بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325
صبح پینگم با مخابرات با المان 95 میلی ثانیه هستش اما در طول روز 100 تا بهش اضافه میشه و 180-220 میرسه!!

امیر جان اگر تهران باشی فیکس راس ساعت 11 صبح. 100 تا بهش اضافه می شه علت هم معلوم نیست چه انگولکی مکنن تو مخابرات....... برای من 512 هستش ربطی به سرعت داره یا نه ؟به نظرم به سرعت نداره! .......سرعت اینترنت چنده؟

usa2013

کاربر سایت
Aug 7, 2013
16
اخه مثل اینکه کریو امن نیست؟

مگه سافت ورهای دیگه امنه عزیزم کریو امنیتش بالاست سرعت بالاست دردسر نداره و به بهترین نهو ساپورت میکنه.الان پ.خ بده یادت بدم رایگان بسازی
نگفتن کریو رایگان میدن گفتن اموزش میدن خودت رایگن بسازی اوکی دوستمون اد کن تو یاهو بهت بگه کارش درستهrockusa662

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز آخه وقتی میگی رایگان میخوای خوب معلومه آخرش یه دردسری واست پیش میاد دیگه.الان بعضی سایت ها همین کریو رو دارن با قیمت ماهانه 5000 تومن میدن بعضی ها هم ارزونتر.
پی ام بده کمک خواستی.
شما رایگان داری من پ.خ دادم کریو بده بیاد

- - -ویرایش - - -

دوستان یاهو مسنجر و ایمیل یاهو مشکل دارند ؟ واسه من که الان باز نمیشه هیچکدوم .

شات بده از مشکلت اگه مسنجر ارور میده ویندوز عوض کن اگه مشکل دیگه با ایمیل داری شات بده بگم

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
آسیاتک دزد به معنی واقعی هست! زنگ زده بودم پشتیبانیش گفتم من 1 مگ دارم چرا سرعتم 1 مگ نیس؟؟ گفت 1 مگ نامحدود نقره ای رو 768 بسته میشه جا 1024. گفتم بی ***** چرا تو تعرفه نمینویسی نامحدود 768kbps پس؟ دزد دروغ گو!!!

شما سرویس 1مگ داشتید سرعتتون روی 768 بسته بودن ،من 2 مگ داشتم سرعت دانلودم تو ساعت رایگان روی 100-110 بود یعنی نصف !
اخر سر هم زدم جمعش کردم خیال خودمو راحت کردم :D
الانم سرویس 1 مگ مخابرات دارم راضیم !
البته فقط از نظر دانلود نه پینگ !
دزدی به این نیست که طرف از دیوار بالا بره ،کم فروشی هم خودش دزدیه !

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
امیر جان اگر تهران باشی فیکس راس ساعت 11 صبح. 100 تا بهش اضافه می شه علت هم معلوم نیست چه انگولکی مکنن تو مخابرات....... برای من 512 هستش ربطی به سرعت داره یا نه ؟به نظرم به سرعت نداره! .......سرعت اینترنت چنده؟
من هم تهران هستم.
قبلا اینطوری نبود با پینگ 85-110 بازی می کردم
دقیقا هم از ساعت 11 به بعد اینطوری میشه. قبلا اینطوری نبود.
البته سرعت من 2 مگابیت هستش و با سرعت 240 کیلوبایت دانلود می کنم.
ناگفته نماند امروز چند بار قطعی داشتم و Packet Lost هم بین 10 تا 30 درصد هستش!!!!

usa2013

کاربر سایت
Aug 7, 2013
16
شما سرویس 1مگ داشتید سرعتتون روی 768 بسته بودن ،من 2 مگ داشتم سرعت دانلودم تو ساعت رایگان روی 100-110 بود یعنی نصف !
هموشون دزد هستن بابا فقط باید از امریکا نت گرفت

- - -ویرایش - - -

همشون دزد هستن بابا

- - -ویرایش - - -

همشون دزد هستن بابا

- - -ویرایش - - -

همشون دزد هستن بابا

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
من چه قدر بد شانسم خواستیم از این آسیاتک بکنیم بریم بیرون و از مخابرات بگیریم. حالا که مخابرات ثبت نام کردیم میگن همه پورت های مرکزتون پره صبر کنید یا خالی بشه یا پورت های خالی اضافه کنن.!
اه این زنه واحد فروش یک ساعت با هامون حرف زد و ثبت نام کرد آخرشم همینو گفت! آخه مگه مریضی این همه حرف بزنه اخرش بگی نمیشه:d

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
حتی بدتر از اونه

usa2013

کاربر سایت
Aug 7, 2013
16
من چه قدر بد شانسم خواستیم از این آسیاتک بکنیم بریم بیرون و از مخابرات بگیریم. حالا که مخابرات ثبت نام کردیم میگن همه پورت های مرکزتون پره صبر کنید یا خالی بشه یا پورت های خالی اضافه کنن.!
اه این زنه واحد فروش یک ساعت با هامون حرف زد و ثبت نام کرد آخرشم همینو گفت! آخه مگه مریضی این همه حرف بزنه اخرش بگی نمیشه:d
داداش دروغ میگن مثل چی شمارو نگاه میکنن بالا شهر باشی سه سوت سرویس میدن بهت مخابرات هم من دارم رو لپ تاپ هم اونم اشغاله باو

hessam211

کاربر سایت
Jun 25, 2012
106
این پارس آنلاین با سرور داخلی تهران هم پینگ 8 ولی این پینگ با خارجش زیاد نیست ؟ مخابرات شنیدم خیلی خوبه بگیرم؟دانلود هم زیاد دارم

parspn1

کاربر سایت
Apr 29, 2013
53
اونایی که میگن میترسن کریو مشکل امنیتی داره بهتون بگم که الان pm9 هم هست که اساس کارش proxyfier هست ولی همه ی سایت ها رو با سرعت بالا باز میکنه.سوال داشتین پی ام بدین .

parspn1

کاربر سایت
Apr 29, 2013
53
اینم هزار بار گفته شده که هر چیزی که ارزونه یا رایگان حتما یه جاییش میلنگه.به عنوان یه دوست اینو بهتون میگم بقیش با خودتونه.

- - -ویرایش - - -

داداش دروغ میگن مثل چی شمارو نگاه میکنن بالا شهر باشی سه سوت سرویس میدن بهت مخابرات هم من دارم رو لپ تاپ هم اونم اشغاله باو
شما که کریو رایگان میدی مجبور نیستی هی پست بدی تا بقیه فک کنن عضو فعالی هستیا.بچه های اینجا باهوش تر از این حرفان بدون.

usa2013

کاربر سایت
Aug 7, 2013
16
اینم هزار بار گفته شده که هر چیزی که ارزونه یا رایگان حتما یه جاییش میلنگه.به عنوان یه دوست اینو بهتون میگم بقیش با خودتونه.

- - -ویرایش - - -

شما که کریو رایگان میدی مجبور نیستی هی پست بدی تا بقیه فک کنن عضو فعالی هستیا.بچه های اینجا باهوش تر از این حرفان بدون.

عزیز همه مثل شما پول پرست نیستن که من رایگان نمیدم دوستمون میداد بعد اموزش ساخت کریو رو داد نه اینکه کریو رایگان بده اصلا متوجه شدی؟
شما یاد گرفتی پول قیچی کنی یا فروش کریو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر