بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
خانواده بهش نیاز داره؟یعنی چی
فقط ب امید این که بازی سوم شخص باشه سوال میکنم والا منکه بازیش نخاهم کرد حتی اگه داستانش عالی باشه
اقا مثل اینکه اون بنده خدا موضوع رو گذاشته داخل اسپولر ها چرا میکشیش بیرون الان میان جریمت میکنن :Dاز من گفتن بود

• Like
Reactions: Nima Redfield

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
خب بازی رو چند بار تموم کردم. بازی ترسناک خوبی هست ولی هنوز نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم به عنوان یه رزیدنت. شاید در روزهای آتی که دوباره بازیش میکنم بهتر بتونم باهاش ارتباط برقرار کنم.
گیم پلی بازی خیلی خوب بود ولی گرافیک بازی چنگی به دل نزد و خیلی کار داره هنوز تا بهتر بشه. موسیقی و صداگذاری هم خوب بودن.
یه سری موارد رو هم میذارم تو اسپویل کسی دوست نداشت نخونه

نکته جالب بازی شیوه به اتمام رساندن همین قسمت کوتاه بود که میشد به چند روش این کار را انجام داد
شخصیت بازی جدید هست و مردی به نام Clancy Javis نام دارد و درگیر داستان میشود

داستان بازی بعد از وقایع نسخه 6 اتفاق می افتد. «کلنسی» به همراه گروه فیلمبرداری کوچکی به خانه ای متروکه میروند تا از آن مستندی تهیه کنند. شروع فیلمبرداری آنها در تاریخ اول ژوئن 2017 هست. به مرور متوجه میشویم که این خانه مربوط به زن و شوهری است که در تصویر زیر دیده می شوند

View attachment 60864
این زن و شوهر عضو فرقه «خانواده» ( The Family ) هستند و به این شکل کلنسی درگیر ماجراهای مروز آنها شده و در پایان مشخص میشود که «خانواده» به او نیاز دارد
خانواده منظورت همونایی هستن که تو اویل ۶ بودن!؟؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خانواده منظورت همونایی هستن که تو اویل ۶ بودن!؟؟

آره دیگه منظورم همونه

فقط ب امید این که بازی سوم شخص باشه سوال میکنم والا منکه بازیش نخاهم کرد حتی اگه داستانش عالی باشه
آقا فقط خواهشا هرچیزی مربوط به داستان هست رو بذار تو اسپویل
تو بازی آخرش به کلنسی گفتن برگرد به خوانواده و یه جا هم توی تلفن بهش گفتن اینها (یعنی خانواده ) تو رو بخاطر تواناییهات انتخاب کردن

آخرین ویرایش:

behradbt

کاربر سایت
Sep 11, 2014
78
خب منم دمو رو زدم
محيط بازي كاملا عوض شده ، داستان بازي احتمالا هيچ ربطي به نسخه هاي قبلي نداره ، سيستم بازي از سوم شخص رفته اول شخص ، از كاراكتر هاي قديمي هيچكس احتمالا توي بازي نيس و شخصيت بازي جديده ، طبق گفته كپكام Combat بازي هم كم هست و ، توي بازي روح هست! :|
سرِ خوب يا بد بودنش نظر نميدم ولي اصن چرا اسم اين Resident Evil هست؟! منظورم اينه وقتي همه چي عوض شده و المان هاي ترس از زامبي داره به سمت روح و اينا ميره ، چرا ip جديد نزدن؟ چرا حداقل اول نيومدن يه Spin off بزنن تا ببينن نظر طرفدارا چيه؟ مستقيم اومدن رو نسخه اي كه خيلي انتظار ميرفت ازش...
يكي ديگه از سياست هاي پول پرستي كپكام ... از يه ور ميان Cod تحويل مردم ميدن از يه طرف ميخوان به ريشه ها برگردن و يه تقليدِ ناب از PT ميكنن.
TEW از همه ي اينا بيشتر به سبك RE لطف داره...

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
آره دیگه منظورم همونه

تو بازی آخرش به کلنسی گفتن برگرد به خوانواده و یه جا هم توی تلفن بهش گفتن اینها (یعنی خانواده ) تو رو بخاطر تواناییهات انتخاب کردن
نگرفتم متاسفانه!

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
نگرفتم متاسفانه!
باید رزیدنت اویل 6 رو بازی کنید تا کامل متوجه بشید

خب منم دمو رو زدم
محيط بازي كاملا عوض شده ، داستان بازي احتمالا هيچ ربطي به نسخه هاي قبلي نداره ، سيستم بازي از سوم شخص رفته اول شخص ، از كاراكتر هاي قديمي هيچكس احتمالا توي بازي نيس و شخصيت بازي جديده ، طبق گفته كپكام Combat بازي هم كم هست و ، توي بازي روح هست! :|
...

روح؟!
من بخاطر ویروس و شرکت آمبرلا عاشق این سری شدم ولی روح و خارج کردن بازی از ماهیت مادی به سلیقه ی من نمیخوره
شاید هم خوب باشه
دمو رو چطوری باید بگیرم؟ مثل بازی های دیگه از ps store هست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Nima Redfield

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
نگرفتم متاسفانه!

دوستمون جواب دادن

روح؟!
من بخاطر ویروس و شرکت آمبرلا عاشق این سری شدم ولی روح و خارج کردن بازی از ماهیت مادی به سلیقه ی من نمیخوره
شاید هم خوب باشه

آره برید توی بخش بازی یه بخش برای دمو داره فقط باید پلاس داشته باشید

• Like
Reactions: Ezio96

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
دوستمون جواب دادن

آره برید توی بخش بازی یه بخش برای دمو داره فقط باید پلاس داشته باشید

چون اهل آنلاین نیستم پلاس ندارم متأسفانه
اون قدر ارزش داره که بخاطرش برم پلاس یک ماهه بخرم؟!

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
چون اهل آنلاین نیستم پلاس ندارم متأسفانه
اون قدر ارزش داره که بخاطرش برم پلاس یک ماهه بخرم؟!

والا اگه خیلی اشتیاق داری بگیر بستگی به خودت داره دیگه. بازی خوبی بود بد نیست خودت تجربه کنی. یه وقت هم نمیگیری مثل PT این دمو هم میره به فنا :D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
آره دیگه منظورم همونه

پس میتونم نتیجه بگیرم داستانش بیشتر از همه به ۶ میتونه ربط داشته باشه؟ اخه تو هیچ نسخه ای غیر ۶ حرف از خانواده زده نشده:D

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322

روح؟!
شاید هم خوب باشه

بازیش کردم اما متوجه نشدم
کسی اگه میدونه توضیحی در مورد خانواده بده
ممنون میشم

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
پس میتونم نتیجه بگیرم داستانش بیشتر از همه به ۶ میتونه ربط داشته باشه؟ اخه تو هیچ نسخه ای غیر ۶ حرف از خانواده زده نشده:D
داستان کاملا به 6 ربط داره. هم سال 2017 هست هم یه تصویر از امبرلا توی اون خونه پیدا شد هم «خانواده» هستن هم خود کپکام گفته داستان بازی بعد از وقایع 6 هست

• Like
Reactions: Forza 6 and IMANOKA

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

سلام.خوب کری برگشتی ، دوست من !

خیر.هیچ اسمی از کاراکترها هنوز تایید نشده.ولی در برخی منابع گفته شده که خبری از سوپر هیروهای قدیمی نیست و حتی واسه ی کاراکترهای بازی ، هنوز اسمی هم انتخاب نشده.البته معلوم نیست تا چه حد معتبره !

اسم کاراکتر و ... مشخص شده تو کامنت قبلی گفتم :D داستان هم که مخصوص خودت هست :-"

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Forza 6

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
بازیش کردم اما متوجه نشدم
کسی اگه میدونه توضیحی در مورد خانواده بده
ممنون میشم

بهترین کار اینه که شما سرچ کنی (داستان کامل رزیدنت اویل 6) سایت ها و وبلاگ های زیادی هستن که با جزئیات توضیح دادن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر