Nintendo بحث و تبادل نظر پیرامون بازی های Switch

switch_logo.png

سلام

دنبال یه تاپیک میگشتم که داخلش در مورد چنتا بازی حرف بزنم و از اونجایی که واسه بازی های سوییچ تاپیک زده نمیشه و یا اگه زده بشه یکی دو صفحه جلو نمیره گفتم این تاپیک رو بزنم که مرجعی باشه واسه تبادل نظر :D

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
نه من کنسولم هک نیست...به همین خاطر کلاً بیشتر بازی هایی که پیشنهاد میدم رو بازی نکردم
(هر چند بازی همین جوریش زیاد دارم رو کنسول)
همین زنوبلید یکی از سردمدار های Wishlist ـمه...مخصوصاً DLC اش
آقا بیکار بودی یه لیست کامل از بازیایی که باید برم رو بفرست ترجیحا RPGش زیاد باشه :)) بازی انقدر زیاده نمیشه فهمید کدوم خوبه کدوم بد

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
header.jpg

یکی از بازی هایی که این چندوقته سخت منو به خودش مشغول کرده بود مانستر بوی بود

یه بازی ناب که خیلیها از وجودش حتی خبر ندارن

بازی تو سبک مترویدوانیا و ادامه معنوی واندر بوی هستش، سازنده های بازی استدیوی فرانسوی Game Atelier هست و زیر نظر سگا ساخته شده
داستان بازی در مورد پسری بنام جین هستش که تو جزیره ای زندگی میکنه که ناگهان عموش با طلسمی مردم جزیره و شهر لوپیا رو به حیوانات مختلف تبدیل میکنه و این وظیفه شماست که سر بیارید چرا عموتون اینکارو کرده. داستان ساده است و شیرین جلو میره
اولین چیزی که توی بازی حیرونتون میکنه گرافیک و ارت استایل بی نظیر بازی هستش. بازی گرافیک بسیار خوش رنگ ولعابی داره و بعضی وقتا فقط میخواید از دیدن این کارتون زیبا لذت ببرید
گیم پلی بازی هم از سبک میترویدوانیا پیروی میکنه و تو روند بازی جین به حیوانات مختلفی تبدیل میشه که هر کدوم ویژگیهای خاص خودشون رو دارن و تا انتها هم جذاب و باطراوت باقی میمونه

من بازی رو تو 28 ساعت تموم کردم ولی پلات نشد

به هیچ وجه این بازی رو از دست ندید!!!!

این هم نمونه ای از مراحل بازی:
Monster-Boy-and-The-Cursed-Kingdom.jpg

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
header.jpg

یکی از بازی هایی که این چندوقته سخت منو به خودش مشغول کرده بود مانستر بوی بود

یه بازی ناب که خیلیها از وجودش حتی خبر ندارن

بازی تو سبک مترویدوانیا و ادامه معنوی واندر بوی هستش، سازنده های بازی استدیوی فرانسوی Game Atelier هست و زیر نظر سگا ساخته شده
داستان بازی در مورد پسری بنام جین هستش که تو جزیره ای زندگی میکنه که ناگهان عموش با طلسمی مردم جزیره و شهر لوپیا رو به حیوانات مختلف تبدیل میکنه و این وظیفه شماست که سر بیارید چرا عموتون اینکارو کرده. داستان ساده است و شیرین جلو میره
اولین چیزی که توی بازی حیرونتون میکنه گرافیک و ارت استایل بی نظیر بازی هستش. بازی گرافیک بسیار خوش رنگ ولعابی داره و بعضی وقتا فقط میخواید از دیدن این کارتون زیبا لذت ببرید
گیم پلی بازی هم از سبک میترویدوانیا پیروی میکنه و تو روند بازی جین به حیوانات مختلفی تبدیل میشه که هر کدوم ویژگیهای خاص خودشون رو دارن و تا انتها هم جذاب و باطراوت باقی میمونه

من بازی رو تو 28 ساعت تموم کردم ولی پلات نشد

به هیچ وجه این بازی رو از دست ندید!!!!

این هم نمونه ای از مراحل بازی:
Monster-Boy-and-The-Cursed-Kingdom.jpg

تموم کردی بازی رو؟
یه جاش گیر کردم اگه کمک کنی ممنون میشم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
آغا ليست نداديا :D

هاع... لیست... بسم الله:

Monster Boy: رفیق بالایی توضیح دادن... سایت های DBazi و Bazimag هم نقدای فارسیش هست... خدایی خوبه

Fast RMX: ریسینگ ساده، بی آلایش پالایش و آرکید عالی.. واجب نیست تجربه اش ولی خیلی حال میده اگه بزنی بازیش کنی

Downwell: روگ لایک کم حجم، شدیداً ساده و در عین حال شدیداً سخت و اعتیاد آور

Sonic Mania: چرا که نه :D؟

Steamworld Dig 2: این بازی رو نخوای توش غرق شی شیش ساعت عشق و حال خالصه...بخوای همه گوش کنارهاشو بگردی که کلی بیشتر.

Child of Light: این قدر این بازی از لحاظ هنری قشنگه... این قدر قشنگه که حد نداره جدا از این که یه RPG محشره

Overcooked 2: از این بازی چند نفره بهتر پیدا نمی کنی رو سوییچ...

Super Mario Party: ..مگه این!! :D

Celeste: حال و حوصله توضیح در موردش رو ندارم...امسال اسم اش تو TGA بغل رد دد 2 و GOW بود... تمام.

Dead Cells: بگیری تا یه مدت روان تو به هم میریزه

Hollow Knight: همین بالایی فقط یخورده هدف دار تر و سیاه و تار تر و هنری تر.

Wargroove: استراتژیک خدا

Civilization VI: استراتژیک خدای معروف تر (این ترجیحاً رو PC تجربه شه)

Stardew Valley: اعتیاد آور ترین بازی مستقل حال حاضر رو سوییچ

Captain Toad: معمایی بامزه، و با ارزش تکرار شدیداً بالا. از اون بازی هاست که هر وقت میتونی بهش سر بزنی یه ربع عشق کنی بعد راحت بذاریش کنار

Gris: از لحاظ هنری فک بر اندازه

Tales of Vesperia: چون JRPG خیلی خوبیه...

Donut Country: بازی کانسپت خاص خودش رو داره، کوتاهه و به شدت حال میده

Dark Souls: Remastered: خیلی از بازی های بالا میتونن سوییچ تون رو خورد کنن... دارک سولز جزو مطمئن ترین ها و امتحان پس داده ترین هاشونه

Valkyria Chronicles: هم یک هم چهارش چون یه کار نقش آفرینی استراتژیک ژاپنی با یه داستان فوق العاده است.

VOEZ: آهنگ هاش قشنگه... بازی ها هم بازی موزیکاله؟ خوراک بازی موزیکاله سوییچ

Donkey Kong: Tropical Freeze: چون بی شوخی بهترین پلتفرمر دو بعدی چند سال اخیره

و Octopath Traveler: خدایا این رو به ما برسون...

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
:D
هاع... لیست... بسم الله:

Monster Boy: رفیق بالایی توضیح دادن... سایت های DBazi و Bazimag هم نقدای فارسیش هست... خدایی خوبه

Fast RMX: ریسینگ ساده، بی آلایش پالایش و آرکید عالی.. واجب نیست تجربه اش ولی خیلی حال میده اگه بزنی بازیش کنی

Downwell: روگ لایک کم حجم، شدیداً ساده و در عین حال شدیداً سخت و اعتیاد آور

Sonic Mania: چرا که نه :D؟

Steamworld Dig 2: این بازی رو نخوای توش غرق شی شیش ساعت عشق و حال خالصه...بخوای همه گوش کنارهاشو بگردی که کلی بیشتر.

Child of Light: این قدر این بازی از لحاظ هنری قشنگه... این قدر قشنگه که حد نداره جدا از این که یه RPG محشره

Overcooked 2: از این بازی چند نفره بهتر پیدا نمی کنی رو سوییچ...

Super Mario Party: ..مگه این!! :D

Celeste: حال و حوصله توضیح در موردش رو ندارم...امسال اسم اش تو TGA بغل رد دد 2 و GOW بود... تمام.

Dead Cells: بگیری تا یه مدت روان تو به هم میریزه

Hollow Knight: همین بالایی فقط یخورده هدف دار تر و سیاه و تار تر و هنری تر.

Wargroove: استراتژیک خدا

Civilization VI: استراتژیک خدای معروف تر (این ترجیحاً رو PC تجربه شه)

Stardew Valley: اعتیاد آور ترین بازی مستقل حال حاضر رو سوییچ

Captain Toad: معمایی بامزه، و با ارزش تکرار شدیداً بالا. از اون بازی هاست که هر وقت میتونی بهش سر بزنی یه ربع عشق کنی بعد راحت بذاریش کنار

Gris: از لحاظ هنری فک بر اندازه

Tales of Vesperia: چون JRPG خیلی خوبیه...

Donut Country: بازی کانسپت خاص خودش رو داره، کوتاهه و به شدت حال میده

Dark Souls: Remastered: خیلی از بازی های بالا میتونن سوییچ تون رو خورد کنن... دارک سولز جزو مطمئن ترین ها و امتحان پس داده ترین هاشونه

Valkyria Chronicles: هم یک هم چهارش چون یه کار نقش آفرینی استراتژیک ژاپنی با یه داستان فوق العاده است.

VOEZ: آهنگ هاش قشنگه... بازی ها هم بازی موزیکاله؟ خوراک بازی موزیکاله سوییچ

Donkey Kong: Tropical Freeze: چون بی شوخی بهترین پلتفرمر دو بعدی چند سال اخیره

و Octopath Traveler: خدایا این رو به ما برسون...
خب خب واجب شد يه sd ١٢٨ هم بگيرم ليست كامليه ولى jrpg كمه توش فعلا تو دنياى زنوبليد گم شدم چقدر كامل و زيبائه بازيش

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
کنسول هاتون هک شدست دل آدمو آب میکنین نامردا. ما از بس فورت نایت و بازی های nesبازی کردیم خسته شدیم :D

نه من اورجینال کارم فعلاً و حالا حالاها برنامه ای برای تغییر شیوه کاریم ندارم :D

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من اگه سرم بره کنسولم رو هک نمی کنم. حداقل نه تو این شرایط که احتمال بن شدن هست.
پی اس 4 هم هک نکردم.
فقط پی اس 3م هک شدست که اونم چون قدیمیه عیب نداره :D
خدا پدر این سایت گیم شیرینگ رو بیامرزه لااقل اکانت میزاره برا فروش. بایونتا2 رو داشتم الانم اسمش رو گرفتم بزنم.
آکتوپوس ترولر و دارک سولز رو اگه بگیرم هیچی نمی خوام.
دارک سولز رو تو تمام کنسول ها تموم کردم. رو سوییچ هم تموم کنم دیگه تکمیله :D

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
اره تموم كردم
بعضي جاهاش هم خدايى نياز به پيدا كردن راه حل داشت
مشكلي بود در خدمتم

با این عموئه که بالاخره می جنگی یه تیکه اش شروع می کنه بشکه پرت کردن... جاخالی میدی، دو تاش آبی میشه...بعد نمیدونم باید چیکار کنم آبی ـه رو برداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر