بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
فقط اين تست رو گذاشتم تا يكم شاد شيم....دروغه ها 40 تا بيشتر دان ندارن عملا...=)) نميدونم چرا اينجوري تست ميگيره...
1697717617.png

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
فقط اين تست رو گذاشتم تا يكم شاد شيم....دروغه ها 40 تا بيشتر دان ندارن عملا...=)) نميدونم چرا اينجوري تست ميگيره...
1697717617.png

مرد حسابی تو این پینگ رو بده من سرعتش میخوام 20 تا باشه ! جون من یه تریس بزار ببینم از کجا خارج میشه اینقدر پینگت خوبه >:d

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
مرد حسابی تو این پینگ رو بده من سرعتش میخوام 20 تا باشه ! جون من یه تریس بزار ببینم از کجا خارج میشه اینقدر پینگت خوبه >:d

350 تومن فقط براي همين پينگ هزينه كردم...;;);)
شركت تريس رو بسته ،همرو * ميزنه..... يكم مشكوك ميزنن:d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
خب منم 150 دادم یه نانو استیشن M5 و 20 تومنم هزینه یسم یه 25 هزینه نصب !‌وایرلس هم دارم !‌ الان این دیگه کم خرج کردن از منه یا کم لطفی از ISP بی نام...س ؟‌
پهنای باندش ته کشیده بیشتر روز پینگش تا میرسه به مخابرات میترکه ! شبا هم که اصلا نگو ! یکی یه وایرلس درست تو شیراز سراغ نداره ؟‌ جون مادرتون بگین اگه میشناسین !

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود

من ماهی 80 تومن دارم میدم بالای این کوفتی! اگر هر خراب شده دیگه ای بودم 1 گیگابیت گرفته بودم با پینگ 5 !

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,752
نام
فرشید
امروز از صبح سرویس لایزر کاملا قطع شده، روی منشی تلفنی بخش پشتیبانی هم پیام گذاشتن" به علت اختلال سرویس ندارید" ، حالا اختلال کی با کی هست معلوم نیست!

روی وایرلس هم پینگ گوگل مرتب میره و میاد، معلومه که زیرساخت داره یه کاری می کنه که هنوز تموم نشده ولی باز مسولینش میان جلوی رسانه ها می گن" نه کی؟ همه چی ردیفه، خبری نیست"!

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
سلام.
خیلی قطع و وصلی داشتم زنگ زدم گفتن مودم رو از ما خریدی گفتم آره گفتن باید کانفیگ کنیم.
5 دقیقه بعد گفت حله مشکلی بود زنگ بزن دوباره.مشکل حل شد ولی سرعت از 270 به 115 رسیده !!!!!
اینا به هم ربطی دارن؟
isp:پارس آنلاین
ما منتنظریم

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
چند تا سوال می پرسم که عمراً بتونید جواب بدین!
1. آیا شما میدانید چرا هزینه پرداخت اینترنت بالا ست!؟
2. آیا شما میدانید چرا سرعت اینترنت افتضاح ست !؟
3. آیا شما میدانید چرا پینگ سرویس های اینترنت شما بالا ست !؟؟
4. آیا شما میدانید چرا اینترنت کشور اینقدر ضعیف و در رده های آخر جهان قرار گرفته است !؟؟
5. آیا شما میدانید چرا جواب تمام همه کارمند های ISP های کشور هنگام تماس گرفتن و شکایت کردن از وضعیت افتضاح اینترنت، تقریباً مثل هم هستند!؟؟
6. آیا شما میدانید چرا ......
میدونم خیلی جواب این سوالات از معادله حل کردن سخت تر ولی سعی خودتون رو بکنید/:)
یه جک بگم دور هم بخندیم!:d
امروز تماس گرفتم با ISP و با مدیر شرکت صحبت کردم گفتم چرا ایتقدر پینگ بالاست!؟ در جواب سوال گفتن که طبق قوانین و دستورات سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور که به ما اعلام شده پینگ باید 700 باشد !! تازه ما خودمون لطف کردیم پینگ رو 100 تا کاهش دادیم!!!:-o
دست شما درد نکنه آقای مدیر:-@

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
چند تا سوال می پرسم که عمراً بتونید جواب بدین!
1. آیا شما میدانید چرا هزینه پرداخت اینترنت بالا ست!؟
2. آیا شما میدانید چرا سرعت اینترنت افتضاح ست !؟
3. آیا شما میدانید چرا پینگ سرویس های اینترنت شما بالا ست !؟؟
4. آیا شما میدانید چرا اینترنت کشور اینقدر ضعیف و در رده های آخر جهان قرار گرفته است !؟؟
5. آیا شما میدانید چرا جواب تمام همه کارمند های ISP های کشور هنگام تماس گرفتن و شکایت کردن از وضعیت افتضاح اینترنت، تقریباً مثل هم هستند!؟؟
6. آیا شما میدانید چرا ......
میدونم خیلی جواب این سوالات از معادله حل کردن سخت تر ولی سعی خودتون رو بکنید/:)
یه جک بگم دور هم بخندیم!:d
امروز تماس گرفتم با ISP و با مدیر شرکت صحبت کردم گفتم چرا ایتقدر پینگ بالاست!؟ در جواب سوال گفتن که طبق قوانین و دستورات سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور که به ما اعلام شده پینگ باید 700 باشد !! تازه ما خودمون لطف کردیم پینگ رو 100 تا کاهش دادیم!!!:-o
دست شما درد نکنه آقای مدیر:-@
جوابش خیلی سادس ! اینجا ایرانه !

sorenphoto

کاربر سایت
Sep 14, 2008
66
سلام به همه ی اساتید.
من الان ADSl دارم و ماکزیمم سرعتش برای دانلود 100 کیلو بایت هست.
می خواستم بدونم این دوستان چه جوری اینقدر سرعتشون زیاده ؟؟؟ اصلا مگه همچین سرعتی تو ایران داریم ؟؟ الان پارس آنلاین ADSL 2Mb رو داره ماهی 400 هزار تومان میده !! یعنی این دوستان ماهی 400 پول نت میدن ؟؟؟!!
اگه اینترنت ماهواره گرفتین ، ما رو هم راهنمایی کنید .... منم می خوام اینترنت نامحدود داشته باشم و دوستان لطف کنند یه راهنمایی بکنند ...

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
علت مشکلات پیش آمده برای سرویس دهنده گوگل!

سردار احمدي مقدم:

موتور گوگل ابزار جاسوسي است

100800474423.jpg

به گزارش مهر، سردار اسماعیل احمدی مقدم امروز سه شنبه در حاشیه مراسم اختتامیه همایش روسای پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی با اشاره به راه اندازی مراکز کارآگاه امین در کشور اظهار داشت: اولین مرکز از ماه آینده در پایتخت به صورت پایلوت راه اندازی می شود و خدماتی از جمله صدور گواهی سرقتها و آتش سوزی ها که وقت زیادی را از پلیس می گیرد، از سوی این دفاتر صادر می شود.
همچنین این دفاتر مشاوره هایی را در رابطه با جعل و کلاهبرداری و یا خرید و فروش لیزینگی و سهام ها و نقل و انتقال اسناد به مردم می دهند. ضمن این که از طریق این کارآگاههایی امین می توانند اصالت فرد معامله کننده را بدانند.
وی با بیان اینکه پلیس در امر پیشگیری اجتماعی و پیشگیری انتظامی فعال است گفت: در امر پیشگیری اجتماعی اطلاع رسانی هایی را به افراد و دستگاهها می کنیم تا از بروز جرم و تخلف جلوگیری شود. ضمن اینکه در پیشگیری انتظامی وظیفه اصلی پلیس جلوگیری از بروز جرم و به دام انداختن مجرمان است.
وی گفت: متاسفانه مجرمان در برخی از مقاطع از پلیس جلوتر هستند و هر روز شگردهای خود را تغییر می دهند اما پلیس نیز در امر شناسایی شگردهای مجرمان به روز است و کارآمدی لازم را به دست آوره است. باید بتوانیم از تجربیات سایر کشورها نیز برای امر مقابله با جرم استفاده کنیم.
احمدی مقدم تصریح کرد: امروزه نوع تهدیدها و مجرمان تغییر کرده است و امروز شاهد فعالیت جیب برهای اینترنتی هستیم. باید متناسب با نوع تهدیدها، زیرساخت های مقابله را نوسازی کنیم. متاسفانه بیشتر جرایم و فسادهایی که رخ می دهد به دلیل خلاء های قانونی و ضعف نظارت است که اعتماد مردم را نسبت به نظام و کارگزاران مخدوش می کند. که مخدوش شدن اعتماد مردم از اصل برگرداندن خسارت مهمتر است.
سردار احمدی مقدم در پاسخ به سئوال خبرنگاری در مورد فعالیت اینترنت ملی در کشور آن را موافق با مصالح کشور دانست و تاکید کرد: هم اکنون شبکه های محدود گسترده و نیمه گسترده در فضای مجازی فعال هستند و پلیس برای جلوگیری از خرابکاری از شبکه نیمه گسترده داخلی استفاده می کند. اینترنت ملی یعنی اگر می خواهیم حساب بانکی خود را کنترل کنیم چه ضرورتی دارد که یک بار از طریق سرورها به خارج از کشور برویم و برگردیم و یک ردی از اطلاعات خودمان در موتورهای جستجوگر که موتور جاسوسی هستند باقی گذاریم.
وی افزود: اینترنت ملی می تواند در حفظ اطلاعات و امنیت مردم کمک بسیاری کند. هم اکنون کره جنوبی نیز برای تعاملات داخلی از اینترنت ملی استفاده کرده و برای تعاملات خارجی از اینترنت های بین المللی استفاده می کند. به نظر من اینترنت ملی می تواند گام بلندی برای محافظت از کشور باشد.
احمدی مقدم در پایان بر لزوم فعالیت پلیس جرایم اقتصادی تاکید کرد و گفت: پلیس اقتصادی می تواند از بسیاری از جرایم در حوزه مالی و بانکی جلوگیری کند همانطور که هم اکنون اطلاع رسانی های گسترده ای را به مراجع مرتبط با جرایم اقتصادی انجام می دهیم که بخشی از آن مورد اعتنا قرار گرفته و برخی ها نیز هشدارهای پلیس را جدی نمی گیرند.

...........

ایندفعه پاورقی چیزی نمینویسم! :|

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,641
نام
وحید
سردار احمدي مقدم:

موتور گوگل ابزار جاسوسي است

100800474423.jpg

به گزارش مهر، سردار اسماعیل احمدی مقدم امروز سه شنبه در حاشیه مراسم اختتامیه همایش روسای پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی با اشاره به راه اندازی مراکز کارآگاه امین در کشور اظهار داشت: اولین مرکز از ماه آینده در پایتخت به صورت پایلوت راه اندازی می شود و خدماتی از جمله صدور گواهی سرقتها و آتش سوزی ها که وقت زیادی را از پلیس می گیرد، از سوی این دفاتر صادر می شود.
همچنین این دفاتر مشاوره هایی را در رابطه با جعل و کلاهبرداری و یا خرید و فروش لیزینگی و سهام ها و نقل و انتقال اسناد به مردم می دهند. ضمن این که از طریق این کارآگاههایی امین می توانند اصالت فرد معامله کننده را بدانند.
وی با بیان اینکه پلیس در امر پیشگیری اجتماعی و پیشگیری انتظامی فعال است گفت: در امر پیشگیری اجتماعی اطلاع رسانی هایی را به افراد و دستگاهها می کنیم تا از بروز جرم و تخلف جلوگیری شود. ضمن اینکه در پیشگیری انتظامی وظیفه اصلی پلیس جلوگیری از بروز جرم و به دام انداختن مجرمان است.
وی گفت: متاسفانه مجرمان در برخی از مقاطع از پلیس جلوتر هستند و هر روز شگردهای خود را تغییر می دهند اما پلیس نیز در امر شناسایی شگردهای مجرمان به روز است و کارآمدی لازم را به دست آوره است. باید بتوانیم از تجربیات سایر کشورها نیز برای امر مقابله با جرم استفاده کنیم.
احمدی مقدم تصریح کرد: امروزه نوع تهدیدها و مجرمان تغییر کرده است و امروز شاهد فعالیت جیب برهای اینترنتی هستیم. باید متناسب با نوع تهدیدها، زیرساخت های مقابله را نوسازی کنیم. متاسفانه بیشتر جرایم و فسادهایی که رخ می دهد به دلیل خلاء های قانونی و ضعف نظارت است که اعتماد مردم را نسبت به نظام و کارگزاران مخدوش می کند. که مخدوش شدن اعتماد مردم از اصل برگرداندن خسارت مهمتر است.
سردار احمدی مقدم در پاسخ به سئوال خبرنگاری در مورد فعالیت اینترنت ملی در کشور آن را موافق با مصالح کشور دانست و تاکید کرد: هم اکنون شبکه های محدود گسترده و نیمه گسترده در فضای مجازی فعال هستند و پلیس برای جلوگیری از خرابکاری از شبکه نیمه گسترده داخلی استفاده می کند. اینترنت ملی یعنی اگر می خواهیم حساب بانکی خود را کنترل کنیم چه ضرورتی دارد که یک بار از طریق سرورها به خارج از کشور برویم و برگردیم و یک ردی از اطلاعات خودمان در موتورهای جستجوگر که موتور جاسوسی هستند باقی گذاریم.
وی افزود: اینترنت ملی می تواند در حفظ اطلاعات و امنیت مردم کمک بسیاری کند. هم اکنون کره جنوبی نیز برای تعاملات داخلی از اینترنت ملی استفاده کرده و برای تعاملات خارجی از اینترنت های بین المللی استفاده می کند. به نظر من اینترنت ملی می تواند گام بلندی برای محافظت از کشور باشد.
احمدی مقدم در پایان بر لزوم فعالیت پلیس جرایم اقتصادی تاکید کرد و گفت: پلیس اقتصادی می تواند از بسیاری از جرایم در حوزه مالی و بانکی جلوگیری کند همانطور که هم اکنون اطلاع رسانی های گسترده ای را به مراجع مرتبط با جرایم اقتصادی انجام می دهیم که بخشی از آن مورد اعتنا قرار گرفته و برخی ها نیز هشدارهای پلیس را جدی نمی گیرند.

...........

ایندفعه پاورقی چیزی نمینویسم! :|
اخرته حرف رو زده میگه کره اینترنت ملی داره
دو حالت داره یا نمیدونه اینترنت چیه یا منظورش کره شمالی بوده

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,752
نام
فرشید
اخرته حرف رو زده میگه کره اینترنت ملی داره
دو حالت داره یا نمیدونه اینترنت چیه یا منظورش کره شمالی بوده

الان نمی دونه ولی بعدا می فهمه.
یه چن دفه که بیاد حرفای خنده دار بزنه و بقیه ایراد بگیرن ازش کم کم یه چیزایی می فهمه، اینا عامل تمام مشکلات و برهم زدن نظم عمومی رو همین اینترنت می دونن، هر چیزی که اصولا بتونه چیزی بجز نظر آقایون رو منتشر و ابراز بکنه خلاف امنیت ملی هست و باید بسته بشه!!

عامل فتنه و فساد،سایت گوگل، نااابود باید گردد!!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
فارس درگاه اینترنتی جنوب کشور می‌شود

مدیر عامل شرکت مخابرات استان فارس گفت: با افزایش پهنای باند ورودی اینترنت به این استان، فارس درگاه اینترنتی جنوب کشور می‌شود . به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان فارس، عبدالعظیم قنبریان اظهار داشت: مشکل محدودیت ورودی پهنای باند اینترنت به این استان حل شده است و به زودی فارس درگاه اینترنتی جنوب کشور می‌شود . مدیر عامل شرکت مخابرات استان فارس گفت: در حال حاضر با حمایت شرکت ارتباطات زیرساخت، پهنای باند ورودی فارس افزایش یافته که این امر علاوه بر بهبود وضعیت سرعت اینترنت این استان، موجب شده تا فارس به عنوان درگاه جنوبی اینترنت کشور مطرح شود . وی از ایجاد بستر ADSL با برند انحصاری شرکت مخابرات فارس از ابتدای بهمن ماه خبر داد و اضافه کرد: در این بستر سرویس‌های ارزش افزوده به مشترکان ارائه می‌شود . قنبریان در ادامه با اشاره به راه‌اندازی سیستم‌های مخابراتی ( IMS) در این استان افزود: درحال حاضر اجرای نسل جدید سیستم‌های مخابراتی ( IMS) در فارس در دست اجراست که با اجرای این شبکه تمام سرویس‌های تلفن ثابت، دیتا و سرویس‌های ارزش افزوده بر روی یک بستر ارایه می‌شود . وی گفت: مرحله اول تجهیزات این سیستم‌های مخابراتی به گمرک شیراز رسیده است که پس از ترخیص و طی شدن روند اجرایی شاهد نصب تجهیزات و راه‌اندازی شبکه در آینده نزدیک می‌شویم . رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات فارس تصریح کرد: شیراز به عنوان شهر مبدا ارسال تجهیزات سیستم مخابراتی IMS در کشور شناخته شده و از این پس تجهیزات این سیستم از طریق گمرک شیراز به سایر استان‌ها ارسال می‌شود . وی از راه‌اندازی 15 سرویس جدید ارزش افزوده تلفن ثابت تا پایان سال جاری خبر داد و افزود: با راه‌اندازی این سرویس‌ها امکان استفاده از خدماتی در بخش‌های مختلف از جمله رادیو، کتابخوانی، لطیفه، مسابقه، قرآن، بانوان، اطلاعات عمومی، دنیای کودکان، زبان انگلیسی، اخبار، قصه‌گویی، شعرخوانی و... میسر می‌شود .
منبع :

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر