بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
بازی FEAR رو من تازه الان دارم بازی میکنم ولی راستشو بخواین تا حالا اینقدر لذت نبرده بودم هوش مصنوعی واقعا عالیه خیلی وقتها ادمو غافلگیر میکنه و جو بازی هم خیلی عالیه و صدا هم که حرف نداره اگه صدای دالبی دیجیتال رو بتونین بگیرین خیلی وقتها ادمو صدا میخکوب میکنه
اون دختره هم یه موقعی میاد که ادم انتظار نداره و بدجوری ادمو میپرونه
در کل اگه هنوز کسی هست که این بازی رو نکرده اصلا از دست ندش که واقعا حیفه کسی اینو بازی نکنه;)
البته سعی کنید بازی رو رو نهایت سختی بکنید تا هوش مصنوعی رو ببینید
----------------------------------------------------
بازی دوم که تازه دانلود کردم C&C هست که خیلی عالی کار کردن کنترل خیلی راحته و بهتر از این نمیشه منکه هیچ مشکلی نداشتم گرافیک خوبه و خیلی روونه بازی و اصلا کند نمیشه تو PC هیچ وقت من نمیتونستم این بازی رو راحت بازی کنم همیشه قدرتش کم میومد
این بازی تو انلاین لذتش چند برابر میشه و مدتها میشه باهاش حال کرد منکه بیصبرانه منتظر این بازی هستم (بالاخره یه RTS خوب واسه کنسولها اومد شاید با این حساب عده بیشتری بیان سمت کنسولها خیلی ها میگفتن FPS مال PC هست ولی دیدیم که کنسولها بخوبی تونستن اون بازی هارو اجرا کنن و حالا هم شاهد اومدن بازی های RTS هستیم:love: )

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
Frame Rate

با سلام
آقا قرار شد یکی از اساتید بیاد درباره مشکل فریم ریت بعضی از بازی ها صحبت کنه
من فکر می کنم بحث جالبی باشه
با تشکر

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
با سلام
آقا قرار شد یکی از اساتید بیاد درباره مشکل فریم ریت بعضی از بازی ها صحبت کنه
من فکر می کنم بحث جالبی باشه
با تشکر
بحث داره؟!
خب سازنده ها کمکاری کردن و خوب برنامه نویسی نشده بازی در نتیجه افت فریم خواهیم داشت!

Rajer

کاربر سایت
Jan 6, 2007
130
نام
سید نیماخراسانی مقدم
هرکی moto GP6 رو بازی نکرده حتما بگیره بازی کنه.من به خاطر این بازی حاظرم یه XBOX دیگه بخرم.این بازی اند هیجان.عالیه .:biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
اینجا کسی Guitar Hero 2 رو توی X360 بازی نکرده ؟
1436.gif

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
اين vampire rains را كسي بازي نكرده من تو game iran ديدم بازيش امده اما تو game spot تاريخش برا چند ماه بعده

من از خودش پرسيدم میگفت خيلی بازيش ترسناک و قشنگه !!! البته رو اينا نمیشه حساب کرد
دروغ زياد میگن....ولی من تا چند وقته ديگه از west game میگيرم خبرشو همينجا اعلام میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر