بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

ehsanjt98

کاربر سایت
Jun 17, 2010
256
نام
احسان
بچه ها من از مخابرات اینترنت میگیرم اینم پینگم ( یه چیزی تو مایه های لهیدگی به آدم دست میده تازه گول این 350 ها رو نخورین اینا همون 700 که به پایین رُند شده)
acping.jpg

95ping2.jpg

رفته بودم تو مدرن 2 دارم از پشت یارو یه خشاب خالی میکنم توی سرش بعد یهو من میمیرم توی کیل کم نشون میده یارو برگشته پشت سرم با چاقو دخلمو آورده اینم از پینگ ما
:d
بچه ها یه آی اس پی توپ که پینگش ثابت باشه در طول روز معرفی کنین یعنی پینگ زیر 300 یا 250 ( یعنی موجود هست تو ایران ؟ )

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
من پینگم 174-203 است اما بیشتر وقتا یا قطعه یا پینگ نداره ولی اینترنت داره اصلا نمیتونم بازی کنم نسبت به جاهای دیگه هم بیشتر دارم پول میدم برای 128.پینگ adsl2+ معمولا چنده؟

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
اگر کسی میتونه لیست نمایندگی های این شرکت اسپادانا رو گیر بیاره خیلی ازش ممنون میشم هر چقدر سرچ کردم پیدا نکردم چیزی

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
اقا نت برای شما هم مشکل پیدا کرده یا نه ؟؟؟؟
من شاتل دارم ماه بود یعنی عالی بود راضیه راضی بودم الان چند روزه داغئن شده اینجا میخوام پست ویرایش کنم یه دقیقه طول میکشه تا صفحه ی ویرایش رو باز کنه
برای شما هم همین جوری شده؟؟؟؟

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
منم 3 روزه سرعتم از 100 رسیده به 20 شبا از 5 هم میاد پایین تر دیشب گوگل باز نمیشد چیه داستان؟؟؟ باز دوباره قضییه سی*سیه یا سر این قانون جدید isp ها دارن کرم میریزن؟

• Like
Reactions: Farh@d

zeus360

کاربر سایت
Aug 29, 2011
9
نت کاملا سوتو کوره تا حالا انقدر سایتا خلوت نبوده الان وقتشه یکی سایتو یه تی بکشه D:
معلوم نیست تا کی این گند ادامه داره خدا به خیر کنه یه ماهی راحت بودیما

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
اقا 128 صبانت دارم دارم زجر میکشم 2 ماه هست که با 4.2.2.4 پینگ 400 به بالا میده وقتی میاد روی 380 ذوق میکنم
الان یه هفته ای هست که سرعت دانلودم از 60 رسیده به 9 یعنی تا 18 هی نوسان داره سایت ها به زور باز میشه خیلی وضع خراب شده دارم زجر میکشم وحشتناک
چرا؟مگه روز قدس تموم نشد؟ تا چند روز دیگه اینجوری هست؟

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
eeUntitled-1.gif

تایم اوت دونیه. گندش بزنن تابستونی نموند دیگه، 6 ماه اعصابمون خوردن.

زنگ زدم میگم هنوز که شوته نتتون، میگه کش سرور راه میندازیم تا آخر هفته !

حالا یکی به من بگه این کش سرور ما رو از این وضعیت پینگ و تایم اوت خلاص میکنه ؟
کسی نمیدونه این کش سرور چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر