Nintendo بحث و تبادل نظر پیرامون بازی های Switch

switch_logo.png

سلام

دنبال یه تاپیک میگشتم که داخلش در مورد چنتا بازی حرف بزنم و از اونجایی که واسه بازی های سوییچ تاپیک زده نمیشه و یا اگه زده بشه یکی دو صفحه جلو نمیره گفتم این تاپیک رو بزنم که مرجعی باشه واسه تبادل نظر :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
با دلار الان‌ ۴۱۶میشه ۹۰ تومن پول اشتراک باید بدی بگو ۵۰۰ اگه ۵۰۰ داشتم SUPER SMASH BROSمیخریدم :D:D

عاره خب دم E3 که من خریدم واقعاً می ارزید
الان یه سری چیزها تخفیف میخوره هم نمیتونم کاری کنم :((

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
قاطی بازی هایی که این هفته اومدن اون هایی که میتونن حتماً Downwell و Wargroove رو امتحان کنن
کارهای به شدت خوب و دلنشین ایند

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
بازی hollow knight silksong امروز برای pc و نینتندو معرفی شد 24 فوریه میاد
نسخه قبلیش هم ترکوند
قرار بود dlc بدن ولی الان اومدن نسخه کامل و جداگانه دادن :D
چون تیم شون سه نفره ست زمان میبره ولی به احتمال زیاد نسخه های ps4 , xbox هم در ادامه میاد

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
بازی hollow knight silksong امروز برای pc و نینتندو معرفی شد 24 فوریه میاد
نسخه قبلیش هم ترکوند
قرار بود dlc بدن ولی الان اومدن نسخه کامل و جداگانه دادن :D
چون تیم شون سه نفره ست زمان میبره ولی به احتمال زیاد نسخه های ps4 , xbox هم در ادامه میاد

خیلی خوبه...
فعلاً که درگیر Downwell ام...اعتیاد محضه...روگ لایک خداااا

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
بچه ها چنتا بازی coop خفن و چنتا هم Hack And Slash یا اکشن RPG سوم شخص معرفی کنید دیگه انقدر پلتفرمر 2 بعدی رفتم خسته شدم :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
بچه ها چنتا بازی coop خفن و چنتا هم Hack And Slash یا اکشن RPG سوم شخص معرفی کنید دیگه انقدر پلتفرمر 2 بعدی رفتم خسته شدم :D

هااع من هیچ وقت از پلتفرمر دو بعدی خسته نمیشم به هیچ وجه
ولی خب درکت می کنم

بریم وارد فضای سه بعدی شیم

و بسم الله: بایونتا...تاپیکش هست بنابراین زیاد در موردش بحث نمی کنم این جا بیشتر برای بازی هایی ـه که تو بخش تاپیک ندارن

من خودم بعدش Diablo 3 رو پیشنهاد میدم...با این که اصلش Co-op ـشه ولی کمپین اش به تنهایی خارق العاده است

فاینال فانتزی ها، JRPG های خدای تاریخ دارن دونه دونه پورت میشن، از دست ندینشون

اسکایریم و دارک سولز هم هست رو سیستم به طبع

چیزی که از چشم همه جا میمونه، Tales of Vesperia ـه...نمیدونم چقدر JRPG دوست دارید کم دیدم از این بازی تعریف نکنن

Starlink Battle for Atlas هم هست

Katamari Damacy هم خیلی خوبه

بسته الحاقی (Splatoon 2 (Octo Expansion هم شدیداً به خاطر کانتنت تک نفره عالی اش پیشنهاد میشه.

اونیموشا هم که هست...یخورده قدیمی شده ولی بازم حال میده

====

ولی خب اکثر اکشن های هک اند اسلش و سه بعدی، کارهای مطرحی اند. این جا که زیاد در مورد کارهای دوبعدی و مستقل حرف میزنیم به خاطر کارهای وحشتناک خوبیه که لای صدها و هزاران بازی این شکلی تو eShop هستند.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
هااع من هیچ وقت از پلتفرمر دو بعدی خسته نمیشم به هیچ وجه
ولی خب درکت می کنم

بریم وارد فضای سه بعدی شیم

و بسم الله: بایونتا...تاپیکش هست بنابراین زیاد در موردش بحث نمی کنم این جا بیشتر برای بازی هایی ـه که تو بخش تاپیک ندارن

من خودم بعدش Diablo 3 رو پیشنهاد میدم...با این که اصلش Co-op ـشه ولی کمپین اش به تنهایی خارق العاده است

فاینال فانتزی ها، JRPG های خدای تاریخ دارن دونه دونه پورت میشن، از دست ندینشون

اسکایریم و دارک سولز هم هست رو سیستم به طبع

چیزی که از چشم همه جا میمونه، Tales of Vesperia ـه...نمیدونم چقدر JRPG دوست دارید کم دیدم از این بازی تعریف نکنن

Starlink Battle for Atlas هم هست

Katamari Damacy هم خیلی خوبه

بسته الحاقی (Splatoon 2 (Octo Expansion هم شدیداً به خاطر کانتنت تک نفره عالی اش پیشنهاد میشه.

اونیموشا هم که هست...یخورده قدیمی شده ولی بازم حال میده

====

ولی خب اکثر اکشن های هک اند اسلش و سه بعدی، کارهای مطرحی اند. این جا که زیاد در مورد کارهای دوبعدی و مستقل حرف میزنیم به خاطر کارهای وحشتناک خوبیه که لای صدها و هزاران بازی این شکلی تو eShop هستند.
فعلا که بصورت کاملا شدید معتاد Xenoblade شدم ، چقدر گیم پلی و داستان نابی داره واقعا لذت بخشه بازیش
بازی بعدی هم احتمالا Ys VIII: Lacrimosa of dana رو برم با FF9 کاش FF12 هم زود پورتش بیاد!
Splatoon رو میخوام بگیرم با super smash bros رو سرورای لن آنلاین بازی کنم شما تا حالا تست کردین این روشو؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
فعلا که بصورت کاملا شدید معتاد Xenoblade شدم ، چقدر گیم پلی و داستان نابی داره واقعا لذت بخشه بازیش
بازی بعدی هم احتمالا Ys VIII: Lacrimosa of dana رو برم با FF9 کاش FF12 هم زود پورتش بیاد!
Splatoon رو میخوام بگیرم با super smash bros رو سرورای لن آنلاین بازی کنم شما تا حالا تست کردین این روشو؟

نه من کنسولم هک نیست...به همین خاطر کلاً بیشتر بازی هایی که پیشنهاد میدم رو بازی نکردم
(هر چند بازی همین جوریش زیاد دارم رو کنسول)
همین زنوبلید یکی از سردمدار های Wishlist ـمه...مخصوصاً DLC اش

• Like
Reactions: MadysoNx

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر