بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
کسی میدونه مشکل عدم کانکت شدن شدن به پورتهای خارجی ( سرورهای بازی ) با اینترنت مخابرات رو چطور میشه حل کرد ؟
پینگم معمولاََ 1بین 130 تا 190ـه اما کاملاََ بی استفادست
من بیشتر از دو ماه همچین مشکلی دارم
بعد از اون مشکلی سراسر کشور بوجود اومده بود این مشکل برام موند و کماکان پابرجاست

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
85012211.png
پيشگامان
بچه ها اگه از اين سرويسا بگريم خوبه(طرح ديناميت) سرعت دانم چن ميشه؟؟؟های وب - سرویس ویژه

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
تنها ISP که تو تهران کمی پینگش خوب بود ، کلا پوکید
منظورم مخابراته
تغییر ISP هم دیگه برام معنی نمیده
چی فکر میکردیم چی شد ... !

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
دوستان تهرانی که مدام از مخابرات گله می کنید این چند روز خراب شده در جریان هستید که چند روزه سه تا منطقه مخابراتی کابل برگردانی دارن می کنن ؟! خبرش تو کل سایت ها هست...

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325
دوستان تهرانی که مدام از مخابرات گله می کنید این چند روز خراب شده در جریان هستید که چند روزه سه تا منطقه مخابراتی کابل برگردانی دارن می کنن ؟! خبرش تو کل سایت ها هست...

آقا نمی دونم با چه زبونی بگم به شما .................ملت می گن پینگش پوکیده اونم استان تهران .....حالا می خواد تو شهر تهران باشه چه شهر دیگه استان تهران.................کسی از کاهش سرعت اینترنت مخابرات نگفته )x ..............خیلی جالبه این مخابرات تا ساعت 10:59 صبح پینگ 95 تا 100 می چرخه همینکه ساعت 11 می شه 100 تا میاد روش یا time out می شه.

آخرین ویرایش:

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
آقا نمی دونم با چه زبونی بگم به شما .................ملت می گن پینگش پوکیده اونم استان تهران .....حالا می خواد تو شهر تهران باشه چه شهر دیگه استان تهران.................کسی از کاهش سرعت اینترنت مخابرات نگفته )x ..............خیلی جالبه این مخابرات تا ساعت 10:59 صبح پینگ 95 تا 100 می چرخه همینکه ساعت 11 می شه 100 تا میاد روش یا time out می شه.

حالا چرا عصبانی میشی ؟ :D وقتی کابل گردان هست اختلال پیش میاد دیگه نمی دونم چرا فکر می کنی فقط این مسئله رو سرعت تاثیر میذاره خب ممکنه پینگ هم تحت تاثیر قرار بگیره ... حالا ما اومدیم فقط یه خبر دادیم هر جور راحتین باو /// اهههه

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
من از پتیاک میگیرم
66860467520678535145.jpg

فیکس 2 مگ ؟؟؟کم و زیاد نمیشه؟
خوشبحال شماها تو تهران پتیک و سیستک و چند تا ی دیگه و تو تبریز و ارومیه هم ماکسنت
والا ماها بد شانسیم تو مشهد که میگن دومین شهر بزرگه کشور هست هیچ کدوم از اینها نیست

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
تو مشهد فعلاً صبانت نت خوب میده
من داداشم صبانت داشت میگفت قعطی زیاد داره . بعد که رفته بود دفترشون که پورت رو خالی کنن میگفت ادم فک میکنه اینا دارن سر ساختمون کار میکنن . یعنی وضعشون انقدر خرابه .
فکر میکنم مخابرات از همه بهتر باشه .

petiak

کاربر سایت
Aug 14, 2013
82
فیکس 2 مگ ؟؟؟کم و زیاد نمیشه؟
خوشبحال شماها تو تهران پتیک و سیستک و چند تا ی دیگه و تو تبریز و ارومیه هم ماکسنت
والا ماها بد شانسیم تو مشهد که میگن دومین شهر بزرگه کشور هست هیچ کدوم از اینها نیست

خوشبحال نداره قیمت هاشو دیدی؟فقط 128 که89,000 هست.
ماله من 1 مگ هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر