بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
این پینگ گرفتن با 4.2.2.4 چقدر معتبره ؟؟ برای بازی منظورمه..اخه برای من پینگ 100 هست با این ادرس!! :-/

شاید یک زمانی بود اما به نظر من الان دیگر نیست.من هم دقیقا با 4.2.2.* پینگ زیر 120 است اما توی بازی افتضاح.

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
اینم تست امروز ! ولی نمی دونم با اینکه ما تو بیرجند هستیم ip مون رو تو تبریز شناسایی می کنه ؟
20911499245003097066.png

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
دوستانی که دنبال اینترنت نامحدود با سرعت بالا برای دانلود هستن برن از مخابرات سرویس بگیرن.
الان مخابرات بدون مدرک به کاربر خانگی 2 مگابیت نت میده با سرعت دانلود 250 کیلوبایت در ثانیه
قیمتشم 75 تومن در ماه
من خودم در خواست افزایش پهنای باند و دادم و بعد از 2 ساعت اعمال کردن.
هیچ شرکتی با این قیمت و سرعت اینترنت نامحدود نمیده.

نامحدوداش مثل شاتل محدود نیست ؟ :d اخه مثلا 128 نامحدود شاتل 9 گیگ میتونی دانلود کنی بعد سرعت رو فوق العاده میارن پایین . سرعت دانلودش هم 100 ه تا 128 میره .

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
4 سال بود که از اسیاتک سرویس می گرفتم. پینگش که افتضاح هستش. (400 میلی ثانیه با اروپا)
الان هم دیگه تمدید نکردم. 3 روز هستش که اس ام اس میدن که تمدید کنید که خط تخلیه نشه. من هم منتظرم هر چه زودتر تخلیه کنن.
-----------
الان هم مخابرات دارم. نامحدود هم هست سرعت دانلودش هم ثابت. پینگش هم با اروپا 120 تا 180 هستش.
خوشبحالت من 10 روزه با بی همه چیزا درگیرم خطو خالی کنن الکی میپیچونن خدا ازشون نگذره
خواستیم بعد 2 ترم درس سنگین با bf3یه حالی بکنیم تابستونو اسیا تک ridتوش

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
نامحدوداش مثل شاتل محدود نیست ؟ :d اخه مثلا 128 نامحدود شاتل 9 گیگ میتونی دانلود کنی بعد سرعت رو فوق العاده میارن پایین . سرعت دانلودش هم 100 ه تا 128 میره .

نه مخابرات مثل شاتل نیست هرچه قدر که بخوای میتونی دانلود کنی.

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
نه عزیز. نامحدود مخابرات مسخره بازی در نمیاره. و هر چقدر هم دانلود کنید سرعت تغییر نمی کنه.

خوشبحالت من 10 روزه با بی همه چیزا درگیرم خطو خالی کنن الکی میپیچونن خدا ازشون نگذره
خواستیم بعد 2 ترم درس سنگین با bf3یه حالی بکنیم تابستونو اسیا تک ridتوش
البته برای من هنوز تخلیه نشده. یعنی درخواست تخلیه ندادم. فقط چون تمدید نکردم، هر روز اس ام اس میدن که اگر تمدید نکنید، خط رو تخلیه می کنن. خلاصه من هم تمدید نمی کنم تا وقتی که خودشون تخلیه کنن.
یک خط دیگه هم تو خونه دارم که مجهز به اینترنت مخابرات هستش.

GTA7

کاربر سایت
Jul 21, 2013
24
الان چند ماه ر.ی.دن تو اینترنت اعصابمون خورد کردن.. اگه تا فردا درست نشد میرم سفارت..:>
من نمیدانم ... این مخابرات چی هست که انقدر سنگشو به سینه میزنید.. :>

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
نه عزیز. نامحدود مخابرات مسخره بازی در نمیاره. و هر چقدر هم دانلود کنید سرعت تغییر نمی کنه.

البته برای من هنوز تخلیه نشده. یعنی درخواست تخلیه ندادم. فقط چون تمدید نکردم، هر روز اس ام اس میدن که اگر تمدید نکنید، خط رو تخلیه می کنن. خلاصه من هم تمدید نمی کنم تا وقتی که خودشون تخلیه کنن.
یک خط دیگه هم تو خونه دارم که مجهز به اینترنت مخابرات هستش.

در خواست بده چون تا 30 روز تخلیه نمی کنن
واقعاispافتضاحیه

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
ای کاش دستم میشکست و هیچ وقت به آساتک زنگ نمیزدم. آخه چرا؟! واقعا افتضاحه از آسیاتک نگیرید در خواست شکایت کردم 1 هفته هست جواب نمیدادن.
راستی اقا امیر محمود مخابرات 2مگ نامحدود مگه هر 2 ماه 75 تومن نیست؟! چند روز طول میکشه تا وصل کنن. از چه سایتی برای مخابرات تهران در خواست دادی؟!

MinaToo

کاربر سایت
Dec 22, 2012
127
نام
Mel-lrD@D
ای کاش دستم میشکست و هیچ وقت به آساتک زنگ نمیزدم. آخه چرا؟! واقعا افتضاحه از آسیاتک نگیرید در خواست شکایت کردم 1 هفته هست جواب نمیدادن.
راستی اقا امیر محمود مخابرات 2مگ نامحدود مگه هر 2 ماه 75 تومن نیست؟! چند روز طول میکشه تا وصل کنن. از چه سایتی برای مخابرات تهران در خواست دادی؟!

اینترنت من که درست شد ؛ و هیچ مشکلی خدارو شکر در حال حاضر نداره و شکایت های کله گنده و پیگیری های بزرگ مطمئنا جوابی دندان شکن داشت !! در ج دوستمون که می گفت شکایت نکن اینجا ج نمیده !!

http://www.speedtest.net/result/2855065104.png

http://www.speedtest.net/result/2855068665.png

http://www.speedtest.net/result/2855074792.png

تمام پینگ تایم ها دست شرکت + زیر ساخت هر کسی هم میگه شرکت نمی تونه کاری کنه مطمئن باشید که اینطور نیست !!! چون واقعیت این هست که دارید میبینید به زودی بهتر هم خواهد شد .

این نتایج تازه در حالت عادی هست بازم از این کمتر هم باید باشه ، وقتی سکوت می کنی نتیجش میشه اون نتیجه هایی که دیدید من فکر کنم نزدیک به چند هفته ای پیگیری شد و ج داد !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر