بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
حدودا 2 تا 3 روز طول می کشه که لینک DSL فعال کنند و بعدش نت وصل می شه ( نهایتش ) .

در کل اصلا و ابدا ، به عنوان کسی که حدود یکسال دارم استفاده می کنم ، برای وب گردی ( ف ی ل ت ر ش ک ن اضافه کن) و دانلود های معمولی کیفیت خوبی داره ولی برای بازی کردن و آنلاین گیمینگ اصلا و ابدا و به هیچ وجه خوب نیست ، حرف تکراری ولی ISP خوبی وجود نداره و اینم مثل بقیس ، کاملا معمولی.

من رفتم مخابرات سرویس بگیرم ثبت نام کردم ، 3 ساعت بعد رفتم دفتر دیدم لینک مودم ثابت شده ! راحت تنظیمات رو انجام دادم و ok شد !
بیشتر بستگی به مرکز مخابراتی داره !

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
دوست من سرویستون چیه؟ همه سرویس هارو عصرتلکام بالاتر از 12 مگ می بنده؟
من سرویس 1 مگ 10 گیگ رو دارم . نمیدونم ولی فکر میکنم که بستگی به منطقه مخابراتی هم داشته باشه.
ولی زیر 5-6 مگ نمیبنده کلا !

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
دوستان مشهد کسی اسیاتک داشته ؟ سیستم های نامحدودش چه جوریاس ؟
256 نامحدودش 16 تومن ه خوب(!) هست بگیرم ؟ نسبت بقیه نامحدود تو مشهد چی خوب ه ؟

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
دوستان گوگل میخواد از طریق بالون اینترنت بی سیم بفرسته برای کشورهای مثل ایران... میگن یک بالون فرستاده کسی میدونه کجاست؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان گوگل میخواد از طریق بالون اینترنت بی سیم بفرسته برای کشورهای مثل ایران... میگن یک بالون فرستاده کسی میدونه کجاست؟
رو سر شهر ما داشت رد میشد بچه ها با تیرکمون سنگی زدنش :| .

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
2743196913.png

با کشور های دیگه درست نمیشه تست گرفت ! جریان چیه ؟
یه زمانی راحت تست میگرفتم الان میاد روی 20k گیر میکنه باید صفحه رو رفرش کنم - البته سرعت دانلودم تغییر نکرده بین 600 تا 700 هست

این برای چند وقت پیشه
2553214043.png

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند

اتفاقا دیدم برادرا هکش کردن آوردنش پایین ، سیستم شیلترینگ رو روش اجرا کردن بعدش راهیش کردن رفت:))

Seymour

کاربر سایت
Oct 30, 2007
18
کسی آدرس سایت کتاب رکوردهای کینس رو داره؟میخوام اسکرین شات پینگم رو بهش بدم.9763ms بعضی وقتام +11300ms که فکر نکتم مخترع پینگ هم این عدد تو خواب دبده باشه.
خواستین 1-2ساعت با پینگ 400-600 بازی کنین ساعت 6-8(9)صبح یه نمه قابل تحمل ...با Delay 4-5ثانیه ای.......دیگه اندشه هااااااا نزدیکه بزنم کل سیستمو داقون کنم و راحت شم از هر چی آنلاین.

Seymour

کاربر سایت
Oct 30, 2007
18
آیا امکان این هست که بشه Remote Address یعنی آی پی سرورمون رو الکی به ایران تغیر داد یا همچین چیزی؟انصافا به هر کجای دنیا وصل میشم(Game Server)پینگ نجومی میده و فیریز میشه...
احساس خفگی میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر