بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
ظاهرا تب Silent Hills قروکش نکرده...
مهمتر از هر چیزی به موارد زیر توجه کنید
1-گول این دمو و تریلر کپکام رو نخورید. این چیزی که دیدین بهترین قسمت بازی هست و قطعا هم رزیدنت ایول نمیتونه به طور مداوماول شخص و بدور از حتی یک درگیری باشه. چه بخوایم و چه نخوایم "اکشن" بخشی از این بازی هست و رزیدنت ایول هیچ وقت یک ادونچر مطلق نبوده. من همیشه گفتم که یکی از لذت های بازی کشتن زامبی بوده که اصلا و ابدا چیزی توی این دمو ندیدیم.
2-داستان رزیدنت ایول تو شماره های اصلی به لجن کشیده شده.... زیاد آرزو نکنید که شخصیت های سری برگردن و از این حرف ها...
3- دمویی که ارائه دادن عملا هیچ چیزی از گیم‌پلی نشون نمیده ...
4- این سبک بازی بیشتر در خور سایلنت هیل بود تا رزیدنت ایول و باز هم تکرار میکنم چنین گیم‌پلی همون 1 ساعت اول قابل تحمل هست. یامون باشه که این بازی اسمش رزیدنت ایول هست و باید تداعی گر همین نام باشه؛ نه تداعی گر عناوینی مثل Layers of Fear

نتیجه گیری من اینه که این تریلر چیز خاصی برای ارائه نداشت و هیچ گونه نگرانی من رو برای آینده سری برطرف نکرد و بیش از اینکه به این سری پرداخت داشنه باشه نوعی تقلید بارزی از پروژه ناتمام سایلنت هیلز به نمایش گذاشته شده بود.

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
دوستان ببخشید من به یک مشکل مسخره در re 6 توی ps4 بر خوردم ، اونم سیو بازی هست! در چپتر 2 بخش لیون به یه قسمتی رسیدم که سیو ها و چک پوینت ها موقعی که بازی رو خارج می کنم و دوباره اجرا می کنم فقط از یک جای مشخص شروع میشه!
یعنی سیو رو نگه نمی داره! نمی دونم باید چیکار کنم
کسی میتونه راهنمایی کنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Princess Claire

کاربر سایت
Apr 18, 2016
84
نام
Cereza
1-گول این دمو و تریلر کپکام رو نخورید. این چیزی که دیدین بهترین قسمت بازی هست و قطعا هم رزیدنت ایول نمیتونه به طور مداوماول شخص و بدور از حتی یک درگیری باشه. چه بخوایم و چه نخوایم "اکشن" بخشی از این بازی هست و رزیدنت ایول هیچ وقت یک ادونچر مطلق نبوده. من همیشه گفتم که یکی از لذت های بازی کشتن زامبی بوده که اصلا و ابدا چیزی توی این دمو ندیدیم.
2-داستان رزیدنت ایول تو شماره های اصلی به لجن کشیده شده.... زیاد آرزو نکنید که شخصیت های سری برگردن و از این حرف ها...
4- این سبک بازی بیشتر در خور سایلنت هیل بود تا رزیدنت ایول و باز هم تکرار میکنم چنین گیم‌پلی همون 1 ساعت اول قابل تحمل هست. یامون باشه که این بازی اسمش رزیدنت ایول هست و باید تداعی گر همین نام باشه؛ نه تداعی گر عناوینی مثل Layers of Fear

نتیجه گیری من اینه که این تریلر چیز خاصی برای ارائه نداشت و هیچ گونه نگرانی من رو برای آینده سری برطرف نکرد و بیش از اینکه به این سری پرداخت داشنه باشه نوعی تقلید بارزی از پروژه ناتمام سایلنت هیلز به نمایش گذاشته شده بود.
یعنی باید تمام حرف هاتون و با آب طلا نوشت کوبوند سر در تاپیک
از صبح که تو انجمن و وبلاگ و آپارات بحث RE7 و باز کردم ، ی بند دارم به تمام طرفداران و دوستان می قبولونم که این RE7 نه SH
فکرش و بکنید ، هیچ کدوم از دوست هام حرفم و باور نکردن جز ۱ نفر
باقی فکر میکنن عقلم و از دست دادم
انقدر که کار کپکام دور از تصور بود
حتی خیلی ها مطمئنن این دمو گیم من در آوردیه
بخدا بهشون حق میدم
من هنوز خودم تو شوکم
باورم نمیشه RE7 این باشه
حالا اون هایی که باور نکردن خوبه
بعضی ها آنچنان خوششون اومده از بازی آدم در عجب میمونه
فقط هم تنها دلیلشون حس ترسی که از بازی گرفتن(ندیده و نشناخته)
موندم چی بگم
اصلأ خوشم نیومد
اصلأ

REL

کاربر سایت
Jun 15, 2016
3
سلام دوستان بعد از چند سال بالاخره راضی شدم تو یه انجمن ثبت نام کنم و تنها دلیلش RESIDENT EVIL 7 بود

متاسفانه می خوام امروز یه بحث تاریک و بدون هیچ امیدی رو پیش بکشم و اونم اینه که ماها داریم مرده پرستی می کنیم

به عنوان کسی که تمام رزیدنت اویل های تمام کنسول ها رو بازی کرده باید بهتون بگم که رزیدنت اویل سال 2005 رفت تو کما و 2009 با شوک بهوش اومد و 2013 مرد همه ی ما می دونیم که رزیدنت اویل تا نسخه ی 3 و کدورونیکا کاملا درست و منطقی پیش رفت اما با انتشار 4 کاملا زخمی شد و با انتشار 5 یکم بیشتر زنده موند و می تونست خوب شه ولی با انتشار 6 مرد

Last edited by a moderator:

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
سلام دوستان بعد از چند سال بالاخره راضی شدم تو یه انجمن ثبت نام کنم و تنها دلیلش RESIDENT EVIL 7 بود

سلام ، علی جان.خیلی خوش اومدی.خوشحالم که به ما ملحق شدی !

فقط یک مسئله ای.خواهشا از گذاشتن پست های متوالی خودداری کن.چون مسئولین سایت برخورد میکنن.تمام حرفات رو توی یک پست بنویس و هر چیزی روکه یادت میره ویرایش کن.ممنون !

• Like
Reactions: gamer1998y and REL

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
توی این منبع

Resident Evil 7 is coming next year, but play the demo today (update)

نوشته که

The game takes place before Resident Evil 6

یعنی داستان قبل از ۶ اتفاق افتاده که :| چجوریاس که ما نفهمیدیم قبل ۶ شداخر یا بعد ۶ چون اگه قبلشه که revelation 2 بود اگه هم داستان family وسط باشه باید بعد ۶ باشه :|

====================
نیما جان من پست و توضیح کاملت در مورد family رو ندیدم لینکشو میزاری بخونم ؟ مرسی

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
یک مسئله ی مهم اونم اینه که ما تو بازی شاهد یک MANSION هستیم و از اونجایی که مرد رو ویلچر شبیه اسپنسره نکنه وقایع قبل از LOST IN NIGHTMARE باشه ؟ البته اینو هیچ جا ننوشته

داداش اول از همه خوش اومدی مرسی از فرضیات و اطلاعاتی ک میدی دمت گرم پشت سر هم پست نده یه پست رو ویرایش کن هر چی رو یادت میره همونجا بنویس اینجوری نظم تاپیک بهم میریزه

• Like
Reactions: Nima Redfield

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
توی این منبع

نوشته که

یعنی داستان قبل از ۶ اتفاق افتاده که :| چجوریاس که ما نفهمیدیم قبل ۶ شداخر یا بعد ۶ چون اگه قبلشه که revelation 2 بود اگه هم داستان family وسط باشه باید بعد ۶ باشه :|

====================
نیما جان من پست و توضیح کاملت در مورد family رو ندیدم لینکشو میزاری بخونم ؟ مرسی

خواهش !

سیمونز در راس سازمان سری بزرگی قرار داشت که «خانواده» نامیده می شد.این سازمان پیش از تاسیس ایالات متحده ی آمریکا و توسط خاندان سیمونز تاسیس شده بود.در واقع بنیانگذار اصلی آمریکا هم سران «خانواده» بوده اند.این سازمان با استفاده از یک شبکه ی جهانی منسجم و قدرت مالی فراوان اداره می شود.هدف اصلی «خانواده» ایجاد نظم و حفظ ثبات در جهان،به منظور پیشبرد اهداف سازمان می باشد.به عبارت دیگر «خانواده» وضعیت جهان را به سود خودش پیش می برد و هر کاری را هم برای رسیدن به این هدف انجام می دهد.حتی کشتن رئیس جمهور آمریکا ! (دقیقا الهام گرفته از فراماسونری در دنیای واقعی) در انتهای 6 و هنگامی که سیمونز دچار جهش شد ، «خانواده» او را رها کرده و یک رئیس دیگر را انتخاب کردند که مشخص نشد کیست !

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
Capcom confirmed this to Eurogamer earlier today, where it was also confirmed that the full game will star a different lead character than the man in the demo.

The studio noted that Resident Evil 7 has been in development since 2014.

طبق مصاحبه ای ک یوروگیمر با کپکام داشته بازی از سال ۲۰۱۴ در حال ساخت بوده و دمویی ک از بازی منتشر شد بخشی از بازی اصلی نبوده و بازی اصلی با کارکتری متفاوت دنبال میشه​

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
وای خدایا !

از لحاظ زمانی ادامه 6 هست.یعنی داستانش مال بعد 6 هست.نه اینکه داستانش ادامه ی اون باشه یا به اون ربط داشته باشه.6 اصلا چیزی نبود که بخواد ادامه داشته باشه.ازش فقط یک جیک موند که امیدوارم اونم حذف شده باشه.6 داستانش مال بعد رولیشنز 2 بوده.بعد توقع داری وقتی میخوان زمان بازی رو بگن ، اسم رولیشنز 2 رو بیارن؟

تو یکبار دیگه هم قرار بود سرتو بزنی ، ولی نزدی.نگران نباش.فول اکشن هم بشه ، سر تو سر جاشه ! :D

وای ریش سفید رزیدنت ایول منو به خاطر اینکه درکم انقدر پایینه ببخش یک بار یک تئوریت درست در اومده دیگه فکر میکنه چه خبره هی میگی همونطروی که من گفتم بازم درست در اومده اینم درست در میاد لطفا همه بخونن همه نخونن جمع کن بابا :)) این هم از لحاظ زمانی ادامه 6 هست اما هیچ ربطی هم به رولیشنز 2 نداره نه اون دختره ناتالیاس نه الکس وسکر توی بازیه! رولیشنز 2 رو خودت دوختی به RE7 اما تو میتونی فکر کنی ربط داره و با تئوری خودت جایزه نوبل جهانی رو ببری!!!! وقتی تاپیک نمیام به خاطر این ادای های مسخره هست که در میازی خیلی خودتو دست بالا میگیری بقیه هم خاک پات حساب میکنی .... الانم فقط به خاطر نریمان اومدم. ناتالیا متولد 2001 هست الان باید 16 17 سالش باشه این دختره 10 سالشه معلوم نیست چند سالشه میگه ناتالیاس :))))

آخرین ویرایش:

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
از اونجای که بعد از نمایش بازی دموی قابل بازی اومد توی استور من فکر میکنم چیزی که دیدیم یک تبلیغ یا هایپ بیشتر نیست و این به سرعت قابل بازی بودنش برای اینکه فن های کلاسیک دوست و وحشت دوستان رو به سمت بازی بکشه.
این دموی که اومده احتمالا 1ساعت اول بازی هست برای شروع داستان و نشون میده در گذشته چه اتفاقی افتاده ،چون از فزای بازی مثل اون تلفن یا ماشین قدیمی وسايل قدیمی خونه نشون میده که مال زمان گذشتس ولی گفتن بازی مال سال 2017 هست

mr.freeman

کاربر سایت
Jun 8, 2016
149
من که میگم هم شخصیت های قدیمی حد اقل یکیشون هست هم دروبین بازی سوم شخص میشه.این دوربین اول شخص دمو رو نباید جدی گرفت. چون فقط قصد معرفی داشته. با این حال اگه منبع موثقی تایید کرده بازی اول شخصه به منم بگه

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
اون اخطار رو بیخودی ننوشتیم اول تاپیک. چند تا کامنت حذف شد و دسترسی یه کاربر قطع شد. نمیتونید قوانین رو رعایت کنید نیایید توی تاپیک. تا زمانی که بازی عرضه نشده و تب و تاب بازی بعد از عرضه نخوابیده برای کوچیکترین مطلب داستانی هم از اسپویلر استفاده کنید. خواهش میکنم رعایت کنید

چه عجب احد برگشتی :D دقیقا این بازی که انجام دادم رزیدنت نبود. شاید از نظر داستانی بوده ولی از نظر گیم پلی اصلا. من به هیچ وجه از دیروز تا حالا نتونستم با این رزیدنت جدید ارتباط برقرار کنم.

توی این منبع

نوشته که

====================

طبق خود یونیتی کپکام و دمو بازی و اون کامنتی که کامل نوشتم بازی بعد 6 هست

=============================================

کپکام رسما گندش رو در آورده. اینجوری که گفتن این دمو بخشی از بازی اصلی نیست و کاراکتر اصلی هم فرق میکنه. این چه مسخره بازی هست اینا در آوردن؟

Resident Evil 7's demo isn't part of the full game

ولی چیزی که به نظر میرسه و قطعی هست همون داستان بازی هست

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دموشو بازی کردم به هرچیزی شباهت داره به غیر ایول البته این سبک جدید خیلی خوب ترس رو القا میکنه دوربین جدید اتمسفر لوکیشنها همه برای اینه که ترس رو خوب القا کنه
من مشکلی باهاش ندارم ترجیه میدم اینجوری باشه تا مثل 6همش اکشن

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
یعنی کپکام آدم بشو نیست که نیست!
ای تو روحت کپکام!
ما از ایول 3 به بعد همش داریم میگیم برگرد به ریشه ها . ما ایول کلاسیک میخوایم با همون مدلینگ حس ترس مطلق و کمبود مهمات و اتمسفر ناب ایولی. حالا کپکام اصلا گوش نمیداد ایول 5 و 6 رو زد ترکوند کامل اکشنش کرد . بعد حالا میاد واسمون Outlast میسازه میزنه به نام RE7 ؟؟! رلی؟:| من اصلا PT بازی نکردم که میگین ولی خیلی قشنگ Outlast رو بازی کردم واقعا شیفته Outlast شدم حین معرفی این دمو توی کنفرانس سونی هم داشتم زوق مرگ میشدم چون فکر میکردم دارن گیم پلی Outlast 2 نشون میدن بعد وقتی دیدم نوشت Resident evil 7 رسما با دو دست زدم تو سرم ~X(

رزیدنت ایول باید سوم شخص باشه اصلا کرکتر ها رو باید ببینیم ما عاشق اینش بودیم اصلا . من کلا با سبک Outlast بازی مشکلی ندارم از outlast هم خیلی خوشم میاد ولی این رزیدنت ایوله نباید این مدلی باشه اهههههه[-x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر