بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
مخابراتی؟ شاید خطت نویز داره! چون برای من که اینطوری نبود! فقط نت همش تایم اوت شدید داشت!
ببین کسه دیگه ای هم میشناسی تو همون منطقه مخابراتی که هستی که نتش مثل تو باشه!

نه از این شرکت های مسخره گرفتم. از کجا باید بدونم خط نویز داره یا نه تا 2 هفته پیش خیلی خوب بود یهو شروع کرد به قطع و وصل شدن

[WaRhEaD]

کاربر سایت
May 23, 2013
167
دوستان این نت ما سرویسمون کرد از بس قطع و وصل میشه بعضی وقتا هر 1 دقیقه یه بار قطع میشه فقط بعضی وقت ها درست میشه بنظرتون از یه شرکت دیگه بگیرم یا وضعیت همه همینطوریه( من تو ماهشهر هستم)
خطتون نویز نداره؟

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
دوستان این نت ما سرویسمون کرد از بس قطع و وصل میشه بعضی وقتا هر 1 دقیقه یه بار قطع میشه فقط بعضی وقت ها درست میشه بنظرتون از یه شرکت دیگه بگیرم یا وضعیت همه همینطوریه( من تو ماهشهر هستم)
برو تو تنظیمات مودمت سعی کن line attenuation و snr margin رو پیدا کنی اگه margin کم باشه و attenuation بالا باشه مثلاً از 30 به بالا، باید خط تلفن رو چک کنی...
نت منم(مخابرات) دقیقا از ساعت 10 دیشب تا الان کاملا درست شده پینگش!;;)بعد از 2 هفته البته!:d انشالله که دوام داشته باشه!:d آبادانم!:d
البته این مخابرات زرنگه آخر هر ماه میاد درستش میکنه که ملت ISP عوض نکنند... در هر صورت امیدوارم که درست شده باشه ، نت چند تا دیگه از دوستام هم دیروز درست شدند...

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
برو تو تنظیمات مودمت سعی کن line attenuation و snr margin رو پیدا کنی اگه margin کم باشه و attenuation بالا باشه مثلاً از 30 به بالا، باید خط تلفن رو چک کنی...
البته همون SNR کافیه! اگه زیر 10 باشه یا 11 قطعا این قطعو وصل شدنا مربوط به نویز هست دیگه! چراغ لینکت میپره دیگه؟!
البته این مخابرات زرنگه آخر هر ماه میاد درستش میکنه که ملت ISP عوض نکنند... در هر صورت امیدوارم که درست شده باشه ، نت چند تا دیگه از دوستام هم دیروز درست شدند...
همین الان باز یکمی داره تایم اوت میده!8-| خستمون کردن به خدا!

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
البته همون SNR کافیه! اگه زیر 10 باشه یا 11 قطعا این قطعو وصل شدنا مربوط به نویز هست دیگه! چراغ لینکت میپره دیگه؟!

آره دقیقا بین 6 تا 7 چراغ لینک هم میره حالا مشکل این نویز رو چطور باید حل کنم؟

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم

همین الان باز یکمی داره تایم اوت میده!8-| خستمون کردن به خدا!
به به! دوباره timeout شروع شد! نت منم پکید! :(

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
وولا در این مورد من زیاد اطلاعی ندارم! چون تا حالا خودم همچین مشکلی نداشتم!
حالا دوستان دیگه احتمالا بهتر میتونن راهنمایی کنن! ولی کلا باید ببینی کجا نویز داری! اغلب میگن که سیم کشی! ولی من همین چند وقت پیش دوستم هم همینطوری نویز داشت، بعد رفت چک کرد دید این سیمی که به اسپلیتر میخوره سرش یه مقدار لق میزنه( شکسته بود) و همین باعث نویز میشد! اینو که درست کرد نتش هم درست شد!بعضی وقتها هم ممکنه اصلا مربوط به خود اون پورتت تو مرکز مخابراتی باشه!
اولین کار اینه که با خود شرکت تماس بگیری و بگی که پورتتو تو مخابرات چک کنن که اشکال از اونجا نباشه! بعد سیمکشیه خونت رو چک کنی که پارگی یا چند تیکه شدن نداشته بشه!و...! همونطور که گفتم دوستانی که این مشکلو داشتن بهتر میتونن رهنمایی کنن!
به به! دوباره timeout شروع شد! نت منم پکید! :(
نت من هم دوباره همون شد!:|:(

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
مخابرات اصفهان هم همینوطور شده یک هفته هست همش تایم اوت میده دیگه دو رو روزم هست که اینترنت من کلا چشمک زن میشه ! یعنی به شدت روش نویز افتاده !

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,525
وضعیت پینگش چطور بود ؟

پینگ خوب بود البته من فقط dota 2 بازی میکنم و اونجا مشکلی نداشتم
سرعت دانلود هفته اول معرکه بود تقریبا با سرعت روز دانلود میکرد اما بعدش میومد روی 100 چه 1 مگ چه 2 مگ و چه 4 مگ

من این مشکل رو داشتم زنگ زدم ISP بهش گفتم اول گفت برو سرخط رو چک کن منم الکی گفتم چک کردم بعد گفت مودم رو مستقیم به خط تلفن وصل کن اینکار رو کردم درست نشد دیگه استعلام کردن مخابرات بعد از 1 هفته درست شد
ISPـت چیه؟
ماله من هر 3 الی 4 دقیقه منفجر میشد...میشه گفت تقریبا اینترنت نداشتم....2 دقیقه طول میکشید درست بشه دوباره 1 دقیقه بعد قطع میشد

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
به نظرم ما کلا بریم تو حالت استند بای بهتریم والا
دوستان شما انتظار بیش از حد دارین با این وض نت بهتر می خواین؟؟؟؟؟!!؟؟!؟!؟!
68018753329726716282.jpg

Mocap

کاربر سایت
Oct 17, 2013
38
منم موافقم کلا اینترنت مخابرات استان خوزستان پینگش بالا به طور معمول 325-400ms هستش کسانی هم که پینگشون 130-120ms هست شانسی پینگتون این قدر شد شما خودتون هم خبر ندارید چه طور امد 120ms چون ای پی مخابرات خوزستان دینامیکه و با هر بار خاموش روشن کردن پینگ شما رو یه مقدار نشون می ده
وقتی هم زنگ می زنم پشتیبانی می گم پینگ بالاه بیارینش پایین می گن پینگ سراسری در صورتی که رفیق دارم تو تهران کخابرات تهران داره پینگش 32ms هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر