بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
واسه چند لحظه احساس کردم تو استکبار جهانی ـم:d
گذشته از شوخی ، پینگ واقعاً عالی بود . پینگم 185 بود با پارس انلاین . DOTA ملموس شد برام .

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
a9xqnbdavubajta6g.jpg

فکر نکنم کسی به اندازه من رکورد زده باشه توی دانلود رایگان !!! طی دو ماه پشت سر هم حدود 210 گیگابایت دریافت رایگان داشتم !!!...
همین الان هم فیلم ماتریکس بلوری 40 گیگابایت دارم دانلود میکنم شبی حدود 4 گیگابایت پر میشه :))
توی 1 ماه یه 185 گیگ با اسیا تک دانلود کردم !

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
دوستان دیدین عصر تلکام بهترین شد از نظر سرعت بعدش جالبه پار انلاین شده کلی خندیدم برا پارس .
پارس انلاین بدون شک سرعتش فوق العادست ؛ خود من 512 دارم ، اغلب با سرعت 420-430 دانلود می کنم ؛ ولی مشکلی که داره قطعی ـه ..

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
بقدری اعصاب ت....امروز که حد نداره تا دیشب قبل از اینکه اسیا رو تمدید کنم پینگم خوب بود تا 200 بود 2 3 روز اخر خوب شده بود ( بخودم گفتم شاید مشکلی بوده بر طرف شده اما شک هم کرده بودم میخوان این کارو بکنن)به محض تمدید دوباره پینگ رفت رو 600 تا 650 خاک بر سر دزدشون از چه حربه های برا دزدی استفاده میکنم
ر.....م تو همون ادعای فرهنگی نمیدونم چند صد سالتون ادعای دینداری هم میکنند
اینم ایران و ایرانی ماشالله عند فرهنگ الان میرم سراغ پشتیبانیشون صبرم حدی داره خاک بر سر اون نهادی که اینا رو بعنوان پر سرعت ترین ISP انتخاب کرد

راست به چپ تندیس RIDتا- تندیس حربه در دزدی و چپون چپون- تندیس کیفیت؟شوخی میکنی- تو رو خدا این اخری رو ببینین نخبگان ملی در دزدی رو دست همه ISP ها رو زدن

وقتی قضیه جالب تر میشه که توی بقیه سایت های ADSL هم میری همین جوایز رو میبینی

آخرین ویرایش:

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
بقدری اعصاب ت....امروز که حد نداره تا دیشب قبل از اینکه اسیا رو تمدید کنم پینگم خوب بود تا 200 بود 2 3 روز اخر خوب شده بود ( بخودم گفتم شاید مشکلی بوده بر طرف شده اما شک هم کرده بودم میخوان این کارو بکنن)به محض تمدید دوباره پینگ رفت رو 600 تا 650 خاک بر سر دزدشون از چه حربه های برا دزدی استفاده میکنم
اینم ایران و ایرانی ماشالله عند فرهنگ الان میرم سراغ پشتیبانیشون صبرم حدی داره خاک بر سر اون نهادی که اینا رو بعنوان پر سرعت ترین ISP انتخاب کرد

بی خیال داداش. این isp های مملکت ما که روی هرچی دزده سفید کردن و خون کاربرایی مثل من وشما رو تو شیشه کردن مطمئن باش یه روزی تقاص پس میدن.ارزش ندارن به خاطرشون اعصابتو خورد کنی.ما خیلی از این نامردا رکب خوردیم)x

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
بی خیال داداش. این isp های مملکت ما که روی هرچی دزده سفید کردن و خون کاربرایی مثل من وشما رو تو شیشه کردن مطمئن باش یه روزی تقاص پس میدن.ارزش ندارن به خاطرشون اعصابتو خورد کنی.ما خیلی از این نامردا رکب خوردیم)x
چی رو بیخیال شیم برادر دیگه دارن گندشو در میارن مگه من و شما پولمون مفته ؟؟
وقتی یه عکسی مثل اینو میبیننن انصافا به چه رویی میان اون تندیس ها رو میزارن تو سایت
بخدا باید یکاری بکنم عقدم رو اینا خالی شه ولشون نمیکنم این همه اذیتم کردن
فقط تو رو خدا این عکس رو ببینید
COD هم که دیگه اصلا نمی تونم اجرا کنم حتی

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
وقتی یه عکسی مثل اینو میبیننن انصافا به چه رویی میان اون تندیس ها رو میزارن تو سایت
بخدا باید یکاری بکنم عقدم رو اینا خالی شه ولشون نمیکنم این همه اذیتم کردن
فقط تو رو خدا این عکس رو ببینید
COD هم که دیگه اصلا نمی تونم اجرا کنم حتی
واقعا من برات ناراحتم . میفهمم این پینگ یعنی چی :(

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション

متاسفانه تو مملکت ما تا یه چیزی ارزونه هیچکس نمیره سراغش تا گرون میشه همه براش صف میکشن.کلا ما مردم عجیبی هستیم.نمی دونم چرا.اگه این وضع اینترنت تو کشورهای اروپایی یا امریکا بود مردم خیلی راحت اعتراض میکردن و حقشون رو میگرفتن.اما اینجا دارن سرعت های افتضاح رو به بالاترین قیمت به مردم غالب میکنن و هیچکس هیچ اقدامی نمی کنه.تقصیر خودمون هم هست.اگه تمام کسایی که این وضعیت رو دارن (%99 مردم) نرن سمت این مال مردم خورها و ازشون سرویس خریداری نکنن و نونشون رو اجر کنن حساب کار دستشون میاد.اون موقع مجبورن یا فکری به حال این اینترنت لنگری بکنن یا به فکر راه تازه ای برا کلاه گداشتن سر مردم باشن.

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
اگه بخوایم از لحاظ گیمی، نت بقیه کـــشورها رو با شبه‌اینترنت خودمون مقایسه کنیم:
تو بقیه کــــشورها بازی‌های مبارزه‌ای رو راحت با نت انجام می‌دن و تازه می‌گن کاش همون چند میلی ثانیه تاخیر هم نبود. اینجا ما با این پینگ‌ها شطرنج هم نمی‌تونیم با خیال راحت بازی کنیم!
پ.ن: خسته شدم از دست مخابرات:((
پ.ن: یه ایده برای ساخت بازی: یه بازی درباره نت داغون‌مون بسازیم (بسازید!). مثلا توش دونه دونه می‌تونیم با ماوس بیت‌ها رو جابجا کنیم! آرکیدی باحالی می‌شه ها!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

راست به چپ تندیس RIDتا- تندیس حربه در دزدی و چپون چپون- تندیس کیفیت؟شوخی میکنی- تو رو خدا این اخری رو ببینین نخبگان ملی در دزدی رو دست همه ISP ها رو زدن

وقتی قضیه جالب تر میشه که توی بقیه سایت های ADSL هم میری همین جوایز رو میبینی

اینقدر خودتون و ناراحت نکنید . سایت زیر تمام سرور های بازی های معتبر رو داره و تا جایی که میدونم اکثر سرورهاش ایرانی هست و پینگ خیلی خیلی خوبی هم داره . این سایت ازسال 2007 تا الان داره کار میکنه و سابقه طولانی ای داره .

فکر کنم سرور های روسی ، ترکیه و ... رو هم داشته باشه .

Servers in Iran | Server / Player Search | Game-Monitor.com :: Server Search, Monitoring, Stats and more

مثلا اینا بهترین سرور های CALL OF تو محدوده 1000 کیلومتر هستن . ( 2تای اول تو مشهد هست و اخری هم تو تهرانه )

Server NamePlayersMapIPGRank
1
IR.gif
D.A.R.KCLan Server
5 /20mp_crash79.175.163.198:28960
2
IR.gif
D.A.R.KCLan Server
3
IQ.gif
Matrix.Server
0 /32mp_showdown95.170.210.199:28960
4
IR.gif
Faraz
0 /24mp_showdown130.185.73.170:28960

=================================================

برای اینکه یه کم بیشتر حرص بخورید به جدول زیر با دقت نگاه کنید : :d ( عجب سرعت بینظیری داره - عجب پینگی داره - منم باید برم فرانسه :d )

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
اینقدر خودتون و ناراحت نکنید . سایت زیر تمام سرور های بازی های معتبر رو داره و تا جایی که میدونم اکثر سرورهاش ایرانی هست و پینگ خیلی خیلی خوبی هم داره . این سایت ازسال 2007 تا الان داره کار میکنه و سابقه طولانی ای داره .

فکر کنم سرور های روسی ، ترکیه و ... رو هم داشته باشه .

Servers in Iran | Server / Player Search | Game-Monitor.com :: Server Search, Monitoring, Stats and more

مثلا اینا بهترین سرور های CALL OF تو محدوده 1000 کیلومتر هستن . ( 2تای اول تو مشهد هست و اخری هم تو تهرانه )

1
IR.gif
D.A.R.KCLan Server
2
IR.gif
D.A.R.KCLan Server
3
IQ.gif
Matrix.Server
0 /32mp_showdown95.170.210.199:28960
4
IR.gif
Faraz
0 /24mp_showdown130.185.73.170:28960

=================================================

برای اینکه یه کم بیشتر حرص بخورید به جدول زیر با دقت نگاه کنید : :d ( عجب سرعت بینظیری داره - عجب پینگی داره - منم باید برم فرانسه :d )
bf3 رو که نداره mw3 هم که نیازی نیست چون خودش سرور های ایرانی رو پیدا میکنه چه کاریه بریم تو این سایت دیگه
پینگ مشکل داره اصلا ربطی به سرور ها نداره الان سرور جفت خونه ما هم بود بازم وضعیت همین بود که هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر