بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
بلی !
من که بتلفیلد و فیفا 12 و تا الان پروتوتایپپ 2 رو spec ops رو و خیلی های دیگه رو دانلود کردم میدونم که میشه :d
شدن که میشه منم خودم خیلی بازی ها دان کردم ولی تو 24 ساعت نمیشه ؟
دوستان یه isp خوب نامحدود تو مشهد معرفی کنین من الان خودم از مخابرات دارم سرعت دانش پایینه فقط
ممنون

30we

کاربر سایت
Sep 21, 2012
19
دیگه فن آوا دیوونم کرده اصلا زیره بار نمیرن که شب ها رو دارن محدود میکن.....
آقا کسی از این سرویس های نامحدود فن آوا که sla طلایی داره و اشتراک 1 به 6 استفاده کرده سرعت 1 مگ نامحدود استفاده کرده؟چه جوریه ریت دانلودش؟

vahidk2012

کاربر سایت
Aug 9, 2012
18
نام
وحید کرمانی
اینم از سرعت اینترنت ما
من که راضیم
58505806602240597488.png

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
سرعت نت ما .. :|

2198057765.png

یکی به من بگه ! این پینگه ؟ :| دیگه دیوونه شدم :|

تو کرایسیس شوت میکنم ، طرف نمیمیره ، من میمیرم :| !

با سرور یک جزیره دور افتاده قشنگ وسط دریا سمت چپ آمریکا :d !

2198061509.png

منظور؟ [٢] :| :-w
نفهمیدی مسعود ؟؟ :d منم نفهمیدم :| :d !

منظور ؟ [3] :d

آخرین ویرایش:

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
دبير کارگروه مصاديق محتواي مجرمانه از ***** شدن قريب الوقوع گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از سايت وبگردي 2030 دکتر خرم آبادي دبير کارگروه مصاديق محتواي مجرمانه در گفتگو با خبرنگار وبگردي 2030 از ***** شدن سايت آمريکايي گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر خبر داد.

خرم آبادي در توضيح خبر فوق گفت: به دليل درخواست‌هاي مکرر مردمي، سايت گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر در سراسر کشور ***** مي‌شوند.

وي در خصوص مدت زمان ***** اين سايت نيز گفت: گوگل و جي ميل تا اطلاع ثانوي در سراسر کشور ***** خواهند شد.

گفتني است اقدام سايت گوگل در انتشار فيلم موهن عليه پيامبر اعظم در روزهاي گذشته و اصرار اين سايت به سياست آمريکايي در عدم برداشتن اين فيلم سبب شده تا اعتراضات گسترده‌اي نسبت به اين فيلم صورت بگيرد و در نهايت با درخواست‌هاي مکرر مردم مسلمان ايران، دسترسي به اين سايت در سراسر کشور تا اطلاع ثانوي مسدود شود.​
ایران گوگل و جی میل را فیلتر میکند

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
گوگل نباشه ؟؟ Wtf ؟ :| امکان نداره !

فوقش با چیز پی ان میریم
5k7l50xoh9zbday6p3xy.jpg

---------- نوشته در 11:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:14 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها برین یه نت توووووووپ ( 4 مگ 500 گیگ 3 ماهه ) بگیرین ، تا جا دارین آنلاین بازی کنین که به زودی ملی که بشه باید بگیم

خداحافظ بازی آنلاین :((

فک کردنشم سخته :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر