بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
دوستان از سرویس حجمی خسته شدم!میخوام نامحدود 512 از داتک بگیرم!1 به 10!
کسایی که قبلا داشتن راضین؟
کلا داتک خوبه؟پینگش با 4.2.2.4 چنده؟
اگه تهرانی فقط از مخابرات نامحدود بگیر پینگ مخابراتم همین دوربر 100 هست حتی دو رقمی هم زیاد میشه
لا مصب 512 نمیده!وگرنه با کله میگرفتم!سرعت dl 256 دور و بر 30 یه!

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
شرکت وایرلس پاسارگاد هم توی سپید تست امروز سرور زد! اینم یه تست با سرورشون:

2205641325.png

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
کسی تو اهواز هست از سرویس های نامحدود مخابرات استفاده کنه؟
یه تست بزاره.(از دانلود با IDM باشه دیگه خیلی دمش گرم:D)

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
میخواستم برم سراغ وایرلس دیدم این شرکتا زرنگن بیشتر از ADSL باید هزینه کنیم بیخیال شدم ... همین مخابرات 256 رو بکنم 512 برام بسه ... :|
ای خدا کی پس سرعت خوب بالای 100 KB به بالا رو باید تجربه کنیم ؟=((

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
خدایا یعنی بی اطلاعات ترین پشتیبانی رو فن آوا داره! یارو نشسته پشت خط و معنی Gateway و Ping رو نمیدونه!

کسی میدونه چجوری میشه دو تا کانکشن شبانه و روزانه رو به صورت PPPOE توی مودم ست کرد؟

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
دوستان یه سوال :d !

چرا انقد پینگ من بالاس :| ؟

از منطقه مخابراتی نیست ؛ کافی نت سر کوچمون پینگش با 4.2.2.4 از 80 - 100 متغیره ! :|
از خرابی ویندوز نیست ؛ چند بار عوض کردم :| !
از مودم نیست ؛ اونم عوض کردم ! :|
سرعتم که ربطی به پینگ نداره ! :|
تازه به isp زنگ زدم ( 1 هفته پیش ) میگم پینگ چرا انقد بالاس ؟؟ میگه پینگتون چنده ؟ میگم 280 - 300 میگه عالیه ! :|

فعلا هم پینگم بین 280 - 400 متغیره :| ! ( بعضی موقعها قاط میزنه میشه بالای 1000 :| ! )

ممنون میشم پاسخ بدید ! :d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان یه سوال :d !

چرا انقد پینگ من بالاس :| ؟

از منطقه مخابراتی نیست ؛ کافی نت سر کوچمون پینگش با 4.2.2.4 از 80 - 100 متغیره ! :|
از خرابی ویندوز نیست ؛ چند بار عوض کردم :| !
از مودم نیست ؛ اونم عوض کردم ! :|
سرعتم که ربطی به پینگ نداره ! :|
تازه به isp زنگ زدم ( 1 هفته پیش ) میگم پینگ چرا انقد بالاس ؟؟ میگه پینگتون چنده ؟ میگم 280 - 300 میگه عالیه ! :|

فعلا هم پینگم بین 280 - 400 متغیره :| ! ( بعضی موقعها قاط میزنه میشه بالای 1000 :| ! )

ممنون میشم پاسخ بدید ! :d
یه سیم رو فرض کن
ISP تو پهنای باندش رو از یه ISP دیگه میگیره اونم از یه ISP دیگه میگیره ... اطلاعات میره تو ISP اولی بعد تو دومی بعد تازه تو سومی بعد میره تو زیر ساخت از اونجا میره ....خب همینه پینگت اینقدر بالاست !
درضمن ضخامت اون سیمه هم دقیقا اندازه سیم تلفن خنتونه ...:D حالا فرض کن 1000 نفر از اون یه دونه سیم استفاده کنن
دوستان چرت گفتم اصلاح کنن :D

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
یه سیم رو فرض کن
ISP تو پهنای باندش رو از یه ISP دیگه میگیره اونم از یه ISP دیگه میگیره ... اطلاعات میره تو ISP اولی بعد تو دومی بعد تازه تو سومی بعد میره تو زیر ساخت از اونجا میره ....خب همینه پینگت اینقدر بالاست !
درضمن ضخامت اون سیمه هم دقیقا اندازه سیم تلفن خنتونه ...:D حالا فرض کن 1000 نفر از اون یه دونه سیم استفاده کنن
دوستان چرت گفتم اصلاح کنن :D

هیچی نفهمیدم :| !

منظورت شیر ـه دیگه ؟؟ :d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
هیچی نفهمیدم :| !

منظورت شیر ـه دیگه ؟؟ :d
کلا شر ـه ولی چه ربطی داشت ؟
در واقع حدودا 10 تا ISP مادر وجود داره تو ایران که همه شون از زیر ساخت میگیرن ... بقیه هم از اینا میگیرن و برای شما از چند دست رد شده احتمالا !:D
یه کاری هم میتونی بکنی بری به اون بابایی که سر کوچه تون کافی نت داره بگی از کجا میگیری تو هم از اون بگیری

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
کلا شر ـه ولی چه ربطی داشت ؟
در واقع حدودا 10 تا ISP مادر وجود داره تو ایران که همه شون از زیر ساخت میگیرن ... بقیه هم از اینا میگیرن و برای شما از چند دست رد شده احتمالا !:D
یه کاری هم میتونی بکنی بری به اون بابایی که سر کوچه تون کافی نت داره بگی از کجا میگیری تو هم از اون بگیری
صبانت داره :d ! حالا شما پیشنهاد میکنین بگیرم ؟؟ :d اون 10 ISP مادر چیاین ؟؟ :d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
صبانت داره :d ! حالا شما پیشنهاد میکنین بگیرم ؟؟ :d اون 10 ISP مادر چیاین ؟؟ :d
خب برو بگیر ...:D
من مشهد نیستیم نمیدونم چه طوری ـه اونجا ...
یکی مخابرات ـه(بیشتر پهنای باند دسته اینه) بعد شاتل پارس آفلاین ، پیشگامان،نوین نت،ایرانسل،مبین نت، و چند تای دیگه که که دست ـه دولته و بقیه رو مسعود میدونه !:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر