بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

saeid71

کاربر سایت
Nov 19, 2010
130
نام
سپهر
ای بابا اشکم در اومده این چه وضعیه سرعتم که افتضاح پینگم فاجعه بعد برای این مضخرف باید کلی هم هزینه کنم فکر کنم دیال آپ از این اینترنت بهتره!
این کندی درست میشه همگانی هست یا فقط برای منه!
44239909461961783486.jpg

تازه شدی مثل قدیمای من !منم پینگ تا 2000 هم میرفت!ولی الان شده 800ms :d
آره من یک مگابایت دارم الان سرعت دانلود 60 بالاتر نمیره!

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
رهبر عزیزم اقای من چن روز پیش دستور تشکیل کمیته عالی نظارت بر نت رو دادن قربونت برم اقا....کی میشه چفیشونو بگیرم.....>:d

saeid71

کاربر سایت
Nov 19, 2010
130
نام
سپهر
رهبر عزیزم اقای من چن روز پیش دستور تشکیل کمیته عالی نظارت بر نت رو دادن قربونت برم اقا....کی میشه چفیشونو بگیرم.....>:d
به به آقای بسیجی گلو بلبل ، بابا به رییست بگو یه حالی به ما بده;;)چی میشه مگه=))

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
خوب دیگه اگه وصیتی چیزی با اینترنت دارین زود باشین که دیگه از اینترنت خبری نیست:d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
جالبه همه چیزای خوب تو پایتخت هست . من الان تو شیراز 2 ساله دنبال یه ISP با پینگ خوب میگردم پیدا نمیکنم ولی بچه ها پینگ 100 یا 90 با فرانکفورت میزارن . الان پینگ من 300 پایین هم نمیاد #:-s

saeid71

کاربر سایت
Nov 19, 2010
130
نام
سپهر
جالبه همه چیزای خوب تو پایتخت هست . من الان تو شیراز 2 ساله دنبال یه ISP با پینگ خوب میگردم پیدا نمیکنم ولی بچه ها پینگ 100 یا 90 با فرانکفورت میزارن . الان پینگ من 300 پایین هم نمیاد #:-s

من یه رفیق دارم اهل شیراز ، پینگ فوق العاده ای داشت!
پرسیدم شرکتت چیه ؟گفت ماتریکس ! شما بگرد دنبال این شرکت فکر کنم شرکت خوبی باشه!

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
خوب دیگه اگه وصیتی چیزی با اینترنت دارین زود باشین که دیگه از اینترنت خبری نیست:d
من قبلا یه امضا دیگه داشتم به دلیل اینکه کم مونده بود مورد عنایت شیشه نوشایه قرار بگیریم تغییر موضع دادیم...
(ضمنا بازی ایرانیان گادرز با انجین کرای ساندیس یک ماه دیگه عرضه جهانی میشه....)

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من یه رفیق دارم اهل شیراز ، پینگ فوق العاده ای داشت!
پرسیدم شرکتت چیه ؟گفت ماتریکس ! شما بگرد دنبال این شرکت فکر کنم شرکت خوبی باشه!

والا من که وایرلسشونو گرفتم خود سرور شرکتشون ترکیده بود با سرور تهران میرفت رو 500 برمیگشت 100 ! اینی که الان دارم با داخل 20 فیکس هست تکون نمیخوره !‌میخوام با اروپا پینگم خوب باشه !‌

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
سلام ,
من طی یکسری تحقیقاتی که کردم برای بهترین ISP تو تهران , به پتیاک و عصر انتقال داده ها قانع شدم ( برای بهترین ISP )

منتها ملاک من سرعت و .. نیست , پینگ خوب و در صورت امکان یه host تر و تمیز باشه , تقریبا فقط برای multiplayer می خوام ( MW3 )

کسی اطلاعاتی داره ؟

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661

والا ما هم پایتخت هستیم اما چیز خوبی نمبینیم . من نمیدونم چرا کسایی که تهران نیستند همشون تقریبا اینطوری فکر میکنند . من سر قضیه اینترنت و پینگ تو همین تهران بالای 1میلیون تومن فقط توی 2ماه خرج کردم . اما هنوز چیزی که میخوام پیدا نشده . چیزی که میخوام پینگ 70-60 نیست ، بلکه همون پینگ -120-100 باشه فقط ثابت باشه

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
سلام ,
من طی یکسری تحقیقاتی که کردم برای بهترین ISP تو تهران , به پتیاک و عصر انتقال داده ها قانع شدم ( برای بهترین ISP )

منتها ملاک من سرعت و .. نیست , پینگ خوب و در صورت امکان یه host تر و تمیز باشه , تقریبا فقط برای multiplayer می خوام ( MW3 )

کسی اطلاعاتی داره ؟
عصر تلکام پینگ خوبی نداره

Arkham City

کاربر سایت
Aug 11, 2010
336
از سرعت نت خودتون راضی هستید ؟

1-زیاد 2- متوسط 3- کم

3000076

شبکه 7 هم اکنون
شبکه 7 رو هم اکنون تماشا کنید و اس ام اس رو به شماره بالا بدید!
نظر هم میتونید بفرستید!
مسئول عوضی داره در مورد نت میگه همینطوری داره دروغ میگه !

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
از سرعت نت خودتون راضی هستید ؟

1-زیاد 2- متوسط 3- کم

3000076

شبکه 7 هم اکنون
شبکه 7 رو هم اکنون تماشا کنید و اس ام اس رو به شماره بالا بدید!
نظر هم میتونید بفرستید!
مسئول عوضی داره در مورد نت میگه همینطوری داره دروغ میگه !

من گزینه 3 رو فرستادم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر