بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
برای من مخابرات 512 هست سرعت آپلودم خوبه ؟ قبلا 128 داشتم 136 تا دانلود میداد ولی این کمتر میده آپلودش هم کمه .
2761996130.png

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
ممد جو نده الکی :| من راحت دارم استفاده میکنم : بیا اینم عکس :

76484908988180934248.jpg
حاج حسین مگه من بیکارم بیام اینجا الکی بخوام جو بدم یا کاری بکنم ؟! خودم هزار تا گرفتاری دارم ولی این قضیه صرفا جهت اطلاع رسانی هست تا تعدادی از دوستان بدونن چه خبره ! و گر نه بنده خودم خیلی بیش از اینها کار و بدبختی دارم تا اینکه بخوام اینجا حرف دروغ بزنم مثلا دور هم بخندیم یا به کسی بخندم !!!.
در ضمن چون این حرف رو زدی الان یک فیلم میگیرم اپلود میکنم تا ببینید که دروغ نمیگم ، در واقع از دو روز پیش تا الان جی میل بدون ضد هیتلر باز نمیشه.(هدف کسانی که این کارارو می کنند دقیقا همینه که اطلاعات رد و بدل نشود).
ویرایش: لینک ویدیو (4.3 مگابایت)

آخرین ویرایش:

sajedn

کاربر سایت
Jul 29, 2012
381
نام
sajed
دوستان پارس انلاین دار ، شما هم لگتون فضایی شده ؟ من دیگه اصلا نمتونم بتل بازی کنم ( البته اخرین باری که بازی کردم با isp فن اوا بود )
پارس انلاین از اول وضعش خراب بود یا الان این طوری شده ؟

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دوستان پارس انلاین دار ، شما هم لگتون فضایی شده ؟ من دیگه اصلا نمتونم بتل بازی کنم ( البته اخرین باری که بازی کردم با isp فن اوا بود )
پارس انلاین از اول وضعش خراب بود یا الان این طوری شده ؟

هیچ کدوم از isp ها الان جوابگوی آنلاین بازی کردن نیستن ، اگرم باشن کارشون راه رفتن روی اعصاب کاربر هست.

پارس آنلاین از اول وضعیتش همین طور بوده بحث الان نیست !

sajedn

کاربر سایت
Jul 29, 2012
381
نام
sajed
هیچ کدوم از isp ها الان جوابگوی آنلاین بازی کردن نیستن ، اگرم باشن کارشون راه رفتن روی اعصاب کاربر هست.

پارس آنلاین از اول وضعیتش همین طور بوده بحث الان نیست !
حالا بحث الان نباشه کدوم isp وضع سرویس های نا محدودش خوبه ؟ قبلا فن اا فوق العاده بود ولی الان سرعتش اومده پایین !

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
حاج حسین مگه من بیکارم بیام اینجا الکی بخوام جو بدم یا کاری بکنم ؟! خودم هزار تا گرفتاری دارم ولی این قضیه صرفا جهت اطلاع رسانی هست تا تعدادی از دوستان بدونن چه خبره ! و گر نه بنده خودم خیلی بیش از اینها کار و بدبختی دارم تا اینکه بخوام اینجا حرف دروغ بزنم مثلا دور هم بخندیم یا به کسی بخندم !!!.
در ضمن چون این حرف رو زدی الان یک فیلم میگیرم اپلود میکنم تا ببینید که دروغ نمیگم ، در واقع از دو روز پیش تا الان جی میل بدون ضد هیتلر باز نمیشه.(هدف کسانی که این کارارو می کنند دقیقا همینه که اطلاعات رد و بدل نشود).
ویرایش: لینک ویدیو (4.3 مگابایت)

من که نگفتم خدایی ناکرده دروغ یگی . گفتم جو نده . :d یه مقدار اختلال هست . ولی اونطور نیست که کلا پروتکل جیمیل و بسته باشن

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
من که نگفتم خدایی ناکرده دروغ یگی . گفتم جو نده . :d یه مقدار اختلال هست . ولی اونطور نیست که کلا پروتکل جیمیل و بسته باشن
البته اختلالات اخیر اینترنت تنها به جی‌میل محدود نمی‌شود و طی روزهای گذشته شرکت‌های مختلفی که به ارائه اینترنت می‌پردازند نیز در ارائه خدمات با اختلالات متعدد همراه بوده‌اند. البته در این میان مسوولان مختلفی از جمله مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات براین نکته تاکید داشته‌اند که در ارائه خدمات مشکلی ندارند شرکت ارتباطات زیرساخت هم که متولی تامین پهنای باند شرکت‌هاست این گونه خاطرنشان کرده است که مشکلی ندارد و اختلالات به نقص فنی در تجهیزات مخابرات تهران مربوط می‌شود. بر این اساس از روز چهارشنبه گذشته یکی از روترها و برخی سوییچ‌ها مخابرات تهران دچار مشکل فنی شده بود و به همین دلیل این شرکت در ارائه خدمات خود در برخی نقاط شهر با اختلالاتی همراه بود که گویا این اختلالات چند ساعتی هم به طول انجامید.

bAd Clown

کاربر سایت
Nov 6, 2011
184
نام
Milad - ɮΛÐ[̲̅c̲̅]ŁФѠƝ
برای من مخابرات 512 هست سرعت آپلودم خوبه ؟ قبلا 128 داشتم 136 تا دانلود میداد ولی این کمتر میده آپلودش هم کمه .
2761996130.png
شما باید ،باید سرعت دانلودتون بالای 60 باشه،و سرعت آپلود بالای 30 باشه...
نتت مشکل داره...
به قول رفیقمون با پا برو تو صورتش ک نتت درست شه :|

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
البته اختلالات اخیر اینترنت تنها به جی‌میل محدود نمی‌شود و طی روزهای گذشته شرکت‌های مختلفی که به ارائه اینترنت می‌پردازند نیز در ارائه خدمات با اختلالات متعدد همراه بوده‌اند. البته در این میان مسوولان مختلفی از جمله مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات براین نکته تاکید داشته‌اند که در ارائه خدمات مشکلی ندارند شرکت ارتباطات زیرساخت هم که متولی تامین پهنای باند شرکت‌هاست این گونه خاطرنشان کرده است که مشکلی ندارد و اختلالات به نقص فنی در تجهیزات مخابرات تهران مربوط می‌شود. بر این اساس از روز چهارشنبه گذشته یکی از روترها و برخی سوییچ‌ها مخابرات تهران دچار مشکل فنی شده بود و به همین دلیل این شرکت در ارائه خدمات خود در برخی نقاط شهر با اختلالاتی همراه بود که گویا این اختلالات چند ساعتی هم به طول انجامید.

بیا اینجا

http://forum.bazicenter.com/thread78276/

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
شما باید ،باید سرعت دانلودتون بالای 60 باشه،و سرعت آپلود بالای 30 باشه...
نتت مشکل داره...

!? Why so serious -- راحت برو مخابرات خیلی آروم مسئله رو توضیح بده بگو درست کنن . آخه من وقتی طرف ADSL م رو اومد نصب کرد گفت اگه سرعتت پایین بود برو بگو درستش می کنن که البته خودش درست شد !

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
من مثلا 256نامحدود دارم...
سرعت دانلود : 16كيلو بايت بر ثانيه!!!
آپلود: 4يا 6
اعصاب ندارم.ميرم از مخابرات بگيرم بلكه فرجي شد.
دوستان مخابراتي راضي هستن؟؟

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk 2

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

با جفت پا :d

- - -ویرایش - - -

سرعت دانلود : 16كيلو بايت بر ثانيه!!! :))=)):))=))
آپلود: 4يا 6 :))=)):))=))

اعصابم که نداری پس با جفت پا بروتو صروتشون درست میشه . خواستی بهت یاد میدم :))=))

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین

256 تقسیم بر 8=32
سرعتت باید 2 برابر بشه:D

- - -ویرایش - - -

256 تقسیم بر 8=32
سرعتت باید 2 برابر بشه:D

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی

من مخابراط شیراز دارم هم کیفیتش خوبه هم قیمتش مثلا من با 200 دانلود میکنم هر گیگ 2 تومن هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر