بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
آقا یعنی از دوستانی که مخابرات دارن هیچکس نیست که پینگش افتضاح باشه؟به نظرتون خط من مشکل داره؟
هست ، همه ! مخابرات یعنی ناپایداری ، یعنی عدم ثبات ، یعنی بید مجنون ، یعنی تایم اوت ، یعنی نامرد .
گاه پینگ خوبه ، گاه نه ، با ریست های زیاد و یا DIS و RE کانکت کردن ممکن به پینگ های خوب برسی و ممکن هم این اتفاق نیفته .
دیگه چشمام حالش از پینگی که هر دفعه به یک شکل هست بهم می خوره ، مخابرات و کلا تمام نت و ISP و ... های ما کشکی ترین ، احمقانه ترین و شاسکول ترین ها در نوع خودشون هست .
گاهی پینگ عالیس ولی به همراه تایم اوت هست که هیچ فایده نداره ، گاهی پینگ بالا و غیرقابل تحمل ولی تایم اوت نداره باز ، گاهی با بهترین پینگ انواع اقسام مشکلات از LAG بازی ها تا LOAD نشدن صفحه ها دیده می شه ، گاهی خوب و خوش و خرم داری از نت استفاده می کنی یک دفعه بند بند نت از کار می افته و می شه اشغال ترین نت . هیچ پایداری مشخص و دل خوش کننده ای وجود نداره ، همه چی به یک ... وابسته هست !
خط هم بررسی بشه خوب هست حداق خیال خودت راحت هست ، ولی در کل مشکلات نت در حال حاضر که بهتر شده هنوز ، باز هم زیاد و احمقانه و روی اعصاب و ناجوان مردانه ست و مشکلات جانبی و خط توش گم هست .

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
یعنی مسخره تیرین عوضی ترین شرکت آسیاتک هست.! سرویس محدود داشتم گفتم سرویس نامحدود بگیرم.
زنگ زدم به واحد فروش میگم: سرعت دانلود سرویس 1 مگ نامحدود برنزی رو چنده؟!
میگه روی 100 110.
بعد من سفارش دادم سرعت روی 50 60 هست.!
:|
به پشتیبانی چندین بار زنگ زدم میگم چرا سرعت کمه: ببنید چیا میگن به ادم
سرعت دانلود سرویس برنزی تقسیم بر 2 و سپس تقسیم بر 8 میشه که میشه 64! یعنی به شما سرویس 512 نامحدود میدن.!
دفعه بعد میگن برو سایت میهد دانلود یه فایل رو دان کن بعد میگن ما که اینجا سرعت شما رو روی 100 میبیم احتمالا خط نویز داره یا مرکزتون شلوغه
و 2 دلیل خیلی مزخرف طولانی دیگه کلا آسیاتک خیلی شرکت مزخرفی هست.!

saeed0721

کاربر سایت
Jul 25, 2013
170
یعنی مسخره تیرین عوضی ترین شرکت آسیاتک هست.! سرویس محدود داشتم گفتم سرویس نامحدود بگیرم.
میگه روی 100 110.
سرعت دانلود سرویس برنزی تقسیم بر 2 و سپس تقسیم بر 8 میشه که میشه 64! یعنی به شما سرویس 512 نامحدود میدن.!
دفعه بعد میگن برو سایت میهد دانلود یه فایل رو دان کن بعد میگن ما که اینجا سرعت شما رو روی 100 میبیم احتمالا خط نویز داره یا مرکزتون شلوغه

خب بهشون بگو میهن دانلود سرورش داخلیه معلومه سرعتش بالاتره تا سرورهای خارجی!! حالا خوب نگفتن برو یه فایلی از سایت اسیاتک دانلود کن

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
میگه روی 100 110.

اون پشتیبان هیچ چی بلد نبوده . کلا تفاوتی بین خطوط 1 مگ و 512 مگ اسیا تک وجود نداره . تفاوت قیمت هست . اما تفاوت سرعت و کیفیت وجود نداره .

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
خب بهشون بگو میهن دانلود سرورش داخلیه معلومه سرعتش بالاتره تا سرورهای خارجی!! حالا خوب نگفتن برو یه فایلی از سایت اسیاتک دانلود کن
هه تازه جالبیش اینجاست که سرور ها و هاست میهن دانلود مال خوده اسیاتک هست.! :d
10 بار زنگ زدم همه چیرو با دلیل بهشون گفتم خود یارو میگنه برنزی 1 به 8 هست منم میگم خوب 1 به 8 میشه 128 ولی چرا سرعتم روی 50 60 هست میگه نه اون ماله سرویس طلایی هست. حالا یه شیر پاک خورده تو این شرکت به من گفت اصلا سرویس های نا محدود این شرکت این طوریه که برنزی سرعت 50 60 نقره ایی 80 90 و طلایی 110 120.! یعنی در اصل اینجوری محاسبه میکنن. اصلا یه وضیه که نمیدونی!
الان صفحات داخلی رو هم به زور باز میکنه بس سرعتش پایینه ولی من به خاطر اینکه رو این شرکت رو کم کنم توی 3 روزی که گرفتم 10 گیگ دان کردم.

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
چه پینگ بد شده :D :|

84811513.png

saeed0721

کاربر سایت
Jul 25, 2013
170
هه تازه جالبیش اینجاست که سرور ها و هاست میهن دانلود مال خوده اسیاتک هست.! :d
10 بار زنگ زدم همه چیرو با دلیل بهشون گفتم خود یارو میگنه برنزی 1 به 8 هست منم میگم خوب 1 به 8 میشه 128 ولی چرا سرعتم روی 50 60 هست میگه نه اون ماله سرویس طلایی هست. حالا یه شیر پاک خورده تو این شرکت به من گفت اصلا سرویس های نا محدود این شرکت این طوریه که برنزی سرعت 50 60 نقره ایی 80 90 و طلایی 110 120.! یعنی در اصل اینجوری محاسبه میکنن. اصلا یه وضیه که نمیدونی!
الان صفحات داخلی رو هم به زور باز میکنه بس سرعتش پایینه ولی من به خاطر اینکه رو این شرکت رو کم کنم توی 3 روزی که گرفتم 10 گیگ دان کردم.

سه روز 10 گیگ کم نیست؟:Dمن قبلا از نمایندگی شرکت فراهوش 256 نامحدود میگرفتم 46 تومن سرعت دانلود هم 100

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
اون پشتیبان هیچ چی بلد نبوده . کلا تفاوتی بین خطوط 1 مگ و 512 مگ اسیا تک وجود نداره . تفاوت قیمت هست . اما تفاوت سرعت و کیفیت وجود نداره .
کلا علاوه بر اینکه پشتیبانی هچی بلد نیست واحد فروش هم خیلی چرت و پرت میگه.!
اینجا رو گوش کن.
زنگ زدم به واحد فروش گفتم سرویس 1 مگ نامحدود برنزی میخوام بگیرم سرعتش روی چنده؟!
زنه گفت روی 110 120.!
منم گفتم اااااا جدا پس چرا مال من روی 50 60 هست.؟! بعد گفت برو میهن دانلود یه فایل دان کن منم الکی رفتم توی سایت میهن دانلود گفتم الان زدم روی دانلود (اصلا من چیزی دان نکردم:d!) زنه گفت اینجا که سرعت دانلودتون رو روی 100 نشون میده.!
بعد منم گفتم خانوم من که اصلا چیزی رو دانلود نکردم چی میگی شما؟!
زنه تعجب کرد بعم گفت مرکز مخابراتیتون خیلی شلوغه! باز دوباره یه چیزی بهش گفتم یادم نیست باز دوباره یه دلیل دیگه اورد گفت کامپیوترتون مشکل داره شاید داره از یه جایی فایل دان میکنه!
منم گفتم آره سیم مودمم سوراخ شده اینترنت نشتی داره برا همین سرعتم کمه.!:d
دیگه خدافظی کرد گوشی قطع کرد.
راستی من به این نتیجه رسیدم که 3 ماه سرویس 1 مگ محدود داشتم سرعتم اومده بود روی 650 گفتم بکنمش 2 مگ بره بالاتر ولی کردم 2 مگ دیدم همونه پشتیبانی هم گفت سرویس های 1 مگ و 2 مگ هردوشنو یکی هستن فقط بسته به مرکز مخابراتی داره و سیم کشی

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
اینجا رو گوش کن.
زنگ زدم به واحد فروش گفتم سرویس 1 مگ نامحدود برنزی میخوام بگیرم سرعتش روی چنده؟!
زنه گفت روی 110 120.!
منم گفتم اااااا جدا پس چرا مال من روی 50 60 هست.؟! بعد گفت برو میهن دانلود یه فایل دان کن منم الکی رفتم توی سایت میهن دانلود گفتم الان زدم روی دانلود (اصلا من چیزی دان نکردم:d!) زنه گفت اینجا که سرعت دانلودتون رو روی 100 نشون میده.!
زنه تعجب کرد بعم گفت مرکز مخابراتیتون خیلی شلوغه! باز دوباره یه چیزی بهش گفتم یادم نیست باز دوباره یه دلیل دیگه اورد گفت کامپیوترتون مشکل داره شاید داره از یه جایی فایل دان میکنه!
چرا مسئله ی کوسه ها رو مطرح نکردی ؟ ( دریای خزر کثیف شده کوسه ها دیوونه شدن دارن کابل ها رو میخورن ) :d
شاتل هم یه مدت زنگ میزدم همین بهانه هارو واسه من میاورد .
نامحدود داشتم 2 یا 3 گیگ دانلود کرده بودم سرعت اومده بود روی 40 زنگ زدم میگه باید دیگه حداکثر روزی 300 یا 400 مگ دانلود کنید . ( یعنی اون حجم هایی رو که تو تعرفه ی نامحدودش زده رسما کشک . ) کلا اینا همه حیوونی بیش نیستند .

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
اینجا رو گوش کن.
زنه گفت روی 110 120.!
راستی من به این نتیجه رسیدم که 3 ماه سرویس 1 مگ محدود داشتم سرعتم اومده بود روی 650 گفتم بکنمش 2 مگ بره بالاتر ولی کردم 2 مگ دیدم همونه پشتیبانی هم گفت سرویس های 1 مگ و 2 مگ هردوشنو یکی هستن فقط بسته به مرکز مخابراتی داره و سیم کشی
داداش خوب چرا خودتو زجر میدی عوض کن خطو تخلیه کن بره برو دنیال یه isp دیگه منم بزرگترین اشتباهو کدم 2 ماه انداختم عقب پول مفت گیرشون اومد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر