DX: تکن با پوکمون... دقیقاً همین... تکن با پوکمون!
BlazeBlue Cross Tag Battle: یه بیلز بلو دیگه هم یه ماه پیش اومد. کلا بلیز بلو ها جزو خفن های فایتینگ های دوبعدی اند که البته یک کم هم Niche اند ولی داستان به شدت گولاخی دارند. این یکی هم کراس اور با پرسونا 4 و RWBY و یه سری دیگه داره که یادم نیست اون یکی رو
Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Trilogy: با این که فایتینگ آنبالانس و بروکن ـیه ولی شدید فان ـه و خب ناروتو ـه...سه گانه بزرگی هم هست
SNK Heroins Tag Team Frenzy: فن سرویس خالص...فن سرویس خالص ها...
Blade Strangers: فایتینگ خفن بین ۀیکون های بازی های مستقل ژاپنی + Shovel Knight و آیزاک و یه عده دیگه... یکم گیم پلی سطحی ـه ولی باز خوبه

بقیه ژانر ها رو هم آروم آروم میگم... :D
اینو باید همین جا تموم کنم

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
یه پست صفحه قبلی هست من بازم بر اساس ژانر یه سری کارهای مهم دیگه رو دسته بندی می کنم
(بازی هایی که تاپیک شون تو بخش هست رو اسم شون رو نمیارم...عموماً انحصاری های معروف اند و طبیعتاً برید توشون می فهمید چین و کین)

Action Adventure
Skyrim: کلا به اونایی که بازی کردن و نکردنش و... دوباره رو سوییچ بازی کردنش شدید پیشنهاد میشه
L.A Noire: اینم از اون کارهایی بود که پورتش برام عجیب بود... کار کارآگاهی خاص 2011 که دیگه شبیهش تکرار نمیشه تو وضع فعلی تجاری صنعت
Starlink Battle for Atlas: یه اکشن ادونچر به شدت استاندارد یوبیسافتی با کلی کار برای انجام دادن + استارفاکس و بر و بچ

Fighting
طبیعتاً الویت با Smash Ultimate ـه... وای بر شما اگر این شاهکار رو بازی نکنید...ولی خب دامنه بازی های سوییچ تو این زمینه خیلی خوبه
Mortal Kombat 11: هنوز نیومده... نمیدونم پورتش چجوری میشه... ولی خب کامبت رو سوییچ... Why not?
Dragonball FighterZ: یکی از خفن ترین و هایپ ترین و باحال ترین فایتینگ های نسل و یکی از بهترین بازی های انیمه ای تاریخ
BlazeBlue Cross Tag Battle: یه بیلز بلو دیگه هم یه ماه پیش اومد. کلا بلیز بلو ها جزو خفن های فایتینگ های دوبعدی اند که البته یک کم هم Niche اند ولی داستان به شدت گولاخی دارند. این یکی هم کراس اور با پرسونا 4 و RWBY و یه سری دیگه داره که یادم نیست اون یکی رو
Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Trilogy: با این که فایتینگ آنبالانس و بروکن ـیه ولی شدید فان ـه و خب ناروتو ـه...سه گانه بزرگی هم هست
Blade Strangers: فایتینگ خفن بین ۀیکون های بازی های مستقل ژاپنی + Shovel Knight و آیزاک و یه عده دیگه... یکم گیم پلی سطحی ـه ولی باز خوبه

smash رو ما ها نمیتونیم بازی کنیم بدلیل هک :-< فقط میشه آفلاین رفت.
Salt and Sanctuary چقدر سخته :| از دارک سولز NG+10 سخت تره
I Am Setsuna رو هم بازی کن خیلی خوبه

• Like

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s

Action Adventure

Fighting

درود بر شما:D
منتظر معرفی های بیشتر هستم:D:D
آقا ولی فن سرویس های بیشتری معرفی کن:D ایچی استایل:D

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
شما انقدر عشق فن سرویس هستین برین نینجوتسو یاد بگیرین:D
Mortal Kombat 11 هم داره میاد رو سوییچ حضرات خداوندگار فن سرویس همه دور سوییچ جمع شدن

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
خب بسم الله :D sd 128 رسید بریم سر دانلود:ar!
لیست امشب :
1-Tales of Vesperia
2-Super Smash Bros
3-Celeste
4-Okami HD
5-Fate/Extella: The Umbral star انمیشو ببینی بازیشو نری ؟ [-(
6-Stardew Valley
7-Salt and Sanctuary
8-Child of Light
9-(Just Dance (Don't judge me bitches:-"
10-Splatoon 2 روش لن-آنلاین :D

من به جات بودم جاست دنس نمیگرفتم برا سوییچ
جاست دنس فقط رو wii حال میده بخصوص با گیم پد ویموت

ولی بقیه بازیا دیگه که لیست کردی عالین

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
smash رو ما ها نمیتونیم بازی کنیم بدلیل هک :-< فقط میشه آفلاین رفت.
Salt and Sanctuary چقدر سخته :| از دارک سولز NG+10 سخت تره
I Am Setsuna رو هم بازی کن خیلی خوبه

اسمش تک نفره اش هم محشره
من سی ساعت فقط تو تک نفره اش پر کردم... و هنوز کلی مونده...خیلی خوبه جداً...جدا اون چند نفره آفلاین بازی کردنش هم شدییییداً حال میده
S&S هم یادم رفت لای Action Adventure ها بذارم... اینم خیلی خوبه... لای تمام Souls a like هایی که اومده بیرون این یکی از زرنگ ترین ها و فکر شده ترین هاشونه که خوب قواعد اون بازی رو توی یه دنیای دو بعدی پیاده کرده.
به I Am Setsuna هم می رسیم

تا هست بازی فن سرویسه :D
صبر کن... :D

Action Adventure

Fighting

ادامه کار...

Puzzle
چی؟ این قدر بزرگ شدید که بازی های پازل و معمایی بهتون نمی چسبه؟ بزنید کنار بینم... :D اتفاقا این ژانر خوراک سوییچه...روشن می کنی، سر و کله میزی یه ربعی، یه معمایی رو حل می کنی و میری مرحله بعد خاموش می کنی تا دفعه بعد. اصن به خاطر همینه که Brain Age یکی از پرطرفدارترین بازی های DS ـه و فروشش سر به فلک کشید.(جای فرنچایز رو سوییچ خالیه). بریم...

Human Fall Flat: این دو نفره خیلی می چسبه و کر کر خنده است با فیزیک عجیب غریبش. ولی خب تکی هم حال میده به نوبه خودش
Captain Toad: Treasure Tracker: کاپیتان تود قشنگ از اون بازی هاست که خیلی راحت تمومشون می کنی و خیلی راحت میتونی برگردی و دنبال نکات ریز مراحلش بگردی بعداً خوشگل، سریع و هوشمندانه
Snipperclips: اینم باز از اون بازی هاست که دو نفره اش شدیداً بیشتر حال میده...ولی خب تکی هم معمایی خیلی خوب و ریلکسیه
Katamari Damacy Reroll: از بازی های افسانه ای نسل ششم که ریمسترش رو سوییچ قشنگ چسبیده به ماهیتابه و گرفته حسابی. بازی ایه که از اول تا آخرش یه خنده مسخره رو صورتتونه از بس بازی باحال و بامزه است :D
The Garden Between: یه معمایی ای که با کانسپت زمان به نوعی ور میره...سه ساعت بیشتر نیست و از حیث بصری چشماتون رو میشوره از بس طراحی مراحل اش مهندسی باحال و عجیب غریبی دارند
Donut Country: فکر کنم این رو قبلاً پیشنهاد دادم... بازم پیشنهادش میدم...کانسپت خفنش یه کار می کنه که چند ساعت کوتاه بازی حسابی عشق کنید.. خلاصه اش هم اینه که شما یه سوراخید... :D
Inside: اگه اینو تا الان بازی نکردید واقعاً نمیدونم چطور دارید تو بخش پازل سرک می کشید اصن :|
Limbo: این هم همین طور... دو تا بازی Playdead با این که سهم خوبی از اکشن مخصوصاً تو زمینه تعقیب و گریز دارند در نهایت به طور کامل یه بازی معمایی فوق خفن با کارگردانی هنری فرای زمان خودشون اند. از دست شون ندید.
The Room: همون بازی موبایلیه است...اگه نزدید قبلاً رو سوییچ یه امتحانیش کنید...خوبه
World of Goo: از Wiiware تا کامپیوتر و موبایل و سوییچ و هر کوفت و زهر مار دیگه...این بازی جاودانه است...یه بازی پازل که از موقعی که اومده ملت رو به فنا داده تا الان که این جائیم. حتماً بزنید تو کارش
و... و یه مشت بازی پازل باحال که ریخته رو کنسول...هیچ وقت پازل بازی کردن رو سوییچ تکراری نمیشه به خاطر ذات کنسول و خب با این که پلتفرم موبایل های هوشمند پلتفرم بهتری برا این ژانره به نظر من سوییچ هم به نوبه خودش در مقایسه با بقیه پلتفرم های دیگه به غیر از موبایل های هوشمند، قشنگ بهتر عمل می کنه و عناوین خفن خودش رو داره.(Tetris 99 برای این که تماما آنلاینه و میدونم 90 درصدتون کنسول هاتون هکی ـه...اسم اش رو نیاوردم، بعلاوه این که جدا از آنلاین بودن سرورهاشم تحریمه:(()

دوباره به زودی سراغ ژانرهای دیگه هم میرم

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
اسمش تک نفره اش هم محشره
من سی ساعت فقط تو تک نفره اش پر کردم... و هنوز کلی مونده...خیلی خوبه جداً...جدا اون چند نفره آفلاین بازی کردنش هم شدییییداً حال میده
S&S هم یادم رفت لای Action Adventure ها بذارم... اینم خیلی خوبه... لای تمام Souls a like هایی که اومده بیرون این یکی از زرنگ ترین ها و فکر شده ترین هاشونه که خوب قواعد اون بازی رو توی یه دنیای دو بعدی پیاده کرده.
به I Am Setsuna هم می رسیم

تا هست بازی فن سرویسه :D
صبر کن... :D

ادامه کار...

Puzzle
چی؟ این قدر بزرگ شدید که بازی های پازل و معمایی بهتون نمی چسبه؟ بزنید کنار بینم... :D اتفاقا این ژانر خوراک سوییچه...روشن می کنی، سر و کله میزی یه ربعی، یه معمایی رو حل می کنی و میری مرحله بعد خاموش می کنی تا دفعه بعد. اصن به خاطر همینه که Brain Age یکی از پرطرفدارترین بازی های DS ـه و فروشش سر به فلک کشید.(جای فرنچایز رو سوییچ خالیه). بریم...

Human Fall Flat: این دو نفره خیلی می چسبه و کر کر خنده است با فیزیک عجیب غریبش. ولی خب تکی هم حال میده به نوبه خودش
Captain Toad: Treasure Tracker: کاپیتان تود قشنگ از اون بازی هاست که خیلی راحت تمومشون می کنی و خیلی راحت میتونی برگردی و دنبال نکات ریز مراحلش بگردی بعداً خوشگل، سریع و هوشمندانه
Snipperclips: اینم باز از اون بازی هاست که دو نفره اش شدیداً بیشتر حال میده...ولی خب تکی هم معمایی خیلی خوب و ریلکسیه
Katamari Damacy Reroll: از بازی های افسانه ای نسل ششم که ریمسترش رو سوییچ قشنگ چسبیده به ماهیتابه و گرفته حسابی. بازی ایه که از اول تا آخرش یه خنده مسخره رو صورتتونه از بس بازی باحال و بامزه است :D
The Garden Between: یه معمایی ای که با کانسپت زمان به نوعی ور میره...سه ساعت بیشتر نیست و از حیث بصری چشماتون رو میشوره از بس طراحی مراحل اش مهندسی باحال و عجیب غریبی دارند
Donut Country: فکر کنم این رو قبلاً پیشنهاد دادم... بازم پیشنهادش میدم...کانسپت خفنش یه کار می کنه که چند ساعت کوتاه بازی حسابی عشق کنید.. خلاصه اش هم اینه که شما یه سوراخید... :D
Inside: اگه اینو تا الان بازی نکردید واقعاً نمیدونم چطور دارید تو بخش پازل سرک می کشید اصن :|
Limbo: این هم همین طور... دو تا بازی Playdead با این که سهم خوبی از اکشن مخصوصاً تو زمینه تعقیب و گریز دارند در نهایت به طور کامل یه بازی معمایی فوق خفن با کارگردانی هنری فرای زمان خودشون اند. از دست شون ندید.
The Room: همون بازی موبایلیه است...اگه نزدید قبلاً رو سوییچ یه امتحانیش کنید...خوبه
World of Goo: از Wiiware تا کامپیوتر و موبایل و سوییچ و هر کوفت و زهر مار دیگه...این بازی جاودانه است...یه بازی پازل که از موقعی که اومده ملت رو به فنا داده تا الان که این جائیم. حتماً بزنید تو کارش
و... و یه مشت بازی پازل باحال که ریخته رو کنسول...هیچ وقت پازل بازی کردن رو سوییچ تکراری نمیشه به خاطر ذات کنسول و خب با این که پلتفرم موبایل های هوشمند پلتفرم بهتری برا این ژانره به نظر من سوییچ هم به نوبه خودش در مقایسه با بقیه پلتفرم های دیگه به غیر از موبایل های هوشمند، قشنگ بهتر عمل می کنه و عناوین خفن خودش رو داره.(Tetris 99 برای این که تماما آنلاینه و میدونم 90 درصدتون کنسول هاتون هکی ـه...اسم اش رو نیاوردم، بعلاوه این که جدا از آنلاین بودن سرورهاشم تحریمه:(()

دوباره به زودی سراغ ژانرهای دیگه هم میرم
تتریس با prox میاد و جالبم هست

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
به عنوان انحصاری اینا رو در نظر داشته باش:
Zelda: botw
Super Mario Odyssey
Bayonetta 2

Splatoon 2
Super Mario Bros Delux
Super Smash Bros Ultimate
Pokken
Katamari
Super Mario Ace
Super Mario Party
Kirby Start Allies
Captain Toad
Xenoblade Chronicles 2
ARMS
Donkey Kong Country
MartioKart 8
Octopath Traveler

Dragon Quest Builder 2

اونایی که ضخیم کردم و پیشنهاد میدم حتما امتحان کنی :-D
غیر از اینا هم باز انحصاری داره و بازیهای غیرانحصاری هم کم نداره. از Skyrim و Doom و Okami و Dark Souls و ولفنشتاین گرفته تا Tales of Vesperia و Owlboy و Celeste و Crash Bandicoot و Starlink و Fifa !
ماشالله کتابخونه بازی‌های سوییچ کم نداره :-D

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
دوستان یه کمکی بکنین واسه بازی moster boy من الان روح هم شکست دادم رفتم پیش جقد گفت برو کلیسا رفتم خلاصه اسلحه هم گرفتم گرز بعد 3 تا چیز گرفتم مثل پتک این چیزا الان نمیدونم چیکار کنم کجا باید برم همه جا رفتم سنترال چیه میگفت باید پیش این برم که پیدا نمیکنم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
دوستان یه کمکی بکنین واسه بازی moster boy من الان روح هم شکست دادم رفتم پیش جقد گفت برو کلیسا رفتم خلاصه اسلحه هم گرفتم گرز بعد 3 تا چیز گرفتم مثل پتک این چیزا الان نمیدونم چیکار کنم کجا باید برم همه جا رفتم سنترال چیه میگفت باید پیش این برم که پیدا نمیکنم

یه سکو پله ای ریز ته کلیسا پشت اون زنه هست
با شیره بکوب بهش
یه راه وا میشه
من سه ساعت درگیرش بودم تا شانسی پیداش کردم
لامصب قاطی اون همه چیز من از کجا این رو باید می فهمیدم ~X(

• Like
Reactions: dishdish

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر