بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
دوستان اینجا کسی هست که از پارس آنلاین یا داتک و یا شاتل سرویس بگیره ؟! کدوم به نظرتون بهتره ؟! من قصد تغییر ISP دارم. از بین این سه تا میخوام هر کدوم بهتره رو انتخاب کنم.
من تاحالا پارس. شاتل و صبا داشتم پارس خوب بود نوسان همین حالا هم نداره پینگت هم هر چی باشه ثابته بالا پایین نداره ولی سرعت دان شبانه افتضاح شده شاتل نوسان زیاد داره در مورد داتک زیاد اطلاعی ندارم

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
خواهش میکنم :d ! 4.2.2.4 ماله آلمانه و احتمالا از مسیر تلیا یا تورکیه روت میشه اگر 200 و شبا هم پایین میاد خوبه با 4.2.2.1 و 4.2.2.2 و 4.2.2.3 و 4.2.2.6 تست بگیر :d ! مسیر روسیه هم باید تست کنی . این IP رو پینگ بگیر : 89.188.127.22 !
تست خودم :
با 4.2.2.4 160 بود :d
زیر 200 راحت میشه بازی کرد اگر لگ نباشه :d و اینم بگم FPS بازی یا فریم بر ثانیه بازی حد اقل دیگه باید 50 باشه ولی 60 توصیه میشه حتی اگر مجبوری رو کمترین گرافیک بازی کنی ! آخه بازش رو low هم خفنه :d .
سیستم خیلی ضعیف باشه بازی دچار اختلال میشه کلا پیگ هم میره بالا ولی وقتی پینگ 100 باشه فریم بازی 30 باشه کلا بازم دهنت سرویسه .

متشکر.
بازم به معرفت شما :D
الان شما خودت ultra بازی می کنی؟بعد هم لگ داری؟
یه سوال دیگه یه ساعت بازی چه قدر از حجم کم می کنه؟
من پینگم همیشه بین 200 تا 300 بوده با همه ی جا دنیا :D
چه پاریس،چه فرانکفورت،چه لندن و .... :D
ولی پاریس خیلی خوبه
150 هم بوده :D
ثباتش خوبه ولی خود پینگ :|

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
دوستان اینجا کسی هست که از پارس آنلاین یا داتک و یا شاتل سرویس بگیره ؟! کدوم به نظرتون بهتره ؟! من قصد تغییر ISP دارم. از بین این سه تا میخوام هر کدوم بهتره رو انتخاب کنم.

شاتل بگیری خودت رو بدبخت کردی بودن کسایی تو همین تاپیک که گفتیم نگیرین گرفتن و دیدن چی شدش پارس انلاین زیاد stable نیست بین اینا که گفتی داتک رو من پیشنهاد میکنم.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
متشکر.
بازم به معرفت شما :D
الان شما خودت ultra بازی می کنی؟بعد هم لگ داری؟
یه سوال دیگه یه ساعت بازی چه قدر از حجم کم می کنه؟
من پینگم همیشه بین 200 تا 300 بوده با همه ی جا دنیا :D
چه پاریس،چه فرانکفورت،چه لندن و .... :D
ولی پاریس خیلی خوبه
150 هم بوده :D
ثباتش خوبه ولی خود پینگ :|
خب ! پاکت لاست نباشه و نوسان نباشه عالیه :d بعضی وقتا یه لگ هست همه چیز خوبه ولی پلیرها گیر میکنن و اینا یا موقعی میخوای اسپاون کنی یه چند ثانیه گیر میکنه و .. ! من خودم رو مدیوم بازی میکنم . مهم اینه که 60 باشه :d

---------- نوشته در 10:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:09 PM ارسال شده بود ----------

fyyvy9t9s5id2qds0geh.png
>:)
حمید من قبلا یه پک برنامه داشتم ماله شرکت باران بود :d خیلی چیز خوفی بود . انگار اینم ماله همون شرکته پینگش اینقدر خوبه ;;)

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
شاتل بگیری خودت رو بدبخت کردی بودن کسایی تو همین تاپیک که گفتیم نگیرین گرفتن و دیدن چی شدش پارس انلاین زیاد stable نیست بین اینا که گفتی داتک رو من پیشنهاد میکنم.

مبین نت چی ؟! اون چطوره ؟!

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
اقا اصلآ اینارو ولش کنید :d

الان یه شرکت خوب به من معرفی کنید که مرکز مخابراتی ــه دیالمه رو پشتیبانی کنه و از همه لحاظ خوب باشه :d قیمتش اصلآ مهم نیست.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سلام دوستان .
من پارس آنلاین 512 دارم سرعتش از 130 به بالا نمیره به نظرتون عوض کنم؟
آسیاتک بگیرم یا شهراد؟
مگه باید بالاتر بره ؟ :-/ 512 کیلوبیت تقسیم بر 8 مساوی با 64 کیلوبایت . بنده 2 مگ دارم شبا سرعت دانلود 200 تا میشه و شبی 3.8 گیگ دانلود میتونم بکنم حق اعتراض هم ندارم :d !

---------- نوشته در 10:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:59 AM ارسال شده بود ----------

اقا اصلآ اینارو ولش کنید :d

الان یه شرکت خوب به من معرفی کنید که مرکز مخابراتی ــه دیالمه رو پشتیبانی کنه و از همه لحاظ خوب باشه :d قیمتش اصلآ مهم نیست.
سرعتش و دانلود مهمه برات یا پینگ و کیفیت ؟ :-/ ا
اگر دانلود داری فقط از هر جا یه 512 نامحدود بگیری میصرفه :d

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
سرعتش و دانلود مهمه برات یا پینگ و کیفیت ؟ :-/ ا
اگر دانلود داری فقط از هر جا یه 512 نامحدود بگیری میصرفه :d

ببین آخه یه مشکلی هست. مرکز مخابراتی دیالمه رو هر جایی ساپورت نمیکنه. در حال حاظر فقط شاتل و پارس آنلاین رو خبر دارم که ساپورت میکنن. میخوام بدونم شرکت دیگه ای هم هست که اونجارو ساپورت کنه ؟! سرعت دانلود خیلی برام مهمه چون دانلود زیاد دارم.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ببین آخه یه مشکلی هست. مرکز مخابراتی دیالمه رو هر جایی ساپورت نمیکنه. در حال حاظر فقط شاتل و پارس آنلاین رو خبر دارم که ساپورت میکنن. میخوام بدونم شرکت دیگه ای هم هست که اونجارو ساپورت کنه ؟! سرعت دانلود خیلی برام مهمه چون دانلود زیاد دارم.

محمد حسین هرچی میگیری بگیر ولی مبین نت نخر چون بعدا متوجه حرفم میشی پارس انلاینم میگن بد نیست من خریدم ولی فعلا نیومدن وصل کنن ببینم به دردم میخوره یا نه . ولی یه دوست دارم میگفت اوراکل هم خیلی خیلی خوبه ولی من دقیق نمیدونم چون کار نکردم باهاش . موفق باشین .

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
برو تو سایت ISP ها و پیش شماره و وارد کن بهت مسگه ساپورت مسکنن یا نه و پارس آنلاین پیشنهاد میشه . از شاتل نگیریا :d

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
برو تو سایت ISP ها و پیش شماره و وارد کن بهت مسگه ساپورت مسکنن یا نه و پارس آنلاین پیشنهاد میشه . از شاتل نگیریا :d

همون پارس انلاین انتخاب شد :d ممنون از کمک همه ی دوستان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر