بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

سلام دوستان
آقا من از وقتی که خونمون عوض شد واقعا خط تلفن اشغالی گیرم اومد
سیم رو مستقیم به بیرون ساختمون کشیدم تا بالا ولی مشکل حل نشد خلاصه هر کاری میکردم نویز خط از بین نمیرفت به پشتیبانی زنگ زدم گفت فاصله شما با مراکز مخابراتی زیاده اینترنت بیشتر از 1mg نمیکشه هیچ کاریشم نمیشه کرد
5.gif

البته درست هم میگفت از زمانی که 2mg ارتقا دادم کیفیت سرویس به شدت افت کرد جوری که هر 5 دیقه یه بار قطع میشد کیفیت سرویس به حدی پایین بود که اصلا در طول روز نمیشد استفاده کرد فقط نصب شب خوب میشد بعدش که اینترنت 1mg گرفتم قطعی کمتر شد تا حدی اینترنت خوب شد که بشه یه سایتی باز کرد یا چیزی دانلود کرد
:dozing:
اصلا با این اینترنت ام که اصلا نمیشه بازی انلاین کرد همیشه پینگش بالاری 199 ــه با سرویس کاهش پینگم کلی نوسان و پکت لاس داره دوستان اگر راه حلی دارید ( اصلا اگرم حل بشه :cursing:) خواهش میکنم بگید چند ماه یه بازی انلاین درست حسابی نزدم ~x(

آقا این تستم با لندنه با نت 512 محدود پارس آنلاین...چند وقتیه میخواهم برم برا خرید ps4 ولی هر دفعه با شنیدن اخبار وضع و اوضاع نت عقب میندازم خریدو.

بنظرتون خوبه یا بده؟؟
نمره قبولیو میگیره؟؟

آقا این تستم با لندنه با نت 512 محدود پارس آنلاین...چند وقتیه میخواهم برم برا خرید ps4 ولی هر دفعه با شنیدن اخبار وضع و اوضاع نت عقب میندازم خریدو.

بنظرتون خوبه یا بده؟؟
نمره قبولیو میگیره؟؟
.

پینگت معمولی تا خوبه اما یکم سرعت دانلودت کمه ...
مثلا برا اپدیت حجم بالا جونت در میاد .

.

پینگت معمولی تا خوبه اما یکم سرعت دانلودت کمه ...
مثلا برا اپدیت حجم بالا جونت در میاد .

حالا آپدیتها با حجم بالارو یه بلایی سرشون میاریم ولی بنظرت میشه راحت یکم رفت سراغ بازیهای آنلاین؟؟

این تستم هم با برلین گرفتم!!

این چطوره داداش؟؟

حالا آپدیتها با حجم بالارو یه بلایی سرشون میاریم ولی بنظرت میشه راحت یکم رفت سراغ بازیهای آنلاین؟؟

این تستم هم با برلین گرفتم!!

این چطوره داداش؟؟

پینگت برا بازیا مثل بتل و جی تی ای عالیه شاید یکم تکرار میکنم یکم تو کود مشکل داشته باشی .

سرعت دانلودت چنده با IDM.?

پینگت برا بازیا مثل بتل و جی تی ای عالیه شاید یکم تکرار میکنم یکم تو کود مشکل داشته باشی .

سرعت دانلودت چنده با IDM.?

سرعتم والا تا 2ماه پیش 230 بود اما بعد یه سری تغییرات انگار دادن که سرعتم شده الان تو IDM تقریبا 130......البته الان با پاریس تست گرفتم پینگ با فرانسه 140 تا 150 میده!!!

یکی دوتا از دوستان پیغام دادن با یه سرور خارجی هم بگیرم با لندن هم گرفتم
Speedtest.net by Ookla - My Results
Speedtest.net by Ookla - My Results

عجب سرعتی داری داداش....عالیه واقعا سرعتت.....پینگتم خیلی خوبه
سرعتت از سرورهای لندن دقیقا 20 برابر سرعت بنده هستش......این یعنی سرعتت تو حلقم.
کاش امکانات برای همه جوری بشه تو ایران که همه به راحتی بتونن به اینترنتی مثل مال شما دسترسی داشته باشن.....به امیدش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or