بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

اره راست میگی این SAINT ROW واقعا بهترین بازی بوده که من تا حالا بازی کردم البته بعلاوه oblivion رو هم بالای 150 ساعت به من حال داده که واسه یه بازی کافیه;)
راستش من از گرافیک gta خوشم نمیاومد ولی این saint خیلی حال میده و داستانشم کولاکه البته activitis هاشم از خود داستان اصلی چیزی کم نداره این بازی رو همه باید بگیرن حرف نداره

در مورد کنسولها هم یه چیزو فراموش نکن شما یبار پول میدی و تا 5 سال اپگرید نداری و همه بازی ها باهاش مچ هستن و این بزرگترین مزیت کنسولها هست;)
میگم این oblivion سبکش رRGP هست دیگه؟یه بار فاینال فانتزی بازی کردم حالم بد شد :( اینم اونجوریه؟خیلی تعریفشو شنیدم.اگه خوبه بخرم؟

بله RPG هست!;)
نه با فاینال فانتزی فرق میکنه خیلی بازی خوبیه بگیرش:)
میشه یه کم از داستانش و کلا حال و هوای بازی بیشتر بگین؟
میگم این اسپیلنتر سل دابل ایجنت چطوره؟ داستانش مثل نسخه ی ps2 هستش؟.دادم nextgen برام بفرسته.واقعا تمام sc ها باحالند.
ممکنه از سری بازیهای شاهزاده ایرانی برای 360 هم بیاد.با pop هم خیلی حال میکردم:love:

می خواستی ظرفاتون رو هم بشوره . این همه بازی توپ داره . این همه قابلیت داره . سیستم LIVE ش داره حرف اول و آخر رو در دنیای Play online میزنه . دیگه چی میخوای از یه کنسول .
اگه آقای < جان کارمک > رو بشناسی درباره سخت افزار 360 گفته : برنامه نویسی و کار کردن روی سخت افزار این کنسول به اندازه PC راحته .{ یه مهر تائید برای 360 }
ایشون در حال ساختن بازی {Return to castle WOLFINSTEIN } که خودش می تونه یه GOW دیگه در 360 باشه . { اولین باره که کارمک پروژه ای بر روی کنسول انجام میده }
فريدون حرفهات درسته ولي اين دوستمون يه چيزي ميگه كه فكر كنم همه قبولش دارن و اون چيز اينه كه تفاوت بين دو تا نسل كنسول كه قبلآ وجود داشت (مثلآ از PS1 به PS2) ديگه وجود نداره و خيلي كمتر شده. مثلآ وقتي از MGS1 به MGS2 رفتيم واقعآ تفاوت گرافيكها و گيم پلي انقلابي بود. يا موقع رفتن از Gran Turismo 2 به GT3 گرافيك بازي خيلي خيلي عوض شد.ولي از XBOX به XBOX 360 يا PS3 به اين اندازه تفاوت وجود نداشت و در حالي كه اوايل اومدن PS2 , هركسي يدونه داشت به خودش افتخار ميكرد كه چه بازيهاي باگرافيكي ميتونه بازي كنه ولي الآن هركي يه كامپيوتر قوي داشته باشه خيلي راحت ميتونه كل PS3 , XBOX 360 رو بخوابونه و نمونه ش هم خيلي از بازيهايي هست كه توي كامپيوترهاي قوي از PS3 , XBOX 360 بهتر اجرا ميشن.
راستشو بخواي با اينكه احمقانه هست ولي انتظار من از نسل بعد يه چيزي در حد Kill Zone 2 بود و براي همين خيلي راحت اون دمو رو باور كردم و حالا دارم به طرز فكرم از كنسولهاي اين نسل ميخندم كه در بازيهاي باگرافيك متوسطشون دچار افت فريم ميشن.

دوست عزیز فکر کنم شما خوابی و نوشته منو درست نخوندی(jk)من نگفتم 360 چنین مشخصاتی داره .(مسلما در حال حاضر و فقط در حال حاضر ,360 بلحاظ سخت افزاری کاملا قابل قبوله. اما دوست عزیز تکنولوژی سخت افزاری خیلی سریعتر از 6 سال پیش که ps2 به بازار اومد, در حال پیشرفته)
منظورم این بود که مثلا بازی مثل وگاس رو میشه در pc با چنین مشخصاتی (از لحاظ سخت افزاری)با گذاشتن روی بالاترین جزئیات مثل 360 بازی کرد.
ونگرانی من از اینه که با پیشرفت سریع السیر در pc واومدن directx 10 کنسول 360 خیلی سریعتر از اون چیزی که انتظار میره,جا بمونه و در مقابل بازیهای pc کم بیاره.من میگم مایکروسافت برای اینکه 360 زود از رده خارج نشه, باید سخت افزار قویتری برای اون میزاشت .(حداقل باندازه ps3 )
البته این نظر منه.اگه اشتباهه و به نظر شما بازیهایی با گرافیکی بالاتر و برتر از gow متشر خواهد شد,خوب ما هم از خدامونه , چشم حسود کور.من که بدم نمیاد .مثلا یه بازی برای 360 بیاد که با فیلم نشه فرقشو فهمید.
دوست عزيز شما يه سری اطلاعات غلط دادی من اونارو اصلاح کردم....
مثلاً شما میگی با يه cpu
3.2 و 1 گيگ رم و يه کارت گرافيک 7800 میشه به قدرته 360 رسيد...شايد از لهاظ گرافيک
کم نياره ولی تو cpu کم میآره و مطمئن باش با افت فيريم زيادی تو بازی مواجه میشی
ولی حرفهای شما کاملاً درسته...pc رو از لهاظ قدرت نمیشه با کنسول مقايسه کرد
چون روز به روز قطعات جديد میآد به بازار.......
ولی خوب pc هم مشکلات خودش رو داره...مثلاً بازی شما رو يه مانيتور 15 يا 19 اينچ
محدود میشه...ولی فکرشو بکن بازی رو tv هايی با اينچ 42 43 و يا بزرگتر چه هيجانی که به آدم نمیدن

میشه یه کم از داستانش و کلا حال و هوای بازی بیشتر بگین؟
میگم این اسپیلنتر سل دابل ایجنت چطوره؟ داستانش مثل نسخه ی ps2 هستش؟.دادم nextgen برام بفرسته.واقعا تمام sc ها باحالند.
ممکنه از سری بازیهای شاهزاده ایرانی برای 360 هم بیاد.با pop هم خیلی حال میکردم:love:

به صحت موضوع اطمينان ندارم ولي در يك جا عنوان شده كه چندوقت پيش آتورك هاي شركت ubisoft مورد سرقت گرفته كه جالبه بدونيد دراين آتورك ها پروژه هايي چون POP4 وFar Cry2 كه كاملا پنهاني بوده مشاهده شده البته براي شما فكر كنم اين خبر يكمكي قديمي باشه:-" :-" :-"

دوست عزيز شما يه سری اطلاعات غلط دادی من اونارو اصلاح کردم....
مثلاً شما میگی با يه cpu
3.2 و 1 گيگ رم و يه کارت گرافيک 7800 میشه به قدرته 360 رسيد...شايد از لهاظ گرافيک
کم نياره ولی تو cpu کم میآره و مطمئن باش با افت فيريم زيادی تو بازی مواجه میشی
ولی حرفهای شما کاملاً درسته...pc رو از لهاظ قدرت نمیشه با کنسول مقايسه کرد
چون روز به روز قطعات جديد میآد به بازار.......
ولی خوب pc هم مشکلات خودش رو داره...مثلاً بازی شما رو يه مانيتور 15 يا 19 اينچ
محدود میشه...ولی فکرشو بکن بازی رو tv هايی با اينچ 42 43 و يا بزرگتر چه هيجانی که به آدم نمیدن
دوست عزیز باز هم میگم منظور من این بود:
1. از 360 انتظار گرافیک بهتری رو داشتم.:confused:
2.قصد من اصلا مقایسه سخت افزاری بین کنسول با pc نبوده و نیست.:mad:
3.هدفم رسیدن به این نتیجه بود که:ممکنه مجبور بشیم سالی یکبار کنسولمون رو ارتقا بدیم یعنی با کلی ضرر بفروشیم و بهترشو بگیریم یا گرافیک ناب و حد اعلای روز رو از دست بدیم.:((
4.شما 3 میلیون بده یه hdtv بخر.اگه نشد pcتو بهش وصل کنی و بازی کنی , من اسممو عوض میکنم:-" :-" :-"
5.من کاری ندارم مدیر فلان شرکت برای اینکه فلان شرکت سود بیشتری ببره در مورد فلان چیز چه تبلیغی میکنه:-" :-" ملاک من دو تا چشم خودمه
6.فقط نگران اینم که نکنه فردا directx 10 بیاد .مجبور بشم کنسول 500 تومنی رو بندازم یه گوشه ای برم سراغ pc .حالا اگه یکی بیاد بگه آقا این فرداهه 3 سال دیگه میاد دیگه خیالی نیست . تا اون موقع حالمو با 360 کردم.ولی اگه فرداهه واقعا فردا باشه:(( :((
7. البته همه این بحثها برای این بود یه نتیجه ای از نظرات دوستان بگیرم و ببینم بقیه مثل من فکر میکنن یا نه.کنسول رو که خریدم .الانم دارم حالشو میبرم.آخ چه میکنه این saints row .با این پولم که pc به اون قدرت نمیدن(شاید باپول 360 بشه فقط یه کارت گرافیک از رده ی high end رو خرید با یدونه cpu معمولی)
8. بحث رو اگه خواستید یه تاپیک جدید باز کنید تا ادامه بدیم.چون موضوع داره با موضوع اصلی تاپیک بی ارتباط میشه ومن دیگه اینجا ادامه نمیدم.

آخرین ویرایش:
.حالا اگه یکی بیاد بگه آقا این فرداهه 3 سال دیگه میاد دیگه خیالی نیست . تا اون موقع حالمو با 360 کردم.ولی اگه فرداهه واقعا فردا باشه:((
دو صفحس داري بحثاي بي ربط ميكني هي ميگي منظور من اين بود منظور من اون بود !
بر فرض كه تا سال ديگه هم از لحاظ گرافيك ساپورتت نكنه ، ميخواي چيكار كني ؟! بري كنسولو پس بدي ؟!!
بازيتو كن حالشو ببر به فكر اين چيزا هم نباش

آخرین ویرایش:
دو صفحس داري بحثاي بي ربط ميكني هي ميگي منظور من اين بود منظور من اون بود !
بر فرض كه تا سال ديگه هم از لحاظ گرافيك ساپورتت نكنه ، ميخواي چيكار كني ؟! بري كنسولو پس بدي ؟!!
بازيتو كن حالشو ببر به فكر اين چيزا هم نباش
من دو صفحه نوشتم شاید بنضر شما بی ربط اومده باشه:confused:
ولی شما دو خط نوشتی که توش به یه کاربر دیگه توهین کردی:evil:
شما فقط پستهای مناسب سن و حال و احوالتو بخون و جواب بده.
شما حق بیربط جلوه دادن پستهای دیگران رو نداری.فقط میتونی مدیران رو خبر کنی که در صورت صلاحدیدشون پستها رو ویرایش کنند.وقتی مدیری پستی رو میخونه و جواب میده پس بیربط نبوده.از میدیران محترم میخوام تمامی پستهای اخیر منو پاک کنند.:( :(

ولی شما دو خط نوشتی که توش به یه کاربر دیگه توهین کردی:evil:

توهم خود توهين بيني داري !

پ.ن :
شما به جاي آواتار ، عكس صفحه اول شناسنامت رو بذار تا همه بدونن آدم بزرگي و تو هر پستي سن و سالت رو مطرح نكني lol

لي الآن هركي يه كامپيوتر قوي داشته باشه خيلي راحت ميتونه كل PS3 , XBOX 360 رو بخوابونه و نمونه ش هم خيلي از بازيهايي هست كه توي كامپيوترهاي قوي از PS3 , XBOX 360 بهتر اجرا ميشن.
مثل همیشه آریا جون حرفهای منطقی و درست میرنه . درسته یک PC خوب میتونه از هر لحاظ از کنسول های نسل جدید برتر باشه ولی مشکلی که داره اینکه باید سال به سال ارتقاع ش بدی ، بعد بازی های که براش می یاد از نظر تعداد و تنوع در برابر کنسول خیلی کمه .
راستشو بخواي با اينكه احمقانه هست ولي انتظار من از نسل بعد يه چيزي در حد Kill Zone 2 بود و براي همين خيلي راحت اون دمو رو باور كردم و حالا دارم به طرز فكرم از كنسولهاي اين نسل ميخندم كه در بازيهاي باگرافيك متوسطشون دچار افت فريم ميشن.
ای بابا دور از جونت .
به عنوان یک سئوال : کسی هست که بگه یه PC با قدرتی که بخواد کل 360 و PS3 رو بخابونه چقدر تموم میشه ؟

کسی tony hawok project 8 رو بازی کرده؟
این بازی واسه 360 از gamespot امتیاز 7.9 گرفته و واسه ps3 امتیاز 7.3 گرفته.
یه چیز جالب که تو نقد این بازی واسه نسخه ی 360 بود این بود:
نسخه ی ps3 بازی وقتی که اولین بار بازی رو میذاری تو دستگاه 264 مگ تو سیستم هاردت میریزه واسه این که لود بازی ها سریع تر بشه با این حال لود بازی با نسخه ی 360 فرق چندانی نمیکنه!:p (نمیدونم این سی پی یو cell ps3 کجا رفت؟)
همچنین نوشته تو هر دو نسخه افت فریم ریت وجود داره ولی تو ps3 بیشتر عذاب دهنده هست
همچنین گیم اسپات اشاره کرده که اگه می خواین این بازی رو بگیرین پیشنهاد میشه نسخه ی 360 که کامل تر هست رو بگیرین

بهتره ما بحث رو تو تاپيک " قدرت گرافيک xbox360 تو بازيهای انجام شده " پيگيری کنيم !
دوست عزيز اين بحث هايی که اينجا داريد میکنيد من چند ماه پيش با بچه های persiantools
که کاربران فعال اون سايت و مديراش بودن کرديم....
اولاً اين تجربه از من داشته باشيد که من به عنوان يکی از بچهايی که هی کارت
گرافيک عوض میکردم و مدل بالاتر ميخريدم......من يه زمانی 5500 انويديا رو 160 تومان
پول دادم خريدم !!...باز چند ماه بعدش 6600gt خريدم 150 تومان....باز دوباره چن وقت که گذشت
فکر 7800gtx زد به کلم...ديگه خسته شدم از هی پول دادن و ارتقای pc....و مطمئن باشيد
اين سياست شرکتهای انويديا و ... که کارتهاشون فروش بره.... 4 روز ديگه بازی میآد رو 7800 هم
نمیتونی بازی کنی..و بايد مدل جديده کارت هارو خريداری کنی...اصلاً به صرف نيست بخوای pc ارتقا بدی...
در کل باز هم من میگم اول قدرت 360 رو رويه يه lcd tv hd 1080i ببين بعد بيا در رابطش
توضيح بده...منم قبلاً نظرم اينه شما بود...ولی وقتی تصوير رو رو اون lcd ها ديدم کاملاً
نظرم عوض شد
و در آخر اين رو هم بگم اگه شما ميخوای قدرتی مثل قدرت ps3 داشته باشی
بايد 1.5 مليون & 2 مليون پول قطعات pc رو بدی

آخرین ویرایش:
درود
بچه ها خبری که حسام گذاشته بود تو تاپیک { اخبار داغ کنسول ها } رو خوندید . وای دارم میترکم از خوشحالی . اینقدر آفتاب بالانس و پشتک و بارو زدم که کت و کمرم درد میکنه . وای من عاشق و دیونه MGS 1 هستم . هوراااااااااااااااااااااااااااااا......هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
دوباره با اسنیک جوان میریم سر وقت Reven و Fox و Liquid و ........اخ جون .
باز این کوجیما همه دنیا رو سولپرایز کرد :
MGS 1 .MGS 2 : SS. MGS 3 : SS انحصاری برای Xbox360

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or