Nintendo بحث و تبادل نظر پیرامون بازی های Switch

switch_logo.png

سلام

دنبال یه تاپیک میگشتم که داخلش در مورد چنتا بازی حرف بزنم و از اونجایی که واسه بازی های سوییچ تاپیک زده نمیشه و یا اگه زده بشه یکی دو صفحه جلو نمیره گفتم این تاپیک رو بزنم که مرجعی باشه واسه تبادل نظر :D

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
این FireWatch رو تست کردید ؟ روی داک بازی افت فریم داغونی داره طوری که کلا روی داک اینو بازی نمیکنمx_x

Gris و Celeste رو هم تموم کردم تا الان، هردو فوق العاده :D

راستی بازی تو مایه های پرسونا و کلا تم ژاپنی تینجری واسه سوییچ چیز خاصی معرفی شده ؟ :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
اتفاقا من میخواستم چند روز پیش یه همچین تاپیکی بزنم، برای بازی های کوچیکتر که بحث های کلی!
+
این FireWatch رو تست کردید ؟ روی داک بازی افت فریم داغونی داره طوری که کلا روی داک اینو بازی نمیکنمx_x

Gris و Celeste رو هم تموم کردم تا الان، هردو فوق العاده :D

راستی بازی تو مایه های پرسونا و کلا تم ژاپنی تینجری واسه سوییچ چیز خاصی معرفی شده ؟ :D
شبیه پرسونا فعلا بازی خاصی برای سویچ نیست، فقط Disgaea 5 هست که اونم تم تینیجری و زندگی مدرسه ای نداره :D ولی از نظر المان های jrpg و مبارزه هاش، تا حدودی شبیه پرسونا هست.

من الان به شدت درگیر dead cells ام :D کلا خواب و زندگی رو ازم گرفته هر وقت که بیکار باشم میرم dead cells :D

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
اتفاقا من میخواستم چند روز پیش یه همچین تاپیکی بزنم، برای بازی های کوچیکتر که بحث های کلی!
+

شبیه پرسونا فعلا بازی خاصی برای سویچ نیست، فقط Disgaea 5 هست که اونم تم تینیجری و زندگی مدرسه ای نداره :D ولی از نظر المان های jrpg و مبارزه هاش، تا حدودی شبیه پرسونا هست.

من الان به شدت درگیر dead cells ام :D کلا خواب و زندگی رو ازم گرفته هر وقت که بیکار باشم میرم dead cells :D

dead cells که واقعا عالی بود ولی از یه جا به بعدش وجدانی خیلی سخت میشه

حتما حتما Hollow knight هم امتحان کن، واقعا عالیه و یه مترویدوانیای معرکه هستش من RDR2 رو ول کرده بودم چسبیده بودم به این لامصب\m/

کلا روی سوییچ بازی های پلتفرمر به شدت حال میده

• Like
Reactions: Kurt117

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
dead cells که واقعا عالی بود ولی از یه جا به بعدش وجدانی خیلی سخت میشه

حتما حتما Hollow knight هم امتحان کن، واقعا عالیه و یه مترویدوانیای معرکه هستش من RDR2 رو ول کرده بودم چسبیده بودم به این لامصب\m/

کلا روی سوییچ بازی های پلتفرمر به شدت حال میده
اتفاقا Hollow knight رو هم روی pc و بعد روی سویچ تموم کردم، هنوزم به نظرم بهترین بازی مستقل روی سویچ هست!
و بله سویچ واقعا بهترین پلتفرم برای بازی های کوچیکتر و مستقل هست! من حتی بازی هایی رو هم که قبلا تموم کرده بودم روی سویچ دوباره میرم فقط بخاطر اینکه میتونم کنسولو بردارم و هرجایی میخوام بازی کنم :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
ایده این تاپیک به شدت خوبه
من اگه سرم خلوت شه حتماً برای بازی های بزرگتر تاپیک میزنم...ولی هی نمیشه و حسش نمیاد و اینا :D

به هر حال برای بازی های کوچیکتر و مخصوصاً بازی مستقل ها، این تاپیک شدیداً نیاز بود.

چند روزه درگیر یه بازی ای ام به اسم Viviette که سبک Survival Horror ـه...
گرافیکش مثل Stardew Valley، همون 16 بیتی از بالاست و محیط پردازی هاش محشره و القای حس ترسش خیلی خوبه...مخصوصاً با صداگذاری خفن و اعصاب خورد کن اش:-SS
ولی گیم پلی ای رو مخه و خب داستانش هم خیلی داغون روایت می کنه و من واقعاً هیچی از داستان بازی درست حسابی نفهمیدم. بهتره برم ببینم تو Wiki اش چه خبره :D

• Like
Reactions: Madridista

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
دوستان mario + rabbits kingdom چطوره ؟ تخفیف خورده ؟ارزش خرید داره؟

با اون تخفیف گاو به نظرم ارزش اش رو داره
اگه استراتژیک دوست داری واقعاً محشره...زیاد سخت نیست...زیادم آسون نیست و خب لحظات خاص و بامزه زیاد داره

• Like
Reactions: s.snake2 and all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
با اون تخفیف گاو به نظرم ارزش اش رو داره
اگه استراتژیک دوست داری واقعاً محشره...زیاد سخت نیست...زیادم آسون نیست و خب لحظات خاص و بامزه زیاد داره
کلا تا حالا از rpg زیاد خوشم نیومده اما تخفیفش جالبه
راجب fall of light چی ؟ میتونه گزینه خوبی برای خرید باشه؟

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
یه ۱دلار تو اکانت مونده بود یه ۱۰۰ پویت داشتم از خرید های قبل زدم بازی 1979 REVOLATIONرو خریدم

یه جا شنیدم زیر نویس فارسی داره

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بازی رو دان کردم زیر نویس فارسی داشت ولی میتونم بگم بازی بیشتر بر اساس سلیقه غربی نوشته شده تا واقعیت انقلاب

من که از تمایلات غربی بازی خوشم نیومد

دوست داشت بازی بیشتر بر اساس واقعیت ساخته میشد

تنها نکته مثبت بازی همون زیر نویس فارسی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر