بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
برگشت به داشبورد قبلی به هیچ عنوان امکان پذیر نیست..

بازی رو پاک کن یکبار دیگه نصب کن.. اگر درست نشد 100 درصد مشکل از دیسک بازی هست و باید بازی رو تعویض کنی...

Black Rose

کاربر سایت
Feb 4, 2008
308
بابا اصلا" Install نمیکنم . یعنی نمیشه . دیسک رو نمیخونه . انگار هیچی تو دستگاه نیست .
سالم بود . تا این لعنتی رو نصب کردم اینطوری شد . آخه بازیی هم نیست که ارزش داشته باشه دوباره بخرمش :(

armin_love_dark

کاربر سایت
May 6, 2007
160
نام
armin
اگه فقط با این دیسک مشکل داره اشکال از دیسکه ولی اگه با همه مشکل داری اشکال از لنزه به داشبورد ربطی نداره اتفاقا داشبورد جدید بهتر هم هست

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
با سلام
در مورد بازي Shellshock2 تاپيكي براي حل مشكل بازي هست من هرچي گشتم پيدا نكردم آخه تو يه قسمت بازي گير كردم و حسابي اعصابم ريخته بهم اگه مي شه لينك تاپيك را برام بزاريد

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
بابا اصلا" Install نمیکنم . یعنی نمیشه . دیسک رو نمیخونه . انگار هیچی تو دستگاه نیست .
سالم بود . تا این لعنتی رو نصب کردم اینطوری شد . آخه بازیی هم نیست که ارزش داشته باشه دوباره بخرمش :(
تا اون جا که من اطلاع دارم به دلیل نصب داشبورد جدید به هیچ وجه من الوجوه! این مشکلات پیش نمیاد.
شاید از درایو مشکل باشه.(یعنی شاید مشکل از درایو باشه!!!)یا دیسک.
چند تا دیسک دیگه بزار ببین درست میشه؟

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
با سلام
در مورد بازي Shellshock2 تاپيكي براي حل مشكل بازي هست من هرچي گشتم پيدا نكردم آخه تو يه قسمت بازي گير كردم و حسابي اعصابم ريخته بهم اگه مي شه لينك تاپيك را برام بزاريد

از اونجایی که این بازی بسیار بسیار زیباست ( از یه لحاظ دیگه البته :D ) نباید هم تاپیک داشته باشه !! :D
شما اگه تو بازی به مشکلی برخوردی همینجا بگو دیگر دوستان و خود من کمکت میکنیم .

Black Rose

کاربر سایت
Feb 4, 2008
308
اصلا ربطی به نصب داشبورد نداره حتما اونقدر بازی نصب پاک کردی که لنز ترکیده توی این مدت

لنز سالمه . همه ی بازیا رو اجرا میکنه . تاحالا هیچ بازیی هم نصب نکردم .....

قانون شماره 2) کاربران سایت می‌ بایست در هنگام ارسال پیام در انجمن‌ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات زشت و نامناسب، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف و دسترسی وی به انجمن‌ ها قطع خواهد شد.

Last edited by a moderator:

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
از اونجایی که این بازی بسیار بسیار زیباست ( از یه لحاظ دیگه البته :D ) نباید هم تاپیک داشته باشه !! :D
شما اگه تو بازی به مشکلی برخوردی همینجا بگو دیگر دوستان و خود من کمکت میکنیم .

من تو يه قسمت كه قسمت آخر يه مرحله هست كه وروديش چند نفر رو دار زدن هستم و وقتي مي خوام وارد اونجا بشم اون داربست چوبي مي ريزه و با دكمه y وارد يه جا مي شم كه چند نفر ميان دمبالم وقتي مي كشمشون با از در و ديوار مي ريزن سرم هر چي مي كشم باز اضافه مي شند البته فكر كنم كه من نبايد اونارو بكشم انگليسي هم بلند نيستم كه ببينم تو اين مرحله بايد چه كار كنم .
راستي ماموريتش اينه find whiteknight and cal البته اون ماموريت 1 هستش من 2 تا 4 رو انجام دادم
كسي هست جواب منو بده

آخرین ویرایش:

K.P.

کاربر سایت
Aug 26, 2008
185
سلام . دوستان یک سوال تخصصی :biggrin1: تا اونجایی که من حساب کردم . توی این نسل تنها عنوان درست و حسابی که باید برای عرضش روی 360 صبر کنیم . بازی Alan Wake هست . به غیر از این بازی دیگه عنوان ناب دیگه ای دیده نمی شه ! دیده می شه ؟ انگار این نسل تموم شد :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر