بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام :love:
این Hellboy جدیده از رو فیلمه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا جواب بدید :(

این بازی همراه با ساخت فیلم تولید شده.در اصل باید 11 جولای بیاد که فیلم اکران میشه ولی خوب همیشه بازی زودتر عرضه میشه...

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
این بازی همراه با ساخت فیلم تولید شده.در اصل باید 11 جولای بیاد که فیلم اکران میشه ولی خوب همیشه بازی زودتر عرضه میشه...

بازي از روي كميك ساخته شده براي همين قرار بود خيلي زودتر بياد اما نزديك اكران گذاشتند كه سود كنند بازي از Game Pro امتياز عالي 8 گرفته .

.........................

يك سوال بازي رو جايي هست كه اورده باشه ( Hellboy )

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
میشه بگید چطور از halo3 خوشم بیاد ؟! ;)

وقتی خریدمش نیم ساعت بازی کردم و ازش بدم اومد دیگه هم تو 360 نزاشتمش ! پشیمونم از خریدش !!
الان نگید حالا مگه چیقد پولشو دادی(واسه کپی!) ؟؟!!

Black Rose

کاربر سایت
Feb 4, 2008
308

وقتی خریدمش نیم ساعت بازی کردم و ازش بدم اومد دیگه هم تو 360 نزاشتمش ! پشیمونم از خریدش !!

واقعا" بازیه مضخرفیه .
منم همینطور . یکم بازیش کردم حالم بد شد .
اولین بازیی بود که تا این حد منو از 360 زده کرد :laughing:
واقعا حیف 5 تومن .... اصلا 5 تومن که هیچ . . . حیف اون نیم ساعت که بیخودی برق مصرف شد :laughing:
من بازیه نجات بندر رو ترجیح میدم به این . شما هم مثل من گول حرف بقیه رو خوردی . . . درکت میکنم . منم مثل سگ از خریدش پشیمونم :mad:

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
بچه ها من hellboy گرفتم والا زیاد خوشم نیومد شاید بریم جلوتر قشنگ تر شه.

بازیی که از IGN امتیاز 3.5 میگیره بیش از اینم ازش انتظار نمیره .
حالا شما یکم دیگه بازی کن و برو جلو تا کلا از دنیای گیم سیر بشی !

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza

منم دقیقا مثل شما بودم.وقتی بازی رو خریدم گذاشتم تو دستگاه یک خورده که گذشت کم کم داشت بهم حالت تهوع دست میداد که گذاشتمش کنار.بعد یک روز شد که از بیکاری مجبور شدم بشینم بازی کنم.به مرحله ی 3 که رسیدم دیدم:eek:.............عجب بازیه باحالی بوده ما خبر نداشتیم.خداییش مرحله ی اول و دوم خیلی چرنده ولی از مرحله های بعدی که سفینه سواری و موتور سواری و تانک سواری و هواپیما و غیره میاد تو کار بازی خیلی جذاب میشه.پیشنهاد میکنم حتما تا مرحله ی 3 و 4 برین بعد در مورد بازی اضحار نظر کنین.:cool:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
یک سوال در مورد SC : Double Agent :
در JBA Headquartez یک Extra Objective هست که با هک کردن لپ تاپ داخل Office یه کد 6278 بهتون میده ، اون کد رو کجا باید وارد کنیم ؟

دوستان کسی Top Spin 3 , Operation Darkness رو گرفته ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر