بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

usarock

کاربر سایت
Jul 28, 2013
269

maxkill

کاربر سایت
May 15, 2012
688
نام
BeHZaD
از اون روزا هایی که آدم به غلط کردن میوفته که چرا نت مخابرات داره
دقیقا ! :d امروز یک دفعه اینترنت قطع شد ! بعد دیدم حجم تموم شده با این که 3 گیگ دیشب شارژ کرده بودم ! بعد رفتم میبینم دانلود شبانه رو از حجم کم کرده ! :| زنگ زدم 2020 دیدم نفر 60م تو نوبتم :| زنگ زدم به اون شماره مخصوص سرویس های طلایی گفت آره مشکل داشته و معلوم هم نیست کی اضافه بشه حجمتون ! :| از هفته گذشته 3 بار حجممو 0 کرده الکی :| حالا هم که پینگ 350 سرعتم داغون ! هر چی هم reconnect میکنم فقط time out زیاد میشه :))

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان یه سوال امروز از عصر تا ساعت 2 شب سرعت دانلود از سرور های خارجی به شدت پایین بود حتی سایت ها رو هم از جمله همین بازی سنتر به زور باز میکرد و مثلا سایت دانلود ها خیلی سریع باز میشد و لینک های مستقیمش هم با بالاترین سرعت دانلود میکرد . قضیه چیه دوستان؟ انگار عمدا این کار رو میکنن.:d

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325
دوستان تهرانی که اینترنت مخابرات دارند شب ها با مشکل باز نشدن صفحه و drop Pocket وحشتناک روبرو نیستند؟الان دو شب است که دقیقا اینترنت من از ساعت 7 عصر تا یک شب داغون میشه.یعنی اصلا صفحه باز نمی کنه انقدر drop pocket داره.

والا چی بگم از دست این مخابرات تهران معلوم نیست چکار می کنن اینترنت تبدیل به اینترانت می کنن

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
نمی دونم می دونید یا نه ولی مخابرات گفته بود کسانی که از اواسط ماه قبل به بعد ثبت نام می کنن هم اینترنت ـشون گرون تر هست و هم کیفیت کمتر داره و فقط برای کسانی که از قبل ثبت نام کرده بودند همان کیفیت معمولی رو خواهد داشت .

من که خودم گروه دوم رو شامل میشم سرعت و پینگم تو ساعت ای 9 به اونطرف بدتر میشه ( درست زمانی که خونه اومدم ) .

خلاصه به قول خود مسئولین اینا چون دارند بیشتر از ظریفت به مردم میدند , با یک چیزی در حدود وضعیت حالای مبین نت رو برای مخابرات د انتظار داشته باشیم .

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
همین الان سایت p30download رو ارور میده !! :|
وسط دانلود از این سایت قطع شد !! :|
حالا جالبه سافتگذر رو میاره !! :|
چیکار دارن میکنن اینا !! :|

- - -ویرایش - - -

ویرایش !!
از سافتگذر هم دانلود نمیکنه !!

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325
نمی دونم می دونید یا نه ولی مخابرات گفته بود کسانی که از اواسط ماه قبل به بعد ثبت نام می کنن هم اینترنت ـشون گرون تر هست و هم کیفیت کمتر داره و فقط برای کسانی که از قبل ثبت نام کرده بودند همان کیفیت معمولی رو خواهد داشت .

من که خودم گروه دوم رو شامل میشم سرعت و پینگم تو ساعت ای 9 به اونطرف بدتر میشه ( درست زمانی که خونه اومدم ) .

خلاصه به قول خود مسئولین اینا چون دارند بیشتر از ظریفت به مردم میدند , با یک چیزی در حدود وضعیت حالای مبین نت رو برای مخابرات د انتظار داشته باشیم .

من ساله پیش گرفتم فیکس برای منم 9 به بعد می شه ولی نمی دونم چه ساعتی درست می شه

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
دوستان
های وب کسی داره؟
سرویس نامحدود
256
512
سرعتش چنده؟
بعد سقف دانلود داره مثلا از 20 گیگ بیشتر دان کنی سرعت محدود میشه
+++++++++++++
M ξ λ δ ζ
داداش منم نت مخابرات داشتم همین مشکل رو داشتم که اصلا" دان نمیکرد از بعضی سایتها ولی اون ساتی رو میدام به دوستم که شاتل داشت میتونست دان کنه
و بعد لینک دانلودش رو برام میفرستاد بعد من با دانلود منیجر میتونستم دان کنم
به مدت نیم روز این مشکل رو داشتم

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان
های وب کسی داره؟
سرویس نامحدود
256
512
سرعتش چنده؟
بعد سقف دانلود داره مثلا از 20 گیگ بیشتر دان کنی سرعت محدود میشه
+++++++++++++
M ξ λ δ ζ
داداش منم نت مخابرات داشتم همین مشکل رو داشتم که اصلا" دان نمیکرد از بعضی سایتها ولی اون ساتی رو میدام به دوستم که شاتل داشت میتونست دان کنه
و بعد لینک دانلودش رو برام میفرستاد بعد من با دانلود منیجر میتونستم دان کنم
به مدت نیم روز این مشکل رو داشتم

تا نیم ساعت پیش داشتم دانلود میکردما
یهو قطع شد !! :|

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
مخابرات کسی با سایت های https مشکل داره؟الان وضع خراب شده

من از دیشب ساعت 8 تا 9 صبح امروز اینترنتم قطع بود الانم گوگل رو با Https بازی نمیکنه ... پینگ هم افتضاه شده
بعلاوه هر 2 دقیقه قطع میشه آی پیم رو هم عوض میکنه !

آخرین ویرایش:

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
اینترنت 1 مگ نا محدود (منظور 30 گیگه چون اگه بیشتر از 30 گیگ دانلود کنی حسابتو میبندن !) مخابرات :
3062193925.png

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
منم دیشب نتم کلا فقط از سرورهای داخل خوب دانلود میکرد و لینک بازیهای PS3 رو اصلا دانلود نمیکرد ... مخابرات تهران

الان اوضاع دوباره خوب شده ولی هنوز بعضی سایتها رو بد باز میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر