بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
البته تا جایی که من اطلاع دارم ، تمام این کندی های چند وقت اخیر ، تست گسترده سیستم فیل---ترینگ جدید مخابراته . به عنوان مثال : تو چند ماه گذشته ، زمانی که سایت IMDB.COM رو باز میکردی ، هیچ کدوم از عکسهای سایت ، نشون داه نمیشد ، اما سایت باز میشد . اما اگر همین الان بری تو سایت فوق ، تمام عکسها باز میشن و فقط بعضی عکسا باز نمیشن که معنیش این میشه که این سیستم جدید رو تونستن فعلا به صورت موقتی اجرا کنن . توسیستم جدید هم دیگه کل سایت و ف--یلتر نمیکنن . فقط بخش کوچیکی از سایت که مشکل داره فیل---تر میشه .

همین 2 شب پیش هم برای تست این سیستم اومده بودن فیس---بوک + توئیتر رو از ساعت 2 تا 6 صبح باز کرده بودن . مدارکش هم موجوده اگه خواستی .
با حاج حسین موافقم این درسته ولی در رابطه با *****ینگ محتوی برای من الان IMDB عکس هاش کامل بسته است ! .
اینکه دارند سیستم فیلینگ جدید تست می کنند کاملا واضح و مبرهن شده طوری که بعضی وقت ها حدود ساعت های صبح فیس بوق رو میتونم راحت باز کنم ! ولی سریع بعد چند ساعت بسته میشه !
سیستم دیگه ای که به نظر من الان داره اجرا میشه سیستم مانیتورینگ مخابرات هست که کنترل محتوی به صورت رندوم هست این سیستم مهمترین عامل لگ و تاخیر بالا روی بسیاری از سرویس های اینترنتی هست مثلا شاتل حدود 3 ماه اینقدر لگ داشت توی بازی های آنلاین که به جز PVN نمیشد جوری دیگه بازی کرد...اون وضعیت رو من حدود 2 هفته پیش که بتلفیلد 3 رو تست می کردم دوباره مشاهده کردم که حاکی از راه اندازی مجدد سیستم مانیتورینگ رندوم مخابرات هست.
این سیستم بسیار پیچیده عمل میکنه و من اطلاعات زیادی در مورد جزئیات اجراش ندارم ولی به طور کلی به صورت رندوم ارسال و دریافت رو در اینترنت رصد می کنند برای روز موادا ! این کار باعث به وجود آمدن یک اختلال در برنامه های Real-Time مثل بازی ها و نرم افزار های آنلاین میشه بدین صورت که یک تاخیر و Delay روی اینترنت میشه همین موضوع باعث لگ و تایم اوت و عدم کانکتینگ به گیمها میشه حتی سرور های داخلی دچار مقداری لگ می شوند ! تنها راه مقابله با این موضوع استفاده از نرم افزار های تانلینگ در اینترنت هست که متاسفانه برای بازی آنلاین جز PVN نرم افزار های دیگه مشکل زیادی ایجاد می کنند...حالا این همه مخفی کاری و بازی در آوردن برای چه موضوعیه ((هم یعلمون و نحن لایعلمون)). :|

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
من دو برداشت می کنم از حرفتون :d یکی اینکه کیفیت فیلم و حجمش رو منظورتون بوده در اون صورت گفتم بلوری هست ! اگر منظورتون کمیت و کیفیت شاتل هست از لحاظ کیفیت به جز مواردی که مشکل سراسری بوده ، شاتل مشکل خاصی نداشه ! دانلود شبانه هم که قبلا در موردش گفتم ... پس متوجه منظور سومتون نمیشم دیگه ! :p در بتلفیلد 3 من پینگ 180 تا 199 خیلی راحت پیدا می کنم که این پینگ بین ایرانی ها پینگ خوبی محسوب میشه فقط یکبار قاط زده بود 130 هم میداد نمیدونم سر چی بود !:d هر چند بخاطر مشغله درسی نمیتونم گیم بزنم !!
نه دیگه اشتباه حدس زدی :d منظورم از کمیت اینه که یعنی هرچی بیاد که دانلود نمیکنم و کیفیت یعنی فقط چیز های Top :d رو دانلود میکنم:p

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
آقا آقـــــــــــــــــا
سوال بنده اینست که چرا سرورای پینگ پایین همیشه خالیست ؟:-/
خب ما بریم پرشون کنیم دیگه

hk4y1eds7m9n99pe1xq.png

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
آقا آقـــــــــــــــــا
سوال بنده اینست که چرا سرورای پینگ پایین همیشه خالیست ؟:-/
خب ما بریم پرشون کنیم دیگه

hk4y1eds7m9n99pe1xq.png
این سرورها بیشتر در نقاط دور افتاده هست و بقیه اروپا پینگ به نسبت بالاتری دارن احتمالا یا کلا خالیه :d .

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
یه سوال دارم چطوری چیت میزنن تو speedtest که پینگ رو 5 نشون میده ؟!

معمولا برو بچ با فوتوشاپ پینگا رو میارن پایین |!!! :d وگرنه فکر نکنم سیستم speedtest باگ به این بزرگی برای چنین کاری داشته باشه ! اونوقت دیگه این سایتاز اعتبار می افته .

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر