بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
همیشه باید یک مشکلی داشته باشند یا پینگ بالاست یا وقتی پینگ پایین Drop Pocket بالاست.

74579095581400185564.png

خدا را صدهزار مرتبه شکر کلا به هیچ قبرستونی هم وصل نمیشه نه PSN و نه Live - آدم شب میاد یکم آرامش پیدا کن مولتی بازی کنه بدتر اعصابش خورد میشه.یکی می توانست به این وزیر مخابرات پفیوز حالی کنه به جای دادن اینترنت 10 مگ دست ملت ،خبرمرگت این مشکلات را حل کن که از 7 روز هفته 8 روزش اینترنت قطع و با یک مگ سرعت یک صفحه را نمی شه بازکرد.

دوست عزیز بر اعصاب خودتون مسلط باشید و حرص نخورید واسه این چیزا تو این مملکت. این مشکل همه ی ماست و خیلی ها الان متاسفانه این مشکل رو دارند همش هم برای اینکه که پروتکل های پورت 443 رو به غیر از وب بستند و فقط میشه رو وب از 443 که همون Https هست استفاده کرد و بقیه کاربردهاش مسدود شده دلیلش هم بستن Wechat و تعدادی اپلیکیشن مشابه هست.دلیلشم اینه که اون بی سوادی هایی که دارند این کار رو می کنند نمیدونن با بستن یه پورت ممکنه که به هدفشون برسند ولی کلی کاربرد و چیزای دیگر رو هم نابود می کنند.
این وضعیت بعید میدونم به این زودی ها برطرف بشه پس باید به راهکار های دیگه رو آوورد مثل پراک*سی یا وی پی * ان.

آخرین ویرایش:

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
من چند ماهه 128 نامحدود دارم سرعت دانلودم حدود 35 هست اما از دیروز عصر داره با 800 دانلود میکنه . البته الان چند دقیقه پیش برگشت رو همون 35 . ولی تو این مدت اندازه یه ماهم دانلود کردم . خدا بده برکت:d

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان چراغ نت من یا قرمز میشه یا کاملا خاموش میشه ؟
مرکز مخابراتی دانشگاه هم هستم
کسی مثه من مشکل داره ؟

مخابرات کلا داغون شده بعضی ها مشکلات عجیب و غریب دارند منم از دیشب تا حالا مشکلات زیادی داشتم که هنوز درست نشده.

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
درود
دوستان تو منطقه 5 تهران (جنت آباد جنوبی) بهترین سرویس دهنده نامحدود با سرعت دانلود بالا و در مرحله بعدی پینگ خوب کدوم ISP ـه؟!

داداش من تو شمالیش هستم و 1مگ نامحدود مخابرات دارم. :-bd
مخابرات نوسان زیاد داره ولی کارتو راه میندازه.من که راضیم

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
احتمالا سرور ها بغل گوششون هست و فک کنم اینترنت دانشگاه باشه چون من تا حالا همچین ISp ندیدم
خارجی ها هم با اینترنت 10 مگ پینگ 0 ندارن

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
آقا این پارس آنلاین راست میگه سرعت رو تا 9مگ روی سرویس های بیش تر از 128 اعمال کرده ؟!! من که 2مگ دارم ریت دانلودم روی همون 200 ایناست !

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
آقا این پارس آنلاین راست میگه سرعت رو تا 9مگ روی سرویس های بیش تر از 128 اعمال کرده ؟!! من که 2مگ دارم ریت دانلودم روی همون 200 ایناست !
پارس آنلاین که همش خرابه این چند وقته یک ساعت درستش میکنن یک ساعت بعد خرابه ، اصلن یه جوری شدی صفحه خیلی بد باز میکنه یدفعه باز میشه دفعه بعد نه ! 8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر