بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
سرعت معمول 128 نامحدود چقدره؟!
من از آسیا تک گرفتم (بی کران طلایی) سرعت دان بالای 100 ـه، خوبه؟!
:-/
این الان یکی از دو فیلمی ـه که دارم دان می‌کنم:

سرعت واقعی شما 16 کیلوبایت بر ثانیه هستش به دلیل اینکه بی کران طلایی خریدی، 12 گیگابایت حجم بهت دادن که با سرعت بالاتر می تونی دانلود کنی اما به محض اینکه 12 گیگابایت تمام بشه، سرعتت به احتمال زیاد میاد روی 16 کیلوبایت بر ثانیه.
---------------------------------------------------------------------------------------
من خودم 2048 برنزی گرفتم اما سرعت دانلود 128 کیلوبایت هستش، در صورتی که باید 256 کیلوبایت باشه.
:|

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521

سرعت واقعی شما 16 کیلوبایت بر ثانیه هستش به دلیل اینکه بی کران طلایی خریدی، 12 گیگابایت حجم بهت دادن که با سرعت بالاتر می تونی دانلود کنی اما به محض اینکه 12 گیگابایت تمام بشه، سرعتت به احتمال زیاد میاد روی 16 کیلوبایت بر ثانیه.
---------------------------------------------------------------------------------------
من خودم 2048 برنزی گرفتم اما سرعت دانلود 128 کیلوبایت هستش، در صورتی که باید 256 کیلوبایت باشه.
:|

داستان خودم و آسیا تک:
من خودم 2 مگ حجمی 3 ماهه آسیا تک رو داشتم شبا سرعت روی 200 تا 300 بود حتی بعضی مواقع به 350 هم میرسید دیدم شبانه سرعتش خوبه گفتم 2 مگ نامحدود طلایی بگیرم یه مدت که با 400 تا دانلود میکرد وقتی اون 22 گیگ تمام شد اومد روی 100 تا 120 چند بار زنگ زدم گفتن مشکل اینترانت هست هفته دیگه درست میشه اما درست نشد دوباره زنگ زدم دوباره گفت هفته دیگه درست میشه بازم درست نشد یه بار دیگه زنگ زدم ایندفعه گفت سرویس 2 مگ ضریب اشتراکش 1 به 10 هست چنان خورد تو حالم که نگو .حالا هم که 2 مگ محدود گرفتم سرعتش شب و روز 150 هست

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
بچه ها من آبادان چه مودمي و از كجا نت بخرم؟؟؟

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk 2
ISP که باید از همشهری های خودتون بپرسید و اینکه ببینید برای چه کاری می خواید ، بازی ، دانلود ، یا کارهای عادی...

مودم هم تقریبا انتخاب ها محدود هست ، سری D Link اکثر مدل هاش کیفیت های بسیار بالایی دارن و کاملا راضی کننده هستن به خصوص مدل های جدید ترش .

سری های TP Link هم هست که پیشنهاد نمی شه !

مدل های دیگه هم هست مثل Asus و مودم هایی که خود ISP ها معرفی می کنند مثل شاتل و غیره.بستگی به هزینه و کارایی که می خواید داره.​

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
اینترنت دگرگون شد !!!

اینترنت دگرگون شد !!!

ابتدا صعود تیم ملی ایران به جام جهانی برزیل رو تبریک عرض می کنم.;;)

بعد از انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و برنده شدن دکتر حسن روحانی از روز شنبه بسیاری از محدودیت های پورت اینترنت برداشته شد ، بسیاری از مشکلات Https و بازی های آنلاین بشدت بهبود داشت و امروز شاهد بودیم که شرکت شاتل پینگ و لینک ارتباطی خودش رو با خارج بهبود داد و از پینگ 250-300 به پینگ 150-200 رسید و الان من با 4.2.2.4 بین 170-190 و با 8.8.8.8 بین 140-160 پینگ می کنم ! و در بتلفیلد 3 پینگ 130 تا 190 دارم !!! این وضعیت در حالی است که قبل از این وضعیت بشده وخیم بود و به سختی از این اینترنت می توانستیم استفاده کنیم.
اثبات:
2781344304.png

8cmrjm6yln3u6246g.jpg

این خبر رو هم آقا مسعود در پروفایل بتفلید خودشون گذاشته بودن که خالی از لطف نیست گفتنش:

"پايان انحصار دولت در توزيع پهناي باند اينترنت معاون مرکز ملي فضاي مجازي از پايان انحصار شرکت ارتباطات زيرساخت در توزيع پهناي باند اينترنت ورودي به کشور خبر داد و گفت: براساس طرحي که از سوي مرکز ملي فضاي مجازي تدوين شده و بزودي ابلاغ مي‌شود از اين پس شرکت ارتباطات زيرساخت بايد مانند گمرک ورودي پهناي باند اينترنت، عمل کند و نبايد فروشنده باشد."

به امید روزی که هر ایرانی یک اینترنت بالای 10 مگابیت در اختیار داشته باشد و بتواند به راحتی از آن استفاده کند و آن روز نزدیک است...
@};-

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
اینترنت نسبت به یکی دو ماه گذشته بهتره شده .
اما هر دفعه که خراب میشه و دوباره برمیگرده به حالت عادی مثل قبلش نیست ولی خب چه میشه کرد

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
اینترنت نسبت به یکی دو ماه گذشته بهتره شده .
اما هر دفعه که خراب میشه و دوباره برمیگرده به حالت عادی مثل قبلش نیست ولی خب چه میشه کرد
درسته پینگ من هم الان ثابت نیست بشدت نوسانی شده ولی به احتمال زیاد دارند یه کارایی می کنن و مطمئنا به زودی وضعیت خیلی بهتر از این میشه در ضمن اگر اون خبر خروج انحصار پهنای باند از زیرساخت درست باشه به زودی محدودیت حجمی و اینترنت گرانقیمت به سرعت پایین با آمدن دولت بعدی کاملا حذف خواهد شد.
این رو بگم این قضایا یک شبه نیست ها :d 8 سال به طور کامل اینترنت در یک جهت مسدود شدن پیشرفت و زمان می بره تا مشکلات برطرف بشه ولی طی سال آینده خبر های خوشی در زمینه اینترنت خواهیم داشت شک نکنید.:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر