بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

امروز شبکه گیم وان صحنه هایی از بازی ghost recon island warfighter رو نشون داد . البته صحبتهایی راجع به live کرد ولی نفهمیدم جریان چیه !!!
جالب بود بازی از اون فضای خشک و بی آب و علف رفته بود توی جنگل و چمنزار . خدا کنه زودتر بیاد چون من عاشق نسخه های قبلیش بودم :love:

امروز شبکه گیم وان صحنه هایی از بازی ghost recon island warfighter رو نشون داد . البته صحبتهایی راجع به live کرد ولی نفهمیدم جریان چیه !!!
جالب بود بازی از اون فضای خشک و بی آب و علف رفته بود توی جنگل و چمنزار . خدا کنه زودتر بیاد چون من عاشق نسخه های قبلیش بودم :love:

مهدی این بازیه fake نیست؟!اصلا مگه قراره شماره ی بعدی ازش ساخته بشه؟! من که هیچ خبری چیزی در موردش نشنیدم:confused:

ghost recon island warfighter

:confused:!!!

مهدی این بازیه fake نیست؟!اصلا مگه قراره شماره ی بعدی ازش ساخته بشه؟! من که هیچ خبری چیزی در موردش نشنیدم:confused:

ghost recon island warfighter

:confused:!!!

نه بابا شبکه گیم وان چیزی رو بی خودی اعلام نمیکنه . تازه صحنه هایی از بازی رو پخش کرد و گوشه بازی دقیقا اسمش رو نوشته بود . البته گفتم که یه چیزایی راجع به live میگفت که چون فرانسوی حرف میزد چیزی نفهمیدم . شاید فقط برای بازی بصورت liveساختنش . توی صحبتهاش هم فقط به کنسول 360 اشاره کرد . بهرحال خیلی جالب بود .

نه بابا شبکه گیم وان چیزی رو بی خودی اعلام نمیکنه . تازه صحنه هایی از بازی رو پخش کرد و گوشه بازی دقیقا اسمش رو نوشته بود . البته گفتم که یه چیزایی راجع به live میگفت که چون فرانسوی حرف میزد چیزی نفهمیدم . شاید فقط برای بازی بصورت liveساختنش . توی صحبتهاش هم فقط به کنسول 360 اشاره کرد . بهرحال خیلی جالب بود .
مهدی فکر کنم [SIZE=-1]Ghost Recon: Island Thunder بوده!
این بازی واسه xbox بوده و نه واسه xbox360 حالا شاید میخوان یه پچش رو بدن که بشه روی 360 هم بازیش کرد!:confused:

http://www.gamespot.com/xbox/action/ghostreconisland/index.html

[/SIZE]

مهدی فکر کنم [SIZE=-1]Ghost Recon: Island Thunder بوده!
این بازی واسه xbox بوده و نه واسه xbox360 حالا شاید میخوان یه پچش رو بدن که بشه روی 360 هم بازیش کرد!:confused:

http://www.gamespot.com/xbox/action/ghostreconisland/index.html

[/SIZE]

نه امین اون نیست . اسمش دقیقا ghost recon island warfighter هستش و با همون سبک نسخه graw1 و 2 . صحنه هایی هم که از بازی نشون داد گرافیک بسیار عالی و زیبایی داشت ولی حدس میزنم این نسخه واسه xbox live باشه .

من هنوز موفق نشدم Kane & Lynch Dead Men رو بازی کنم و برادر کوچکترم اصرار برای بازی کردن داره.
میخواستم بدونم بازی نکات غیر اخلاقی داره یا نه؟ برای سنین 12_13 سال مناسبه؟
ممنون.

من هنوز موفق نشدم Kane & Lynch Dead Men رو بازی کنم و برادر کوچکترم اصرار برای بازی کردن داره.
ممنون.

فقط یه کم خشنه صحنه هم نداره خیالت راحت .

آخرین ویرایش:
منم دیدمش از Game one ...... همون Ghost Recon : Advanced Warfighter 1 بود . پایین سمت راست هم نوشته بود .
بابا این بنده خدا، مهدی راست میگه. منم دیدم این برنامه رو. فقط اینو بگم که این نسخه فقط واسه Live، طراحی شده و بغیر از کارکترها و اسلحه و گیم پلی، بقیه آبجکتهای محیط و کلا محیط دارای گرافیک افتضاحی بود . نمیدونم اتگار خود کمپانی اومده یه Fake از طرف خودش داده بیرون! اتفاقا چند تا مرحلشم نشون میداد که من 2 تاشو یادمه. یکی Bridge Railroad بود یکی دیگه هم جالبه اسمش Battelfield !

بچه ها بابا چند تا گیم جدید اومده، کسی نیست اینا رو تست زده باشه بیاد واسه ما هم review بده. خواهشا اونایی که بازی رو گرفتن یه تاپیک بزنن، ببینیم چجوریان، مال هستن واسه خرید یا نه؟
ممنون .
مثل :
Conflict : Denied Ops FREE FPS
The Club
America's Army : True Soldiers

شرکت Crystal Dynamics توی آخرین مصاحبشون در مورد Tomb Raider : Underworld گفته که بعد از اتمام Tomb Raider : Underworld , عنوان جدید سری Legacy Of Kain تایید میشه
:excited::excited::thumbsup::thumbsup:

شرکت Crystal Dynamics توی آخرین مصاحبشون در مورد Tomb Raider : Underworld گفته که بعد از اتمام Tomb Raider : Underworld , عنوان جدید سری Legacy Of Kain تایید میشه
همانطور که اساتیدی مانند سید طه رسولی حدس می زدند حضور شمشیر رازیل در Anniversary یک مورد بی ربط نبوده است.

بعد از اتمام Tomb Raider : Underworldعنوان جدید سری Legacy Of Kain تایید میشه
اینها که همین الان تائید کردن :laughing:. خبر خیــــــلی خوبیه. متاسفانه یکم دیر از خواب بیدار شدم و از این مجموعه فقط Defiance رو بازی کردم ( یه 6 5 دفعه تمومش کردم :love:). فقط باید دعا کنیم مثل بازی های این نسل Eidos نشه ;).
منم دیدم مهدی جون، یادم نیست دقیق ولی فک کنم برای Wii بود. گرافیکش که متعلق بود به چند نسل قبل :biggrin1:.
ممنون.
Extreme جان تا دلت بخواد فحش و فحشکاری داره که نگو و نپرس :biggrin1:. هوش مصنوعی بازی قاطی داره عجیب. گیم پلیش هم که معمولی چیز خاصی نداره. بازی هم الکی سخته !!. کلا 5 تومن رو داری حروم میکنی ;).

اقا خواهشن يكي كمك كنه
تو بازي nba2k8 هر كار ميكنم نميتونم حركت تكنيكي بزنم يعني دريبل كنم:biggrin1: چه جورياست
يكي ديگه هم اينكه اين پرتاب هاي ازاد چجوري هموني كه موقع پرتاب قلبت ميزنه :p

اقا خواهشن يكي كمك كنه
تو بازي nba2k8 هر كار ميكنم نميتونم حركت تكنيكي بزنم يعني دريبل كنم:biggrin1: چه جورياست
يكي ديگه هم اينكه اين پرتاب هاي ازاد چجوري هموني كه موقع پرتاب قلبت ميزنه :p
دریبلش با حرکات متوالی LS هست ... یعنی همون آنالوگ چپ رو هی بچرخون اینور اونور خودش دریبل میکنه !!
پرتاب آزاد که خیلی آسونه ...
فقط باید قلق گیری کنی ..
باید RS رو بدی پایین ... نگه داری و رها کنی . حالا برای بازیکنای مختلف متفاوته ... مال بعضی های مثل Shaq O'neal خیلی باید نگه داری اما بعضی ها رو نه ...
گفتم باید قلقش دستت بیاد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or