بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,516
هه تازه جالبیش اینجاست که سرور ها و هاست میهن دانلود مال خوده اسیاتک هست.! :d
10 بار زنگ زدم همه چیرو با دلیل بهشون گفتم خود یارو میگنه برنزی 1 به 8 هست منم میگم خوب 1 به 8 میشه 128 ولی چرا سرعتم روی 50 60 هست میگه نه اون ماله سرویس طلایی هست. حالا یه شیر پاک خورده تو این شرکت به من گفت اصلا سرویس های نا محدود این شرکت این طوریه که برنزی سرعت 50 60 نقره ایی 80 90 و طلایی 110 120.! یعنی در اصل اینجوری محاسبه میکنن. اصلا یه وضیه که نمیدونی!
الان صفحات داخلی رو هم به زور باز میکنه بس سرعتش پایینه ولی من به خاطر اینکه رو این شرکت رو کم کنم توی 3 روزی که گرفتم 10 گیگ دان کردم.

منم 2 مگ نامحدود اسیا تک داشتم سرعت دانلود روی 100 زنگ زدم گفت طبیعی هست گفتم یعنی میزان شیر 1 به 12 هست گفت نه ما از مخابرات حجمی میگیریم اما چون نامحدود میدیم باید پول حجم های مصرفی رو پرداخت کنیم منم گفتم باشه و قطع کردم رفتم یه کامپیوتر داغون گرفتم وصلش کردم به اینترنت 28 روز این کامپیوتر خاموش نشد یک زیر داشتم دانلود میکردم

lockerr

کاربر سایت
Mar 3, 2010
84
نام
امیرهمایون
اسیا تک خوب بود تا زمانی ک اسم سرویساشو اینجوری کرد من ۲ مگ داشتم با ۴۰۰ دانلود میکردم قابل قبول بود
بعد اینکه اسم سرویساشو عوض کرد با ۲ مگ ۴۰ دانلود میکنهـ
زنگ زدم پشتیبانی با مرده صحبت کردم میگن چرا اینجوریهـ میگه مشکل از سازمان مقررات رادیوییِ بعد میگه برو از پیسی دانلود دانلود کن سرعتت بالاست رقتم یه فایل ۴ مگی رو دانلود کردم با ۳۰ دانلود کرد بعد مرد ِ گفت عجیبه چون سرعت شما تا ۵۰۰ بازه اینجا :|
گفتم خوب شما باید یه کاری کنید دیگهـ برگشت گفت پارتی داری تو شرکت مقررات رادیویی :|
امیدوارم جمع کردن خط رو طول ندن میخوام از شاتل بگیرم
کسی نمیدونه چقدر طولش میدن ک سرویس خودشون رو بر دارن از رو خط تلفن ؟

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
اسیا تک خوب بود تا زمانی ک اسم سرویساشو اینجوری کرد من ۲ مگ داشتم با ۴۰۰ دانلود میکردم قابل قبول بود
زنگ زدم پشتیبانی با مرده صحبت کردم میگن چرا اینجوریهـ میگه مشکل از سازمان مقررات رادیوییِ بعد میگه برو از پیسی دانلود دانلود کن سرعتت بالاست رقتم یه فایل ۴ مگی رو دانلود کردم با ۳۰ دانلود کرد بعد مرد ِ گفت عجیبه چون سرعت شما تا ۵۰۰ بازه اینجا :|
گفتم خوب شما باید یه کاری کنید دیگهـ برگشت گفت پارتی داری تو شرکت مقررات رادیویی :|
بین isp ها و منطقه ها متفاوته . ممکنه تا یک ماه دیگه هم برندارند .
گرفتن سرویس از شاتل = بدترین اشتباه عمرت .

saeed0721

کاربر سایت
Jul 25, 2013
170
کلا علاوه بر اینکه پشتیبانی هچی بلد نیست واحد فروش هم خیلی چرت و پرت میگه.!
اینجا رو گوش کن.
زنگ زدم به واحد فروش گفتم سرویس 1 مگ نامحدود برنزی میخوام بگیرم سرعتش روی چنده؟!
زنه گفت روی 110 120.!
منم گفتم اااااا جدا پس چرا مال من روی 50 60 هست.؟! بعد گفت برو میهن دانلود یه فایل دان کن منم الکی رفتم توی سایت میهن دانلود گفتم الان زدم روی دانلود (اصلا من چیزی دان نکردم:d!) زنه گفت اینجا که سرعت دانلودتون رو روی 100 نشون میده.!
بعد منم گفتم خانوم من که اصلا چیزی رو دانلود نکردم چی میگی شما؟!
زنه تعجب کرد بعم گفت مرکز مخابراتیتون خیلی شلوغه! باز دوباره یه چیزی بهش گفتم یادم نیست باز دوباره یه دلیل دیگه اورد گفت کامپیوترتون مشکل داره شاید داره از یه جایی فایل دان میکنه!
منم گفتم آره سیم مودمم سوراخ شده اینترنت نشتی داره برا همین سرعتم کمه.!:d
دیگه خدافظی کرد گوشی قطع کرد.
راستی من به این نتیجه رسیدم که 3 ماه سرویس 1 مگ محدود داشتم سرعتم اومده بود روی 650 گفتم بکنمش 2 مگ بره بالاتر ولی کردم 2 مگ دیدم همونه پشتیبانی هم گفت سرویس های 1 مگ و 2 مگ هردوشنو یکی هستن فقط بسته به مرکز مخابراتی داره و سیم کشی

البته تفاوتشون 1-2 مگ سرعت شبانشونه فکر کنم

- - -ویرایش - - -

از صبانت بگیر.کم دیدم بچه ها اینجا بد صبانت بگن.
من صبانت دارم 2 مگ- سرعت روزانم 300 هست -سرعت شبم 40-اما 5 فایل با هم میزارم دانلود باز هر کدومش سرعتش 40-50 هست.شبی 3500 مگ دانلود دارم هر شب

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
امروز سرعت نامحدود مخابرات به طور مشکوکی اومده پایین!
منی که همیشه از سرورهای ایرانی با سرعت 130 دانلود داشتم الان سرعتم از 94 بیشتر نمیشه!
انگار قفل شده سرعتم

Tioner

کاربر سایت
Aug 22, 2011
74
هست ، همه ! مخابرات یعنی ناپایداری ، یعنی عدم ثبات ، یعنی بید مجنون ، یعنی تایم اوت ، یعنی نامرد .
گاه پینگ خوبه ، گاه نه ، با ریست های زیاد و یا DIS و RE کانکت کردن ممکن به پینگ های خوب برسی و ممکن هم این اتفاق نیفته .
دیگه چشمام حالش از پینگی که هر دفعه به یک شکل هست بهم می خوره ، مخابرات و کلا تمام نت و ISP و ... های ما کشکی ترین ، احمقانه ترین و شاسکول ترین ها در نوع خودشون هست .
گاهی پینگ عالیس ولی به همراه تایم اوت هست که هیچ فایده نداره ، گاهی پینگ بالا و غیرقابل تحمل ولی تایم اوت نداره باز ، گاهی با بهترین پینگ انواع اقسام مشکلات از LAG بازی ها تا LOAD نشدن صفحه ها دیده می شه ، گاهی خوب و خوش و خرم داری از نت استفاده می کنی یک دفعه بند بند نت از کار می افته و می شه اشغال ترین نت . هیچ پایداری مشخص و دل خوش کننده ای وجود نداره ، همه چی به یک ... وابسته هست !
خط هم بررسی بشه خوب هست حداق خیال خودت راحت هست ، ولی در کل مشکلات نت در حال حاضر که بهتر شده هنوز ، باز هم زیاد و احمقانه و روی اعصاب و ناجوان مردانه ست و مشکلات جانبی و خط توش گم هست .

نمیدونم والا!همه میان از تست هاشون با پینگ زیر 100 از سرورای بتلفیلد و اروپا میذارن بعد من تو عمرم پینگ زیر 200 با بتل و اروپا نداشتم!آدم شک میکنه که این مخابراتی که من دارم همونیه که بقیه هم دارن؟!

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
من حسابگر کرمانشاه دارم

چند روزیه میرم بوق تیوب و بدون اینکه یه فیلم ( مثلا 9-10 ) دقیقه ای قطع بشه وسط لود تا آخر فیلم رو میبینم , با سرعت دانلود 130kb
تا قبل از مراسم قسم خوردن آقای روحانی حتی گوگل هم باز نمیشد :D

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
داداش خوب چرا خودتو زجر میدی عوض کن خطو تخلیه کن بره برو دنیال یه isp دیگه منم بزرگترین اشتباهو کدم 2 ماه انداختم عقب پول مفت گیرشون اومد
والا ما خونم نزدیک مخابرات هست و خطمون هم نویز نداره گفتیم از خود مخابرات بگیریم از شانس ما گفتن همه پورت ها پره آرشیو کردیم تا اگر خالی شد ثبت نامتون کنیم و یا صبر کنید تا مشکلات رو حل کنیم پورت های خالی اضافه کنیم.
منم 2 مگ نامحدود اسیا تک داشتم سرعت دانلود روی 100 زنگ زدم گفت طبیعی هست گفتم یعنی میزان شیر 1 به 12 هست گفت نه ما از مخابرات حجمی میگیریم اما چون نامحدود میدیم باید پول حجم های مصرفی رو پرداخت کنیم منم گفتم باشه و قطع کردم رفتم یه کامپیوتر داغون گرفتم وصلش کردم به اینترنت 28 روز این کامپیوتر خاموش نشد یک زیر داشتم دانلود میکردم
سرویس 2 مگ برنزی نامحدود آسیاتک سرعت روی 100 110 سرویس نقره ایی سرعت روی 130 140 و سرویس طلایی سرعت روی 160 170 هست.! به همین سادگی به همین مزخرفی.!
البته تفاوتشون 1-2 مگ سرعت شبانشونه فکر کنم
از صبانت بگیر.کم دیدم بچه ها اینجا بد صبانت بگن.
من صبانت دارم 2 مگ- سرعت روزانم 300 هست -سرعت شبم 40-اما 5 فایل با هم میزارم دانلود باز هر کدومش سرعتش 40-50 هست.شبی 3500 مگ دانلود دارم هر شب
نه دوست عزیز تفاوتی برای سرویس های 1 و 2 مگ اسیاتک وجود نداره هردوشونو روی 6 مگ میبندن و سرعت دانلود هر دوشون روی 90 110 هست.! من 1 ماه 2 مگ داشتم 3 ماه 1 مگ.!
راستی صبانت رو میخواستم بگیرم ولی ترسیدم اینم مثل اسیاتک پورتاشون شروغ باشه و سرویس دهی خوبی نداشته باشه.
الان من بیشتر نیاز به نامحدود دارم 2 هفته دیگه هم 3 تا بازی قشنگ میاد برا PC و باید دان کنم تا 20 30 تا فیلمی که دان نکردم هنوز مونده.!

saeed0721

کاربر سایت
Jul 25, 2013
170
والا ما خونم نزدیک مخابرات هست و خطمون هم نویز نداره گفتیم از خود مخابرات بگیریم از شانس ما گفتن همه پورت ها پره آرشیو کردیم تا اگر خالی شد ثبت نامتون کنیم و یا صبر کنید تا مشکلات رو حل کنیم پورت های خالی اضافه کنیم.

سرویس 2 مگ برنزی نامحدود آسیاتک سرعت روی 100 110 سرویس نقره ایی سرعت روی 130 140 و سرویس طلایی سرعت روی 160 170 هست.! به همین سادگی به همین مزخرفی.!

نه دوست عزیز تفاوتی برای سرویس های 1 و 2 مگ اسیاتک وجود نداره هردوشونو روی 6 مگ میبندن و سرعت دانلود هر دوشون روی 90 110 هست.! من 1 ماه 2 مگ داشتم 3 ماه 1 مگ.!
راستی صبانت رو میخواستم بگیرم ولی ترسیدم اینم مثل اسیاتک پورتاشون شروغ باشه و سرویس دهی خوبی نداشته باشه.
الان من بیشتر نیاز به نامحدود دارم 2 هفته دیگه هم 3 تا بازی قشنگ میاد برا PC و باید دان کنم تا 20 30 تا فیلمی که دان نکردم هنوز مونده.!

من محدود دارم.شبی 5 فیلم دانلود میکنم.4 گیگ

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
اینم وضعیت من با مبین نت 1 مگ محدود!:(
2891234233.png

2891247966.png

2891251352.png

- - -ویرایش - - -

دوستان اگه میخواید از سد عظیم شیلتر بگذرید من به شما برنامه hotspot shield رو معرفی میکنم 100درصد تضمیتی و بدون عوارض جانبی وامنیتی(البته فکرکنم).کاملا رایگان فقط یه زره تبلیغ تو موخ برو بالای بعضی پیجا باز میکنه سرعتم زیاد کاهش نمیده.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
یعنی مسخره تیرین عوضی ترین شرکت آسیاتک هست.! سرویس محدود داشتم گفتم سرویس نامحدود بگیرم.
زنگ زدم به واحد فروش میگم: سرعت دانلود سرویس 1 مگ نامحدود برنزی رو چنده؟!
میگه روی 100 110.
بعد من سفارش دادم سرعت روی 50 60 هست.!
:|
به پشتیبانی چندین بار زنگ زدم میگم چرا سرعت کمه: ببنید چیا میگن به ادم
سرعت دانلود سرویس برنزی تقسیم بر 2 و سپس تقسیم بر 8 میشه که میشه 64! یعنی به شما سرویس 512 نامحدود میدن.!
دفعه بعد میگن برو سایت میهد دانلود یه فایل رو دان کن بعد میگن ما که اینجا سرعت شما رو روی 100 میبیم احتمالا خط نویز داره یا مرکزتون شلوغه
و 2 دلیل خیلی مزخرف طولانی دیگه کلا آسیاتک خیلی شرکت مزخرفی هست.!

بخاطر همینه که اسمشو Asiashit گزاشتم !

usa2013

کاربر سایت
Aug 7, 2013
16
اینم وضعیت من با مبین نت 1 مگ محدود!:(
2891234233.png

2891247966.png

2891251352.png

- - -ویرایش - - -

دوستان اگه میخواید از سد عظیم شیلتر بگذرید من به شما برنامه hotspot shield رو معرفی میکنم 100درصد تضمیتی و بدون عوارض جانبی وامنیتی(البته فکرکنم).کاملا رایگان فقط یه زره تبلیغ تو موخ برو بالای بعضی پیجا باز میکنه سرعتم زیاد کاهش نمیده.

hotspot shield ویروسی هست انتی ویروست اپدیت باشه شناسایی میکنه کاهش سرعت هم در پی داره موقع دانلود بعضی لینک ها هم ارور میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر