بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
سلام
من مخابرات 128 دارم و سرعت دانلودم 15 تا 30 کیلوبایته:dمیخاستم بدونم سرعت بالاتر میده؟ مثلن 2 مگابایت؟مدارک خاصی میخواد؟ وسرعته دانلودش چه قدره؟ از دوستانی که دارن راضی هستن؟
سایتی هست که برای اینترنت مخابرات باشه؟

برو از داخل tct.ir به راحتی سرویست رو به 2m ارتقاء بده بعد حداکثر 24 ساعت ارتقاء پیدا میکنه هیچ مدرکی هم نمیخواد

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
دوستان من توی صفحه رسیدگی به شکایت های آی اس پی خودم شکایت کردم ولی شماره پیگیریش همش 5 رقم بود. اون شماره 17 رقمی رو باید چطور گرفت بعد به کجا ارجاع داد واسه شکایت از کم بودن سرعت ؟؟؟ :-/ ( لطفا کسی نیاد آیه یاس بخونه بگه نمیشه والکی اسپم بده :dهر کس بلده لطفا یه راهنمایی کنه

shahrooz.omd

کاربر سایت
Oct 4, 2011
62
نام
شهروز
آسیا تک کرج رو دارم، الان یه ماهه گرفتم آشغال ترین چیزی هست که تو زندگیم دیدم، از کجا بگیرم خوبه؟ قبل آسیا پارس داشتم، 4 سال پیش هم شاتل داشتم.
2854411498.png
84092553.png

1 مگ آسیا تک نامحدود نقره ای....

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
سرعت دانلود مهمه اما برای گیمر جماعت هیچی پینگ نمیشه! توی منطقه شما هم پینگ خوب وجود نداره متاسفانه.

پینگ من که زیر 150 هست اکثر اوقات ( با 4.2.2.4 اکثرا 130 یا 120 هست ) ، وقتی سرعت آپلود و دانلودم میاد پایین، اینترنت روی بد ترین وضعیت ممکن قرار میگیره.یعنی رسما انگار پینگم روی 250 هست:|
ولی اوقاتی که سرعت دانلود و آپلود خیلی خوبه، اصلا انگار داری توی خارج بازی میکنی.نه لگی داره نه تاخیری.مخصوصا توی بازی شوتر مثل بتل3.اینجوری ها هم نیست که فقط و فقط به پینگ باشه!:)

جدیدا هم که کل کشور ر**ه، من باز هم پینگم 120 هست.ولی این پینگ 120 با پینگ 250 هیچ فرقی نمیکنه.همش هم به خاطر سرعت آپلود و دانلود هست که جدیدا مسئولین انگشت سبابه رو از توی اینترنت بیرون نمیارن:d

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
4 سال بود که از اسیاتک سرویس می گرفتم. پینگش که افتضاح هستش. (400 میلی ثانیه با اروپا)
الان هم دیگه تمدید نکردم. 3 روز هستش که اس ام اس میدن که تمدید کنید که خط تخلیه نشه. من هم منتظرم هر چه زودتر تخلیه کنن.
-----------
الان هم مخابرات دارم. نامحدود هم هست سرعت دانلودش هم ثابت. پینگش هم با اروپا 120 تا 180 هستش.

OldSolidSnake

کاربر سایت
Jun 3, 2012
67
نام
پوریا
دوستان بهترین isp برای سرویس های نامحدود (غیر مخابرات) چیه؟ بعد برای سرویس های محدود چی (غیر مخابرات) فقط سرعت دانلود و اپلود برام مهمه پینگ مهم نیست.

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دوستان بهترین isp برای سرویس های نامحدود (غیر مخابرات) چیه؟ بعد برای سرویس های محدود چی (غیر مخابرات) فقط سرعت دانلود و اپلود برام مهمه پینگ مهم نیست.
تو نا محدود بودن که مخابرات از همه بهتره!! هرچند سرعتش ذغالی شده!! بقیه سرویسهای که مثلا نا محدود میدن مثل پارس انلاین تا 20 گیگ دانلود کنی سرعتت میاد پائین... اینم نا محدودشونه!!
ظهری خواب دیدم دارم با سرعت 90 مگ دانلود میکنم انقد ذوق کردم :D تو نگو خواب بود :|

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
دوستانی که دنبال اینترنت نامحدود با سرعت بالا برای دانلود هستن برن از مخابرات سرویس بگیرن.
الان مخابرات بدون مدرک به کاربر خانگی 2 مگابیت نت میده با سرعت دانلود 250 کیلوبایت در ثانیه
قیمتشم 75 تومن در ماه
من خودم در خواست افزایش پهنای باند و دادم و بعد از 2 ساعت اعمال کردن.
هیچ شرکتی با این قیمت و سرعت اینترنت نامحدود نمیده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر