بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
bf3 رو که نداره mw3 هم که نیازی نیست چون خودش سرور های ایرانی رو پیدا میکنه چه کاریه بریم تو این سایت دیگه
پینگ مشکل داره اصلا ربطی به سرور ها نداره الان سرور جفت خونه ما هم بود بازم وضعیت همین بود که هست

بتل 3 رو مگه میشه به صورت کرک شده بازی کرد ؟! شبکه اش هنوز هک نشده درسته ؟ در مورد CALL OF هم بگم خیلیا هنوز دارن MW2 میزنن .

باید ببینی عواملی که رو پینگ تاثر دارن چی میتونه باشه . اون وقت میشه فهمید مرض از ISP هست یا از مخابرات یا کلا مشکل خودمونه که مورد اخر خیلی خیلی درصدش کمه .

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
بتل 3 رو مگه میشه به صورت کرک شده بازی کرد ؟! شبکه اش هنوز هک نشده درسته ؟ در مورد CALL OF هم بگم خیلیا هنوز دارن MW2 میزنن .

باید ببینی عواملی که رو پینگ تاثر دارن چی میتونه باشه . اون وقت میشه فهمید مرض از ISP هست یا از مخابرات یا کلا مشکل خودمونه که مورد اخر خیلی خیلی درصدش کمه .
خوب خودم اینو میدونم چون تو پست منو نقل و قول کردی منم اینو گفتم چون من فقط BF3 ,MW3 میزنم

100%مشکل از ISP هیچ شکی توش ندارم

پ.ن:طرف در میاد میگه پینگ قانون 800ه یکی نیست بگه م...راب خودت بیا تیم اسپیک با پینگ 800 صحبت کن تا حساب کار بیا دستت

آخرین ویرایش:

Arkham City

کاربر سایت
Aug 11, 2010
336
2662294802.png

تهران - مخابرات 512
فقط خدا میدونه اگر این یه پینگ رو نداشت هیچوقت تو مخابرات نمیموندم !
ولی چه کنم که از مخابرات هم در بیام هیچ غلطی نمیتونم بکنم !!!
چون از مخابرات بهتر نمیتونم پیدا کنم :| :|

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
2662294802.png

تهران - مخابرات 512
فقط خدا میدونه اگر این یه پینگ رو نداشت هیچوقت تو مخابرات نمیموندم !
ولی چه کنم که از مخابرات هم در بیام هیچ غلطی نمیتونم بکنم !!!
چون از مخابرات بهتر نمیتونم پیدا کنم :| :|

کیفیت F . !!!!

Alchemist

کاربر سایت
Aug 24, 2008
154
2662384269.png
2662369122.png

پارس انلاین تهران 512 -ترافیک 10 گیگ محدود ... ماهی 40 تومن میدم ... Great Deal ;) ! هم دانلود خوب میکنم باهاش ( شبا سرعتش 60 تا 200 متغیره تو روز هم 400 تا 530) و هم پینگ نسبتا خوبی داره ! ( البته نه در حد مخابرات) کار dota مارو را میندازه :D

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
2662384269.png
2662369122.png

پارس انلاین تهران 512 -ترافیک 10 گیگ محدود ... ماهی 40 تومن میدم ... Great Deal ;) ! هم دانلود خوب میکنم باهاش ( شبا سرعتش 60 تا 200 متغیره تو روز هم 400 تا 530) و هم پینگ نسبتا خوبی داره ! ( البته نه در حد مخابرات) کار dota مارو را میندازه :D
پارس آنلاین که این اواخر من داشتم مثل سگ تر زده بود ! اصن یه وضی :| الان واسه تو چجوریه که پینگت با تهرون 28 ـه ؟!

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
2662717279.png

شاتل ! سرویس 512 اکو ! 3 گیگابایت ماهانه 20 هزار تومان !
بد نیست ولی پینگش بعضی موقع ها توی ذوق میزنه با سرور های اروپای بتلفیلد معمولا 180 به بالاست.
دانلود شبانه هم که ردیفه :d=))...

Alchemist

کاربر سایت
Aug 24, 2008
154
پارس آنلاین که این اواخر من داشتم مثل سگ تر زده بود ! اصن یه وضی
:|
الان واسه تو چجوریه که پینگت با تهرون 28 ـه ؟!
طی
والا من هم اوایل ( حدود 6 ماه پیش ) با پینگش خیلی مشکل داشتم :| یعنی به صورت وخیمی پینگ ر*یده بود ولی سرعت دانلودش خیلی خوب بود که باعث میشد من سرویس رو عوض نکنم ، بعدش یادمه یه 3 روز چراغ لینک خاموش شد . گفتن : " تعمیراته " بعدش دیگه مشکل حل شد ، از اون موقع فیکس شده پینگ.

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
a9xqnbdavubajta6g.jpg

فکر نکنم کسی به اندازه من رکورد زده باشه توی دانلود رایگان !!! طی دو ماه پشت سر هم حدود 210 گیگابایت دریافت رایگان داشتم !!!...
همین الان هم فیلم ماتریکس بلوری 40 گیگابایت دارم دانلود میکنم شبی حدود 4 گیگابایت پر میشه :))
کمیت که مهم نیست کیفیت مهمه!:d:d​

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
کمیت که مهم نیست کیفیت مهمه!:d:d​
من دو برداشت می کنم از حرفتون :d یکی اینکه کیفیت فیلم و حجمش رو منظورتون بوده در اون صورت گفتم بلوری هست ! اگر منظورتون کمیت و کیفیت شاتل هست از لحاظ کیفیت به جز مواردی که مشکل سراسری بوده ، شاتل مشکل خاصی نداشه ! دانلود شبانه هم که قبلا در موردش گفتم ... پس متوجه منظور سومتون نمیشم دیگه ! :p در بتلفیلد 3 من پینگ 180 تا 199 خیلی راحت پیدا می کنم که این پینگ بین ایرانی ها پینگ خوبی محسوب میشه فقط یکبار قاط زده بود 130 هم میداد نمیدونم سر چی بود !:d هر چند بخاطر مشغله درسی نمیتونم گیم بزنم !!

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
انتقاد وزیر اسبق ارتباطات به اختلالات اینترنتی

چندی است که اختلالات اینترنت در کشور باعث نارضایتی کاربران در کشور شده است. اختلالات اینترنت و کندی سرعت آن در حالی ادامه دارد که مسوولان ارتباطات کشور همچنان این مشکل را نفی کرده و وضعیت شبکه ارتباطی کشور را مطلوب عنوان می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ایلنا، محمد سلیمانی وزیر اسبق ارتباطات ضمن تایید مشکلات و اختلالات اینترنتی در چند روز گذشته، گفت: از نظر من تداخل امور در زمینه فناوری اطلاعات باعث پیچیده شدن کارها و ایجاد مشکلاتی در این حوزه شده است و معلوم نیست سر منشأ این مشکلات کجاست و پاسخگو کیست؟ به عبارتی در این حوزه عدم مسوولیت‌پذیری ضربه‌های جبران ناپذیری به کسب‌و‌کار مردم وارد کرده است.
وی ادامه داد: شورای عالی فضای مجازی کشور دارد یکسری کارها را خودش به تنهایی انجام می‌دهد و معلوم نیست با چه کسی هماهنگ است. آیا با دولت هماهنگ است یا با وزارت ارتباطات هماهنگ است یا به طور مستقل عمل می‌کند؟
سلیمانی خاطرنشان کرد: مستقل عمل کردن شورای عالی فضای مجازی مانند داستان بستن vpnها یا ***** سایت‌های گوگل ابهام آمیز است و ما نمی‌دانیم اگر مرکز شورای‌عالی فضای مجازی سرمنشا کاهش سرعت اینترنت است چرا جوابگوی این مشکلات به مردم نیست.
او ادامه داد: این در حالی است که وزارت ارتباطات نمی‌تواند بگوید من مسوول مشکلات اینترنت نیستم یا از گفتن واقعیت صرف نظر کند،وزارت ارتباطات حتی اگر به رسانه‌ها نمی‌گوید چه خبر است باید به ما و مجلس بگوید و کاری کند که این به هم ریختگی از بین برود.سلیمانی تصریح کرد: از نظر من این به هم ریختگی که در حوزه اینترنت پیش آمده باید به سرعت از سوی مسوولان حل شود و حتی شخص رییس جمهور باید دخالت کند تا این اوضاع از بین برود. همچنین مجلس و کمیته ارتباطات هم باید سریع جلسه ای تشکیل داده و از وزارتخانه و شرکت‌های ارائه دهنده بخواهند تا مشکلات را رفع کنند. وزیر اسبق ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان کرد: شرکت‌های خصوصی ارائه دهنده اینترنت حتی اگر نمی‌توانند به رسانه‌ها صریحا مشکل را ابراز کنند باید به مجلس نامه بنویسند و شکایت کنند؛ چرا که همین سکوت خود نیز ابهام آمیز است.
سلیمانی تاکید کرد: من هم به سختی می‌توانم سرویس جی‌میل خود را باز کنم که آن هم در آخر باز نمی‌شود. در صورتی که من از سایت دانشگاه و استفاده از اینترنت دانشگاه این کار را کردم و این به آن معنی است که علاوه بر من همه دانشجویان و محققان دچار این مشکل هستند که باعث می‌شود به کسب‌وکار مردم ضربات جبران‌ناپذیری وارد آید. وزیر اسبق ارتباطات در پایان خاطرنشان کرد: وزارت ارتباطات و شرکت زیرساخت نباید با پاک کردن صورت مساله مشکل را از سر خود باز کند و بداند که مردم از این کندی اینترنت ناراضی هستند و می‌دانند مشکلاتی وجود دارد و سعی نکند آن را کتمان کند.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
چندی است که اختلالات اینترنت در کشور باعث نارضایتی کاربران در کشور شده است. اختلالات اینترنت و کندی سرعت آن در حالی ادامه دارد که مسوولان ارتباطات کشور همچنان این مشکل را نفی کرده و وضعیت شبکه ارتباطی کشور را مطلوب عنوان می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ایلنا، محمد سلیمانی وزیر اسبق ارتباطات ضمن تایید مشکلات و اختلالات اینترنتی در چند روز گذشته، گفت: از نظر من تداخل امور در زمینه فناوری اطلاعات باعث پیچیده شدن کارها و ایجاد مشکلاتی در این حوزه شده است و معلوم نیست سر منشأ این مشکلات کجاست و پاسخگو کیست؟ به عبارتی در این حوزه عدم مسوولیت‌پذیری ضربه‌های جبران ناپذیری به کسب‌و‌کار مردم وارد کرده است.
وی ادامه داد: شورای عالی فضای مجازی کشور دارد یکسری کارها را خودش به تنهایی انجام می‌دهد و معلوم نیست با چه کسی هماهنگ است. آیا با دولت هماهنگ است یا با وزارت ارتباطات هماهنگ است یا به طور مستقل عمل می‌کند؟
سلیمانی خاطرنشان کرد: مستقل عمل کردن شورای عالی فضای مجازی مانند داستان بستن vpnها یا ***** سایت‌های گوگل ابهام آمیز است و ما نمی‌دانیم اگر مرکز شورای‌عالی فضای مجازی سرمنشا کاهش سرعت اینترنت است چرا جوابگوی این مشکلات به مردم نیست.
او ادامه داد: این در حالی است که وزارت ارتباطات نمی‌تواند بگوید من مسوول مشکلات اینترنت نیستم یا از گفتن واقعیت صرف نظر کند،وزارت ارتباطات حتی اگر به رسانه‌ها نمی‌گوید چه خبر است باید به ما و مجلس بگوید و کاری کند که این به هم ریختگی از بین برود.سلیمانی تصریح کرد: از نظر من این به هم ریختگی که در حوزه اینترنت پیش آمده باید به سرعت از سوی مسوولان حل شود و حتی شخص رییس جمهور باید دخالت کند تا این اوضاع از بین برود. همچنین مجلس و کمیته ارتباطات هم باید سریع جلسه ای تشکیل داده و از وزارتخانه و شرکت‌های ارائه دهنده بخواهند تا مشکلات را رفع کنند. وزیر اسبق ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان کرد: شرکت‌های خصوصی ارائه دهنده اینترنت حتی اگر نمی‌توانند به رسانه‌ها صریحا مشکل را ابراز کنند باید به مجلس نامه بنویسند و شکایت کنند؛ چرا که همین سکوت خود نیز ابهام آمیز است.
سلیمانی تاکید کرد: من هم به سختی می‌توانم سرویس جی‌میل خود را باز کنم که آن هم در آخر باز نمی‌شود. در صورتی که من از سایت دانشگاه و استفاده از اینترنت دانشگاه این کار را کردم و این به آن معنی است که علاوه بر من همه دانشجویان و محققان دچار این مشکل هستند که باعث می‌شود به کسب‌وکار مردم ضربات جبران‌ناپذیری وارد آید. وزیر اسبق ارتباطات در پایان خاطرنشان کرد: وزارت ارتباطات و شرکت زیرساخت نباید با پاک کردن صورت مساله مشکل را از سر خود باز کند و بداند که مردم از این کندی اینترنت ناراضی هستند و می‌دانند مشکلاتی وجود دارد و سعی نکند آن را کتمان کند.
یکی نیست بگه خودت چی بودی که گیر میدی به این

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر