بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
تست پینگ از اینترنت دانشگاه تهران.
ای پی سومی برای سرور جهاد3 هستش.

ping.bmp

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
سلام
يه مشکلي برام پيش اومده .
من با روتر WRT 120 نت رو تو خونه شير ميکردم و با ايفون ميرفتم تو نت اما چند وقتيه که ارور ميده و به نت وصل نميشه.
هم تنظيمات مودم رو ريست کردم هم ايفون.
اينم ارورش .... Unable to connect

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
این تست از اینترنت منه! البته ربطی به نت ایران نداره و بیشتر برای دلداری دادن دوستان به کار میره :
1898229439.png

چجوری دلداری میده..؟:-/
بیشتر به، در حسرت گذاشتن بچه ها شباهت داره....
هر جا هستی بگو بیشترش کنن...کمه...;)

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
این تست از اینترنت منه! البته ربطی به نت ایران نداره و بیشتر برای دلداری دادن دوستان به کار میره :
1898229439.png
سیاوش سرعتت تو حلقم ! پینگتم یه جای دیگم ! از این همه 1 مگابیتشو بده به من یه 5 نه مثلا 50 میلی ثانیه پینگ یا کوفتم بشه دیگه 80 تا با اروپا ! دیگه برام معنی نمیده ایران باشم یا سوئد . درویش هر جا اینترنتش کشد خانه ی اوست !
بچه پر رو جای پول دادن بابت اینا (حالا اگه نمیخوای بگی من پولشو نمیدم :d) برو سیستم رو درست کن هی میکوبی به در و دیوار و زمین >:d<
:d
البته بعد از اون شرکت مفت خر دزد حقت بود همچین چیزی !‌

EXiTE

کاربر سایت
Apr 17, 2012
255
سلام.
من تو اصفهان از چه شرکتی نت بگیرم که نه تایم اوت داشته باشم نه قطی پینگمم خوب باشه.آخه واسه گیم میخوام(سرور خارجی)
سرعت دانلودم هم نصبتا خوب باشه و فیری هم داشته باشه.
البته من تو خوده استان اصفهان نیستم...

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سلام.
من تو اصفهان از چه شرکتی نت بگیرم که نه تایم اوت داشته باشم نه قطی پینگمم خوب باشه.آخه واسه گیم میخوام(سرور خارجی)
سرعت دانلودم هم نصبتا خوب باشه و فیری هم داشته باشه.
البته من تو خوده استان اصفهان نیستم...
منظورت این بود که تو استان اصفهان هستی و تو خود شهر اصفهان نیستی دیگه ؟ جهاد 3 بازی میکنی ؟‌ :d آخه امروز هم یه نفر درخواست دوستی داده بود دقیقا دنبال اینترنت اینطوری میگشت من لیستم پر شده بود :| !‌ اگر تو خود شهر نیستی بچسب به مخابرات . اگر مخابرات داغون بود بین این همه ISP یکی رو بگیر دیگه فقط از شاتل نگیر :d .

EXiTE

کاربر سایت
Apr 17, 2012
255
منظورت این بود که تو استان اصفهان هستی و تو خود شهر اصفهان نیستی دیگه ؟ جهاد 3 بازی میکنی ؟‌ :d آخه امروز هم یه نفر درخواست دوستی داده بود دقیقا دنبال اینترنت اینطوری میگشت من لیستم پر شده بود :| !‌ اگر تو خود شهر نیستی بچسب به مخابرات . اگر مخابرات داغون بود بین این همه ISP یکی رو بگیر دیگه فقط از شاتل نگیر :d .

آره همون که میگی :D
الان وایر لس دارم ولی خیلی تایم اوت دارم.اینقدر زیاده که دیگه دارم ضعف اعصاب میگیرم!
ADSL هم میگه شماره ها شما جدیده هنو واسه شما نداریم! تا حالا هم دوتا آی اس پی عوض کردم ولی فایده نکرده
البته دیدم 2030 نوشته بود adsl داره ولی شرکتی که اینجاست تو سایتش نوشته فیری نداریم . کم کم مخم داره...!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
آره همون که میگی :D
الان وایر لس دارم ولی خیلی تایم اوت دارم.اینقدر زیاده که دیگه دارم ضعف اعصاب میگیرم!
ADSL هم میگه شماره ها شما جدیده هنو واسه شما نداریم! تا حالا هم دوتا آی اس پی عوض کردم ولی فایده نکرده
البته دیدم 2030 نوشته بود adsl داره ولی شرکتی که اینجاست تو سایتش نوشته فیری نداریم . کم کم مخم داره...!
یه تریس بزار ببینم این پاکت لاستش از کجاست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر